Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 36 sonuç

Konu: Red Bulls

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Red Bulls

Dünya genelinde spora yaptığı katkılar ile tanınan Red Bull'un Almanya'da ki yeni oyuncağı Leipzig ile yeni bir maceraya atılıyoruz.Kulüp 2009 yılında Red Bull firmasıan geçmiş ve Almanya'da futbol kulüplerinin önüne isim sponsorluğu gelemediğinden RasenBallsport Leipzig şeklinde aslen saçma bir isim almıştır ama olsun renkleri ve olanakları güzel bir kulüp Futbol direktörümüz Alman futbolunun önemli isimlerinden Ralf Rangnick iyi bir iş ortaklığı yapacağımızı düşünüyorum

www.dierotenbullen.com

Web sitesi maalesef Almanca,İngilizce dil seçeneği ise yok ya da ben bulamadım.

Yolculuğumuz Almanya 3.liginden başlayacak.İngiltere'de büyük bir keyifle geçen 4 sezonun ardından yine eğlenceli oalcağını düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Başarılar dilerim. Elinde potansiyelli ve güzel bir kadro var. İyi şeyler yapabileceğini düşünüyorum.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar.Potansiyel demeyelimde kısa vade için kaliteli isimler var.

Yönetim ligi orta sıralarda bitirmemizi istiyor,medya da ligi yukarılara yakın bir yerlerde bitireceğimizi öngörüyor.Ben ise bu ligden çıkacak kadar iyi olacağımızı düşünüyorum ama yine de yönetimi gaza getirmemek adına yönetime uyarak orta sıralarda kalırız dedim Transfer için ayrılmış bir bütçe yok fakat maaş için ayrılmış olan bütçemizde fazladan 1.4M TL paramız var ve bunu iyi değerledirirsek kulüpün kaderini değiştirebiliriz.

Kadroya Bir Göz Atalım;

Kaleciler:Açıkçası daha iyi kalecilerim olsun isterdim ama en azından bu sene için burada bir ihtiyaç söz konusu değil,ilk tercihim Domaschke olacak.

Stoperler:Zaten çok fazla alternatifimiz yok ama tecrübeli Tim Sebastian ile yanında Hoheneder olacak.Hoheneder ağır bir stoper ama bu seviye için fazla fazla yetecektir.İhtiyaç halinde Ernst bir orta saha olmasına rağmen savunmada kullanacağım ilk isim.Diğerleri kadroda oyuncu bulunsun diye bu sezonu bizimle geçirecekler.

Sağ Bek:Burada yine tecrübeli bir isim Müller ilk tercih olacak ki yedeği olabilecek bir isimde yok işin kötüsü,Demme orada oynayabilen bir isim var ama orası için son olarak düşüneceğim onu,çünkü orta saha da çok önemli olacak bizim için.Bir yedek isim alabilirsek güzel olacak.

Sol Bek:Genç Jung ilk tercihim olacak.Yedeğinde ise çok yönlü bir oyuncu olan Finli Sumusalo var orada gözüm kapalı.

Ön Libero:Ernst bankomuz,yokluğunda ise stoperlerden oraya bir çözüm arayacağım ya da Sumusalo'yu kullanacağım.Takımda DMC olarak gözüken diğer oyuncu Kaiser'in profili o bölge için yeterli değil daha çok MC'ye uygun bir profili var.Demme yine MC için profili daha uygun bir isim.

Orta Saha Merkez:Bu bölgede 2 oyuncu ile oynayacağız ve ikisi de DOK rolünde görev yapacak.Birisi savunma birisi destek olarak oynayacak.Savunmaya dönük oynayacak isim Demme olacak ve bu seviye için oldukça yeterli bir profili var.Trasnferde yeterli bir isim bulamassak Kaiser'de destek olarak oynayacak diğer oyuncu olacak ve alternatif isimde yok.Yani burası acil transfer isteyen tek bölgemiz.

Kanatlar:Salzburg'ta direkt oynarken yolu buraya nasıl düştüğünü anlayamadığım Tiegl iki kanatta da oynayabiliyor ve kadroya yazacağım ilk isimlerden.Çoğunuzun kadrosuna kattığı Kampl'dan daha hızlı ama daha yeteneksiz bir vesiyonu Tiegl.Ondan iyi verim alabileceğimi düşünüyorum.Poulsen'de mevcut kadroda ki kanada koyacağım diğer oyuncu,fiziğine göre gayet süratli ve ayağına hakim bir oyuncu.Aslen santrafor olsa da düşük bitiriciliği sebebi ile en ileride düşünmeyeceğim,kanatta o da iyi olacaktır.2.takımımız da bulunan Rabiega'da bu mevkiye derinlik katabilecek bir oyuncu.

Forvet:Frahn ve Morys bu mevkide bulunan oyuncularımız.İkiside uzun boylu ve iyi bitiriciliğe sahip isimler,Frahn bir adım önde ilk şans onun,Morys'de saha sürdüğümde gol atabilir diyeceğim kadar kaliteli ama ağır bir oyuncu.2.takımımızda da Thomalia ve Martinez sahaya sürsem sırıtmayacak gibi duran alternatif isimler.

Ufaktan inceleme babında bir yazı yazayım dedim ve takımımızı dilim döndüğünce tanıtıp,anlatmaya çalıştım.Profilini görmek istediğiniz oyuncular var ise belirtirseniz ekleyebilirim.Artık açılış maçına doğru ilerleyelim.
    Last edited by iLkeRisT : 11.Nisan.2014 at 01:02

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Başarılar dilerim leipzig güzel seçim bir iki ufak takfiyeyle bu sezonu tamamlarız

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Başarılar dilerim leipzig güzel seçim bir iki ufak takfiyeyle bu sezonu tamamlarız
    Teşekkür ederim.Aynen,orta sahaya takviyeyi yaptığımızda ligi oldukça rahat tamamlarız

Hazırlık Dönemi

Lig öncesi hemen hemen 1 aylık bir zamanımız vardı.Bende bu dar zamana biraz fazlaca hazırlık maçı sıkıştırdım ama lig öncesi görüntüler pek hoşuma gitmedi.Teknik ekip pek iyi değil ama daha iyilerini de alamıyoruz o yüzden pek bir değişikliğe gitmedim ve sadece fazlalık olanları gönderdim.Frahn iyi işler yapacağını gösterdi diyebilirim sadece,açıkçası dikkat çeken isimler Ernst,Demme ve Frahn'dı.Dğer oyuncularda vites yükseltirler umarım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Transfer Dönemi
    Fena bir transfer dönemi geçirmedik,Sattıklarımızdan birşey kazanamadık derken zaten birini satabildik Sene sonunda Lingard'ı kadroya temelli katabilirsem harika olacak.Iancu'yu yine Rovers kariyerimde olduğu gibi yine kiralayamadım.Bu adamı şimdiye kadar sadece Sassuolo kariyerimde ilk seneden kadroma katabildim Genç bir Rumen sağ bek daha vardı boşta 16 yaşında onu da alamadım,olsaydı iyi olacaktı.Kiralık 4 oyuncu kadromuza katabiliyoruz kurallar gereği,ben de tamamını kullandım.Keko daha önce de oynattığım bir oyuncu,geleceğini beklemiyordum,şaşırttı beni ve sağ açıkın bankosu artık Keko.

Direkt eğitime bağladık,umutluyum açıkçası...

Bunu da hemen Röttger ile eğitime verdim,ya tutarsa dedim...

Banko oynayacak.İlk kez alıyorum,gelişimini hep gördüm ve ben daha da fazla geliştirebilirim.Umarım sezon sonu bitecek sözleşmesinde bizi tercih eder.Sırf onun için maaş bütçesinde 1,5M TL'lik bir para bıraktım.

Büyük katkı yapacak.Bu lige fazla bir oyuncu,sezon sonu onunda sözleşmesi bitiyor takımı ile ama kadroya katabilme konusunda çok umutlu değilim.Şansımızı zorlayacağım.

Orta saha da eksiğimiz olduğunu takımı tanıtırken belirtmiştim.İki oyuncuyu bu doğrultuda alternatif olarak kadroya kattım.Kiralanan hiçbir oyuncuya kiralama bedeli ödemedik,sadece maaşlarının %50'sini ödüyoruz.Daha iyilerini alabilirdik ama bütçemizi çok kullanıp sezon sonu için kontratları bitecek isimleri sözleşme öneremezdik.Ölçtük,biçtik aldık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

1.Hafta

2.Hafta

Almanya Kupası 1.Tur

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

Hazırlık maçlarının ardından pek güven vermeyen tablo ligin başlaması ile tamamen değişti.Topu ayağımızda iyi tutuyoruz,taktike daha tam alışılmaması sebebi ile saha içi organizasyanunda ufak tefek sıkıntılar yaşıyoruz.Frahn formda,Tiegl ve Lingard ona hücümda iyi destek oluyorlar.Keko beklentimin altında seyrediyor.Ernst ise vazgeçilmez gibi oynuyor.Kupa da çektiğimiz kötü kura erkenden pes bayrağını çekmemize sebep oldu.Bir beklentim olmadığı için de gençler ve sezon içinde daha az şans bulacak oyuncular ile çıktık maça,daha fazla yemekten korktum açıkçası

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

6.Hafta

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

10.Hafta

Genellikle oyun kontrolü elimizde,Rovers'ın ardından takım çok iyi geldi Herşey yolunda ligde atıyoruz,pozisyonlara giriyoruz,oyunu tutuyoruz.Söyleyecek çokta fazla birşeyim yok.

Puan Tablosu

Takım

Frahn golleri,Keko asistleri,Tiegl ise ikisini birden yaparak hücumu sırtlıyor.Lingard istatistik olarak parlak görünmese de gole giden atakları başlatan oyuncumuz ve performansından memnunum.Kanat beklerimiz daha efektif oynamaya başlarsa,çok çok daha tehlikeli bir takım haline dönüşebiliriz ama şu ana kadar o ışığı dahi göremedik.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Harika gidiyorsun kardeşim farkı baştan açmışsın başarılar diliyorum
    başta Avusturya'daki Salzburg sandım yazıcaktım en sevdiğim takım diye az kaldı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Harika gidiyorsun kardeşim farkı baştan açmışsın başarılar diliyorum
    başta Avusturya'daki Salzburg sandım yazıcaktım en sevdiğim takım diye az kaldı
    Sağol.Aslında bende Salzburg için açmıştım oyunu ama takıma baktım,lige baktım Biraz çile lazım,Salzburg ile herşey çok kolay olurdu,o yüzden kardeşlerinden birine yöneldim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

11-12-13.Hafta Maçları

İyi formumuz devam ediyor.Zaman zaman oyun olarak sallansakta,ışığı görüyoruz

Ayın Oyuncusu Ödülleri

Frahn ligde ağırlığını hissetiriyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ligde çok iyiyiz hocam. Şampiyon olalım inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige çok güzel başlamışsın. Bu hızla erken şampiyonluk bekliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Güzel başladık güzel devam ediyoruz, alt liglerdeki maçları 5erli 10arlı gruplar halinde koyarsan daha hızlı ilerlemiş ollursun. Şuan daha fazla övcek bişey yok go to bundesliga

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Lige çok güzel başlamışsın. Bu hızla erken şampiyonluk bekliyorum.
    Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Güzel başladık güzel devam ediyoruz, alt liglerdeki maçları 5erli 10arlı gruplar halinde koyarsan daha hızlı ilerlemiş ollursun. Şuan daha fazla övcek bişey yok go to bundesliga
    Şampiyonun ayak sesleri Zaten öyle yapacağım ya bitmiyor böyle,eskiden nasıl yapıyormuşuz sunumda güzel olmuyor zaten böyle beğenmedim

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Leipzig ile 7 sezonluk bir kariyer yaptım ve bayağı bir zevk aldım. Amacım Dortmund ile Bayern'e yeni bir rakip çıkarmaktı. Alt ligler fazla zorlamıyor ama bundesliga'ya 2 yılda çıkabilirsen bayağı zorlayabiliyor. İlk başta öyle oldu ama lig gelirleri gayet iyi. Ama sonunda Bayern'in hegomonyasına son verdim. Finansı düzelttikçe hiç Dortmund ve Bayern'den transfer yapmadım. Ligin diğer takımlarının iyi oyuncularını aldım. Bi nevi Bayern taktiği. Volland, Meyer, Draxler, Timo Horn , Timo Werner vs. oynadığım en zevkli kariyerdi. Umarım senin için de böyle olur.

Ayrıca kadronla ilgili Coltorti ilk sezon için hiç de fena değil. Ama 2. sezon için kaleciler yetersiz. Terfi ettiğinde veya ne zaman paran olursa Köln'den Horn'u alabilirsin 4,5 milyon euroya taksitle felan. Tabi şu an için çok zor ama 10 yıl kaleci derdin kalmaz. Ama biraz çabuk olmak gerekiyor çok fazla taleplisi var.

Forvet olarak Frahn ve Poulsen gayet iyiler. Kaptan Frahn özellikle kariyerin sonuna kadar takımda tuttuğum bir isimdi. Duygusal bir bağ kurdum oyunda yetenekleri sınırlı olmasına rağmen sürekli şans verdim. Yardımcı kaptanlık da ondaydı. İlginç bir şekilde sürekli verim aldım. Alt liglerde zaten gol kralı oluyor ama bundesliga da da aynı performansı vermesi beni çok şaşırtırdı. Zaman zaman Volland'ı kestiği bile oluyordu. Çoğu kişinin vardır böyle bir oyuncusu, kariyeri boyunca yanından ayırmadığı, işte benimki Frahn'dı. Poulsen'de takımın en potansiyelli oyuncusu sürekli oynatırsan 2. sezon sonunda çok iyi teklifler geliyor onun için.

Dediğim gibi iyi de gidiyorsun zaten alt ligler kolay önemli olan bundesligaya hazırlanmak. İşin zevkli kısmı da orası zaten. Başarılar dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Leipzig ile 7 sezonluk bir kariyer yaptım ve bayağı bir zevk aldım. Amacım Dortmund ile Bayern'e yeni bir rakip çıkarmaktı. Alt ligler fazla zorlamıyor ama bundesliga'ya 2 yılda çıkabilirsen bayağı zorlayabiliyor. İlk başta öyle oldu ama lig gelirleri gayet iyi. Ama sonunda Bayern'in hegomonyasına son verdim. Finansı düzelttikçe hiç Dortmund ve Bayern'den transfer yapmadım. Ligin diğer takımlarının iyi oyuncularını aldım. Bi nevi Bayern taktiği. Volland, Meyer, Draxler, Timo Horn , Timo Werner vs. oynadığım en zevkli kariyerdi. Umarım senin için de böyle olur.

Ayrıca kadronla ilgili Coltorti ilk sezon için hiç de fena değil. Ama 2. sezon için kaleciler yetersiz. Terfi ettiğinde veya ne zaman paran olursa Köln'den Horn'u alabilirsin 4,5 milyon euroya taksitle felan. Tabi şu an için çok zor ama 10 yıl kaleci derdin kalmaz. Ama biraz çabuk olmak gerekiyor çok fazla taleplisi var.

Forvet olarak Frahn ve Poulsen gayet iyiler. Kaptan Frahn özellikle kariyerin sonuna kadar takımda tuttuğum bir isimdi. Duygusal bir bağ kurdum oyunda yetenekleri sınırlı olmasına rağmen sürekli şans verdim. Yardımcı kaptanlık da ondaydı. İlginç bir şekilde sürekli verim aldım. Alt liglerde zaten gol kralı oluyor ama bundesliga da da aynı performansı vermesi beni çok şaşırtırdı. Zaman zaman Volland'ı kestiği bile oluyordu. Çoğu kişinin vardır böyle bir oyuncusu, kariyeri boyunca yanından ayırmadığı, işte benimki Frahn'dı. Poulsen'de takımın en potansiyelli oyuncusu sürekli oynatırsan 2. sezon sonunda çok iyi teklifler geliyor onun için.

Dediğim gibi iyi de gidiyorsun zaten alt ligler kolay önemli olan bundesligaya hazırlanmak. İşin zevkli kısmı da orası zaten. Başarılar dilerim.
    Uzun süreli kariyerlerde genelde o tip oyuncular bulunduruyor insan kadro da ama Frahn şu ana kadar da harika ve oynadıkça aşamada kaydedecektir.Poulsen'den pek verim alamadım henüz maalesef,kaleciler konusunda bende yazmıştım sende tasdiklemişsin Tiegl'i şu ana kadar bayağı beğendim,sendeki performansı nasıldı?

Bakalım neler olmuş?

2014 yılına girdik,ara tatildeyiz.Takım arada sallansa da zirvede ki rahatlığımızı bozmadık.Çokça sakatlık sorunu yaşadık.Bazı maçlarda 4 eksik ile sahaya çıktığımız oldu,Frahn atmayı bırakmadı.Aslında 2 gol daha fazlası vardı hat-trick yaptığı bir maçın ardından elektrikler gitti,tekrar oynadık,1 gol attı Kulüp ile sözleşme imzaladım ve maaş bütçesinde de 3M TL.'lik bir artış oldu,bunu sene sonunda sözleşmesi bitecek oyuculardan kapmaya çalışırken kullanmayı düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Artık son 100'deyiz.Zaman zaman sallansakta rakiplerimizinde dengeli olmayan performansları sayesinde yerimizi koruduk.Ara transfer dönemindede inceden hareketler oldu ve özellikle kalede biraz sorun yaşadık.

Ara Transfer Dönemi

As kalecim Domaschke'yi beklenmedik bir şekilde Bayern'e gönderince kaldım ortada,yedek takımda ki kaleciler ile de bu iş yürümezdi.16 yaşında ki yetenekli kalecimi ise kurallar sebebi ile oynatamayınca apar topar bir kaleci transferi gerçekleştirdim.Kötü değil ama iyi de değil ama yaşadığı sakatlık sorunları bizi çok zorladı.

Savunmada ise sayısal olarak yeterli gibi dursakta yeterlilik konusunda iyi değildik birde oraya el attım.

Ufak bir miktar para kaldı ve biraz genç kovalayayım onunla da dedim,e paramızın yettiği kadarı ile de pek boş gözükmeyen 2 oyuncuyu aldım.

Bir de sezon sonu kulübü ile sözleşmesi bitecek genç bir kaleci ile anlaşabildim.

Elimde iyi bir bütçe daha kaldı ama bunu da şu anda bize gelmeye yanaşmayan oyucuların bir üst lige çıktığımızda biraz daha gelmeye istekli olacaklarını düşünerek kullanmadım.Keko ve Lingard kulüpleri ile sözleşmelerini uzattılar ve bu bizim için kötü haber,umarım serbest transferden ilk 11'e yerleştirebileceğim 4-5 oyuncu kapabilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lige verilen arada 2 hazırlık maçı yaptık.Bu maçlarda az forma şansı bulan veua hiç bulamayan oyuncular ile oynadık,ehh kaybettik Lige ise Frahn'ın hat-trick'i ile başladık.İyi kötü ilerledik ve yenilmedik.Bu özgüvenimizi yukarıda tutan bir olaydı,zaman zaman çok genç oyuncularla saha da kaldık ama takım bütünlüğümüz en güçlü yanımızdı ve bizi ayakta tuttu.Zorlandığım dönemlerde diğer takımların kadrolarını incelediğimde çok iyi kadrolara sahip olan takımlar gördüm ve dedim ki biz o kadarda iyi değiliz,savunmayı da biraz öğrenelim.Tabi yararını da gördük,lig hafife aldığım kadarda hafif değilmiş aslında

Artık çemberin daraldığı haftalardayız.Son maçta iyi görüntü sergiledik ve üst lige çıkacağımaza dair pek şüphem yok.Tabi futbol bu,top yuvarlak,zaman bize herşeyi gösterecek,ilerliyoruz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar Hocam
    Teşekkür ederim,bugün oyuna devam edeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Rovers daki para sıkıntısının burda olmayışı seni iyi rahatlatmış.Artık şampiyonluk gelsin.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

çıkmışız artık 2.lige işte ne şüphesi gerçi Alman ligleri daima süprize açık ama bu saaten sonra sampıyonluğu vermeyiz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Rovers daki para sıkıntısının burda olmayışı seni iyi rahatlatmış.Artık şampiyonluk gelsin.
    Aynen öyle oldu,acı olmayınca herşey kolay

Ligin kalan kısımında oyun olarak iyi olmasakta sonuç almada iyiydik.Ancak ligdeki ilk ve tek mağlubiyetimizi de bu periyotta almaktan geri kalmadık.Rakiplerimiz ise bizden daha kötü performans sergileyince 36.hafta maçımıza çıkmadan kulüp binasında şampiyonluğumuzu kutladık.

Tabii ki işler buraya gelene kadar sadece maçlar değil başka gelişmelerde oluyordu;

Frahn daha önceden de kendisine ait olan rekorunu geliştiriyordu ama bununla yetinmeyecekti;

Haber Hattı

Camia'nın beklemediği,benim için ise beklediğimden daha zorlu gelen sezon sonu zaferi.Ligin artık sonunda form olarak yerlere vurduk ve olumsuz bir rekorumuzu da geliştirdik.Kiralık olarak kadromuzda bulunan oyunculşar kanatlarım altında oldukça iyti bir gelişim gösterdiler ve kulüpleri ile sözleşmelerini uzattılar,bu da yeni sezon için yeni arayışlara itecek bizi.Gelecek sezonda gözüm kapalı bu adamı 11'e yazarım diyebileceğim bir oyuncu kadromda mevcut değil maalesef,transfer sezonunda sıkı çalışmalıyız.İyi teklifler görecek oyuncularım olursa pek düşünmeden satarım sanırım.

Takım

Rover kariyerimde hiç gösterme sebebim olmayan sezon sonu lig oyuncu istatistiklerini bu sefer eklemek için bir sebebim var

Puan Tablosu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri