Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 93 sonuç

Konu: Sarıyla, Kırmızıyla, Alnımızın Akıyla | Çizme'de Türk Devrimi: U.S. Lecce !

Yok be gençler hava biraz soğukta Norveç'te arkadaşlarla ortamı ısıtalım dedik buralardayım bir kaç gün daha

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Biz transfer bekliyelim beyimiz alemlere aksın
    Hiç yakıştıramadım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Adam eski kuzeyli abi , kanı kaynıyor.

ÖNCE İŞ EFENDİİÖÖÖ

AYAĞINI DENK AL!!!!11

TRANSFERLER EH İŞTE

Güzel güzel sevdim

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Ragnaaarrr Aile Var :d

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post

Yok be gençler hava biraz soğukta Norveç'te arkadaşlarla ortamı ısıtalım dedik buralardayım bir kaç gün daha

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=hU13D7rXANQ"]RAGNAAAAR ( SIRRRIIII)[/YOUTUBE]

ŞU KIRMIZILIYI DİYOM
    You'll Never BeatThe Irish !

Kırmızı iyimiş teknik kadroya dahil edebiliriz transfer bekliyoruz!!! Yönetim bu fotoları görürse senin de sonun olur haberin Olsun

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ragnar yeter, alemlerin bitmedi mi?
    Taraftar transfer bekliyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şimdi gelecek oyundan soğudum diyecek , bu sefer seni Sibirya'ya süreriz Ragnar.

Ragnar Norveç'e araştırmaya gitti ortamı ısıtmaktan transferi bıraktı. Bu nasıl hocalık!!!
    Biz transfer istiyoruz!!!!

Allah bilir yönetim bana da bir tane ayarla der #leccetaraftarıtransferistiyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Şimdi gelecek oyundan soğudum diyecek , bu sefer seni Sibirya'ya süreriz Ragnar.
    Sürsek ne olurki orda da bulur yine duramaz.

Yahu tatildemi yapmıyak mı realde alemleredemi akmıyak yazın son günlernin tadınıda mı çıkarmıyak gençler 1 2 gün daha müsade edin bana bomba gibi dönücez Lecce'yle beraber

Kuşadasından hepinize selamlar sevgiler

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Adam tatile doymadı yav İyi eğlenceler...

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Asistan menajer iyi çalıştırıyormu bari

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam yeni serüvenlere akmışız
    Lecce 3-4 sene sonra ŞL ve Dünya Kulüpler Kupasını alır eminim
    ADANA DEMİRSPOR

Evet arkadaşlar nihayet geri dönebildim, fm için güzl bir hazırlık dönemi geçirdiğime inanıyorum Kuşadasın'da, artık tam gaz oyuna devam edebiliriz
    Konu çok fazla uzadı, bayaadırda güncelleme yapmadık o yüzden hızlıca transferleri gireceğim, ardından hazılık maçları ve İtalya Kupası maçlarıyla devam edeceğiz.
    İşte başlıyoruz...

İsveç, Norveç falan derken nihayet Danimarka'ya gelebildik..
    Danimarka'da ilk olarak Horsens kulübünün kapısını kaleci Frederik RONNOW için çaldık.
    Fredrik; henüz 21 yaşında çok genç bir kaleci olmasına rağmen muhteşem bir kalecek vaadediyor bizlere adeta. Mental anlam kaleci kilit özellikleri biraz düşük olsada zamanla kendini geliştirecek ve uzun yıllar boyunca kalemizde arkamıza bakmayacağız gibi gözüküyor Fred sayesinde.
    Fredrik Ronnow'u Horsens kulübünden 250.000 € karşılığında kadromuza kattık.

Spoiler: Fredrik RONNOW 

Danimarka'dan aldığımız diğer oyuncular ise Jacob Nielsen ve Anders Ripegutu oldu.
    Nielsen geleceği parlak bir sağ savunma oyuncusu fakat hızlanma gibi; bir bek oyuncusu için kilit olan özellikleri standartın çok altında... Seri A'ya kadar yardımcı olacaktır genede bize.
    Nielsen'i 225.000 € karşılığında transfer ettik.

Spoiler: Jacob NİELSEN 

Diğer transferimiz Ripegutu...
    Klasik bir stoper olarak gözüksede, orta sahanın ortasında oynayabilen klasik bir ön libero olarak göze çarpıyor. Oda bir iki yıl boyunca alternatiflerimiz arasında olacaktır..
    Ripegutu'yuda bonservis bedeli olmadan kadromuza kattık...

Spoiler: Anders RİPEGUTU 

İskandinavya'dan döndülten sonra, çizmede biraz serbest oyuncu piyasasına bakalım dedik ve ilk olarak gözümüze çarpan isim ilerlemiş yaşına rağmen, Omar Milanetto oldu.
    Yıllar boyunca Genoa forması giyen tecrübeli orta saha oyuncusu hem merkez orta sahada, hemde oyun kurucu mevkinde rahatlıkla forma giyebildiği için kadromuza kattık.. ve gençler için iyide bir mentör olacağını düşünüyorum.

Spoiler: Omar MİLANETTO 

Milanetto'yuda kadromuza kattıktan sonra kadromuz için vermli olabileceğini düşündüğümüz eski Akhisarlı orta saha oyuncusu İvan Sesar'ıda kadromuza bedelsiz olarak kattık.

Spoiler: İvan SESAR 

Ve aramıza katılan tüm arkadaşlardan sona kadromuzu tamamlamış olduk.
    Şimdi gelelim hazırlık karşılaşmalarımıza ve tabii ki önce sezon boyunca kullanacağımız taktiklerimize...
    Rakibin durumuna göre 2 faklı tipte taktik kullanmayı planlıyorum.
    1.si, oyunun kontrolünün tamamen bizde olduğu, mentalitemizin pasa dayalı olduğu bir total futbol sistemi.
    2.si ise; bu taktiği daha çok kupa maçları için düşündüm, seri A'dan gelebilecek takımlara karşı kullanmak için hazırladığım klasik bir kontra atak taktiği. Bu taktikte otobüsü kalenin önüne çekiyoruz ve kazandığımız toplarla fazla oynamadan direk rakip kalede gol arıyoruz...

Spoiler: Sezon boyunca kullanacağız taktiklerimiz 

Taktiklerimize tanıttıktan sonra gelelim hazırlık karşılaşmalarına..

Hazırlık kampında bizden güçlü takımlarla maç yapmaya ve taktiğimizi oturtmaya dikkat ettik ve başarılıda olduk sanıyorum.
    Aldığımız skorların güzelliğinin yanı sıra oynadığımız oyununda güzelliği; gelecek adına bizlere ümit verdi...

Spoiler: İtalya Kupası Maçları 

İtalya'da lig maçları başlamadan kupa maçlarımız başladı...
    Açıkçası iyide oldu bizim için, sezon öncesi takımımızı resmi maçlarda da görme şansımız oldu ve sezona bomba gibi gireceğimizin sinyallerini kupa maçlarında verdik.
    Maçlarımızı rahat kazandık ama Verona maçı için ayrı bir parantez açmak istiyorum.
    Seri A temsilcisi karşısında kontra atak taktiğimizi kullandım ve taktikten çok memnun kaldım açıkçası.
    Oyun tam istediğim gibi işledi, oyuncularımıza bırakın topu rakip oynasın biz kazandığımız topları değerlendirelim dedik
    ve rakibin kaptırdığı toplarla onlardan çok daha fazla gol şansı bulduk..
    3. bölgede rakibe fazla topla oynama şansı vermedik, rakip topu genelini orta saha çemberinde ve defans hattında çevirdi...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet arkadaşlar dediğim gibi uzun bir süre ara verdik tatil dolayısıyla, dönüşümüz biraz hızlı oldu kalan transferleri, hazırlık dönemini ve kupa maçlarını hızlıca paylaştık artık tamamen lige konsantreyiz.

Alt liglerde olduğumuz için her maçı detaylı olarak paylaşmıyacağım hızlı ilerlemek adına. İlginç bulduğum veya zorlu geçen maçları detaylı olarak paylaşacağım.

Esen kalın, takipte kalın yorumlara tek tek cevap veremesemde seviyorum sizi dostlar..
    Sabah iş görüşmem var 3 ay oturduk evde yeter gari, bana şans dileyin

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Tatil yaramış anlaşılan , enerjik dönmüşsün. Son transferle fena değil. Hazırlık ve Kupa maçlarını da rahat geçmişiz. Şimdi önemli olan kazaya mahal vermeden Seri A ya doğru gitmek.

İş görüşmesinde başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle hoşgeldin dostum
    Omar transferi iyi ben adanada ilk iki yılımda oynatmıştım memnun kalmıştım 1 yılda antrenör olmuş emekli olmuştu
    Görüşmende başarılar dilerim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gayet iyi bir transfer ve hazırlık dönemi geçmiş, kanatsız bir sistemle gayet güzel sonuçlar alınmış gibi duruyor, ligdede rahat terfi edeceğini düşünüyorum, he bu arada umarım iş görüşmesini kapmışsındır.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Verona güçlü kadrolar kurabiliyor, Verona'yı yenmen güzel olmuş. İş görüşmesinde bol şans

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Omar Milanetto ya çok maaş vermişsin. şimdi benim kariyerdeki durumuna baktım ben daha düşük fiyata anlaşmışım. 32 maç ta oynamış 5 gol atmış.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Süper başlamışsın

Hepiniz sağolun arkadaşlar güzel dilekleriniz için, 2 tane süper görüşme yaptım ikiside olumlu geçti hatta 2 saat önce aradılar birinden yarın sabah satış müdürleriyle görüşücem 3 ay oturduk bankalar donumuzu almadan Allah güldü sonunda yüzümüze

Pusat abi 3.ligdeyiz gelmicem etmicem dedi omar bende bütçem vardı verdim yıllık 220 bin, şuan için pek memnun değilim açıkçası sürekli 11 oynuyor ama maç içinde bir var bir yok

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Hepiniz sağolun arkadaşlar güzel dilekleriniz için, 2 tane süper görüşme yaptım ikiside olumlu geçti hatta 2 saat önce aradılar birinden yarın sabah satış müdürleriyle görüşücem 3 ay oturduk bankalar donumuzu almadan Allah güldü sonunda yüzümüze

Pusat abi 3.ligdeyiz gelmicem etmicem dedi omar bende bütçem vardı verdim yıllık 220 bin, şuan için pek memnun değilim açıkçası sürekli 11 oynuyor ama maç içinde bir var bir yok
    Aynen formu inişli çıkışlı ama bir oynadımı da maç çeviriyor. Bu durumu sen söyleyince hatırladım ama o dönem bir çok oyuncum öyle idi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Vurgunlara devam hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Tebrikler hocam, gercek hayatta da oyunda da iyi gidiyoruz.

Güzel gidiyorsun hocam bozmadan devam inanıyoruz sana

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Herhalde iş güç derken kariyeri unuttun.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Herhalde iş güç derken kariyeri unuttun.
    Hocam aynı şey bende de var hem çalışıyorum hem okuyorum foruma aklıma gelince giriyorum ama FM15 gelsin
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri