Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 102 arası toplam 102 sonuç

Konu: Alman Çukurundan BundesLiga'ya ! Almanya'da Türk Direnişi | TSV TurkForce V. Sezon

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler çok iyi bir başlangıç yapmışsın. Bu sene şampiyonluk zor ama sene sonunda kesin avrupaya gideceğine inanıyorum. Tabi bu ŞL mi olur AL mi onu senin oyuncular bilir

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Son maçlar muhteşem Aynen devam edelim hocam.

Harika maclar oynamissin, sampiyonluk mu geliyor ?

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler çok iyi bir başlangıç yapmışsın. Bu sene şampiyonluk zor ama sene sonunda kesin avrupaya gideceğine inanıyorum. Tabi bu ŞL mi olur AL mi onu senin oyuncular bilir
    Bizim keratalara kalsa şampiyon olacaklarda ben dizginliyorum ilk sezondan korkutmayın kimseyi diye

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Son maçlar muhteşem Aynen devam edelim hocam.
    Eyvallah kardeşim güzel bir seri yakaladık Bayern maçına kadar kayıpsız gitmek lazım

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Harika maclar oynamissin, sampiyonluk mu geliyor ?
    Süpriz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Naptın hocam böyle tozu dumana kattın yav

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Naptın hocam böyle tozu dumana kattın yav
    Renk kattık sadece biraz

14.HAFTA | HANNOVER 96 - TURKFORCE

Spoiler: Maç Detayları 

15.HAFTA | TURKFORCE - BAYERN MÜNİH

Aldığımız seri galibiyetler sonrasında sonunda Bayern'le karşılaşabildik... Maça kötü başladık, Bayern ilk dakikalarda bulduğu pozisyonları değerlendirerek 2 golle öne geçti; biz ise mücadelemize yılmadan devam ettik. İlk yarı boyunca Bayern karşılaşmada üstün taraftı öyle ki 45. dakikaya kadar rakip kaleye şut dahi çekemedik, ama ikinci yarıda işler değişti. Sahada ne istediği bilen bir TurkForce vardı. İkinci yarı neredeyse tek kale oynadık fakat skoru değiştiremedik.

16.HAFTA | EİNTRACH FRANKFURT - TURKFORCE

İkinci yarısını mükemmele yakın oynadığımız Bayern maçını kaybetmemizin verdiği üzüntü bu maçada etki etti. Çok iyi bir oyun sergilemesekte 3 puanı son dakikalarda yediğimiz golle kaybettik.

17.HAFTA | TURKFORCE - HERTA BSC

2 haftadır süren suskunluğumuzu Herta karşısında bozduk. 4 golle 3 puanı alarak haftalar sonra taraftarımızı sevindirdik.

18.HAFTA | HOFFENHEİM - TURKFORCE

Hoffenheim karşısında harika bir oyun ortaya koyarak rakibimizi ezdik ve sahadan güzel bir oyunla ayrıldık.

19.HAFTA | TURKFORCE - WOLFSBURG

20.HAFTA | SCHALKE 04 - TURKFORCE

Schalke karşısında efsane bir maç çıkardık ! Öne geçtik, beraberlik geldi, geriye düştük, yakaladık, tekrar öne geçtik... Asla pes etmedik, asla maçı bırakmadık gitti denilen dakikalarda dirildik, kim olduğumuzu hatırladık ve müthiş geri dönüşe imza atarak 3 puanı hanemize yazdırdık.

21.HAFTA | TURKFORCE - AUGSBURG

Augsburg karşısında iyi oynayan, topa daha çok sahip olan taraf biz olsakta; rakibimiz kontra ataklarla kalemizde büyük tehditler oluşturdu. 70 dakika koruduğumuz skoru 87 de gol yiyerek bozduk ve kritik bir 3 puanı kaybettik.

22.HAFTA | TURKFORCE - FC KÖLN

Köln karşısında, beklenen özlenen oyunumuzu sahaya yansıttık. Sahaya iyi dağıldık nitekim 2 golle öne geçtik, fakat kontra ataklar bu maçta canımızı sıktı biraz ve gene maçın son anlarında golü ağlarımızda gördük.

23.HAFTA | HSV - TURKFORCE

Bu maçta Köln maçının bir kopyası oldu nerdeyse, ileri uçta farkı açamazsak son dakikalarda yediğimiz gollerle puanları bırakıyoruz. Zaman zaman orta sahadan forvete giden destek aksıyor ve bloklar arasında kopukluk oluyor bunuda orta sahadaki üç oyuncumuzun tecrübesizliğine bağlıyorum yaş ortalamaları 18 zira. Bu yıl iyisiyle kötüsüyle böyle gidecek bakalım önümüzdeki sezon neler göreceğiz bu nokta da.

| BUNDESLİGA'DA PUAN DURUMU |

23 Hafta sonunda 45 puanla 2. sıradayız. Leverkusen ve Schalke ensemizde herhangi bir olası puan kaybında sıralamada ki yerimizi yitirebiliriz.Lider Bayern puan farkını oldukça açtı fark 16 puan oldu, üst sıralardaki maçlarını izlemeye çalışıyorum Bayern'in adamlar Dortmund, Schalke, Leverkusen karşısında 2 golle bile geriye düşseler napıp edip en azından beraberliği yakalıyorlar yenilmiyorlar defansifte oynasalar, atakta oynasalar yenilmiyorlar. Bu sezon ligde gene bu hegemonya devam edecek gibi görünüyor. Puan farkı kapanabilir mi? matematiksel olarak evet fakat çok zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yıl Avrupa kupalarına katılmak en büyük hedefimiz şu durumda ŞL'ye gidecek gibi duruyoruz fakat; AL'ye gidersek eğer kupayı almak için elimizden ne gelirse yaparız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Süper gidiyorsun. O evlatlarından kadroya giremeyenleri bana kiralık gönder ben as takımda oynatırım

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Şampiyon şimdiden belli olmuş. Biz ise muhteşem bir şekilde 2.liğe yükselmişiz. 2.lik için mücadele edecek baya takım var inşallah sene sonunda 2. biz oluruz.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Süper gidiyorsun. O evlatlarından kadroya giremeyenleri bana kiralık gönder ben as takımda oynatırım
    Takımın kilit noktaları zaten çoluk çocuk dolu defans , orta saha, kale yaş ortalaması 18-19 göz dikme çocuklarıma

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Şampiyon şimdiden belli olmuş. Biz ise muhteşem bir şekilde 2.liğe yükselmişiz. 2.lik için mücadele edecek baya takım var inşallah sene sonunda 2. biz oluruz.
    Şampiyon bellide ne biliyim bir Lewandowski, bi Neuer, Sweinsteiger falan sakatlansada bizede şampiyonluk şansı doğsa 2.likte bir kez ayağımız takılırsa arkada aç kurt çok bir anda çullanıcaklar bakalım bu gidişle 2. biz oluruz umarım

Buda Arjantin devinden gelen görüşme teklifi Boca Juniors... TurkForce değilde başka bir takımda olsam giderdim ama taa 5.ligden ligden alıp buralara getirmek.. evladım gibi oldu takım bırakamıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sakın bir yerlere gideyim deme.Daha alacak kupalarımız var.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Arkadaşlar hikayeyi kapatma kararı aldım zaten pekte takip edenimiz yok 2 3 arkdaşın dışında. İşler sebebiylede pek oynıyamıyorum zaten bugüne kadar yorum yapan takip eden zaman harcayan arkaşlara çok teşekkür ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hayırlısı olsun. Keşke devam etseydin. Daha güzel şeyler yapacak takımın vardı.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri