Sayfa 6 / 30 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 897 sonuç

Konu: TSI Geleneksel İstanbul Halı Saha Organizasyonu

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    cumartesi veya pazar benim icin farketmez ama oglen saati mac yapmasak daha iyi olmazmi. en azindan 5-6 dan sonra yapalim aksam ustu.
    Geç olur maç falan var 8'de maç kaçmasın Öğlen saati olsa nolur ki ? Ekim'in 17-18'inde Temmuz sıcakları olacak değil ya 3-4 olsa iyi olur.6-7 gibi evlerinde olur herkes akşam dinlenir rahat rahat.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

saat 4ten sonra mac yaparsak alicanla bizim hareme gidip Bursaya dönmemiz zor olur onu da göz önünde bulundurursak :=)

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Bana kalsa gece maçı yapalım ama bazı nedenlerden ötürü daha makul bir saat olsa iyi olur. Genç arkadaşların izin alma durumlarını vs. ortaya katınca 3-4 ya da 4-5 en uygun saat aralığı oluyor. Karşıda ve çok uzakta oturan arkadaşları düşününce gidecekleri yol yaklaşık 1-1,5 saat olacak onları da çok geçe bırakmamak için o saat aralıklarında bir seçim yapabiliriz.
    Asıl sorun bu işte Eve 6-7'de dönmek var 8'de dönmek var.Akşam yemeğine yetişmek lazım (: Yol 1-2 saat sürer heralde.Zaten metrobüsten inip eve gelene kadar bir 30 dk geçiyor en az 3-4 tam uygun bana.4-5 de olabilir.Daha geç olursa izin almada problem yaşama olasılığım çok daha yüksek..Buluşmaya katılanların %90'ı 18 yaşından büyük olduğu için rahatlar tabi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Maç cumartesi olrsa süper olr
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Maç için Cumartesi olsun derseniz, Cumartesi yapacağız. Benim için her gün her saat uygun, o yüzden siz ne derseniz o saat ve günde yapacağız. Ancak yinede -Bursa'dan gelen arkadaşlarımızın yol durumlarını vs. hesaba katınca- Cumartesi yapılması daha uygun gibi, hem dinlenmek içinde zamanınız olur.

Ama yinede siz aranızda karar verin burada, ona göre saat ve gün ayarlarız.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Okullar açılmadan yapsaydınız ya şunu..=)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kadıköy iyiydi yav. Oraya nasıl gideceğimi biliyordum.Neyse artık veziroğlunu tarif edersiniz nasıl gelebileceğimi oraya gelirim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kadıköy iyiydi yav. Oraya nasıl gideceğimi biliyordum.Neyse artık veziroğlunu tarif edersiniz nasıl gelebileceğimi oraya gelirim.
    Ayarlanan saha yine Kadıköy'de bildiğim kadarıyla..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Sitesinde Çamlıca'da olduğu yazıyor Serhat.

http://www.vezirspor.com.tr/irtibat.asp
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Atunizade Metrobüs durağından 5dk mesafede, yol üzerinde zaten, yer olarak Millet Parkı'nın orada.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006

Çamlıca diye gözüküyor. Ama rahat olun o kadar zor bir yerde değil. Mesala Ateşehir'de eskiden Kadıköy olarak gözüküyordu ama; araba ile Kadıköy 25-30 dk sürüyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Peki ben Kartal'dan nasıl gelebilirim oraya? İett'nin sitesindeki oraya nasıl giderim bölümünden bakacaktım ama tam olarak nereye gideceğimi bilmediğim için bakamadım.Otobüs'e binerken nereye giden otobüse bineceğim? Veya bir kaç vasıtada olabilir.En kolay nasıl gelebilirim açıklayabilirmisiniz?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

veziroglu dediginiz altinuzadedeki mi ? spor kulubu tesisleri tunele girmeden once solda

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    veziroglu dediginiz altinuzadedeki mi ? spor kulubu tesisleri tunele girmeden once solda
    http://www.vezirspor.com.tr/index1.asp

Burasıymış (:

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    yalnız buralar gerçekten halı saha kaldımı öyle yerler artık..burada bir tane bile halı saha bulamazsınız hepsi suni çim..Ben olsam oynamam Aygün bi düşün
    Oynamıycam zaten abi

Nesil
    2006

cidden halisahami? baska yerde yapabiliriz yuzlerce suni cim var. belki 3-4 yildir hali sahada mac yapmadim, naisl bisey hatirlamiyorum bile

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Peki ben Kartal'dan nasıl gelebilirim oraya? İett'nin sitesindeki oraya nasıl giderim bölümünden bakacaktım ama tam olarak nereye gideceğimi bilmediğim için bakamadım.Otobüs'e binerken nereye giden otobüse bineceğim? Veya bir kaç vasıtada olabilir.En kolay nasıl gelebilirim açıklayabilirmisiniz?
    129T geçiyor Altunizade'den.. Kartal'dan geçiyorsa direkt gidebilirsin sanırım ama geçmiyorsa. Kartal-Kadıköy...Sonra da Kadıköy-Üsküdar yap..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Baktım Kartal'dan geçmiyor.Batuhan sen Kadıköy'desin değil mi? Ben Kadıköy'e geleyim.Beraber gidelim.Olur mu?
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Eğer saha halı ise yapılmaz orada. Suni Çim olması şart. Zaten sahaya toplanıp gideriz.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006

Baktım Kartal'dan geçmiyor.Batuhan sen Kadıköy'desin değil mi? Ben Kadıköy'e geleyim.Beraber gidelim.Olur mu?
    Olabilir ama; EreN'in dediği gibi toplu buluşma var. Öyle gidebiliriz. Ben daha önce o sahada oynamadım araba ile önünden geçtim. Oğuz ile gittiğimizde bakacaz yerine ben her yerden gelen için kroki yazarım buraya.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Eğer orada yapacaksak yinede buluşalım senle.Ben hiç bilmiyorum İstanbul'u.Bir tek Kadıköy'ün oraları biraz biliyorum.O da 3-4 kez gittiğimden..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Tamam için rahat olsun, birlikte gideriz.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Heyecanlanıyo insan (: Evdekilere haber veriyim birkaç güne umarım bi aksilik çıkmaz gelirim.Satış yapmak istemem

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Beylerbeyi diyorum size dinlemiyorsunuz. Öneririm orayı.

Nesil
    2006

bencede, ben avrupa yakasinda oturmama ragmen beylerbeyinde cok mac yapariz. cok guzel sahalar var.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Cumartesi mi kesin?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Valla farketmez de cumartesi olsa daha iyi olurdu sanki.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Halı sahayı ayarlayacak arkadaşlar iyice baksınlar heryere CSKA Moskova'nın stadındaki suni çimden daha kalitesiz olan suni çimlerde tam performansımı gösteremiyorum.

Nesil
    2006

Ben Beylerbeyine gidersem halı saha yapmam, Serhet'la beraber takılırız, eşlik etmek isteyen olursa masamız açık.

Şaka bir yana, ulaşım olarak Vezir daha kolay gözüküyor. Beylerbeyinde hangi sahayı öneriyorsunuz? Ama biz bu hafta içi halledecez sahayı herkese söylemesi...

Oğuz okuyorsun dimi yorumları mı?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Ben Beylerbeyine gidersem halı saha yapmam, Serhet'la beraber takılırız, eşlik etmek isteyen olursa masamız açık.
    Halı saha yapılmaz zaten

Sayfa 6 / 30 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Mesaj Yetkileri