Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 113 sonuç

Konu: 3.Sene Samsunspor İle Yola Devam Fakat Hedefler Arttı.!

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Arrow 3.Sene Samsunspor İle Yola Devam Fakat Hedefler Arttı.!

Başında Bulunduğum Takım Olan Samsunporun Tarihçesi ;

Samsunspor Kulübü 1965 yılında Samsun’da bulunan beş amatör mahalli lig takımının birleşmesi neticesinde oluşmuştur.Bu amatör lig takımları şunlardır; 19 Mayıs, Fener Gençlik, Akınspor, Samsunspor,Samsunspor galatasaray .Böylece Samsunspor Kulübü kurularak profesyonel futbol faaliyetlerine başlamış oldu.

Kuruluşunda Samsunspor’ un renkleri Kırmızı Beyaz olarak kabul edildi. Kulübün amblemi ise Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı “ilk adım”ı ve “19 Mayıs” ı temsilen Atatürk’ün at üzerinde şahlanmış heykelinden gelmektedir. Bu da Samsunspor’ u Türkiye’de çok özel bir konuma getirmiştir. Diğer bir değişle, Samsunspor Türkiye’de formasında Atatürk’ü taşıyan tek profesyonel futbol takımıdır.

Samsunspor kulübü 1965-1990 yılları arasında bir çok geçici tesislerde faaliyetlerini sürdürmüştür.

1990 yılından itibaren kulüp Samsun Büyükşehir Belediyesince kulübümüze tahsis edilen otogar karşısındaki dolgu sahasında kurulu bulunan modern tesislerinde sportif faaliyetlerine devam etmektedir.

Samsunspor kuruluşundan bu güne kadar 2.ligde 6 defa şampiyon olup 1.lige yükselmiştir.1992-1993 yılından beri birinci ligde ilk on takım arasında sezon kapatarak 35 yılını geride bırakmıştır. Samsunspor andolu takımları arasında BALKAN KUPASI ŞAMPİYONU olan tek takım olma onurunu hala taşımaktadır.Uzun yıllar Süper Ligde yer almış olan Samsunspor, halen 2.Lig-A da mücadelesini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Takımımla İlgili sezon öncesi olabilecek tüm bilgiler yarın gazetelerde..! Transferler Kamp Programı Hazırlık karşılaşmaları Takımın havası basın toplantıları..

Bir önceki kariyerim kısa sürdü..Sebebini o kariyerde yazdım..Bu seferki gittiği yere kadar gidecek..
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Başarılar abi.Umarım birkaç sezon sürer.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar Dilerim umarım bu sefer aynı sorun yaşanmaz ve uzun süreli olur..

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Başarılar dilerim.FM Genie Scout sayesinde iyi gençler bekliyorum senden...

Kénks bu sefer daha dikkatli ol

Kariyer devam etsin bizde şu SAMSUNSPORUMUZU ligde görelim

Kolay gele başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar abi bu sefer kayıt et sürekli
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Başarılar abi bu sefer kayıt et sürekli

Sağolasın Yunus Ayarlama yaptım zaten 1 günde 1 kaydediyorum

Quote Originally Posted by drazan11 View Post
    Kénks bu sefer daha dikkatli ol

Kariyer devam etsin bizde şu SAMSUNSPORUMUZU ligde görelim

Kolay gele başarılar..

EyvAllah Cici sağolasın

Quote Originally Posted by sitte View Post
    Başarılar dilerim.FM Genie Scout sayesinde iyi gençler bekliyorum senden...

Sağolasın Ama kullanmıyorum FM Genie Scout gençleri arayarak bulmak daha iyi oluyor bu sefer ben buldum mantığı kullanmak daha zevkli

Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    Başarılar Dilerim umarım bu sefer aynı sorun yaşanmaz ve uzun süreli olur..
    Sağol Aykan Bu sefer sürecek

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Başarılar abi.Umarım birkaç sezon sürer.

Sağol Aygün Sürer Sürer

Turgut sende artık yavaştan transferleri maçları falan verde bi bakalım neler oldu neler bitti

Başarılar dilerim umarım uzun soluklu olur.

sakary Ali Misafir

devamını bekliyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Taktiğimiz 4-2-2-2

Orta Alanda bilerek gençleri oynatıyorumki hem ileride transfer sıkıntısı yaşamayayım hemde maçların sok dakikalarında kopmayayım diye..İleri uçta zaten süperiz  Serkan ve Canere sonuna kadar güveniyorum..

Maçlarımız ;

İlk maça gençlerimizin attığı 2 golle iyi başladık fakat sonra durum 2-2 oldu..Ardından oyuna bir genç yetenek daha girdi ve tam ümitlerimiz bitti derken golünü attı ve ilk maçtan 3 puanı 3 golle aldık.. 2-3

İkinci maçımıza kendi seyircimiz önünde çıktık..Maça iyi de başladık..2-0 öne geçtik ardından 2-1 oldu..Fakat sonra öyle bir oyun oynadıkki skoru 50. dakikaya kadar 5-1’e getirdik hemde 2 tane golümüz verilmemişti..Ardından 5-4 gelen skorda panikledik fakat 6.golü bulduk ve rahatladık 

Üçüncü maçımızdada oyuna iyi başladık Sercanın golü ile bu maçtanda 3 puan çıkarırız diye seviniyorduk ama olmadı..Emre Balak kendi kalesine attığı golle rakibe 1 puan armağan etti..Ama canı sağolsun..Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz..

Dördüncü maçımızda ise tamamen dağıldık..Rakip Giresundu favori bizdik Karadeniz derbisiydi ama yenilen taraf hemde ezilerek yenilen taraf bizdik..0-3

Beşinci maçımızda Kartalspor deplesmanındaydık ve moralimiz çok bozukdu..Türkiye Kupasından elenmiştik..Bir hafta önce Karadeniz derbisinde dağılmıştık..Ama bu sefer toparlanmalıydık ve Kartal hiç beklemediği bir Samsunu karşısında buldu…

Altıncı maçımızda rakip LİDER Elazığspordu..Maça iyi başladık ama ilk yarının bitimine 2 dakika kala yediğimiz 2 golle maçtan puansız ayrıldık..

Yedinci maçımızdada rakip Mardindi..İlk defa bu kadar rahat bir oyun oynadık ve maçı 2-0 kazanmasını bildik..Rakibin pozisyonu bile olmaması bizim için olumlu bir gelişmeydi..

Sekizinci maçımızda yine bir Karadeniz derbisi bu sefer güzel oyun kötü sonuç..hedef play-off olduğundan pek sıkıntı etmiyoruz…

Nasıl iştir anlayamadım gitti gidiyoruz iddası olmayan takımlara puan bırakıyoruz..En iyi takımları dağıtıyoruz..9. maçta rakip Sakarya idi ve skor çok güzeldi…Maçtan sonra 2 golcü oyuncumuz Serkan Ve Caner öve öve bitirilemedi..

Onuncu maçımızda rakip Kocaeli oldu ve beklenmedik bir yenilgi altık..Artık 10 maçda topladığımız puanlar bize yetti gözüyle bakıyoruz

11 ve 12. maçlarımızda güzel oyun oynadık…İşte skorlar

11.Maç Antalyaspor: 1 Samsunspor: 1

12.Maç Samsunspor: 6 K.Erciyesspor :0

Kısa bir değerlendirme..

Malum parasızlıktan dolayı transfer yapamadık..Oyuncuda satmadık birkaç oyuncuyu bonservisiyle birlikte aldık..Fakat kadroda kendilerine yer bulamadılar..Sezon öncesi kamp kötüydü lige iyi başladık..Kupada 2.maçda veda ettik..

Hedefimiz olan play-off lara büyük ihtimal kalırız..Ama şuanki tabloya bakınca neden daha üstü olmasın diyoruz  2.Yarı ek bir bütçe yaratabilirsek 2,3 nokta transfer ile her şeyi hallederiz..

Çok gol attık ama bir o kadarda yedik kalede ve savunmada sıkıntılar var kanatlar çok yavaş..Dediğim gibi parasızlık büyük sıkıntı ama üstesinden geleceğiz…

TuRGuT Ba$

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler abi herşeye rağmen güzel başlamışsın.

Tebrikler Kardeşim güzel başlamışsın ama birkaç oyuncu yollasaydın keşke en azından borçların bir kısmı kapanırdı

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

İstikrar yok oyuncuLarı partiye feLan götür bişiLer yap motive et

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Güzel başladık ilk yarıyıda güzel yerde bitirdik..Birkaç transferde yaptık..

Takımı Çoruma götürcem moral olsun

Transferlerimiz ;

İlk yarı Puan Durumu

sakary Ali Misafir

tebrik ederim ilk yarıda iyi bir yerdesin bende sakaryasporla kariyer yapıyorum bende de elazlığspor çok iyi gidiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Turgut abi iyi gidiyorsun1. veya 2. olman önemli değil, lige bi çık da

Kardeşim güzel gidiyorsun..Ligi iyi yerde bitirdin ama şu yediğin gole bir çözüm bul

Samsunspor Haberleri ;

Samsunspor 2 tane transfer daha yaparak kadrosunu iyice güçlendirdi..Bu isimler Sivas'dan Mohammed Ali ve Ankaragücünden Mustafa Özkan..

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

2.Yarıya beklediğimiz kadar iyi başlamadık..İlk 2 maçta iki beraberlik 3.maçta ve 5.maçta ise galip geldik..4.maçımızda ise yine Giresuna kaybettik..İlk 5 maçın fikstürdeki yazılımı ;

Takıma yeni gelen oyuncular alışınca daha da iyi olacağız..

Taraftardan Açıklama ;

Samsunspor taraftar grupları bu aralar takımlarının durumundan çok memnunlar..Tüm gruplar birleşip tek bir yumruk olma hedefindeler..Takıma kalan maçlarda her türlü desteği vereceklerini açıklayan grup başkanları..TuRGuT Ba$'dan bu sene süper lig bekliyoruz açıklaması herşeyi açıklar nitelikteydi..

Taraftara yanıt gecikmedi ;

Taraftarın yorumlarını bir basın toplantısında değerlendiren TuRGuT Ba$ şunları söyledi ; Takımımız şuan iyi yerde ama daha iyi yerde olmayı istiyoruz bu da sadece 1. olunca oluyor..Sene başında bu kadar iddalı değildik ama madem Taraftarımız arkamızda O Zaman bizde iddalıyız..!

TuRGuT Ba$

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Turgut abi Süper Lige göz kırpıyorsun

TuRGuT Kızma ama sen çıkamayacan gibi bir his var içimde

Cenk'in ne işi var o takımda Augustine falan :s Bunlar yaşlı oyuncular gerek yokdu ama bakalım resimlerini koyunca anlayacağız belkide işine yaramıştır...

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

25.Hafta itibariyle kariyere devam

İşte 25.hafta puan durumu..Ve sonraki maçlarımın analizleri

Güzel bir maç oldu..Kesin kazanmamız lazımdı..Rakibimiz bir alt sıramızdaydı bunun bilinciyle çıktığımız maçı Mohammed Alinin golleriyle kazanmasını bildik..

Maça iyi başladık..1-0 öne geçtik üstünlüğümüzü koruyamadık hatta geriye bile düştük..Beraberlik şansı yakaladık..Penaltı oldu Serkan Aykut yoktu 2.penaltıcımız Sercan topu kaleciye nişanladı ve bizi 1 puandan etti..Ama gençlere kızmak yok yola devam.!!

Lig sonuncusu Antalyaspor karşımızdaydı ama sanki onlar şampiyonluğa oynuyor bizde düşmemeye oynuyormuş gibi bir hava vardı maçta..Ve sonuç olarak yenildik..!! Artık sabrım tükeniyordu ve takımdan 2 hafta ayrılıp kendime tatil verdim..O süre içinde ne halleri varsa görsünler..Başkana ise resti çektim ya para bulunacaktı yada ben daha olmayacaktım..!

Bu maçta takımın başında yokdum ama maçı D spordan naklen izledim fakat bu kadar berbat bir takım olamayacağına karar verdim..Para gelir gelmez hem ant hem oyuncuları yollayıp yesyeni bir takım kuracağım..!

Biraz düşündükten sonra Bolu maçında Tekrar takımımın başına geçtim yoksa Play-off treni kaçıyordu…Kötü oynadık ama kazandık..Bu saatten sonra iyi oyun istemiyorum tek isteğim galibiyet..!

Puan olarak çıkışa geçtik ama iyi futbol yok takımda..Malatyayı devirdik ama bu saatten sonra boş..Tek çaremiz sıralamada 3.olmayı beklemek..

Diyarbakır ile nefes kesen bir maç oynadık..Ya biz lige çıkmak için kazanacaktık ya da onlar düşmemek için biz kazancaktık maç da tam 8 gol oldu..3-5 Kazanmasını bildik..Ama açıkça söyliyeyimki Diyarbakır’da bir Şadi daha olsaydı maçı onlar kazanırdı..

Antep Belediye ile kozlarımız paylaştık..Sene içinde sadece 4 beraberliğimiz vardı ve 5.sinide bu maçta aldık..Sene içinde kaybettiğimiz maçların yerine berabere kalsaydık şimdi son haftaki maça bakmaksızın play-off da olacaktık bakalım şimdi ne olacak..

Bu maçın bizim açımızdan telafisi yokdu ve rakip İzmir’de Karşıyaka idi..Ama kazanıp play-off lara kalmasını bildik..Zor oldu fakat kazandık hak ettiğimiz yer burası değildi ama bunada şükür…

Puan durumu,Düşenşer Çıkanlar,Play-off eşleşmeleri hepsi yorumlarınızdan sonra sizlerle

TuRGuT Ba$

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Play-Off'ta Süper Lige çıkarsın abi..

Nesil
    2007
    Yer
    .

İyi gidiyorsun abi.Play - Off'tan Süper lig e çıkarsın diye düşünüyorum.Başarılar.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Play-off'larda başarılar Turgut abi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Play-offlara kalmışsındır abi.

vayy play-off a nasıl kaldın sen ya şaka bi yana iyi iş başardın TuRGuT..Play-off dan da çıkdınmı tamamdır bekle bizi süper lig

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Karizma_Aykut Sağol Aykut İlk maç Es-Es le yendikmi çıkdım sayarım kendimi...

fernandez Sağolasın Emrecim

BlackEagle19o3 Ne yapalım bu kadar oldu

yunusgs Kaldım Yunus kaldım..Es-Es ile oynayacağım ilk maçı

drazan11 dur bakalım yavru ilk önce bi çıkalım hemen düşecez ne beklemesi 5 kuruş paramız yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Seyidoğlu baklava Play - Off'ta Samsunspor'a başarılar diler...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Uçanoğulları Pide,Kebab,Lahmacun salonu Play-Offta Samsunspor'umuzun yanında

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri