1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Julian Viafara | GK | 31 | € 800.000

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Default Julian Viafara | GK | 31 | € 800.000

ca: 136
    pa:145

Gerçekten iyi bir kaleci. Feyenord kariyerimde kullanmıştım ve de çok başarılı olmuştu. Koyduğum ss bizim kariyerden. Normalde kulübüyle sözleşmesi 2009' un 12. ayında bitiyor. Biraz sabredip ligin 2. devresine bedava da alabilirsiniz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Sheriff Misafir

Fiyatına göre baya iyi.. Teşekkürler kanka ellerine sağlık..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Fiyatına göre baya iyi.. Teşekkürler kanka ellerine sağlık..
    Adaş 10 numara kaleci. Kalecinin harman olduğu memleket Kolombiya

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Eccentricity-Farklılık çok yüksek olmasına rağmen genel özellikleri oldukça iyi. Maçta beklenmedik hareketler yapmasın

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Eccentricity-Farklılık çok yüksek olmasına rağmen genel özellikleri oldukça iyi. Maçta beklenmedik hareketler yapmasın
    Şu an ki TPL kariyerimizdeki datada oynuyorum. Handanovic' i kesti. İlk 3 maç gol bile yememişti. Çok iyi kaleci. Refleksleri çok iyi. Karşı karşıya kolay gol yemiyor. Farklılık yüksek ama oyunda herhangi bir ekzantiriklik yapmıyor. Ayrıca oyuncuyu arattım internette neden eksantirikliğinin bu kadar yüksek verildiğini buldum. Toplara çok iyi basarak rakip forvetleri bolca pazara gönderiyormuş bazen de çalımlarla ileri çıkabiliyor. Biraz deli bir kaleci tabir-i caizse . Ama oyunda böle şeyler yapmıyor. 10 Numara kaleci gerçekten. Aralık ayında sözleşmesi bittiği için hemen bedelsizce alabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Şu an ki TPL kariyerimizdeki datada oynuyorum. Handanovic' i kesti. İlk 3 maç gol bile yememişti. Çok iyi kaleci. Refleksleri çok iyi. Karşı karşıya kolay gol yemiyor. Farklılık yüksek ama oyunda herhangi bir ekzantiriklik yapmıyor. Ayrıca oyuncuyu arattım internette neden eksantirikliğinin bu kadar yüksek verildiğini buldum. Toplara çok iyi basarak rakip forvetleri bolca pazara gönderiyormuş bazen de çalımlarla ileri çıkabiliyor. Biraz deli bir kaleci tabir-i caizse . Ama oyunda böle şeyler yapmıyor. 10 Numara kaleci gerçekten. Aralık ayında sözleşmesi bittiği için hemen bedelsizce alabilirsiniz.
    Bi zamanlar Şenol Karagöl gibi neydi o direklerde otrumalar sallanmalar

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Adaş 10 numara kaleci. Kalecinin harman olduğu memleket Kolombiya
    Aynen katiliyorum Cristian Mora var bide.. direk bedavaya alabiliyorsunuz.. Oda süper kaleci Kolombiyali

Mesaj Yetkileri