1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Futbolcu Sorunları

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Cool Futbolcu Sorunları

Benim Football Manager 09'umla Kuzeniminki aynı değil İkimizinde para biriminin Ytl ve ikimizinde oyunu aynı sürüm Olmasına rağmen bende yeni oyun açılınca alacağım futbolcular kuzenimde daha ucuz ve ben marcelo yu alırken manchester City'yi istemiyor kuzenimde geliyor marcelo buna bir Çözüm Bulun Lütfen !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bunun bir çözümünün (Normal yollardan, modifiersiz) mümkün olacağını pek düşünmüyorum. Sonuçta o durumlar oyuncuların duygusal yönleri ile alakalı kısımlar.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sürekli oyuncuya övme yolla tabi transfer teklifi yaptıktan snra. Sezon içinde sürekli yollarsan oyuncu bir yerden sonra sıkılmaya başlar senin yorumlarından.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Sürekli oyuncuya övme yolla tabi transfer teklifi yaptıktan snra. Sezon içinde sürekli yollarsan oyuncu bir yerden sonra sıkılmaya başlar senin yorumlarından.
    Birşey Anlamadım ama Oyuncuların Değerinin az olması hakkında ne diyorsunuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Player İnteraction gir orda oyuncunun Kaliteli oyuncu olduğunu söyle. O cevap verdikten sonra oyuncuyu transfer etmek istediğini bildir. Transfer dönemine 1 ay kala yap bunları. Sezon açılıncada bas teklifi gitsin.

Oyuncular geçen sezon çok pahalıydı en dandik oyuncuya bile 10 milyon fiyat çekiyolardı. Bu sezon gerçekçi fiyatlar genelde.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şimdi şöyle bir durum var.Oyun her kurulduğunda yani sen oyunu başlattığında ,oyun analizini kendi içinde yapar.Bir kariyerde gelen oyuncu diğer kariyerde gelirken zorluk çıkarabilir ya da bir kariyerde 3 milyona gelen oyuncu başka kariyerde ben 7 ye gelirim der ya da kulubu der ki bir çok potansiyel müşteri var o konuda acele etmiycez diye sana satmaya yanaşmaz vs vs...

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Hepiniz Saolun Denerim Hemen Giriyorum oyuna

Nesil
    2008
    Yer
    Anadolu Yakası

Oyuncuların ruhsal durumları ve takımdaki durumlarıyla cok alakalı transfer teklifi değerlendirmeleri ve o durumlarda her oyun icinde farklılık gösteriyor ama crespo009 arkadaşımında dediği gibi oyuncuyu övmek işe yarayabilir ayrıca kulübün başarı grafigi arttıkçada oyuncuların gelmesi kolaylaşacak bu sene alamadığın oyuncuyu seneye alma şansın var o yüzden..
    çirkin öldü de, güzel ölmedi mi ..?

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Olmuyor Olmuyor Olmuyor Kafayı yiyecem marcelo'ya birsürü para veriyorum ama hala kabul etmiyorlar ve dediğiniz yöntemler işe yaramadı Sonunda Serbest kalma maddesini verip bir bakayım dedim marcelo'yla görüstüm ama hala istemiyor agüero'da da aynı sorunu yaşıyorum.Man. City'e Gelmiyor ama Kuzenimde Geliyordu ve onun oyunuda gözümün önünde beraber kurduk kuzenimle

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bırak Marcelo'nun peşini o zaman abisi.

Dediğim olay gerçekleşiyor.Senin kurumunda Marcelo'nun durumu kulübünde iyiyse ve bulunduğu yerde bir gelecek görmüşse ya da daha iyi bir takım aklını çelmişse gelemeyebilir.

Başkasını al şöyle Marcelo'ya iki çalım attı mı belini kıracak tipte bir oyuncu mesela.Hem intikamını alırsın ,hani zamanında senin reputasyonunu düşük gördüğün ama gururlu bir takım vardı ya diye

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Juan Manuel Vargas al. 15 asist banko yapıyo. N' Kolou ya bakmanı tavsiye ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Söylediğin adamlar Gelmiyor
    Last edited by morbious : 17.Aralık.2008 at 20:31

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İyi de FM 2009 içerisinde, artık o kadar uçuk fiyatlar yok. Riquelme 10-15 Milyon Euro arası bir fiyata alınabiliyor.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Arkadaşlar Lütfen Anlamaya Çalışın En İğrenç Oynayan Futbolcular Bile Gelmek istemiyor Takım Man. City Trasfer yapamıyorum Kimse Gelmiyor Takım Çok Güzel ama Gelmiyorlar.Bu Oyuncuların Falan Oldugu Oyun Klasörü falan varsa Lütfen upload Edin
    Last edited by morbious : 17.Aralık.2008 at 20:49

takımında çok fazla oyuncu varsa gelmezler.ben gelsem oynayamıyacam gibi düşünebilir..

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Aynı Takımla Başka Bilgisayarda İstediğim Oyuncuları Toplayabiliyordum

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Burdaki potansiyel oyuncuları alabilirsin. -10 -9 PA'lı oyuncular hepside.

Çok kafayı taktıysan data editör yükle man. city nin ününü full yap =) hile yapmış sayılır mısın artık orası sana kalmış ...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Teknik sorun olmadığı için konu kilitlenmiştir ki verilen cevaplar yeterince aydınlatıcı olmuş.

Mesaj Yetkileri