Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 124 sonuç

Konu: Altay - Sezon 4 - #yenidenbüyükaltay / Üç Namağlup Şampiyonluk!

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Devam et hocam kariyer başarı elde ettikçe daha çok takip edilecektir üstelik çok iyi başlamışız bu noktada yarım bırakmak olmaz.

HAFTA 21

Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçı

HAFTA 22

Miniğinden Transfer Shot

Fenerbahçeyle Beraber Yarı Finaldeyiz

HAFTA 23

HAFTA 24

HAFTA 25

HAFTA 26

Alihan Kubalas'ın golüyle Elazığ'ı yendik. SS alınmayan maçlardan.

HAFTA 277

HAFTA 28

GENEL BAKIŞ

Beyler sanırım haftalardan birinde SS alınmadı bir maç eksik yazıldı çözemedim meseleyi. Ama mart ayında şampiyon olduk!

Kupada yarı finaldeyiz!

PARTY HARD!

HAFTA 29

HAFTA 30

Türkiye Kupası Yarı Final Maç 1

HAFTA 31

Türkiye Kupası Yarı Final Maç 2

Türkiye Kupası Final

HAFTA 32

HAFTA 33

HAFTA 34

Yeni sezon elimden geldiğince transferler yaptım babalar.

İlki iki sezon zımba gibiydik!

Bu sene ürkütücü, hadi bakalım!

BÜTÇE

TRANSFER HAMLELERİ

Oktay'ı oynatamayacaktım 500.000 + satıştan yüzde kırk gibi bir şey alacağım sanırım. Mevcut alım gücü, yabancı sınırı, çekilen fiyatlar, oyuncu kaprisleri yüzünden sağ stoperde Veysel Sarı'yı oynatacağım. Hüseyin geldiği andan itibaren onun yerine geçecek. HÜSEYİN İNANILMAZ BİR OYUNCU! Bir buçuk ona bayıldım

Ortasaha ve stoper merkez için pek istediğim şeyleri yapamadım transfer döneminde. Yunus Mallı'yı kiralık alıyordum gelmek istemedi. Veli Kavlak Beşiktaş'ta iken bizimle ilgilenmedi, sözleşmesi bitince yakalayamadım Kasımpaşa'ya gitmiş.. Chris David Gençlerbirliği'ni tercih etti. Aytaç Kara satılıktı dedim Urfa'ya gitmiş.. Salih ve Gökay arkalarında Korbi oynayacak.
    Last edited by Jloyden : 08.Eylül.2014 at 08:51

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

ZTK finali çok iyi olmuş ligde zaten açık ara şampiyon olmuşuz fazla söze gerek yok yapabileceklerimizin en iyisini yapmışız iyi transferlerle ligde rahatça kalabileceğimizi düşünüyorum.

Edit: Transferler gelmiş bence ligde rahatça kalabiliriz.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    ZTK finali çok iyi olmuş ligde zaten açık ara şampiyon olmuşuz fazla söze gerek yok yapabileceklerimizin en iyisini yapmışız iyi transferlerle ligde rahatça kalabileceğimizi düşünüyorum.

Edit: Transferler gelmiş bence ligde rahatça kalabiliriz.
    Geçen sezon söylediğim gibi yine tepeyi hedefliyorum hocam

Harika bir takım olduk , Avrupa ligini kazanırız diye düşünüyorum.

Transferler gayet güzel hele de Salih hamlesini çok beğendim elinde çok iyi bir olacağına eminim, tepeyi hedefliyorsun da bi laf vardır Acele yürüyen yolda kalır diye bu sene ligde kalıp ortalarda bi yer edinirsek kendimize seneye birkaç takviyeyle daha iyi işler çıkartabilirz diye düşünüyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar Her şey güzel gidiyor

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Başarılar Her şey güzel gidiyor
    Eyvallah hocam

Yaşadığım tek olumsuzluk Deniz Barış'ın sözleşmesinde en yüksek kazananla karşılaştırma maddesi varmış adam dokuz bin falan alıyor....

elemanları kaça aldık, ne kadar harcadık transfer geçmişinide görseydik. kaliteli adamlar katmışız kadromuza

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Takım kaliteli oldu. Herşey çok güzel, böyle devam.

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Takım kaliteli oldu. Herşey çok güzel, böyle devam.
    Eyvallah hocam

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    elemanları kaça aldık, ne kadar harcadık transfer geçmişinide görseydik. kaliteli adamlar katmışız kadromuza
    Haklısın koymayı unutmuşum hazırlamıştım benim hatam

+Hüseyin için 1,5 verdim

Ah şu yabancı sınırı olmayacaktı..

Her neyse transferin son günü çok çok akıllıca bir hamle yaptım!

Bu kiralamayla aylık 54 bin gibi bir para kazanacağım artı oyuncum gelişecek.

Sonrasında şöyle çok çok zekice bir hamle daha yaptım!

PS: Bedavaya geldi

Sonrasında madem bu kadar zekiyim zekice bir kadro kurayım dedim!

HAFTA 1

Takımın genç yıldızı Ozan Sol gidiyor mu?

Peki yerine kim gelecek?

LEGEND, WAIT FOR IT...........

ARY

Şahin Aygüneş önceki FMlerde Kasımpaşa olduğum zaman gol kralı olduğu bile oluyordu yüzünü kara çıkarmaz Diğer transferler de iyi ligin üst sıralarına rahatlıkla tutunuruz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transferler güzel ama forvet hattın ne durumda onu çözemedim. Bu arada Rodrigo Gomez'i ekle takip listene lazım olur Eğer nasıl oynadığını merak ediyorsan benim kariyerde 2-3 sezon incele ;D

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    Şahin Aygüneş önceki FMlerde Kasımpaşa olduğum zaman gol kralı olduğu bile oluyordu yüzünü kara çıkarmaz Diğer transferler de iyi ligin üst sıralarına rahatlıkla tutunuruz
    Sözleşmelerin çoğunu bitirdim hocam Şahin herhangi sakatlık vesaire için aslında

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Transferler güzel ama forvet hattın ne durumda onu çözemedim. Bu arada Rodrigo Gomez'i ekle takip listene lazım olur Eğer nasıl oynadığını merak ediyorsan benim kariyerde 2-3 sezon incele ;D
    Rodrigo'yu ve kariyerini biliyorum hocam

Senghor bu sene beni götürür ya

HAFTA 2

HAFTA 3

PUAN DURUMU

OZAN SOL <<<

ÖZKAN YILDIRIM >>>

Kasımpaşa nasıl 3te 3 yapmış yahu Ozanla Özkan'în bu kadar geliştiğini bilsem Dardanel'e bunları alırdım

Senghor gollere başlamış 3 maçıda güzel gelmişiz lakin, benim anlamadığım bu senghor oyunun başında al -wasl'da yıllık 1.4 milyon euro alıyor burada görüldüğü üzere. Sende haftalık 7 bin euro alıyor yıllık hesaplarsak 350 bin euro civarında bir maaş yapar, Altay itibarı çok yüksek bir takımda değil o paraya nasıl sana geldi

Ajax'lı Hüseyin süper tarık ve veysel'le bekler sağlam olmuş veysel-hüseyin(rolando)-sezer-tarık süper defans Salih'e garip sempatim var galatasaray'lı olmama rağmen çok iyi olmuş salih hep kiraladığım bir adam salih

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Senghor gollere başlamış 3 maçıda güzel gelmişiz lakin, benim anlamadığım bu senghor oyunun başında al -wasl'da yıllık 1.4 milyon euro alıyor burada görüldüğü üzere. Sende haftalık 7 bin euro alıyor yıllık hesaplarsak 350 bin euro civarında bir maaş yapar, Altay itibarı çok yüksek bir takımda değil o paraya nasıl sana geldi
    Serbestten aldım hocam; serbestten aldığım tüm oyuncular 7000 ile 11000 arasına geldi. Açıkçası ben Vagner Love'u çok istiyordum ama görüşmek bile istemedi. Veli Kavlak'ın Holosko'nun görüşmediği bir takıma o paraya geldi yani

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Ajax'lı Hüseyin süper tarık ve veysel'le bekler sağlam olmuş veysel-hüseyin(rolando)-sezer-tarık süper defans Salih'e garip sempatim var galatasaray'lı olmama rağmen çok iyi olmuş salih hep kiraladığım bir adam salih
    Haklısın hocam sempatik yerliler oldu

Açıkçası en zayıf noktam ortasaha. Gökay yerine daha sağlam bir ortasaham
    olsun isterdim. Hüseyin'i stoper yerine orada kullanmam hakkında ne düşünürdünüz?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Süper başlamışız bu arada Ozan'ı kaça gönderdin Trabzon'a.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Süper başlamışız bu arada Ozan'ı kaça gönderdin Trabzon'a.
    Hatırlamıyorum hocam da toplamda yirmi beş otuz falan gelir ondan aylık ED'den elli beş falan geliyor başka oyuncularda var iyi para kazanırım muhtemelen

Quote Originally Posted by Jloyden View Post
    Açıkçası en zayıf noktam ortasaha. Gökay yerine daha sağlam bir ortasaham
    olsun isterdim. Hüseyin'i stoper yerine orada kullanmam hakkında ne düşünürdünüz?
    pas 9 yaratıcılık 5 teknik 10 iş yapar mı bilmem ama stsl için çok iyi değil

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dostum maçları spoiler içinde verirsen daha hoş olabilir bence. Hem daha çabuk yüklenir sayfa.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Dostum maçları spoiler içinde verirsen daha hoş olabilir bence. Hem daha çabuk yüklenir sayfa.
    Katılıyorum kesinlikle hem net paketi olanlarda özgürce girebilir

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri