Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 111 arası toplam 111 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS-fm14

Sırf teşekkür etmek için şu anda bu foruma girdim. Her oyunda bir şekilde oturttuğum taktiği bu oyunda bir türlü oturtamamış ve oyundan soğuyup bırakmıştım. Beşiktaş kariyerime açıklamaların inandırıcı geldiği için tavsiyen üzerine taktiğin üzerinde bir iki değişiklikler yaparak devam etmekteyim ve tüm maddi sıkıntılara ve kadro yetersizliğine rağmen 24 haftasonunda sadece 1 yenilgi ve 4 beraberlikle liderliğimi sürdürüyorum. Eline sağlık dostum taktik çok başarılı...

2. Default

taktikle pek basarılı olamadım sanırım süper amatörden takımda denediğim içindir hocam yoksa emegine sağlık bunca arkadaş faydalanmış.

herkese teşekkürler..umarım daha fazla işinize yarar..ama diğer taktiği de tavsiye ederim..onun getirisi de fazlasıyla iyi olacaktır..

Deniyorum, fayda aldığım zaman bildireceğim...

hocam linkteki taktikle yayınladığın taktik farklı mı ben mi yanlış bir şey indiriyorum rarın için lato klasik diye bir şey çıkıyor ve bu fm13teki taktiğin, tamam hocam ben yanlış dosyayı açıyormuşum, sağol galatasaray ile deneyeceğim sonuçları yazarım

17 hafta geçmişti 15 puanla ligde 15. ydim. Nerden baksan 10 maçtır galibiyet yok. 2 forvetimde çok sağlam olmasına rağmen 17 maçta 0 golle oynuyordu.

Taktiği değiştirdim 2-0 yendim

Gelen haberde taktiği över niteliğinde: " Taktiksel kumar sonuç verdi."

Teşekkürler Yoksa 3 maç daha böyle gitsem kovulacaktım

Son yamada oynuyorum ve şöyle bir problem yaşıyorum bu taktikte; özellikle iç saha maçlarında neredeyse pozisyona girmeden tüm maç akıp gidiyor akıcıya geçsem de hiçbir değişiklik olmuyor. Nasıl bu sorunu halledebilirim?

Corinthiasla deniyorum 4. maça çıktım çok efsane taktik kaleci koymasam yeridir : )) şu oyunla ilgili tek bi sorunum var beklerim genelde ofansif olur içeri girip kaleye şut atarlar pas vermeleri için her şeyi yaptım ama yok adamlar şut manyağı arkadaş ne yapabilirim ?

Quote Originally Posted by Berkanngs View Post
    Corinthiasla deniyorum 4. maça çıktım çok efsane taktik kaleci koymasam yeridir : )) şu oyunla ilgili tek bi sorunum var beklerim genelde ofansif olur içeri girip kaleye şut atarlar pas vermeleri için her şeyi yaptım ama yok adamlar şut manyağı arkadaş ne yapabilirim ?
    oyuncu talimatlarından gerekli ayarlamaları yapman en iyisi hocam..ardından da takım uyumu ve takım çalışması yaptırmalısın ki gelişigüzel şutlar zamanla azalsın..

10. Default

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    oyuncu talimatlarından gerekli ayarlamaları yapman en iyisi hocam..ardından da takım uyumu ve takım çalışması yaptırmalısın ki gelişigüzel şutlar zamanla azalsın..
    eyvallah sağolasın takım uyumu konusunu çözmek için her türlü yatırımı yapıcam

Hocam bi sorum oalcaktı sol kanat kanat oyuncusu olarak sağ kanat ise içe kat eden kanat oyuncusu olarak oynuyor acaba bunların yerini değiştirsem sorun olur mu ? yani sol kanat ike olsa sağ kanat ko olsa aynı verimi alabilirmiyim ?

12. Default

Taktik hakkında bir kaç sorum olacak.

Öncelikle çok kart görüyor oyuncularım. Sezonun sonuna geldim hala düzelmedi. Bu durumu nasıl düzeltebiliriz?

İkincisi defansın arkasına çok top düşüyor. Zamanla oturur dedim ama çok da farketmedi ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

elazıgsporla deniyorum sezon basından beri ama yönetimle kanlı bıcaklı durumdayız 18 macta 2 galibiyetim var sonuncu sıradayım denedigim takım elazıgspor oldugu için basarılı olamıyorum belki yazıdıgn degişiklikleride deneyecegim olmazsa zaten kovulmam an meselesi

forumun ve lato taktik serisinin en iyi taktiği diyebilirim bu taktiğe fakat gene de yeterli değil bence.Ama bu taktik bu sene 3 lü orta saha lı taktiklerin favori olduğunu gösterir bence

Quote Originally Posted by abdulmuttalip View Post
    forumun ve lato taktik serisinin en iyi taktiği diyebilirim bu taktiğe fakat gene de yeterli değil bence.Ama bu taktik bu sene 3 lü orta saha lı taktiklerin favori olduğunu gösterir bence
    Aslında hocam bu taktik oyun ilk çıktığında yayınlanmıştı..Ve kaç sürüm güncellendi bu taktiğin üzerine bende güncellemedim hiç..ondan dolayı alınan verim güncellemelerle azaldı..

Aslında hocam bu taktik oyun ilk çıktığında yayınlanmıştı..Ve kaç sürüm güncellendi bu taktiğin üzerine bende güncellemedim hiç..ondan dolayı alınan verim güncellemelerle azaldı..
    güncellemeyi düşünmüyomusunuz hocam

Quote Originally Posted by sasa16 View Post
    güncellemeyi düşünmüyomusunuz hocam
    güncellemeye çalışıyorum kardeşim dünden bu yana..Ama pek müsait olamadığım için 4-5 gün daha sürebilir

güncellemeye çalışıyorum kardeşim dünden bu yana..Ama pek müsait olamadığım için 4-5 gün daha sürebilir
    hocam ne yaptın bitmedi mi daha

Quote Originally Posted by sasa16 View Post
    hocam ne yaptın bitmedi mi daha
    Şu anda son takımla denemedeyim kardeşim..en iyisini yapmaya çalışıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Bende deneyeceğim. Bakalım neler olacak

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Link Kırık. Yeniyeyebilrseniz sevinirim.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri