1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: FM 2015 yavaş ilerliyor

Default FM 2015 yavaş ilerliyor

Arkadaşlar öncelikle merhaba, iyi oyunlar. Kullandığım PC " I7 ASER " oyun oldukça yavaş ne yapmam lazım. Gün ilerletirken çok yavaş ve birşeye tıkladığımda 5 sn İşleniyor yazıyor. Neden bukadar yavaş olabilir ekran kartımda iyi dite düşünüyorum.

PC System Requirements

Processor: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon XP: 1.6GHz+ V/7/8: 2.2GHz+
    Memory: 1 GB RAM
    Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100 - 128MB VRAM
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 3 GB available space

Benim PC:

Processor:
    Intel® Core ™ i7-3610QM processor (2.30 GHz with Intel® Turbo Boost Technology 2.0 up to 3.30 GHz, 6 MB Intel® Smart Cache)

Processor Model:
    Core i7
    Processor Number:
    i7-3610QM

Memory:
    8 GB of DDR3 RAM

HARD DISK
    Hard Drive Capacity:
    500 GB
    Number of hard drives installed:
    One
    Rotation speed:
    5,400 U / min

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bu sorun bende de var ben oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum tam sürümle beraber umarım düzeltirler

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Bu sorun bende de var ben oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum tam sürümle beraber umarım düzeltirler
    Başka Yavaş olan arkadaşlar yazarsa teyid etmiş oluruz.

Oyun Yavaş İlerlemiyor Oyunun Her Alanı Maç Motoruna Kadar + Maç Motoru Yavaş Muhtemelen Beta Olduğu İçindir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Oyun Yavaş İlerlemiyor Oyunun Her Alanı Maç Motoruna Kadar + Maç Motoru Yavaş Muhtemelen Beta Olduğu İçindir.
    İnşallah bekliyoruz değişir düzelir inşallah. Birde Liderler Tablosu nezaman aktif olur acaba

maç motoru kastırıyor.sanki takılıyor.bendeki sıkıntı bu.yavaslık sayılmaz bu...

Mesaj Yetkileri