Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: "Avrupalı Dardanel 17 Yıl Sonra Süper Lig'de"

Transferin son gününde forvete alternatif olarak Sinan Kaloğluyla anlaştık.Bu oyuncu için de kasamızdan para çıkmadı.Ayrıca Ahmet Dursun , Beyhan Sümer , Mustafa Sait Yokeş , Tanju Çolak , Ferhat Turunç , Mehmet Gönenir, Özcan Duman ve Tuncay Akyüzden oluşan önemli bir teknik heyet kurduk yardımcılığımı Ahmet Dursun yapacak.

1. Hafta

2. Hafta

3. Hafta

4. Hafta

Nazilli Belediyespor'da takımın yarısından 1 fazlasının kart görmesi dikkat çekiyor.Maçta resmen savaş çıkmış

5. Hafta

6. Hafta

7. Hafta

ZTK 2. Eleme Turu

8. Hafta

9. Hafta

ZTK 3. Eleme Turu

Ömer Faruk Sarıbıyık'dan Takım Değerlendirmesi:
    Bu gidişle 2009-2010 sezonundan sonra ilk kez PTT 1. Lig'e çıkma yolunda önemli bir adım attık.Daha sezonu ortalamadık fakat takım içindeki iyi hava sayesinde her geçen maç sonrasında daha çok yaklaşıyoruz.Bazı maçlarda çok sarı kart görme geleneğimiz bu sezon da devam ediyor.Ayrıca Konyaspor maçını asistanım Ahmet Dursun'un rakibin kalabalık ortasahasının kalabalık olduğunu rapor edince uzun top oynatarak penaltılara kadar götürdük.Penaltılarda kalbim dayanmıyordu.Nerdeyse yayılıp kalcaktım

Nesil
    2006
    Yer
    Çanakkale

Transferler süper takım da iyi gidiyor.. Ama o Serkan Balcı değil mi ?

Quote Originally Posted by erkut121 View Post
    Transferler süper takım da iyi gidiyor.. Ama o Serkan Balcı değil mi ?
    Kim değil mi ben de oyuncuların yüzlerini çok iyi bilmediğim için yanlış koymuş olabilirim

10. Hafta

ZTK Grubumuz

11. Hafta

12. Hafta

13. Hafta

14. Hafta

15. Hafta

Takım Değerlendirmesi:
    ZTK'da yine şanslı gruba düştük.Ronaldo'muz bu sezon da ligde gol kralı olmak için emin adımlarla ilerliyor.Büyük takımların tekliflerini reddetmekten canımız sıkıldı.Genç Isaksson'umuz da aynı şekilde.Ayrıca ligde de iyi bir form tuttuk.Bu gidişle 2010'dan sonra ilk kez (sanki çok uzun süre geçmiş gibi ) 1. Lig'e çıkmamak mümkün değil.Galibiyetler sayesinde 4,5milyon TL'ye yakın bir transfer bütçemiz oldu.Bu paranın 3,5 milyonunu Galatasaray'dan bir genç için ayırdık.Engin Baytar'ı ve Aydın Yılmaz'ı bedavaya aldık ama bu oyuncu için inat ediyorlar

Adı Geçen Genç Kardeşimiz

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Maçlar çok iyi gidiyor regen de iyiymiş bu arada transferlerdeki Serkan Atak'ın fotoğrafı değil Serkan Balcı'nın fotoğrafını koymuşsun arkadaş onu söylemiş.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Maçlar çok iyi gidiyor regen de iyiymiş bu arada transferlerdeki Serkan Atak'ın fotoğrafı değil Serkan Balcı'nın fotoğrafını koymuşsun arkadaş onu söylemiş.
    Ben de tanımadığım için bari Hacettepe'deki fotoğrafını koyayım da

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transferler gayet iyi , özellikle birçok kaliteli Türk oyuncu almışsın. Bu kadro ile Ptt 1. Ligden bile çok rahat çıkarsın.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Transferler gayet iyi , özellikle birçok kaliteli Türk oyuncu almışsın. Bu kadro ile Ptt 1. Ligden bile çok rahat çıkarsın.
    Galatasaray'ı zar zor ikna ettik ama 37milyon TL temsilci komisyonu istiyor ondan imzalayamadık Ancak yamada yabancı sınırı olmadığı için yabancı arıyoruz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Öncelikle kariyerinde başarılar yeni gördüm konuyu kusura bakma

İlk sezon ve mevcut sezonda ilerleyiş çok güzel. Transferler nokta yerlere yapılmış . O regen'i almanı kesinlikle öneririm. Birde sana tavsiyem sezon sonlarında bolca hazırlık maçları yapman bu sayede iyi ücretler kasaya koyarsın. Seni 2 sezon içerisinde Süper Lig'de görmek istiyoruz.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Öncelikle kariyerinde başarılar yeni gördüm konuyu kusura bakma

İlk sezon ve mevcut sezonda ilerleyiş çok güzel. Transferler nokta yerlere yapılmış . O regen'i almanı kesinlikle öneririm. Birde sana tavsiyem sezon sonlarında bolca hazırlık maçları yapman bu sayede iyi ücretler kasaya koyarsın. Seni 2 sezon içerisinde Süper Lig'de görmek istiyoruz.
    Teşekkürler hocam önerileriniz için de ayrıca teşekkürler

Arkadaşlar okulların açılmasına az kaldığı için kariyeri hızlandırmaya karar verdim.Öbür türlü haftasonundan haftasonuna güncelleme yapacağım için bu 3 günü hızlıca geçmeyi düşündüm

Kupa Maçlarımız

Lig Maçlarımız

Grubumuzun Puan Durumu

Gençlerimizden de İyi Sonuç

Ömer Faruk Sarıbıyık Sezon Sonu Değerlendirmesi:2009'dan sonra ilk kez 1. Lig'e çıktık.Ama bu sefer sağlam çıkıyoruz.Takımca da Süper Lig için inancımız tam.Ayrıca genç yeteneğimiz Çağatay Rüştü milli takım kadrosuna çağırıldı ve ilk çıktığı maçta (Kuveyt) golünü atmasını bildi.Ayrıca biri Boşnak diğeri Brezilyalı 2 oyuncuyla anlaştık.Özellikle Boşnak olandan umudumuz büyük.Başka genç futbolcular da alacağız.Transferleri toplu açıklamayı düşünüyoruz..Bu arada kupada hep çeyrek finalde 3 büyüklere takılıyoruz.BJK ve Galatasaray'a takıldık bu sene de sıra Fenerbahçe'de Sağlıcakla kalın

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Rahat çıktık , şimdi önemli olan PTT'te takılmamak.

Nesil
    2006
    Yer
    Çanakkale

Trabzonu geri çevirmen iyi olmuş. Devam hocam çok iyi gidiyoruz.

Rahat çıktık , şimdi önemli olan PTT'te takılmamak.
    Antalya ve Sivasspor bizi zorlayacak gibi ama en azınan play-offları zorlayabiliriz.O da sakatlık olmazsa

Quote Originally Posted by erkut121 View Post
    Trabzonu geri çevirmen iyi olmuş. Devam hocam çok iyi gidiyoruz.
    Çevirdik de yönetim değişikliği oldu bakalım nolacak

Transferlerimiz

Alen Basic

Mehmet Mesut Akdemir

Rodolfo Ubillus

PTT 1. Lig İlk 4 Hafta

Yeni Yönetim Belli Oldu

Hayırlısı

Yeni Başkan Sana Kin Tutmuş Anlaşılan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

sen kendine yeni takım bakmaya basla trnasferler güzel

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yeni Başkan Sana Kin Tutmuş Anlaşılan
    Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    sen kendine yeni takım bakmaya basla trnasferler güzel
    2-3 galibiyet alınca gözlerine girmeyi başardım

Bir Takımı Daha Geri Çevirdik

Başkanımız Sonunda Sözleşme Teklif Ediyor

16 Aralık 2015'e Kadar Oynadığımız Maçlar

Ligdeki Gidişat

1999'dan sonra Süper Lig için adım adım yaklaşıyoruz.Ligin 19. haftasında 2. ile aramızda 17 puan fark var 17 de Çanakkale'nin plakası olduğundan bizim için anlamı büyük

Güzel Enstantane Olmuş 17 Galibiyet ve 17 Puanlık Fark Güzel Denk Gelmiş

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam kusura bakma kariyeri yeni farkettim.

Benim dikkatimi çeken Emre çolağı nasıl ikna ettin. Adamın istediği maaşı veremediğimden ben iki kez alamadım. En son 3.sünde alabildim.
    Gerçekten çok şanslısın. Galatasarayla kardeş klüp olman bir yana oyuncularını rahat alman bir yana.
    Bu sene zaten çıkabileceğini düşünüyorum. Hatta bu kadronun üzerine koymana bile gerek kalmadan ilk seneden Avrupaya gidebilirsin.
    NOT: Yanlış anlama sadece meraktan soruyorum. Belki benim maaş bütçemin düşüklüğündende olabilirde merak ettim.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Güzel Enstantane Olmuş 17 Galibiyet ve 17 Puanlık Fark Güzel Denk Gelmiş
    Ayrıca (Süper Lig'e çıkarsak)17 yıl sonra ilk kez Süper Lig'de mücadele edeceğiz

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hocam kusura bakma kariyeri yeni farkettim.

Benim dikkatimi çeken Emre çolağı nasıl ikna ettin. Adamın istediği maaşı veremediğimden ben iki kez alamadım. En son 3.sünde alabildim.
    Gerçekten çok şanslısın. Galatasarayla kardeş klüp olman bir yana oyuncularını rahat alman bir yana.
    Bu sene zaten çıkabileceğini düşünüyorum. Hatta bu kadronun üzerine koymana bile gerek kalmadan ilk seneden Avrupaya gidebilirsin.
    NOT: Yanlış anlama sadece meraktan soruyorum. Belki benim maaş bütçemin düşüklüğündende olabilirde merak ettim.
    Estağfurullah hocam.Kardeş takımdaki oyuncular gelmeye daha istekli olduğundan yararlandık ve ilk sezon da satılıktı (Hangi akla hizmet koydularsa ) %0 maaşla ikna ettik ve galibiyetlerden gelen paralar sayesinde 2. sezon da istediği maaşı verecek bütçeye sahip olduk (biraz da gelecekteki vaatlerin etkisi var ) Bide transferlerde çoğunu bedavaya anlaştığımız için bütçeyi maaş bütçesine daha fazla olacak şekilde ayarladığımız için çok sıkıntı çekmedik.Sağolsun eski başkan da destek sağladı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dardanel coşmuş maşaAllah Bu arada Alen Basic'den çok güzel içeri kat eden oyuncu olur. Üzerine durmanı öneririm.

Dardanel coşmuş maşaAllah Bu arada Alen Basic'den çok güzel içeri kat eden oyuncu olur. Üzerine durmanı öneririm.
    Öneri için teşekkürler hocam Önümüzdeki senelerde Çağatayla ortalığı coşturur

28 Şubat 2016'ya Kadar Oynadığımız Maçlar

Puan Durumu

Hayırlısıyla play-offlardayız Süper Lig'e bir adım daha yaklaştık.Bu önümüzdeki hafta Balıkesir puan kaybı yaşayıp biz kazanırsak şampiyonluğu alıyoruz.Kupa yarı finalinde başka bir İstanbul takımı olan Kasımpaşayla eşleştik hadi hayırlısı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Play-off diyor bana ya , o puanı farkını kapattırıp şampiyon olamazsan kapat kariyeri kapat kapat

Play-off diyor bana ya , o puanı farkını kapattırıp şampiyon olamazsan kapat kariyeri kapat kapat
    bilerek orda bıraktım ama sonraki maçta garantiledik hocam

Sezon Sonuna Kadar Fikstürümüz

Puan Durumumuz

Oyuncu Verileri

Taraftardan Takımımıza Karşılama

Ayrıca Ziraat Türkiye Kupasını'da Kaldırdık ve Taraftarımıza Çifte Bayram Yaşattık

ZTK Oyuncu Verileri

Geleneksel Sezon Sonu Değerlendirmesi
    Hem Türkiye Kupası hem de PTT 1. Lig'i kazanıp çifte yaptık.Hem de ilk kez Avrupa'ya çıkmanın heyecanını yaşıyoruz.Sezon başında yerime başkalarının geleceği söylentileri çıktı ama başkanı zor da olsa etkiledim şimdi de aramızda bir problem kalmadı Ayrıca Çağatay iki kulvarda kendini yine kanıtladı önümüzdeki sene Avrupa da tanıyacaktır.Şimdi taraftarımızdan tek isteğimiz şampiyonlukların tadını çıkarsınlar ve Avrupa heyecanını yaşasınlar.Ayrıca bu sezon geçen sezonki tahminimi tutturarak kupada Fenerbahçe ile eşleştik ama Çanakkale'deki beraberliğe rağmen Kadıköyde taraftarları önünde kendimizi kanıtladık.Önümüzdeki sezon 4-5 yabancı alıp 1-2 genç alıp transfer dönemini kapatarak Şampiyonlar Ligi'ne bile oynayabiliriz.Sağlıcakla kalın Çağatay'a şampiyon olursak Gökçeada'da 1 haftalık tatil yaptırma sözü vermiştim bugünden çıkalım da aradan çıksın

Çağatay Rüştü'nün profilini, ayrıca Türkiye'deki klüplerin itibarlarını ve Mali Tablonu paylaşır mısın? Şimdi herhangi birşey ima ediyor gibi olmayayım ama kardeş klüp olarak o oyuncuları kiralamak bir yana, daha sonra oyuncuları kalıcı olarak satın almaya ikna etmek çok ütopik göründü bana, haftalık 30-40 bin kazanan oyuncular bunlar Galatasaray'da, üstelik GS'da oynarken satmaya kalksan Süper Lig'in kalburüstü takımlarını bile kabul etmiyorlar sen maaş yardımı yapmadıkça..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler iki kupa ile kapatmışsın. Bakalım AL de neler yapabileceksin.

Kariyer Sahibi Kariyerini İki Haftadır Güncellemediği İçin Konu Kapatılmıştır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri