1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Data Editor Sorunu

Default Data Editor Sorunu

Arkadaslar ilk olarak herkese seLamlarımı iletiyorum.ßenim sorunuma gelince , data editorten olusturmus oldugum yeni database ile oyun oynayamıyorum.Yani acılısta bana hangi data ile oynamak istedigimi sormuyor ve bu ayarlardada gozukmuyor.Forumun neredeyse hepsini okudum ama tam olarak bi cozum sunulmus değil bu konuda bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yokmu onerisi olan
    Last edited by eLroS : 18.Aralık.2007 at 23:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Mantıken yeni bir oyun açarken kullanmak istediğin database'i sorması gerekli ancak sormuyormuş neden kaynaklandıgı hakkında benim bir bilgim yok ancak bir bakalım bulabilirsek koyarız burayada.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Mantıken yeni bir oyun açarken kullanmak istediğin database'i sorması gerekli ancak sormuyormuş neden kaynaklandıgı hakkında benim bir bilgim yok ancak bir bakalım bulabilirsek koyarız burayada.

eyw hocam saolasın

arkadaşlar benimde data iile ilgili bir problemim war
    datadan turkıye lıgınde yenı bır takım olusturuyoprum we kayıt edip yeni oyuna geçiş yapıyorum ama takımı kurdugum ulke yenı oyun secenegındekı ulkeler arasında bulunmuyor bu sorunumı nasıl aşabilirim lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by eLroS View Post
    Arkadaslar ilk olarak herkese seLamlarımı iletiyorum.ßenim sorunuma gelince , data editorten olusturmus oldugum yeni database ile oyun oynayamıyorum.Yani acılısta bana hangi data ile oynamak istedigimi sormuyor ve bu ayarlardada gozukmuyor.Forumun neredeyse hepsini okudum ama tam olarak bi cozum sunulmus değil bu konuda bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yokmu onerisi olan
    Tam emin olmamakla beraber oyunun orijinal olmamasından kaynaklandığını düşünüyorum.Oyun orijinalse bi fikrim yok.

oyun orjınal olmassa ve 8.0.1 yamasını yukledıysen bu sorunla karsılasman normal

selamlar benim data editörle ilgili sorunum elros arkadaşımızınkiyle aynı +data editörüm yaptığım değişikliklerden sonra kaydet seçeneğini tıklayınca hata raporu gönder gibisnden sürekli hata veriyor oyunu yeniden yükledim ama sorunum düzelmedi şimdiden teşekkürler Ayrıca elros arkadaşımın sorunuda bende 8.01 yüklü ama hata hala var

c.rack ve muhteviyatıyla ilgi soru sormak cevap vermek ima etmek falan filan hepsi yasak...

Biraz daha dikkat.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    sorry arkadaslar bilmiodum ama o soyledıgım seyi çözeris umarım...?
    Last edited by gfb_angels : 10.Şubat.2008 at 00:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

bende db attığımı nereden nasıl bulup oyuna ekleyeceğim onu anlamadım...

arkadaşlar yeni update den kurdugum data kayıt edildikten sonra çıkmıo bir daha oyunda neden hatta hiç datayı göremiyorum ?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Ayarlar

Oyunu oynayabilmeniz için buıraya yazacağım ayarları yapıyorsunuz.

Ana menüde "preferences" tıklıyoruz. Açılan sayfada "User Data Folder" bölümündeki sekmeyi tıklıyoruz ve aşağıda "change" yi tıklıyoruz. Karşımıza gelen bölmede "Football Manager 2007>db" ye giriyoruz. Orada karışımaza En altta "Stadyum Güncelleştirme Paketi V2.0" var. Üstüne gelip bir tık yapıyoruz ve alttaki "select" e basıyoruz. "Confirim" yaparak çıkıyoruz. Karşımıza ana menü açılacak orada "New Game" yapıyoruz. Karşımıza "Choose Database" çıkacak "Default" sekmesine tıklıyoruz ve "Stadyum Günceleştirme Paketi V2." seçiyoruz "ok" basarak yeni oyun alanını yüklüyor. Oradan sonra normal oyunu kurar gibi oyunu kuruyoruz.

ya bunu sitenin anasayfasında buldum. 2006'dan beri fm oynarım hala bu db işini çözememiştim. bunu denemediğimden, denedikten sonra fikrimi belirticem.

Mesaj Yetkileri