Sayfa 1 / 21 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 606 sonuç

Konu: Türkçe FM 2007 / Panel - Kurulum - Çalıştıramama Problemleri

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Question Türkçe FM 2007 / Panel - Kurulum - Çalıştıramama Problemleri

Türkçe Football Manager, Turksportal tarafından özel bir yazılım ile hazırlanmıştır. Oyunu Türkçe oynamanıza yarayan özel panelden kaynaklanan sıkıntılarınızı bu başlık altında yazarak yardım alabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

- Türkçe Paneli Açtıktan sonra;

a) Ayarlar klasörüne girip Football Manager klasörünün yolunu belirtin. Örneğin: c:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007
    b) Tamponlanmış veriyi temizle seçeneğini işaretleyin.

Sağ bölümdeki Kaydet buttonuna basın ve oyunu çalıştırın.

- Türkçe FM yi çalıştıra tıklayınca, belli bir süre bekleyecek (Maksimum 25sn). Bu esnada bilgisayarınızda klavye/mouse çalışmayacaktır. Oyun yüklenince bilgsayarınız tekrar aktif hale gelecektir. Bu oyunun güvenliği için yapılmış bir uygulamadır.

Türkçe FM yi çalıştıra bastıktan sonra oyun açılana kadar bekleyin ve oyun açıldıktan sonra giriş ekranının Türkçeleştiğini göreceksiniz

- Bilgisayarınızda dosya yazılmaya yetkili olmanız gerekmektedir.
    Dosyaların yazıldığı yerler
    "Document And Setting\Username\Application Data\Sports Interactive" klasörüne dosya yazmaya yetkili olmanız gerekmektedir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

ben TÜRKÇEyi indirdim ama rar dan çıkaramıyorum hata veriyor e yapabilirim?

Quote Originally Posted by ***ŞaşKıN*** View Post
    ben TÜRKÇEyi indirdim ama rar dan çıkaramıyorum hata veriyor e yapabilirim?

Sunuculardaki yoğunluk nedeniyle dosya eksik inmiş olabilir.. Boyutunu kontrol etsen iyi olur..

turksprtalda indirirken : Dosya Boyutu: 8Mb
    ben indirdikten sonra dosyada : 146 KB (149.504 bayt)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

tekrar indirmelisin.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

İlk olarak çalışmalarınız için sizleri yürekten kutluyorum.Türkçe yamayı indirdim ve kurdum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama Türkçe yamayı çalıştırdığımda Şöyle bir hata verdi.. http://img413.imageshack.us/my.php?image=adszxn0.jpg Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.

arkadaşlar bende turkçe fm çalıştıra tuıklayınca ekran saydam gri oluyo lütfen bekleyin yazıyo sonra dolunca ora kilitleniyo pc nedeni ne acaba

Smile

Quote Originally Posted by coskun1907 View Post
    Sevgili arkadaşım...

Yamayı bilgisayırna yükledikten sonra direk çalıştır butonuna bastıgında ckmıs olmalı bu hata.

Hatanın nedenleri neler olabilir:

1. Fm 2007 türkçe yama versiyonu yeni çıkan update üzerinde çalışmaktır. Eğer sen Sigames'in hataların düzeltildiği 7.01 New Buildi yüklemediğinden kaynaklanır.
    2. Hatanın tanımı ise giriş yolunda hata anlamına geliyor. Yai çalıştır komutu FM exe* dosyasını bulamadığı için olaibilir.
    Yardımın için teşekkürler ama birşeyi belirtmek isterim.

1.Sigames.'in çıkarmış olduğu oyundaki hataların düzeltildiği 7.01 New Build oyunumda yüklü.
    2.Oyunu açmak için "Turksportal Türkçe FM 2007" kısa yoluna tıkladığımda Bu hatayı veriyor.

Bakalım sorunun üstesinden gelebilecekmiyiz. ama yineden yardımların için çok teşekkürler.

Quote Originally Posted by Mehmet_Topuz View Post
    arkadaşlar bende turkçe fm çalıştıra tuıklayınca ekran saydam gri oluyo lütfen bekleyin yazıyo sonra dolunca ora kilitleniyo pc nedeni ne acaba
    ???????????????????

Thumbs up

Quote Originally Posted by coskun1907 View Post
    Sevgili arkadaşım dediğim gibi eger sen direk olarak türkçe yamayı bilgisayırına kurupta kısayol tuşuna basarak bu hatanın çıktıgını belirtiyorsun. Birde Fm 2007 türkçe klasörünü aç ordan gir. ve Çalıstır komtuna Fm exe? yi tanıtmayı unutma. Belki direk olarak dosyayı bulamıyabilir.
    Evet dediğin gibi yaptım, Fm 2007 Türkçe klasöründen oyuna girmeyi denedim ve oldu.Şimdi rahat rahat Fm oynaya bilirim. Yardımların için Gerçekten çok sağol.

o takılma olayı normal geçmesi lazım hemen

Nesil
    2006
    Yer
    Anamur Otobüs Terminali/ANAMUR ZAFER

arkadaşlar yamayı yükledm yüklemeden snra fln hiç bi sorun çıkmadı.ama oyuna girdikten snra dil bölümünde hâla sadece ingilizce var.sizce neden türkçe çıkmadı.oyun güncellemesi yapmamıştım o yzdn olabilirmi??lütfen yardımmm

13. Default

Quote Originally Posted by hurmet View Post
    o takılma olayı normal geçmesi lazım hemen
    yani 30 40 sn kalıyo öle normalmi o?

30-40 sn fazla en fazla 10-15 sn takılması lazım sonra oyuna girer... oyunu türkçeleştiremeyen arkadaşlar ayarlara girip Football Manager 2007 tamponlanmış verileri temizleyi işaretlesinler programdan çıkıp tekrar girip oyunu açsınlar

15. Default

ya hurmet abi bendede takılma war ve reset atmadan düzelmio pc ayrıca benm oyun illegal onla bi alakası olabilir mi? fm2007_701build92685 yamasıda yüklü neden olmadı anlamadım? bi yardım edersen sevinirim abi

oyun açılana kadar klavye ve mouse kitlenmesi lazım oyun açılınca belki biraz daha reset atmaya gerek yok. illegaller hakkında bişey diyemem bilmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Evet Arkadaslar Türkçe Yamayı Rahat Oynamak İçin Cache Klsörünü Silin

18. Default

tamam abi yaptım takılma olayını hallettim

onun yardımı yok c.rack bilgisi veremeyiz onun için sormayın

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Takılma olayı 15-20 sn sürecek, bazı işlemler yaptırıyoruz ve oldukça zorluyor işlemcinizi o yüzden bu süre zarfında başka işlerle uğraşamayacaksınız ve oyun açılana kadar beklemek zorundasınız.

Path/File error yazısı verilen kısım ile alakalı, Bilgisayarda yetkileriniz kısıtlı ve oyunun kurulu olduğu yere dosya yazma yetkiniz yok. Bu durumda yetkilerinizi arttırın veya yönetici konumunda yetkili bir kullanıcı profili ile oyunu çalıştırın.

İllegal oyunlar ile alakalı bir yorum yapamayacağım. Daha önceden nasıl FM 2007 oynuyorsanız o şekilde yapın. FM kısa yolu yerine Turksportal Türkçe FM 2007 kısayoluna tıklayıp oyunu başlatın.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Arkadaslar Bende Spiker Türkçe Değil Tr Yapılmadımı Ya Da Benden Kaynaklanan Sorun Mu

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Anlaşılan ben bu turksportaldan bu fm nin ütrkçesini yine indiremeyeceğim...Fm 206 için olan 2,1 versiyonunuda indirememiştim ..Yaw ben kaç kere denememe rağmen indiremiyorum bu türkçe dosyaları...Yine sizden rapidlemenizi flan istesem ayıo olmaz umarım Bu dosyayı rapidleyip linkini koysanız daa indirsek ii olurr...Şimdiden teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Abi Nasıl İnmiyor Ben İlk Denememde İndirdim Ne Oluyor Ki ??

rapid linkleri ekli zaten

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    Arkadaslar Bende Spiker Türkçe Değil Tr Yapılmadımı Ya Da Benden Kaynaklanan Sorun Mu
    beta olduğu için şu anda maç spikerini oyuna dahil etmedik. Önümüzdeki versiyonlarda ekleyeceğiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    beta olduğu için şu anda maç spikerini oyuna dahil etmedik. Önümüzdeki versiyonlarda ekleyeceğiz.
    Tamam ve Tr Yama İçin Sağolun

turksportal ekibine çooooooook teşekkür ediyorum türkçe yamanın çalışması için new build yamasını indirmemiz gerekiyormu

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

rapid linkleri ekli zaten

Ben göremedim yaa bir linkini verebilir misin Hurmet?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sefaburan View Post
    turksportal ekibine çooooooook teşekkür ediyorum türkçe yamanın çalışması için new build yamasını indirmemiz gerekiyormu
    hayır FM 2007 tüm versiyonları ile uyumludur
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

arkadaslar oncelikle bu yama icin turksportal ekibine sonsuz tesekkurler.benim bi sorunum oldu 7.01 yamasi yuklu ancak fm.exe dosyani calistir algilamiyo bunun icin ne yapmak gerekir acaba simdiden tesekkurler

Sayfa 1 / 21 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri