1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: FM Genie Scout 11

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default FM Genie Scout 11

enie Scout 11, Football Manager 2011 için geliştirilen popüler kayıtlı oyun editörü.

FM Genie Scout, Football Manager'in en popüler scout (oyuncu izleme) aracıdır.
    Arama olanaklarınızı genişletir. Oyuncu ve personel listelerinizi düzenlemenize ve onların gelişimini kontrol etmenize olanak sağlar.

İlk 11 ve taktik seçimlerinizi kolaylaştırır ve FM içerisinde gizli özelliklerin ortaya çıkmasını sağlar.

FM Genie'nin yeni versiyonları olabilir ve bunları FM Genie Scout 11'in "www.fmscout.com" adresinden takip edebilirsiniz.

Windows XP, Vista, 7 ve FM 11.0, 11.1, 11.1.1, 11.2, 11.2.1 versiyonları uyumludur.

MAC için çalışmıyor mu?
    Hayır, fakat MAC kullanıcıları dane0 isimli arkadaşın "Getting Genie Scout" un MAC'te adım adım çalıştırılması rehberini araştırabilir.

Kayıtlı oyunlarınızın sıkıştırılmamış olmasına dikkat edin. Bu özelliği FM ayarlarında (FM Preferences) "Compress Save Games" seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Kullanımı:

* Zip olarak arşivlenmiş dosyayı dilediğiniz yere açın.
    * "genie11_setup_b128.exe" isimli kurulum dosyasını çalıştırın.
    * Kurulum talimatlarını takip ederek kurulumu tamamlayın.
    * Genie'yi çalıştırın. Kayıtlı oyununuzu yükleyin. FM'nin açık olması gibi bir zorunluluk yok.

Sadece bu kadar. Framework ihtiyacınız yok.

Türkçe dil desteği mevcut.

BETA versiyon olduğu için hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Bunları yapımcılara iletebilir ve yazılımın gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29138/bilgi/
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sheriff Misafir

Bu versiyon 11.3 ile de çalışmaktadır, bilginize.

Sheriff bilgilendirme için sağol. Birde FmRTE çıksaydı o da lazım oluyor

asiqenc7 Misafir

sanırım bende çalışmıyo sadece ilginç bi hata ile karşılaşıyorum :S

11.3 icin olan sürüm cikti mi?

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    11.3 icin olan sürüm cikti mi?

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Bu versiyon 11.3 ile de çalışmaktadır, bilginize.
    yazılmış zaten.

Quote Originally Posted by tearkan View Post
    yazılmış zaten.
    Pardon hic dikkat etmemisim tesekkürler.

Ben bu programda bir problem yaşıyorum. Brezilyalı oyuncuların isimleri (regenlerin) doğru çıkmıyor. Flavinho ise mesela Chung Hao gibi isimler çıkıyor. Ve bu durum beni deli ediyor. Varmıdır acaba çaresi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Ben bu programda bir problem yaşıyorum. Brezilyalı oyuncuların isimleri (regenlerin) doğru çıkmıyor. Flavinho ise mesela Chung Hao gibi isimler çıkıyor. Ve bu durum beni deli ediyor. Varmıdır acaba çaresi.
    Aynen bende de aynı sorun var.

Eline sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Aynen bende de aynı sorun var.
    bende de olmakla beraber kapatırken hata veriyor kapanmıyor dolayısıyla görev yöneticisnden kapatıyorum her zaman

Nasıl kullanılıyor? Örnegin stadın kapasitesni 10binden 20 bine cıkaracagım nasıl yapacagım bunu bir türlü beceremedim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by mdzalim View Post
    Nasıl kullanılıyor? Örnegin stadın kapasitesni 10binden 20 bine cıkaracagım nasıl yapacagım bunu bir türlü beceremedim
    bu programda save dosyasına etki edemezsin. sadece görünmeyen bazı bilgileri görebilirsin. FMRTE programı işini görür.

Mesaj Yetkileri