Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 76 sonuç

Konu: Yeni Adresimiz FRANSA | Montpellier HSC | İngiltere'den Fransa'ya | Görev Bizi Bekler

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EPL 4.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 5.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 6.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 7.HAFTA

Maç İstatisliği

Capital One 3.TUR

Maç İstatisliği

Değerlendirme

Özellikle 5-6 maçtır ilk kez denediğim taktikle iyi verim aldım. Suarez'in 5 maçlık lig cezasının sona ermesine sevinirken Sturridge'nin sakatlığı kötü oldu.

Kullandığım Taktik Diziliş

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Gerrad'a dokunan eller kırılsın

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

SON DAKİKA

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EPL 8.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 9.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 10.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 11.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 12.HAFTA

Maç İstatisliği

Capital One 4.TUR

Maç İstatisliği

Değerlendirme

Güzel oyunumuza rağmen saçma sapan goller yiyerek bu durumdayız. Son maçta Chelsea hak ettiği bir galibiyet aldı. Suarez'in berbar performansı çok sinirlendiriyor. Bu gidişte takımdan yollayacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Takımdaki istikrarsız sonuçlara takılıp moral bozmana gerek yok. Oyunun en zor liginde oynuyorsun ve kadrodaki oyuncuların çoğu yeni.... Zamanla toparlayacaksın şampiyonluk bekliyorum...

Suarez'e gelince farklı pozisyonlarda oynatmayı dedinmi? Hangi pozisyon ve rolde oynatıyorsun...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Takımdaki istikrarsız sonuçlara takılıp moral bozmana gerek yok. Oyunun en zor liginde oynuyorsun ve kadrodaki oyuncuların çoğu yeni.... Zamanla toparlayacaksın şampiyonluk bekliyorum...

Suarez'e gelince farklı pozisyonlarda oynatmayı dedinmi? Hangi pozisyon ve rolde oynatıyorsun...
    Santrofor'da komple forvet sol kanatta içe kat eden ama hiçbir pozisyonda iyi oynamıyor. Çok gol kaçırıyor %100 golleri kaçırması çok sinirlendiriyor.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

ÖNÜMÜZDEKİ ZORLU 5 HAFTALIK FİKSTÜR

YORUMLARINIZI TAHMİNLERİNİ BEKLİYORUM

Öncelikle başarılar dilerim Liverpool iyi bir takım Suarez ayrıca beğendiğim bir oyuncudur. Güzel galibiyetler almışsın yaptığın transferlere bakıcak olursak sanırım bek oyuncusunu Skrtel sakatlandığı için aldın umarım katkı sağlarlar. Gidişat güzel hocam uzun soluklu bir kariyerliğin olması dileğiyle...

Sunderland; Yeneriz
    Everton; Zor bir takım berabere bitebilir.
    Aston Villa; Yeneriz.
    Manchester Utd; Yeneriz.
    Arsenal; Berabere bitebilir.

Şahsi görüşlerimdir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Santrofor'da komple forvet sol kanatta içe kat eden ama hiçbir pozisyonda iyi oynamıyor. Çok gol kaçırıyor %100 golleri kaçırması çok sinirlendiriyor.
    Peki Ofansif Orta Saha Orta (forvet arkası) pozisyonunda denedin mi? Taktiğini bilemiyorum o mevkiyi kullanıyormusun ama eğer kullanıyorsan o pozisyonda denemende fayda olabilir. Serbest Oyuncu rolünde...

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Çok çok istikrarsız gidiyor takım.Sakatlıklar baya etkilemiştir.
    Fikstür şu şekilde olur
    G
    B
    G
    M
    M

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fikstür için benim yorumum;

Beraberlik
    Galibiyet
    Galibiyet
    Mağlubiyet
    Mağlubiyet

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Çok istirarsız bir görüntü var, Suarez konusuna gelince bende de böyle kötü performansları olmuştu, konuştum eleştirdim olmadı 18yaşaltı takıma gönderdim transfer listesine konmak istedi falan 2 ay sonrada ŞL'yi alınca listeden çıkmak istediğini söyledi ilk 11e koyduğum ilk maç 4 gol atmıştı. Aynı şeyi dene diyemem zaten karabulutlar dolanıyor Suarezi kesmen mantıklı olmayabilir ama bir kaç maç kadro dışı bırakabilirsin.
    Maçlara gelincede Manu ve Arsenal maçlarında puan kaybı Allahın emri fakat umarım bizi yanıltırsın

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EPL 13.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 14.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 15.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 16.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 17.HAFTA

Maç İstatisliği

Değerlendirme

Zorlu 5 haftalık fikstürden alnımızın akıyla çıktık. Bu zor haftalarda takıma girer girmez ilaç gibi gelen Iago Aspas'ın emeği tartışılmaz.

Iago Aspas Profil

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EPL 18.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 19.HAFTA

Maç İstatisliği

Değerlendirme

Sezona kötü başlasakta üst üste alının galibiyetlerle toparlandık. Devre arası gelmesine rağmen Suarez'den hala verim alamam canımı sıkıyor. Büyük ihtimalle teklif olursa devre arasında satıcam. Aspas'ın müthiş faydası devam ediyor.

DEVRE ARASINA KADAR DURUMU NASIL GÖRÜYORSUNUZ.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Öncelikle başarılar dilerim Liverpool iyi bir takım Suarez ayrıca beğendiğim bir oyuncudur. Güzel galibiyetler almışsın yaptığın transferlere bakıcak olursak sanırım bek oyuncusunu Skrtel sakatlandığı için aldın umarım katkı sağlarlar. Gidişat güzel hocam uzun soluklu bir kariyerliğin olması dileğiyle...

Sunderland; Yeneriz
    Everton; Zor bir takım berabere bitebilir.
    Aston Villa; Yeneriz.
    Manchester Utd; Yeneriz.
    Arsenal; Berabere bitebilir.

Şahsi görüşlerimdir.
    Teşekkürler Suarez özelliklere bakınca çok iyi amam icraat 0.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İstikrarsız sonuçlardan sonra üst üste aldığımız galibiyetlerle çok iyi toparlamışsın. Böyle gidersek şampiyonuz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    İstikrarsız sonuçlardan sonra üst üste aldığımız galibiyetlerle çok iyi toparlamışsın. Böyle gidersek şampiyonuz
    İnanılmaz zor bir lig. Her maça diken üstünde çıkıyorum. Her takım birbirini yenebilicek kapasitede Değişik stresli yenince mutlu maçlar oluyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzeeel... işte beklediğim liverpool bu... o şampiyonluğu istiyoruz. Ne olursa olsun

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Taminlerimde galibiyetleri bilmişim diğer beraberlikler ise çok yaklaşmışım güzel gidiyorsun Suarez açılırsa tutulamayan bir oyuncu haline geliyor kullanmana kalmış onu istediği mevkiye koy ve sürekli antremanla gelişmesini sağla. Baktın iş görmüyor hocam elden çıkar yüksek bonservisle takıma takviye yapabilirsin...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Taminlerimde galibiyetleri bilmişim diğer beraberlikler ise çok yaklaşmışım güzel gidiyorsun Suarez açılırsa tutulamayan bir oyuncu haline geliyor kullanmana kalmış onu istediği mevkiye koy ve sürekli antremanla gelişmesini sağla. Baktın iş görmüyor hocam elden çıkar yüksek bonservisle takıma takviye yapabilirsin...
    Şuan ince çizgide ilerliyor düştü düşecek. Biraz daha kötü performans gösterirse satıcam.

Güzeeel... işte beklediğim liverpool bu... o şampiyonluğu istiyoruz. Ne olursa olsun

GT-N7100 cihazımdan gönderildi
    Güzel oyun oynuyoruz. Suarez'in biraz daha katkı yapmasıyla şampiyonluğu kazanabiliriz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

SON DAKİKA

Luis Suarez Real Madrid'de

Beklenen performansı veremeyen Suarez transfer döneminin bitmesine saatler kala Real Madrid takımına kiralandı. Kiralama şartlarında maaşının tamamını ve aylık 100B € ödemeyi kabul eden Real Madrid kiralama sürecinde 40M€ vermesi durumunda Suarez'i transfer edebilicek.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Son maçlar mükemmel ötesi.Ama Suarez'in gitmesi takımda eksiklik yarartır bence.Süperstarsız bir Liverpool çok zor.Gerrard tek başına taşıyamaz.Umarım bir planın vardır.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EPL 20.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 21.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 22.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 23.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 24.HAFTA

Maç İstatisliği

Değerlendirme

Oyun olarak Son maçta iyi olmasakta galip geldiğimiz için mutluyum. Aspas'ın müthiş performansı devam ediyor.

STEVEN GERRARD

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Son maçlar mükemmel ötesi.Ama Suarez'in gitmesi takımda eksiklik yarartır bence.Süperstarsız bir Liverpool çok zor.Gerrard tek başına taşıyamaz.Umarım bir planın vardır.
    Hocam Suarez'in bir maç kurtardığını görmedim. Takımda Henderson , Sturridge Skrtel , Sakho gibi oyuncular var.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

TRANSFER

Orta Sahadaki eksiklik ve fikstürün sıkışık olması nedeniyle gelişime açık Sissoko'yu transfer ettik. Transfer için €10M bonservis bedeli ödeyecez.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yükselen form grafiği sonunda meyvelerini vermeye başlamış... Liderlik geldi... Şampiyonluk yakın
    Ayrıca Suarez'in gönderilmesini doğru bulmuyorum. Ne olursa olsun oynamasa da yedek beklemesi bence daha karlıydı... Formsuz olsa da yedek kulübesinde skoru değiştirecek potansiyelde bir oyuncu olmasından yanayım... İnşallah pişman olmayız

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Demekki Sorun Suarez Deymiş Bunu Görmüş Olduk

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Demekki Sorun Suarez Deymiş Bunu Görmüş Olduk
    Aynen öyle

Yükselen form grafiği sonunda meyvelerini vermeye başlamış... Liderlik geldi... Şampiyonluk yakın
    Ayrıca Suarez'in gönderilmesini doğru bulmuyorum. Ne olursa olsun oynamasa da yedek beklemesi bence daha karlıydı... Formsuz olsa da yedek kulübesinde skoru değiştirecek potansiyelde bir oyuncu olmasından yanayım... İnşallah pişman olmayız
    Hocam suarez sıkıntısının baş göstermesinden sonra Aspas'ı forvette denedim. Müthiş verim aldım hala verim alıyorum. Suarezin kaçırdığı %1000 lik golleri görsen hislerimi anlarsın . Sturridge nin takıma gelmesiyle güzel oyuncularımız oldu.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EPL 25.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 26.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 27.HAFTA

Maç İstatisliği

EPL 28.HAFTA

Maç İstatisliği

FF CUP 5.TUR

Maç İstatisliği

Değerlendirme

Man City maçında sahada hiç yoktu sanki . Büyük takımlara ilk maçlarda galip gelmiştik ama bu maçta deplasmanda yenildik.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Suarezin gitmesiyle performansımızda hiç bir düşüş olmamış heralde taktiğimize uygun bir oyuncu değil yalnız Suarez i biraz daha fazla paraya kiralayabilirdin.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri