Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: Oyuncu Özellikleri Düşüyor

Default Oyuncu Özellikleri Düşüyor

Arkadaşlar benim oyuncularımın özellikleri 1 hafta içeirsinde ağır şekilde düştü. Öyle ki, Cabrera adlı dutbolcumun 15 -16 olan ceviklik frikik korner gibi özelliklerinin dğerleri şimdi 1. 14-15 basamak birden düştü. Kadronun en değerlisi olan oyuncu yürüemiyor bile. Üstelik tek o da değil en az 15 futbolcumun belli başı özellikleri yerlerde. KAlecmin 15 olan refleksi şimdi 5, Buna tezat söz geçirme özellikleri çok oynuncunun 20 oldu. en fazla 2-3 gol yiyen kaleci 8 gol yedi. Her yer kırmızı düşüş okuyla dolu. Sorun nedir acaba nasıl düzelir yaşayan var mı bu durumu. Biz internet üzerinden ortak oynuyoruz ama bir tek bende var bu durum... Fm 2008...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Antrenman programından kaynaklı olabilir..
    Ve ya internet üzerinden oynadığın için arkadaşın senin oyuncularına bişeler yapmış olabilir eğer oyun kurucu o ise..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Antreman programın nasıl? Teknik bir sorun değil yalnız bu bunun yeri Genel Tartışmalar..

Buradan devam etme şansımız var mı? Sonra silersiniz konuyu. Oyunu bırakma noktasına geldim. Djurgardens la tam kadroyu oturttum drken. Yıldız oyuncularım yerlere indi.

Emerafu ve el matador diye iki paket var onları kullanıyorum. Klupen kovuldum e geri girdim bir hafta kadar eski antrenmala oynadılar ama yedek kadodakilere de aynı şey olmamaış.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Antrenman programından kaynaklı olabilir..
    Ve ya internet üzerinden oynadığın için arkadaşın senin oyuncularına bişeler yapmış olabilir eğer oyun kurucu o ise..

Evet oyunun save i onların ps de. Server o arkadaş ama yapmaz öyle bir şey. Benim klupte para yok onunki milyonlar içinde . O lider ben 6.yım bir de böyle bişi yapmaz herhalde . Yapar mı ki???
    Last edited by Haseki : 16.Eylül.2008 at 16:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Konu başlığı düzenlenerek doğru yere taşınmıştır.

Oyun esnasında rakiplerin modifier kullanıyor olmasın. Antrenman programı ile ilgili de olabilir. Yada kulüp küçük bir takımsa antrenman tesisleri seviyesinin düşük olmasından.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Haseki View Post
    Buradan devam etme şansımız var mı? Sonra silersiniz konuyu. Oyunu bırakma noktasına geldim. Djurgardens la tam kadroyu oturttum drken. Yıldız oyuncularım yerlere indi.

Emerafu ve el matador diye iki paket var onları kullanıyorum. Klupen kovuldum e geri girdim bir hafta kadar eski antrenmala oynadılar ama yedek kadodakilere de aynı şey olmamaış.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Evet oyunun save i onların ps de. Server o arkadaş ama yapmaz öyle bir şey. Benim klupte para yok onunki milyonlar içinde . O lider ben 6.yım bir de böyle bişi yapmaz herhalde . Yapar mı ki???
    Dediğim gibi arkadaşın sana küçük bir şaka yapmış olabilir mesela o ne kadarlık transfer ypatı ve hangi takımdı?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Yapar mı ki???
    Şu anlattıklarına bakarsan yapmış bile.

O helsinborg. Bir ara batıyordu onra yönetim para vermiş. Bir de kısa liste kullanıp tü oyuncuları alamışlar listedeki. Bizim klubu satsak alamayacağımız kalitede futbolcuları var. :Her yıl 2-3 tane satıyor 15- 20 mn alıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Valla üzülerek söylemek zorundayım ki arkadaşın küçük bir kazık atmış..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Gerçi günahını almak gibi olmasın ama bukadarı biraz anormal.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

CL'yi de aldı mı? Avrupadaki durumu nasıl?

Fazlasıyla anormal Emre abi..

Yok beee yapmaz öyle.

Biz 4 kişi oynuyoruz ikisi ardeş aynı pcen oynuyorlar. Malmö ve helsinborg. ben djrgardens öteki arkadaş ta göteborg. O iksi ilk 2 sıradalar şimdi öteki arkadaş hep düşmemeye ben de geçen sene hariç orta sıralara oynuyorum. Geçen sene 3 puanla kaçırdım sampiyonluğu. Yönetin zaten seref yoksunu. 500 lük oyuncuma 1mn veriyorlar bana sormadan kabul edyor. Futbolcu gidiyor. Helsnborg bogdan stancuyu aldı benden birbirimizden futbolcu alamak yasaktı ama farketmedim dedi ve kaydetti hain.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    CL'yi de aldı mı? Avrupadaki durumu nasıl?

Fazlasıyla anormal Emre abi..

Yok avrupaya bu sene gideek ilk kez. ŞAmpiyon olacak. İkisi de ligde gelene gidene 3-5 atıyorlar. Dün işte malmöden 8 tane yedim.
    Last edited by Haseki : 16.Eylül.2008 at 16:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Ciddiden üzücü bi durum ( )
    turksportal...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Avrupadaki durumundan çakabilirsin o da aşırıysa geçmiş olsun..İstersen arkadaşın kayıtlı oyunu upload etsin inceleyelim bi kandırmaca var mı diye..

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

bir hafta içerisinde 15 ten 5 e düşmüş olması imkansız.Ayağı kopsa 8 olur
    turksportal...

Ben bakarak anlayabilir miyim? Bunun anlaşılacağı yerler var mı? Oyun esnsında baksam anlasam. Zaten klup - değerlerde benim. Para 0 batacak yakında. genç admları kadroya alıp tüm futbolcuları satacağım. Gerçi alan olmuyor sözleşme fes ederim ben de. Ekonomik düzenleme yapıp duruyor klup ama hep aynı. Her hafat aynı seyi söylüyor...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Resimi nasıl atabilrim. Dün gece onlara göndermek için print s yapmıştım...
    Last edited by Haseki : 16.Eylül.2008 at 16:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Yok Yok kesin bi iş var.İmkansız böyle bi şey
    turksportal...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Oyun başındaki klup finanslarından anlaşılır herşey ve de oyuncuların PA ve CA değerlerinden..

Fotoyu atayım benim yıldız oyuncum. Sağ kanatta . 12 gol 7 asist yapmıştı. Çok yorgun yazıyor şimdi farkettim o etkiler mi özelliğini?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Etkiler mesela arkadaşının oyuncularını da takibe al mesela kondisyonları hep %100 ise hiç kurtuluşu yok..

Yok kondisyon 96 ama altta çok yorgun yazıyor...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

sakatlıktan veya yoğun bir maç döneminden geçmemişse çok yorgun yazması çok anormal..

Nesil
    2007
    Yer
    .

Hiç normal gözükmüyor.45 yaşındaki oyuncunun özellikleri belki bu kadar hızlı düşer.19 yaşında gelişim çağındaki bir oyuncunun olması imkansız.Belki sakatlıktan falan yeni çıkmıştır.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Sakatlansa bile bu kadar düşüş yaşayamaz..Arkadaşını azcık sıkıştır bakalım senin oyuncular nasıl bu kadar yükseliyo napıyosun hangi program falan de..

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

o ne ya nası düşer bütün özellikler normal birşey değil birde antrenman programını koyabilirmisin sana zahmet arkadaşım

Quote Originally Posted by GReeN BeReT View Post
    Hiç normal gözükmüyor.45 yaşındaki oyuncunun özellikleri belki bu kadar hızlı düşer.19 yaşında gelişim çağındaki bir oyuncunun olması imkansız.Belki sakatlıktan falan yeni çıkmıştır.

Yok sakatlık yaşamadı. 15 maç önce vardı sakatlığı geçti. Finansal durumdan etkienir mi özellikleri. Ama neden sadece as takım etkilensin ki?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by malakaci View Post
    o ne ya nası düşer bütün özellikler normal birşey değil birde antrenman programını koyabilirmisin sana zahmet arkadaşım

Nasıl yapacağım..
    Last edited by Haseki : 16.Eylül.2008 at 16:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    .

Finansal durumdan özellik etkilenmesi görülmüş iş mi yahu
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

takıma gel antrenman tecrübeliye gir sol taraftaki menüden diğer oyuncunun resmini koyduğun gibi koy onuda

Quote Originally Posted by GReeN BeReT View Post
    Finansal durumdan özellik etkilenmesi görülmüş iş mi yahu

Ne bileyim. MAdem paramı alamıyorum o zaman oynanamam deyip özelliklei düşmüştür belki...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri