1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Yaşayan Efsanelerden Tottenham

Default Yaşayan Efsanelerden Tottenham

Merhaba arkadaşlar. Uzun yıllardır FM oynuyorum. Ama hiç bir zaman kariyerimi paylaşmamışımdır. Bu siteyi görünce paylaşma kararı aldım. Bir süredir oynuyorum. Lig ve Sonuç paylaşımını her zaman yapacağım. Takipte olan arkadaşlarla fikir alışverişinde her zaman bulunmak isterim.

TARİHÇEMİZ

Tottenham Hotspur Football Club, daha çok Spurs olarak bilinir. Günümüzde FA Premier League'de oynayan Tottenham, Kuzey Londra'da kurulmuş profesyonel bir İngiliz futbol kulübüdür. Kulübün stadı White Hart Lane'dir.
    Hotspur Futbol Kulübü 1882 yılında All Hallows Kilisesi'nin, İncil sınıfının dil bilgisi kısmındaki öğrenciler tarafından kuruldu. Bu öğrenciler, aynı zamanda Hotspur Kriket Kulübü'nün de üyeleriydi. 1884'de kulüp adını London Hotspur isimli kulüp ile birleşince Tottenham Hotspur Football and Athletic Club olarak değiştirdi.

BÜYÜK BAŞKAN

MABEDİMİZ

TAKTİĞİMİZ [GOL İÇİN SABIR, SABRIN SONU SELAMET]

YAPTIĞIMIZ TRANSFERLER; Ücretleri yazılı olduğu kadar vermedim 48 ay taksit yaptım

Giden oyuncularımız
    Lennon - Everton - 5 M
    Dembele - PSG - 13 M
    Sandro - City - 6 M

FA CUP ELENDİK.
    CAPİTOL ONE ÖNEMSİZ ELENİP LİGE YÖNELDİK.
    LİGDE HEDEF İLK 3 DİREK ŞL HAKKI KAZANMAK.
    AVRUPADA GRUPTAN NAMAĞLUP ÇIKMAYI BAŞARDIK.
    Last edited by Zapalny- : 24.Eylül.2014 at 21:49 Reason: Düzeltme yapmak istedim daha hoş oldu

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim. Sunum olayını biraz daha iyileştirmeni tavsiye ederim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim. Sunum olayını biraz daha iyileştirmeni tavsiye ederim
    Geliştirmeyi tabii ki isterim. Neler gözünüze çarptı hocam?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Yazıları ortalayabilirsin mesela. Maçları toplu halde fikstürden paylaşmak yerine tek tek alt alta paylaşmanı tavsiye ederim.Dikkat çekmek istediğin notları kalın yazabilirsin. vs vs. Bunlar gibi düzeltmelerden başlayabilirsin.
    Örnek olması açısından imzamdaki kariyerime bakabilirsin dostum
    Kolay gelsin

Başarılar bro

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar, ilk olarak taktik fena değil katı taktik sevmem ama kullanabilirsen her taktik iyidir bu arada gözüme 7-1 çarptı o maçın istatistiklerini paylaşabilir misin?

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Yazıları ortalayabilirsin mesela. Maçları toplu halde fikstürden paylaşmak yerine tek tek alt alta paylaşmanı tavsiye ederim.Dikkat çekmek istediğin notları kalın yazabilirsin. vs vs. Bunlar gibi düzeltmelerden başlayabilirsin.
    Örnek olması açısından imzamdaki kariyerime bakabilirsin dostum
    Kolay gelsin
    Teşekkür ederim bundan sonra öyle yapacağım

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Başarılar, ilk olarak taktik fena değil katı taktik sevmem ama kullanabilirsen her taktik iyidir bu arada gözüme 7-1 çarptı o maçın istatistiklerini paylaşabilir misin?

Bence katı taktik sabır taktiği Tamam hocam paylaşacağım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Tottenham varsa bende varım Başarılar..

Sunum için imzamdaki kariyere göz atabilirsin.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Tottenham varsa bende varım Başarılar..

Sunum için imzamdaki kariyere göz atabilirsin.

Teşekkür ederim düzeltmelerde bulunacağım Hepimiz ölelim Tottenham yaşasın.

Aldığımz futbolcular taksitle olsa bile fazla ödemişiz düşüncesindeyim, giden futbolculardan Lennon'da çok ucuza gitmiş bence ama taktik başarılı. Başarılar.

Thumbs up

Quote Originally Posted by samuray34amo View Post
    Aldığımz futbolcular taksitle olsa bile fazla ödemişiz düşüncesindeyim, giden futbolculardan Lennon'da çok ucuza gitmiş bence ama taktik başarılı. Başarılar.
    Fazla oldu farkındayım ama taksit cezbedici oldu. Duygusallık ağır bastı ve gönderdim istemediğim oyuncuları. Bu birazda erken değişim istediğim için oldu. Taktik evet gayet başarılı bana göre. İyi toaprlandık.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Selamın Aleyküm hocam. Buyur istatistikler. Çok sabırsız davranıp hücumsal kurduğum ilk taktiği ikinci yarı oturmadan denedim bu yüzden böyle oldu. İkinci yarı yaramadı bana.

UEFA AVRUPA LİGİNDE YOLUMUZA DOLU DİZGİN DEVAM EDİYORUZ. GRUPTAN NAĞMAĞLUP ÇIKMANIN VERDİĞİ ÖZGÜVEN İLE ELEMELERİN 1. AYAĞINDAKİ RAKİBİMİZ STANDART LİEGE'İ İKİ MAÇTADA DEVİRDİK.

1. MAÇ STANDART LİEGE 0-1 TOTTENHAM

2. MAÇ TOTTENHAM 2-0 STANDART LİEGE

2. ELEME TURUNDA RAKİBİMİZ PSV

LİGİDE BOŞLAMIYORUZ TABİİ TOPARLANMA BAŞLADI ESKİ FORMU YAKALADIK ARTIK BOZULMAMASI DİLEĞİ İLE ÜST ÜSTE ALDIĞIM GALİBİYETLERE İKİ LİG MAÇI EKLENİNCE İŞLER DEĞİŞTİ ARTIK DAHA İDDİALI HALE GELDİK

OYNADIGIM MAÇLAR

LİGDEKİ SON DURUM

ÖNEMLİ NOT; YANLIŞLARIM VARSA DÜZELTİN. VE TAKİPÇİ SAYIM AZ GALİBA KİMSE İLGİ GÖSTERMİYOR PAYLAŞIP YAPIP YAPMAMA KONUSUNDA ÜZÜLÜYORUM.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Hocam istatistikleri inceledim Man.United deplasmanı zaten zordur adamlar da bulduklarını atınca bu sonuç olmuş herhalde paylaşım konusunda da bu sezonu böyle tamamlayıp diğer sezona maçları tekerli halde ortalayarak paylaşırsan ilgi artacaktır.

ARKADAŞLAR 2. SEZONA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIM. LİG VE FİKSTÜR SONUÇLARINI PAYLAŞACAĞIM. TOTTENHAM EFSANESİ GERİ DÖNDÜ!

UEFA KUPASI FİNALİ !

UEFA SÜPER KUPASI FİNALİ !

NOT; LİGİ 2 PUAN FARK VE AVARAJ YÜZÜNDEN 5. BİTİRDİK. AMA YAPTIĞIM TRANSFER VE OTURTTUĞUM TAKIM UYUMU İLE BAMBAŞKA BİR TOTTENHAM YAPTIM ARKADAŞLAR. LÜTFEN DESTEKÇİM OLUN. MAÇ SONUÇLARINI PAYLAŞACAĞIM. HEPİNİZİ SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLIYORUM

Kariyer Sahibi Kariyerini İki Haftadır Güncellemediği İçin Konu Kapatılmıştır.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri