1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Yardıma duyarlılığınız bu kadar mı_?

Angry Yardıma duyarlılığınız bu kadar mı_?

ben önemli bi konuda yardım istedim ama bi allahın kulu yardım etmedi ki üst yöneticilere pm atmama rağmen bu kadar mı duyarlılığınız çok güzel bi site çalışmaları çok iyi data güncellemesi lazımdı ama indiremiyodum login olamıyodum ve ben oyunu oynamam için sizin oraya cvp wermenizi bekliyorum

Arkadaşım yardım istediğin yerdede belirttim, insanların özel hayatları var. Sorununu çözebilecek kişiler uygun olduğunda yardımcı olacaklar.

Duyarlılık sorgulaması yapmaya gerek yok...

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Arkadaşım sitede yenileme olduğundan dolayı sitemizden şuanda dosya indiremiyorsun

En kısa zamanda düzelecek.Bu arada her zaman her soruya cevap verme eğer duyarlılık oluyorsa şimdi ben sana bir soru sorayım Kaç yaşındasın ? 3 dakika içinde cevap vermessen olmaz ama duyarsızlık sayarım ben
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Bu bana göre duyarsızlık insan eğer pm alıyosa msj ını attığın dakikalarda forum içinde aktifse ve senin pm ine cvp wermiyosa bu duyarsızlıktır ayrıca benimde yönetici admin olduğum siteler var duyarlılığın yada özel hayatın ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum

cvp verenlere tşk ediyorum

Saygılar

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

sitemiz bakım altında ve sıkıntılar olabiliyor. Geçici sıkıntıdan dolayı özür dileriz. gösterdiğiniz sabır içinde tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    -

herkez böyle saçma konular açarsa bende yardım istedim hiç kimse cevap vermedi ben ama ben yeni konu açmadım saçmalık bu

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ersin sana göre herşey saçmalıkBiraz sağ duyulu yaklaş.Üye PM attığında yöneticiler aktif ise ilgilenmeleri gerekirdi ki aktif olmayan yöneticiye PM atmanın anlamı yok.Aktif yöneticilere atmıştır.Burada yöneticiler de haklı.Onlarında özel hayatları var...Herşeye bakamazlar ya.
    (/s)

canavar20 madem konu saçma sen neden saçma bi konuya msj atıosun neden bu saçmalığın saçma bi parçası oluyosun madem katılıyosun konuyu kavra bari eleştiriler bölümü ndn açılmış bi sor bakalım yöneticilere,eleştiriler dozunu ayarladığın sürece siteyi geliştirir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Mustafa Budak ve konuya ilgili arkadaşlara tşk ederim

Sheriff Misafir

Bizde teşekkür ederiz..

Mesaj Yetkileri