Sayfa 537 / 578 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547 ... SonSon
16,081 ile 16,110 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    1 tane ya da 2 tane ne değişiyor ki? Geçen sene ne kadar alıyordu sponsordan Galatasaray?

TFF Denetleme kurumu başkanı Hamdi Topçu aynı zamanda THY'nin Yönetim Kurumu ve İcra komitesi başkanı bunu da belirtmek isterim. Hani en ufak cezada TFF'nin adı değişiyor ya.
    THY yoneticilerden ali gençde fenerbahceli dun kendisi formalari tanitti simdi ne alaka ki hamdi topcu ?

https://twitter.com/gencalidr/status/510422166991433729

dedigim gibi bu zor zamanda 2 tane sponsor bulmak her baskanin harci degildir , kisa vadede guzel para seneye 5 yillik tahminen gazprom ile anlasilcak.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Muslera - Tarık Semih Chedjou Telles - Dzemaili Melo Sneijder - Bruma Pandev Olcan - Burak

Anderlecht maçına böyle çıkarsak çok ilginç bir maç izleyebiliriz gibi geliyor

Alternatif 11'imde Muslera - Tarık Semih Chedjou Telles - Dzemaili Melo Selçuk - Bruma Sneijder Pandev - Burak
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Muslera - Tarık Semih Chedjou Telles - Dzemaili Melo Sneijder - Bruma Pandev Olcan - Burak

Alternatif 11'imde Muslera - Tarık Semih Chedjou Telles - Dzemaili Melo Selçuk - Bruma Sneijder Pandev - Burak
    Bence de baya ilginç olur,sahada 12 oyuncu ile.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Bence de baya ilginç olur,sahada 12 oyuncu ile.
    Ahahaha Güzel Yakalamışsın Ozzyyy Atlas Jetimize Kapak Olsun

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burak bütün maç boyunca rakip stoperler arasında çivi gibi dikildi durdu, dolmuş bekler gibi bir hali vardı. Neredeyse hiç koşu yapmadı, yaptığında da yanlış yaptı Dzemaili'nin içeri çıkardığı topta stoperlerle birlikte koşması gibi. Ne mücadele etti, ne de topsuz oyunda savunma yaptı. Resmen 10 kişi oynadık. Komik kafa vuruşunu saymıyorum bile. Oynamasın artık bu adam gerçekten gol atması hiç bir şeyi değiştirmiyor 10 kişi oynadıktan sonra gol atsan ne atmasan ne. Kontra atak oynayan takımlar için iyi bir geniş alan oyuncusu olabilir fakat topa hükmeden bir takımda çok sırıtıyor. Oynamamalı kesinlikle. Yerli en iyi forvet falan da değil açıkçası.

Selçuk yine aynı şekilde al gülüm ver gülüm geri pas, geri pas, yan pas, yan pas. Dikine oynadığını 1 kere gördüm onda da Burak'a attı ve top kaybı oldu. Tamam yan pas var, geri pasta var futbolda ama Dzemaili nasıl dikine oynuyor hepimiz gördük bir de Selçuk ve Yekta'ya bakıyorsun 10 pasın 9u yana ve geriye. İnanılmaz düşük bir tempo, inanılmaz yavaş paslar. Chedjou bile Selçuk ve Yekta'dan daha iyi dikine oynuyor.

O kadar durağan oynuyoruz ki içim sıkıldı. Koşmuyor kimse. Herkes öyle sabit çiviyle çakılmış gibi duruyor. Hakaret gibi futbol oynuyoruz resmen. Sneijder gibi bir adama gerçekten yazık oluyor şu takımda. Milli takımda ki maçlarını izliyorsun, açıp 2 kanal üstten Premier Lig maçı izliyorsun sonra bu adama gerçekten acıyorsun. Yazık günah.

Tarık'ı beğendim, etkili bindirmeler yaptı. Gitti, döndü. Dönmesi önemli bence kondüsyonu ve hızı gayet iyi. İyi de bir iki top kesti. Banko oynar.

Veysel bek oynamak için çok ağır bir oyuncu bence.

Chedjou ve Semih harika oynamaya devam ediyorlar. Chedjou geçen seneki sakatlığı komple atmış görünüyor. Defansı çekip çeviriyor. Umarım böyle devam eder. Çok kaliteli top oynuyor.

Pandev oyuna girdikten sonra 11 kişi oynamaya başladık Burak'ın da çıkmasıyla ve pozisyonlar da zaten o zaman gelmeye başladı. İyi topçu olduğunu belli etti 15 dakikada.

Orta sahada FM tabiriyle İki Yönlü Oyuncumuz yok denecek kadar az. Selçuk'tan beklediği herkesin bu zira 2 yıl önce böyle oynuyordu fakat artık dikine oynamak tabiri Selçuk'un lügatında kalmamış belli ki. Furkan Özçal çok daha etkili oynar kendisinden.

Bugün Yekta'nın yapmakla yükümlü olduğu ilk topları çıkarmak konusunda da Emre Çolak Yekta'yı top diye oynar bence ki savunma hamleleri de Yekta kadar var. Bu çocuklara çok daha fazla güvenmeliyiz. Selçuk'un 1.5 senedir yediği kredinin 10'da 1'ini ne Emre'ye ne de Furkan'a vermedik. Karabük sezonunda Furkan inanılmaz geliştirdi kendisini umarım forma şansı bulur.

Prandelli ezbere kadro yapıyor. İsimlere göre, maaşlara göre kadro seçiyor fakat çok puan kaybederiz böyle. Mancini'de böyle başlamıştı hemen hatasından döndü, doğru sistemlerle, doğru oyuncularla ki bu Ceyhun, Emre, Yekta olmasına rağmen maksimum verim aldı herkesten. Drogba hariç. Drogba'nın egosu son zamanlarda kendisini bile aşmıştı ne yazık ki. Prandelli takımı tüm yaz 4-2-3-1 'e çalıştırdı ki olmayacağı inanılmaz derecede belliydi Selçuk ve Melo ile ki olmadı da zaten. İlk maçta patladı. Simdi hatasından dönüp 4-3-2-1 oynatmaya falan çalışıyor ama bu oyuncularla doğru sistemi bulamaz ne yazık ki. Olcan'ın sol bek oynayabildiğini bilmiyor mesela adam... O kadar belli ki bunu bilmediği. Benim gönlümden geçen 11 şu şekilde.

ŞL'de,

Muslera
    Tarık - Chedjou - Semih - Olcan
    Dzemaili - Melo - Yekta (Furkan)
    Bruma - Pandev - Sneijder

Ligde,

Muslera
    Tarık - Chedjou - Semih - Hakan Balta
    Dzemaili - Melo - Yekta (Furkan)
    Olcan - Pandev - Sneijder

Bunun dışındaki hiç bir kadro bizi şampiyonluğa götüremez. Ne Selçuk'la, ne Burak'la ne de böylesine düşük tempoyla, yan pasla, geriye pasla, durarak oynayarak maç kazanılmaz. Ama ne olacak Selçuk ve Burak oynamaya devam edecek. Deplasmalarda kontra ataklarla maç alıcaz. Birazcık top oynayan takımlara karşı rezil olucaz. Umarım böyle olmaz. Prandelli hatalarını fark eder. Bir şeyleri fark eder. İsme göre forma verilmemeli artık.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu kadar detaylı analiz yapmak için daha erken Ekim-Kasım ayını bekleyin.Takım yeni daha 2014 yılında takıma 15 tane oyuncu katıldı,bunlar kolay şeyler değil,zaman lazım ancak bazı problemleri bulmak veya çözmek içinde zamana gerek yok. (Bkz:Burak Yılmaz ve Selçuk İnan)
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Olum hadi birine yazdın diğerine nasıl 12 tane yazıyorsun.

Sen hayatında öyle bir taktik gördün mü samimi soruyorum ben bunu Bu adam bir de FM oynuyor hey gidi hey!

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Veysel'i beğenen bir ben varım galiba. Alınabilecek en iyi yerli oyunculardan biriydi ve kadromuza kattık. Adam daha önce bahsettiğim "futbolcu" tanımına uyan nadir yerli oyunculardan bir kere:

http://forum.turksportal.net/vb/show...ostcount=15894

Geçen sezon kupada kaleciye feyk atarak attığı gol ve dünkü maçta kaptığı top sonrası atağı geliştirerek devamında çaprazdan çektiği etkili şut öyle her futbolcunun yapabileceği şeyler değil. Gene dünkü maçta ilk yarıda Selçuk'un kullandığı serbest vuruşta iyi yükselip yaptığı kafa vuruşu, sayılmayan golümüzde yerden kestiği akıllıca orta gibi kalitesini ve çok yönlülüğünü belli eden diğer pozisyonlar da var.

Dzemaili'yi de beğendim, onun da kumaşı kaliteli. Takım iyi bir hava yakalarsa katkısı çok daha fazla olacaktır. Ama takım kötü gittiğinde iyi oyuncular bile kötüymüş gibi görünüyor.

Semih geçen sezon da bahsettiğim gibi bir stoper için çok dengesiz. Düz yolda yürürken bile paldır küldür düşüyor. Bacaklarını güçlendirmeli ve yere sağlam basmalı. Tamam canla başla oynuyor ama bu dengesizliği kalemizde pozisyon yaşamamıza neden oluyor.

Chedjou'yu bu sezon herkes beğeniyor ama Semih'le ikisi fiziksel olarak yeteri kadar güçlü ve dengeli değiller. Drogba tarzı bir forvetle boğuşacak, omuz attığı zaman rakibini uçuracak güce sahip değiller. Daha önce de yazdım, tekrarlıyorum: Bize "ürkütücü" bir stoper şart. Ürkütücü derken ya fiziğiyle ya oyun tarzıyla ürkütücü olacak. Örneğin FB'li Alves hem fiziğiyle hem sert oyunuyla rakip forvetler için ürkütücü bir stoper. Lugano oyun tarzıyla ürkütücü bir stoper. Egemen keza öyle. Mertesacker fiziğiyle ürkütücü bir stoper.... Bu tarz, rakibi sindirecek, çekinmesini sağlayacak bir stoperimiz olmalı. Çünkü beklerimiz de fiziksiz. Telles, Tarık bunlar hep ufak tefek fiziği zayıf oyuncular. Böyle bir savunma 4'lüsüyle ŞL'de duman oluruz. ŞL seviyesindeki Avrupalı oyuncular ikili mücadelelerde çok güçlüler. Hazard'ı hatırlayın, o fiziğe karşın ikili mücadelelerde gayet dengeli bir oyuncu. Bizdeyse Melo dışında topa sağlam basan kim var?

Forvet ile ilgili maç konusunda İbrahim'in yazdıklarına da katılıyorum. Kapanan takımlara karşı Umut ile başlasak daha mantıklı olacak gibi.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Dün alıcı gözle dikkatli bir şekilde takımı izledim.Durumumuz abartıldığı kadar kötü olmamakla birlikte eksiklerimiz var....

Kalede sıkıntı yok,Muslera maşallah taş gibi...

Stoperlerde Semih-Chedjou ikilisi dün hatasız gibi görünse de hep son hamleye iş kaldığı için çok iyi göründüler. Normalde atakların daha önce kesilmesi lazımdı. Gabi'nin de dediği gibi sert ve fizikli bir stoper Semih'in yanına daha iyi olacak sanki.

Beklerde sıkıntı yaşamayacak gibiyiz bu sezon.Veysel ve Tarık bu işi götürür diyeceğim ama Telles ne olacak onu bilemedim Fakat Veysel ve Tarık tek başlarına kanatı idare edemiyorlar. 4-3-1-2 ya da diğer kanatsız sistemlerde (dün oyun buna döndü ) bu iki oyuncu fena yıpranır. Tarık ya da Veysel'e topu atan ceza alanına kaçtı ya da orta alanda kaldı. Kanatta hiç ikili varyasyonlar olmadı Bruma çıktıktan sonra.

Orta alanda Selçuk'tan resmen nefret ettim. En çok pas yüzdesi olan oyuncu olmuştur sanırım dünkü maçta. Çünkü aldığı pasların hemen hemen tamamını en yakın ve en kolay yere geri bıraktı. Dzemaili'yi çok begendim.Form tutup takıma alışınca ligin en iyi orta sahaları arasında sayılır. Sneijder çok savruktu.Yekta bir parlıyor bir sönüyor. Olcan hazır değil.Bruma gayretli ama sakin olması lazım. mevcut kadroda en dengeli sistem bence 4-4-1-1. eğer beklerden verim alınmak isteniyorsa sağda veysel-olcan , solda Tarık-Bruma ortada ise dzemaili-melo kurgusunu sahaya sürmesi lazım prandellinin. Forvette Burak çok yalnız kaldıgı gibi hırsı da kalmamış.hiç gayret göstermedi akşam. eğer savunmada yabancı kullanmazsak.sneijder-pandev ile 4-4-1-1 kurulabilir.

şu yabancı kuralı olmasa bizim sıkıntımız azalır ama işte pandev'i sahaya sürsen bruma çıkacak, dzemaili-melo ikilisini sürsen savunmadan adam kesicen vs vs . sıkıntı yani... ama genel anlamda muslera-Semih-veysel-tarık-chedjou-melo-dzemaili-bruma hazır gördüğüm oyuncular. diğerleri sıkıntılı
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ulan iyiki bi hata yaptık hemen üşüşmüşsünüz başımıza. Ben orada çok ince bi eleştiri yaptım ama insanlık buna hazır değilmiş demek ki. Sorunlarımızı 12 kişi oynasak anca çözeriz demek istedim.

Ulan iyiki bi hata yaptık hemen üşüşmüşsünüz başımıza. Ben orada çok ince bi eleştiri yaptım ama insanlık buna hazır değilmiş demek ki. Sorunlarımızı 12 kişi oynasak anca çözeriz demek istedim.
    Hadi Uleyn Ordan İyi Kıvır Aman

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Maçta kötü oynadık diyemeyiz. Sadece hücum olarak istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Bu takım şuan ki mevcut kadrosuyla 4-2-3-1 ya da 4-4-1-1'den başka bir taktik oynayamaz kesinlikle. Dün kanatsız sistemde Tarık ve Veysel çok zorlandı. Özellikle Veysel, hep iki oyuncuyu karşılamak zorunda kaldı. Zaman zaman Dzemaili yardıma gelse de genellikle sağ kanat hep aksadı. Veysel de ağır kaldı.

Bu takımın birinci forveti Umut ya da Pandev olmalı. Burak'ın zerre kadar hakkı yok ilk 11'de oynamaya. Ben bu kadar isteksiz ve hazır lopçu bir oyuncu görmedim arkadaş. Sadece bu sezon için değil, geçen sezonda dünya yıldızı adam Drogba bile geriye dönüp takım savunmasına yardım ederken, Burak efendi ilerde yürür vaziyette top bekliyordu ayağına. Şuan ki durumda Burak'ın takımdan kesilip birazcık aklı başına gelmesi lazım. Eğer GS'ın oyuncusuysan hiç bir zaman mücadeleden kaçmayacaksın arkadaş !!

Aynı zamanda Selçuk için de benzer şeyleri söyleyebiliriz. İlk başlarda savunmuştum kendisini fakat gerçekten ben ve benim gibi kendisini destekleyen taraftarları da kaybederse hepten bitirir kendisini. Dün gerçekten son derece kötü oynadı. Fiziksel ve mental açıdan sahada yoktu.

Genel bir değerlendirmeyle; takım olarak geçen sezona oranla daha iyi savunma yapıyoruz. Fakat hücumda rakibin direncini kıracak kalitede bir oyun sahaya yansıtamadığımız için zaman zaman pozisyon verebiliyoruz. Ayrıca çok ağır oynuyoruz takım olarak. Öncelikle fizik kondisyon şart bu takıma, bunu sezon başında halletmemiz lazımdı fakat ne yaptılar kamp döneminde orası da ayrı bir soru işareti. Maçta kötü oynadık diyemeyiz. Sadece hücum olarak istediklerimizi sahaya yansıtamadık.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Umut forvet oynamasın,Berk Ünsal'a yaptığını asla unutmayacağım,değil ilk 11 bu adamın kadro da olmaya hakkı yok.Hem yeteneksiz,hem bencil kesinlikle oynamasın.Şu kadroda en sevmediğim oyuncu kendisi ama inanıyorum Berk Antalyaspor'da kendini gösterecek ve Umut'a gelecek sene ihtiyacımız kalmayacak.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Umut forvet oynamasın,Berk Ünsal'a yaptığını asla unutmayacağım,değil ilk 11 bu adamın kadro da olmaya hakkı yok.Hem yeteneksiz,hem bencil kesinlikle oynamasın.Şu kadroda en sevmediğim oyuncu kendisi ama inanıyorum Berk Antalyaspor'da kendini gösterecek ve Umut'a gelecek sene ihtiyacımız kalmayacak.
    Berk'e ne yaptı bilmiyorum. Fakat, Bursa maçında da bu maçta da sonradan oyuna girerek hücumda pozisyon bulamayan takımı çok net pozisyonlara soktuğu ortada. Yani Burak'ın yapamadığını yaptı. Dilerim Berk kendisini geliştirir ve ilerleyen yıllarda iyi bir Türk forvet olur. Ama Umut, şuan ki şartlarda gerek Türk olması gerekse tecrübesi ve yeteneğiyle Burak'tan daha iyi bir tercih olur, bu da bir gerçek.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Burak Yılmaz'ın formda olmadığı ortada ama Bursa'ya attığı golü de ondan başkası atamaz takımda.Özellikle yedeği Umut ise ve Pandev'de yabancı sınırına takılıyor ise Burak ilk 11'in değişilmez ismi olacaktır.Umut Bulut'a güvenmiyorum,oynadığı oyunu sevmiyorum,bana bildiğin forvetlerin hepsini say deseler aklıma bile gelmez çünkü forvet değil,hiç bir şey değil,futbolcu olmasının da tek sebebi müthiş bir şekilde çalışması ama olmuyor işte yetenek yok adamda.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bu haftada lideriz beyler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Don Vito Corleone

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Mor formada tanıtıldı,içlerinde en güzeli kesinlikle beyaz forma çok hoş olmuş.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

mor forma t-short gibi olmus

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hiç biri güzel değil valla beyaz forma fanila gibi mor forma polo yaka tshirt gibi çubuklununda o çizgilerini hiç beğenmedim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Arıboğan'a ait olduğu söylenen açıklamalar gerçek mi ?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by sui generis View Post
    Arıboğan'a ait olduğu söylenen açıklamalar gerçek mi ?
    Şimdi arattım da bulamadım, nedir konu?
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Şimdi arattım da bulamadım, nedir konu?
    Burada isim verilmemiş ama Fenerbahçe sayfalarında Lütfi Arıboğan diye bahsedilmiş. O yüzden öyle sordum.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27215881.asp
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dürüst ve namuslu insanlar isimlerini gizlemezler ve dürüst ve namuslu insanlar kanıt niteliği taşımayan kimin ağzından çıktığı belli olmayan bu lafları haber yapmazlar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Şu ülkede hala Serhat Ulueren kaynaklı haberler itibar görüyor mu? Gözümle görsem, kulağımla duysam Serhat Ulueren adını duyduğum anda güler geçerim. İlk cümlede adını okumamla haberi kapatmam bir oldu.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by sui generis View Post
    Burada isim verilmemiş ama Fenerbahçe sayfalarında Lütfi Arıboğan diye bahsedilmiş. O yüzden öyle sordum.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27215881.asp
    Açıklama gerçek olabilir şaşırmam ama hangi yöneticidir onu bilemem. Arıboğan iddiası pek mantıklı gelmedi bana çünkü Arıboğan'ın başkana yakın olduğunu düşünüyorum.

Ben de Eboue'nin açıklamalarını paylaşayım:

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/...me-bulamiyorum

Şu kısmı özellikle:
    "Benim kimseyle sorunum yoktu. Ben neredeyse 9 yıl Arsenal'de çok büyük oyuncularla oynadım ve kimseyle sorunum olmadı. Neden sanki problem varmış gibi düşünülüyor? Ben Galatasaray'da kimseyle en ufak bir probleam yaşamadım. Antrenman sahasının dışında bile yaşamadım. Tek bir oyuncu çıkıp da benimle sorun yaşadığını söylerse bunun yalan olduğunu söylerim kameralar karşısında. 3 yılda hiç görmediğim insanlar benim yöneticilerle, arkadaşlarımla problem yaşadığımı söylediler. 3 yıldır böyle bir şey söylenmemişken şimdi niye söyleniyor?"
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Ben de Eboue'nin açıklamalarını paylaşayım:

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/...me-bulamiyorum
    Adamı nedenini söylemeden kadro dışı bırakmakta ayıp olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ünal Aysal 45 gün ceza mı almış?

Ekleme:
    Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu Ünal Aysal'a 45 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Galatasaray Liv Hospital'ın Türkiye Basketbol Ligi 2013-2014 sezonu play-off final serisinin son maçına çıkmamasının ardından yaptıkları açıklamalar nedeniyle, sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal ile yöneticileri Mehmet Karlı ve Necati Demirkol'a 45'er gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

Kurul toplantısının ardından yapılan açıklamaya göre, başkan ve iki yöneticiye hak mahrumiyetinin yanı sıra 15'er bin lira para cezası verildi.

Disiplin Yönergesinin 11.3, 11.6 ve 18. maddeleri gereğince Aysal, Karlı ve Demirkol'a verilen 30'ar gün hak mahrumiyeti ve 10'ar bin lira cezalarının, eylemin neticelerinin ülke basketbolunda bıraktığı olumsuz izler nedeniyle 14. madde gereğince yarısı oranında arttırıldığı belirtildi.

Bu arada sarı-kırmızılı kulüp, TBL Yönetim Esasları Yönergesi'nin 10.8 maddesi çerçevesinde, haklı bir nedene dayanmaksızın sahaya çıkılmaması nedeniyle, organizasyona verilen her türlü maddi zararlardan sorumlu tutuldu.

Galatasaray Liv Hospital Takımı'nın müsabaka ortamı hazır olmasına rağmen, "Yönergelere ve verilen taahhütnameye aykırı olarak" sahaya çıkmaması şeklindeki kararın, tüm kulüp yönetim kurulu tarafından alındığının kamuoyuna açıklandığı dikkate alınarak, tüm yönetim kuruluna ayrıca ihtar cezası verildi.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Sabri takima geri kazandirilmali 3-5 mactir veysele bakiyorum sag bek icin yetersiz sabri yine birseyler yapiyor orta aciyor sut cekiyor ileri geri , sahsen veyselde onu goremiyorum.. bruma monte edilmeli takima o girince hizlaniyor takim , selcuk inan 3-5 mac yedek olmali akillanmali...

muslera

sabri-chedjou-semih-tarik

melo-furkan(yekta)

olcan-sneijder-bruma

burak

zor birsey degil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi Burak yazmayın suraya artik yahu.

Mesaj Yetkileri