Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: Tarihi Hezimetleriniz

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Default Tarihi Hezimetleriniz

Arkadaşlar fm 2014 teki tarihi hezimetlerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz

Mesela Benim Süper lig şampiyonu olduğum kariyerimde birkaç tane var

Sizlerden de bekliyorum ..

7-1 lik bir hezimetim vardı konyaspor da gs ye karşı eski kariyerimde ss almamıştım oyüzden atamayacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by ismaelbouzid View Post
    7-1 lik bir hezimetim vardı konyaspor da gs ye karşı eski kariyerimde ss almamıştım oyüzden atamayacağım
    olsun sorun değil sen yine Gs ye karşı almışsın benim yenildiğim takımlar çok da güçlü takımlar değil hem de liderim şu an

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Benim hezimetim de ligde ve Avrupa'da şahane giderken Bursaspor'la 2.sezonumda yaşandı.Grupta Barca,Tottenham ve PSG vardı.İlk 2 maçta Barça ve Tottenham bize karşı son dakikalarda beraberliği kurtardı.Bir gazla lider çıkar mıyım falan dedim.İçerde PSG maçı dakika 11 Amerikalı regenim Castillo 1 tane yağladı.Ulan alır mıyız diye düşündüm.Sonuç ne mi oldu ? 5-1 yenildik

Dortmund 7 Galatasaray 2 Halbuki tur için umutluyduk

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Yine aklıma geldi hüzünlendim şimdi...

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by Damigol View Post

Yine aklıma geldi hüzünlendim şimdi...

aboovvvvv taktiğini çok merak ettim açıkçası

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Oyunda aklıma gelmedi de bir turnuvada kazanırım diye çıkıp nannar hocama karşı evimde 5-0 kaybetmiştim. O baya koymuştu bana

İyiki de fm14 oynamamışım fm14te çok oluyormuş bu hezimetler

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Oyunda aklıma gelmedi de bir turnuvada kazanırım diye çıkıp nannar hocama karşı evimde 5-0 kaybetmiştim. O baya koymuştu bana

İyiki de fm14 oynamamışım fm14te çok oluyormuş bu hezimetler
    sorma kardeş hiç olmayacak takımlardan fark yiyebiliyorsun özellikle bu son 14.2 güncellemesi ile birlikte

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Kısa süren Swansea City kariyerimde, deplasmanda Newcastle'dan 6 veya 7 tane yemiştim ve o maç sadece 1 gol atabilmiştim ama onu da kendi kalelerine atmışlardı, dalga geçer gibi Yenildiğim zaman resim almadığım için malesef resmini paylaşamıyorum. Tabii bundan başka 3-4-5 yediğim maçlar da oldu farklı kariyerlerde ama hatırladığım en ağır hezimet buydu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Şampiyonlar Ligi yarıfinalinde City'yle Chelsea'den 5 yedim, atamadım. Acayip koymuştu.

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Bakıyorum da hemen hemen herkesin ağırına giden tarihi hezimetleri olmuş Yalnız olmadığımı bilmek be güzel

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Şampiyonlar Ligini almıştım Bu Sezonda

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ligde ahım şahım gittiğim söylenemez fakat ligde Anadolu takımlarına yapamadığımı ezeli rakiplerime yaptım diyebilirim.

Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Ligde ahım şahım gittiğim söylenemez fakat ligde Anadolu takımlarına yapamadığımı ezeli rakiplerime yaptım diyebilirim.

Hocam burda ezmişsin

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Valla sonuçlarının böyle olacağını aklımın ucundan geçirmemiştim. Hatta Fenerbahçe maçından sonra dedim ligde açık ara lider olurum diye. İlk 8 haftada 1 galibiyet alabilmiştim 8. sıradaydım. Sonra takım çıkış yakaladı ve liderlik koltuğuna oturduk. Şampiyonlar liginde de A.Madrid, Bayern ve Austuria Wien'in olduğu gruba düştük orada da üçüncü olarak Avrupa Ligine gittik. Aslında çok başarılı değildik Avrupa'da.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post

Kardeş bize gövde gösterisi mi yapıyorsun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Daha önce ŞL'yi 1 kere almış ve genelde gruplardan çıkan bir takımdık.Enteresan bir mağlubiyet aldık.Sonra Avrupa Ligi'ne düşüp onu aldık

Nesil
    2006
    Yer
    London

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Bu resimden sonra bize susmak düşer
    Last edited by ErayG : 27.Aralık.2013 at 17:23

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

4-1 Arsenal haşladı beni asıl hezimet %16 mı %20 mi ne topla oynama oranımdı. Liverpool ile oynuyordum.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by ErayG View Post
    Bu resimden sonra bize susmak düşer
    hahah ama çok iyi bahanelerim var :'(

Şimdi ben son 2 senedir geleceğe yatırım yaptığım için böyle oluyor, takım yaş ortalaması 14 idi avrupa şampiyonasında, buna ek olarak her maçta bir oyuncunun sakatlanması, yani san marinodaki takımlardaki takımların %60-70 oyuncusunun sakat olmasıda bir araya geldiğinde bu sonuç ortaya çıkıyor Ama benim yaptığım şu 50 senelik dönem içinde tuttuğum her hesap şimdilik doğru gidiyor en zengin takım 1M değerine ulaşmış durumda Tabi takım azlığı ve ligin durumuda göz önüne alındığında, en iyi oyuncular seri C1/C2 yani italyadan çıkmakta, tabi Napoli, Lazio alt yapılarına kadar yükselen oyuncularımızın olmasıda takımın günden güne geliştiğini gösteriyor. Kaldı ki milli takıma çıkan kontratsız oyuncuların değerlerinin 600k ya kadar çıkmasda nedir Para para, tesistir gelişimdir yani 50 yıl içinde en azından Dünya sıralamasında ilk 50 içine girebileceğimizi düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Böylesine zorlu ve kutsal bir görevi üstendiğin için öncelikle tebrik etmek istiyorum Başarıya giden yolda alınan hezimetler kutsaldır

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Pc basinda degilim ama hatirladigim Stoke ile Chelseaye 7-1 yenilmistim. Yedigim 7 golun 5 I kornerdendi

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by xthexserhat View Post
    Böylesine zorlu ve kutsal bir görevi üstendiğin için öncelikle tebrik etmek istiyorum Başarıya giden yolda alınan hezimetler kutsaldır
    Teşekkürler hocam haklısınız ancak bu kadar kötü gitmemizin sebebi de bir yerde benim, tecrübesiz oyunculara bağlı oynayarak bu hale soktum takımı sanırım Gerçi meyvelerini almaya başladık yavaş yavaş ama olsun

Ağlamama,35. hafta lig ikincisi olan takımımdan istifa etmeme ramak kalmıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post

Ağlamama,35. hafta lig ikincisi olan takımımdan istifa etmeme ramak kalmıştı.
    Benim başıma gelse ne yapardıım bilmiyorum muhtemelen takımın hepsini satardım

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

SS yok ama kısaca anlatıyım kuzenimle beraber Celtic-Rangers ortak kariyer yapıyoruz 11 ve ya 12 sezona güzel transferlerle başladık seri galibiyetler ile puan farkını 12 ila 15 arasında bi puana cıkardı Celtic . Son haftalarda taktiksel değişikliklere gittim kadroda ufak çaplı revizyonlar yaptım takır takır oynamaya başladık Celtic puan kaybetmeye başladı sondan 1 hafta önce rakip Celtic puan farkı 1 , ben takır takır oynuyorum gelene 4 gidene 5 atıyorum Celtic dışarda kaybediyor içerde zor bela 1:0 falan kazanıyor bu formla Celtic'i yenip mükemmel geri dönüşümü tamamlayıp son haftaya 2 puan farkla önde girmeyi umuyorum bizde Özgüven moral her şey tamam kuzenim aradı maçtan önce kesin alırsın falan biz dağıldık falan her şey o telefon kapandıktan sonra oldu maçın ilk düdüğü çaldı ve maç sonunda skor 8:2 Celtic tam sekiz gol atıp tüm hevesimizi kursagımızda bırakıp şampiyon olmuştu ..
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

En büyük hezimetim FC Bayern ile sezon başında yedek takım ile yaptığım hazırlık maçında aldığım 8-0'lık sonuç. Maçtan önce bütün takımı "yedek takım maçı için uygun" diye işaretleyince kendi kendimi farklı yenmiş oldum.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri