Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 110 sonuç

Konu: FM Genie Scout 2009

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Ben 10,34 $ Verdim.
    3 yıldır severek kullandığım bu programa bir teşekkür olarak verdim.
    Helal olsun diyerek verdim.

Her kim ne olarak yorumlarsa yorumlasın, içim rahat. Emeklerine saygım var.

Sheriff Misafir

Ben sana saygı duyuyorum.. Ancak ben vermem, bu hizmetin karşılığı para olmamalıydı

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

daha reelistik bakarsak olaya, bu program nedir? oyundaki futbolcuların potansiyellerini görmeni sağlayan bir program. oyunu oynamana ne kadar katkı sağlar? yüzdeye vursak %10-15. peki oyun Türkçe olduğunda oyunu oynamana ne kadar katkı sağlar? %50'den fazla. çok çok iyi İngilizce bilmiyorsan şayet bu oyunu kör topal oynuyorsun demektir, en maksimumda verimle hangi dilde oynayabilirsin? ana dilinde ki bu da bizim için Türkçe. şimdi kalkıp bu programa 10$ vereceğime Kulüp Türksportal üyeliği alırım, çok daha faydalı bir iş yapmış olurum. ayrıca bu gibi yardımcı programları parayla satmaya kalkmak büyük bir pazarlama hatasıdır zaten çünkü yok olup gidersin olmazsa olmaz bir şey olmadığın için. program içi reklam almak her zaman en makul ve mantıklı stratejidir. büyük hata yapmış kanımca programın yazılımcısı...

Adamlar resmen milleti sömürüyor yahu ...
    SI oyun cikmadan Che resimleri ekledil,onun üzerinden reklam yapti,rezalet bir oyun ortaya cikti.
    Simdi de genie scoutcilar kücük,fazla önemli olmayan programi parayla satiyorlar.Pes dogrusu ...
    Last edited by El Comandante : 13.Aralık.2008 at 04:23 Reason: edit,düzgün anlatamadim derdimi ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SIGames'in bir programı değil ki bu bir fan çalışması
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

arkadaşlar burda mesele bakış açısı ve zihniyet. kimi arkadaşlar enayilik olarak görüyor 10$ vermeyi, ama biraz vicdan muhasebesi yapınca hiç de öyle olmadığını görebilirsiniz. bu "gavur" diye tabir ettiğimiz adamlar, yıllar boyu scout programlarını kullananlar açısından belki de oyundan alacağımız zevki ve pratikliği maksimum seviyede tutan insanlar. bir yazılımcı olarak size temin ederim ki o programı yapmak çok zor ve maşekkatli bir iş. üstelik bunu yıllarca bedavaya yaptılar, milletin nazını çektiler, versiyonlarla uyumlu hale getirip güncellediler. üstelik ortada büyük bir ürün kalitesi var, diğerleriyle karşılaştırınca hemen görebilirsiniz bunu.

türkiye standartlarında 10$ asla büyük bir para değil. hatta bu ürün karşılığını fazlaca veriyor. ticaret ve etik ahlakının gelişmesi açısından bu ürüne 10$ verebilen arkadaşları canı gönülden kutluyorum. bu arada bu programı yapan veyahut bir şekilde kar eden bir şahıs değilim...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Prometheus View Post
    arkadaşlar burda mesele bakış açısı ve zihniyet. kimi arkadaşlar enayilik olarak görüyor 10$ vermeyi, ama biraz vicdan muhasebesi yapınca hiç de öyle olmadığını görebilirsiniz. bu "gavur" diye tabir ettiğimiz adamlar, yıllar boyu scout programlarını kullananlar açısından belki de oyundan alacağımız zevki ve pratikliği maksimum seviyede tutan insanlar. bir yazılımcı olarak size temin ederim ki o programı yapmak çok zor ve maşekkatli bir iş. üstelik bunu yıllarca bedavaya yaptılar, milletin nazını çektiler, versiyonlarla uyumlu hale getirip güncellediler. üstelik ortada büyük bir ürün kalitesi var, diğerleriyle karşılaştırınca hemen görebilirsiniz bunu.

türkiye standartlarında 10$ asla büyük bir para değil. hatta bu ürün karşılığını fazlaca veriyor. ticaret ve etik ahlakının gelişmesi açısından bu ürüne 10$ verebilen arkadaşları canı gönülden kutluyorum. bu arada bu programı yapan veyahut bir şekilde kar eden bir şahıs değilim...

Size su asagida linkini verdigim mesaji okumanizi tavsiye ediyorum..

http://community.sigames.com/showpos...&postcount=174

Okuduktan sonra ,yukaridaki yorumunuzun devamliligi konusunda suphelerim olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

işin bir şeysi çıktı yani daha oyunu zar zor alıyoruz bir de scouta mı para verecez ama insan düşününce zaten mantıksız geliyor daha önceri ücretsiz olarak kullandığımız özelliklere para vermeye yanaşmam açıkçası ek bir özelliği olsa hay hay!

Sheriff Misafir

Bu hizmet için para isteyip istememeleri tamamen kendi takdirleridir, bunun için onları sorgulayamayız, ortada bir emek varsa, bir hizmet varsa bunun karşılığını istemek hakları, bence bu hizmetin karşılığı para olmamalıydı ama oldu diye onlarıda bu denli suçlamanız gereksizdir, ortada mal veya hizmet varsa bunun karşılığının para olmasıda aşırı tepki görmemeli..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

linkler çalışmıyor..

Alternatif link..

http://www.fmscout.com/a-fm_genie_scout_2009.html

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şimdi adamlar bir ürün yapmış,baktılar senelerce kullanılıyor acaba demişlerdir karşılığını alabilir miyiz? Saygı duyulması lazım çünkü yaşamak için yapmak zorunda oldukları bir iş değil.Zevk için yapılıyordu şimdi getirisi ne olur diye bir deneme kanımca.

Fakat farklı farlı programlar ve kilitledikleri yerleri başka yardımcı programlarla görülebilir olmasından dolayı sanırım pek bir başarıya ulaşamazlar.

Ben bu tür programları sevemiyorum.Scoutları oyuncu aramaya gönderipte kazıklanmanın verdiği haz bir başka eğer kulubune iyi bir scout transfer etmez isen ,yoksa sana Pele diye iyi oyuncu yutturuyolar

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bunun da yaması çıkar ama işi paraya vurmuşlar adamlar. Onlarda ticaret olarak bakıyorlar işe , biz onları anlamayız onlar da bizi anlamaz

genie scout un alternatifi yok mu peki?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Immuner's FMScout 0.6 bu var
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

peki bu full mü?

genie final versiyonun gerçekten full olanını verdi ve çekildiğini açıkladı...
    Eugene Tarabanovsky Kişisel Sorunlarını gerekçe göstererek bu projeyi Geliştirmeyeceğini açıkladı. Bu Final Sürümüne herkes için ulaşılabilecek şekilde CA/PA ve Sale Value gibi özellikleri de ekledi...

http://www.genie.fm/files/fm_genie_scout_2009_xe.zip

arkadaşlar FM Genie Scout 2009 da sale valuelerde problem yaşayan varmı?pek tutarlı gibi gelmedi bana...örneğin ajaxlı enoh(yanlış olabilir ismi)1.400.000 sale value gösterirken 7.000.000 usd lere kadar çıkıyorum ama kabul edilmiyor.bu birçok futbolcu için aynı....teknik bir sorunmudur bu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eugene Tarabanovsky, 10 dolar verseydim, yada 10 dolar veremeyip, indiremeseydim sana küfür edecektim belki de.
    Ama şu anda sana teşekkür ediyorum. Maddiyata dökmediğin için. Ben şu anda sana içten bir teşekkür ediyorum, fakat 10 dolar belki de sana isyanla gelecekti. Teşekkürler tekrar..

Nesil
    2005
    Yer
    34

Quote Originally Posted by fkayadelen View Post
    arkadaşlar FM Genie Scout 2009 da sale valuelerde problem yaşayan varmı?pek tutarlı gibi gelmedi bana...örneğin ajaxlı enoh(yanlış olabilir ismi)1.400.000 sale value gösterirken 7.000.000 usd lere kadar çıkıyorum ama kabul edilmiyor.bu birçok futbolcu için aynı....teknik bir sorunmudur bu?
    haklısın hata var sale value'larda ama bunada şükür diyicez artık.. bence yakın zamanda birileri daha iyisini yapacaktır sabredicez..turksportaldan babayiğitler çıkarsa turksportal fm scout diye dünya çapında reklamımızda olur aslında...

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Eugene Tarabanovsky verdiğim parayıda geriye iade etti. Onun çekilmesine üzüldüm.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Genie Scout 9.0.2'de de çalışır mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çalışması lazım
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

Quote Originally Posted by Summit View Post
    Genie Scout 9.0.2'de de çalışır mı?
    kayıtlı oyun yapısı değişmemiş bu güncellemede o nedenle çalışır.

yaa bunlar ne işe yarıyr ben ilkndefa duyuyorum bu programları..
    PA CA nedir

Smile

Quote Originally Posted by cemilverim View Post
    yaa bunlar ne işe yarıyr ben ilkndefa duyuyorum bu programları..
    PA CA nedir
    pa = lahana turşusu yiyebilme POTANSİYELi
    ca = camuş yutabilme YETENEKi

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

Quote Originally Posted by Belgorth View Post
    kayıtlı oyun yapısı değişmemiş bu güncellemede o nedenle çalışır.
    bende bunu soylemek için girdimm...sorunsuz 9.2.0 yukledim ama scout proramı save dosyasını gosterdikten sonra hata veriyor???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yakobal View Post
    Ben 10,34 $ Verdim.

paran boşa gitmiş oldu Bedavaya full sürümü yayınladılar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by alisefer View Post
    bende bunu soylemek için girdimm...sorunsuz 9.2.0 yukledim ama scout proramı save dosyasını gosterdikten sonra hata veriyor???
    Oyunda ayarlardan kayıtlı oyunu sıkıştır seçeneğindeki ticki kaldır. Compress Save Games.
    Last edited by Nocna Mora : 27.Aralık.2008 at 12:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Oyunda ayarlardan kayıtlı oyunu sıkıştır seçeneğindeki ticki kaldır. Compress Save Games.
    kaldırdım sorun ondan kaynaklanıyordu ilk once...şimdi versiyon hatsaı veriyor...

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Ben 10,34 $ Verdim.

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Eugene Tarabanovsky verdiğim parayıda geriye iade etti. Onun çekilmesine üzüldüm.
    Önceki mesajlarda iade ettiğini söylemiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

920 versiyonunda da kullanabilirsiniz.
    (/s)

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri