1 ile 30 arası toplam 40 sonuç

Konu: FM21 Beta Görüşleriniz

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Yapımcılar bizim ligin ne kadar berbat yönetildiğini, dingonun ahırına döndüğünü bilmiyor. Bu seneki kuralın sabit kalması için insiyatif almalısınız binlerce oyuncu şu haliyle oynamaz ligimizi. Kendi oynamadığımız ligi başkası hiç oynamaz.
    Biz daha oyun çıkmadan hangi kadro ve taktikle oynacağımızı düşünürken büyük hayal kırıklığı oldu.

Patch kullanmak çoğu oyuncunun tercih edeceği bir şey değil, şahsen yaz transferleri dışında hiç bir şekilde dosya eklemiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Yapımcılar bizim ligin ne kadar berbat yönetildiğini, dingonun ahırına döndüğünü bilmiyor. Bu seneki kuralın sabit kalması için insiyatif almalısınız binlerce oyuncu şu haliyle oynamaz ligimizi. Kendi oynamadığımız ligi başkası hiç oynamaz.
    Biz daha oyun çıkmadan hangi kadro ve taktikle oynacağımızı düşünürken büyük hayal kırıklığı oldu.

Patch kullanmak çoğu oyuncunun tercih edeceği bir şey değil, şahsen yaz transferleri dışında hiç bir şekilde dosya eklemiyorum.
    Kesinlikle katılıyorum. Şahsen ben de oyunu patch kullanmadan oynayanlardanım.

Yapay zekanın reaksiyon gösteremediği bir durumu oyuna eklemek bence gerçekçiliği yansıtmıyor. Malum bir de bu kuralın uygulanabilirliği var, geçtiğimiz yıl yani FM20 devre arası güncellemesinde bu sezon için yabancı kontenjanı eklenseydi gerçekçi mi olacaktı? Hayır, çünkü karar uygulanamadı. Mevcut kurallarda da bu kadar açık varken ve uygulanabilirliği tartışma konusuyken bu kadar kararlı bir şekilde oyuna eklemek hata olacaktır diye düşünüyorum.

Mesaj Yetkileri