1 ile 30 arası toplam 355 sonuç

Konu: FM 16 ilk izlenimler

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Taktik tahtasının görünümünü değiştirebileceğimiz söylenmişti diye hatırlıyorum. Ancak nereden değiştireceğimi bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Taktik tahtasının görünümünü değiştirebileceğimiz söylenmişti diye hatırlıyorum. Ancak nereden değiştireceğimi bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
    Yok mu bu konuda bilgisi olan ?

Yok mu bu konuda bilgisi olan ?
    yeşil taktik ekranının sol ust köşesinde 2 secenek var. Onlar fonskiyon değiştiriyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by CNC123 View Post
    yeşil taktik ekranının sol ust köşesinde 2 secenek var. Onlar fonskiyon değiştiriyor.
    sanırım yanlış anladın. Miles, bu yeni taktik görünümünü beğenmeyenlerin istedikleri taktirde 2015teki taktik sahasındaki forma görünümünü kullanabileceğini söylemişti. Fakat hiçbir ayardan o görünüme geçiş yapamadım. Belki beta sürümde yoktur.

sanırım yanlış anladın. Miles, bu yeni taktik görünümünü beğenmeyenlerin istedikleri taktirde 2015teki taktik sahasındaki forma görünümünü kullanabileceğini söylemişti. Fakat hiçbir ayardan o görünüme geçiş yapamadım. Belki beta sürümde yoktur.
    Evet yanlış anladım. Dediğinle ilgili bir bilgim yok ilk kez duydum.

Merhaba Fm sever arkadaşlar. Fm2016 oynayalı 3 ay kadar süre oluyor. Öncelikle menüler hala çok ağır göz yorucu, oyuncu profilleri özellikle kaos insanın oyuncuya bakası gelmiyor. Taktik kutuları yapılabilecek en kötü görsel kadroya girdiğin zaman 2010 serisinden sonra hala düzeltilemeyen oyuncuları yan yana koymama hastalığı alt alta koyarak sadece görsel kaosdan başka bir amaç olmadığını düşünüyorum. bazı yıldız oyuncularda çok komik özellikler verilmiş en başta ronaldo gibi şu oyunun yıllar geçtikçe düzeltecem diye içine edenlerin eline sağlık diyemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Maç motoru ilginç şekilde hoşuma gitti.Diğer serilere oranla gerçek maça daha çok benzemiş takip açısından.Bir de oyuncuların fizikleri daha bir güzel olmuş.Bundan daha ötesi Fifa Manager gibi olur,o da gereksiz olur bence.Arkadaşların söylediği gibi defanslar daha bir sert görünüyor ve gol atmak pek de kolay değil ve bunu maç motoru saçmalıklarıyla değil,taktiksel olarak yapmışlar gibi.Eğer tam sürüm ve sonrasında bozmazlarsa uzun zamandan beri en eğlenceli FM sezonunu yaşayabiliriz gibi.
    Ayrıca bunca grafik geliştirmesine rağmen FM 2015'te orta derece tavsiyesi veren ve daha yukarısında kasan bilgisayarım FM 2016'da en üst seviyede gayet akıcı oynuyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri