Anket Sonuçlarını Görüntüle: Onur ALTUN yeni sezonda hangi bölgeye transfer yapmalı ?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Santrafor

3 75.00%
  • Orta Saha

2 50.00%
  • Defans

0 0%
  • Kaleci

1 25.00%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
331 ile 360 arası toplam 378 sonuç

Konu: Bir Teknik Direktörün Hikayesi - 4.Sezon [ Beşiktaş - 2017/2018 ]

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Vay cimbomumda yenmiş Biz ise harikayız son gaz devam

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Ligde şampiyonluk yolunda avantajlı konumdayız..

Keşke Liverpool gelseydi ama Tottenham'ı da geçeriz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post

Liverpool'da kötü takım değil hocam lütfen

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Liverpool'da kötü takım değil hocam lütfen
    L'pool tabiiki de Tottenham'dan daha iyi..

Eğer L'pool gelseydi intikam alırız diye düşünmüştüm..

- - - - - - -

Skor Tahminim ;
    BJK 1-1 Tottenham
    GS 0-1 Ajax

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

GS Ajax ı eler ama Tottenham bizi baya zorlar.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Tottenham ne durumda bilemiyicem ama hangi yılda olursa olsun iyi bir takım
    Hiç bir takımı küçümsemiyorum fakat oynadığım taktik şuana kadar hayal kırıklığı yaşatıcak bir mağlubiyet yaşatmadı. Bizi zorlar biraz ama eleriz diye düşünüyorum...

[ Yorumun İçin Teşekkürler Hocam ]

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Tottenham'ı geçip geçememek içerde gol yemeyip deplasmanda atacağımız gol veya gollere bağlı..
    İnşallah iç sahada alacağımız galibiyet ile onları deplasmanda psikolojikmen üstün gelerek eleyeceğimize inanıyorum.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Ilk mac 2-0 bitse harika olur bizim icin.
    İlk maçı içerde kazanırsak avantaj bizde demektir.

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    aynen katılıyorum evimizde 2 farklı galip gelebilirsek %70 geçeriz turu, Galatasaray'da Ajax'ı geçer 2 Türk takımı final oynar
    İnşallah tahminlerin tutar ve 2 Türk takımı Avrupa Finalini oynar hep birlikte bakıcaz ve görücez birazdan oyuna gireceğim...

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Müthişşin kardeşim ilk sezondan CL şampiyonluğu felan hayran kaldım sana.Sunumunu da çok beğeniyorum.Yeni kariyer açıcam şu sıralar sunumunu örnek alacağım kesin kariylerlerdensin.
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Güzel birşeyler sunabiliyorsam ve örnek olabiliyorsam ne mutlu bana tabiki. İlk sezonda CL şampiyonluğu gerçekten inanılmaz birşeydi. İnanıyorumki şimdide Beşiktaş ile AL'yi kazanacağız. Çok teşekkürler...

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Vay cimbomumda yenmiş Biz ise harikayız son gaz devam
    Aynen egecim Galatasaray'da Ajax'ı devirirse Finalde eşleşicez bakalım nolacak.

Ligde açık ara önde sayılırız. Şampiyonluğa ramak kaldı diyebiliriz. AL'de Tottenham'ın Liverpool'u devirmesi tabiki ilginç oldu. Bende isterdimki Liverpool gelsin intikam alalım ama çok güçlü bir takımla karşı karşıyayız inşallah eleyip Final'de kupayı kazanacağız.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    GS Ajax ı eler ama Tottenham bizi baya zorlar.
    Şu seviyede bütün takımlar çok güçlü derecede Ajax takımı Galatasaray için ne kadar kolay gözüksede bazen durum tersine dönebiliyor. Tottenham bizi zorlayabilir ama elimden geleni yapmaya çalışacağım.

~ GÜNCELLEME GELDİ ~

" BEŞİKTAŞ ZORLU AVRUPA SINAVINDA "

Avrupa Ligi kupası maçında Yari Final'e kadar gelmeyi başaran ALTUN'un öğrencileri şimdi zorlu Tottenham maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. ALTUN'un takıma sürekli antremanlarda uyarılarda bulunması ve yapılan hataların en aza indirgenmesi için uğraşıyor. İşte dev maç öncesi bazı spor programları maçın değerlendirmelerini yaptılar...

" TELEGOL PROGRAMI GÜNDEM; BEŞİKTAŞ VE FİNAL ! "

Serhat Ulueren'in sunduğu Telegol programında gecenin konusu Beşiktaş - Tottenham ile yapacağı maç gündeme koyuldu. Taraflar tek tek yorumlarını söylediler. İşte yorumlar;

Gökmen Özdenak; " Beşiktaş, Onur ALTUN'un gelişiyle birlikte ligde aldığı farklı sonuçlarla gövde gösterisi yapmaya devam ediyor. Bu durum Avrupa karnesine bakılınca orda da aynı şekilde devam ediyor. Artık düzlüğe girildi ve Tottenham zor bir rakip. Beşiktaş eğer bu maça inanmış bir vaziyette çıkarsa bize Final'i izletebilir. "

Kaya Çilingiroğlu; " Bence Beşiktaş takımı Spor Toto Süper Ligde ne kadar iyi giderse gitsin Avrupa Liginde zor bir takım karşısında ben Tottenham'ın güçlü bir rakip olduğunu ve maçı kazanacağını düşünüyorum. "

Erman Toroğlu; " Şimdi hocam çok farklı iki takımdan bahsediyoruz. Birisi bizim Spor Toto Süper Lig takımımız Beşiktaş diğerine bakacak olursak İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Tottenham gibi güçlü bir takım. Bir kere oynadıkları lig itibari ile zorlu bir ligde yarışıyorlar ve çok güçlü bir takımlar. Tottenham bırakın bizi yenmeyi fark atmasından 2. bir 8-0 vakasından korkuyorum hocam. "

Ziya Şengül; " Arkadaşlarımın dediği gibi çok zor bir takımla karşı karşıya geleceğiz. Onur ALTUN'un gösterdiği performans ve takıma yaptığı katkılar ortada inanıyorumki yüzümüzü güldürecek bir sonuç alırız ve Türkiye adına hayirli uğurlu olur. "

" MARATON PROGRAMI; BEŞİKTAŞ TUR İÇİN SAHADA "

Şansal Büyüka'nın sunduğu spor programında ise gündem yine Beşiktaş'ın oynayacağı Yarı Final maçıydı. Program başında bir anket başlatıldı. Beşiktaş %55 turu geçer sonucu çıktı. işte yorumcuların maç hakkındaki düşünceleri;

Tümer Metin; " Onur ALTUN'a ve Beşiktaş camiasına öncelikle gönülden başarılar diliyorum. Umarım bu zorlu maçıda ardımızda bırakıp Türkiye'yi sevince boğarız. Ben Beşiktaş'ın oynadığı futbol ve gösterdiği performanstan dolayı maçı kaybetmeyeceğini düşünüyorum. İlk maçta alacağı skor avantajı Beşiktaş'ı Final oynamaya taşıyabilir. "

Markus Merk; " İngiltere takımı ile eşleşmek tabiki zor bir durum. Oynadıkları ligde zorlu takımlar var. Çok güçlüler fakat Beşiktaş da kazanabilecek güçte. "

" DEV MAÇA SAATLER KALDI ARTIK "

Onur ALTUN dev maç öncesi takımına son taktiklerini İnönü Spor Kompleksi Vodafone Arena stadının soyunma odasında veriyor. ALTUN maç öncesi yaptığı açıklamalarda " Sonuç ne olursa olsun iç saha avantajımızı kullanacak bir skorla ayrılmak istiyoruz. Tabiki zor bir takım fakat bizide küçümsemek hatalı bir yaklaşım olur. Oyuncularıma güveniyorum " diyerek sözlerini noktaladı.

" AVRUPA LİGİ YARİ FİNAL MÜCADELESİ "

~ Beşiktaş - Tottenham ~
    " UEFA Avrupa Ligi Yari Final "

Maç öncesi tribünler tıklım tıklım doluydu. Beşiktaş taraftarı yaptıkları kareografi ile adeta İngiliz takımına bir göndermede bulundu. çArşı tribün lideri Alen Makaryan eşliğinde sunulan bu tribün gösterisi Onur ALTUN ve oyuncuları tarafından alkışlarla kutlanarak seyredildi.

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " TOTTENHAM KIZARDI, BEŞİKTAŞ ŞAHAN'E BİTİRDİ ! "~

Maçın henüz 1.dakikasında bir kırılma anı yaşandı. Tottenham defans oyuncusu yaptığı sert müdahale sonrası oyuna ısınmadan kırmızı kartla oyun dışına çıkarıldı. Beşiktaş 10 kişi kalan rakibi karşısında rahat ve atak futbol sergilerken rakibi çok zorlandı. Maçta 12.dakika da Olcay Şahan takımını sevince boğan golün sahibi oldu. Birçok atak gelişirken maçta başka gol sesi çıkmadı ve Beşiktaş iç saha avantajı ile Final'e adım adım ilerliyor. Maç sonrası basın toplantısında Onur ALTUN " İç saha avantajımızı çok iyi kullandık. Tabiki rakibimiz çok talihsiz bir şanssızlıkla oyuna 89 dakika 10 kişi oynayarak devam ettiler. Sayisiz firsat bulup gole çeviremediler. Bazı ataklarda ise biz çok talihsizdik. Galibiyet için mutluyum inşallah deplasmanda avantajımızı kullanıp Final'e çıkacağız. "

" TOTTENHAM OYNADI KARAKARTAL KAZANDI "

SkySport'un yayınladığı haberde Beşiktaş'ın galibiyetin sevincini doyasıya yaşamasını manşetlerine taşıdı. Rakibin sayısız gol fırsatını değerlendirememesi içinde galibiyeti Beşiktaş'a sunulan bir armağan olarak yazdı.

" SPOR TOTO SÜPER LİG "

~ Eskişehirspor - Beşiktaş ~
    " Spor Toto Süper Lig 30.Hafta "

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " YORGUN KARTAL'A 1 PUAN ! " ~

Hafta arasında oynadığı Avrupa Lig Yari Final maçının ardından Spor Toto Süper Ligde oynadığı deplasman maçına yorgun çıkan Beşiktaş takımı 2-2 berabere kalarak 1 puan aldı. Takımın 2 golünü ise Lisandro Lopéz atarak kalitesini tekrar bir maçta daha ortaya çıkardı.

" ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL RÖVANŞ "

~ Beşiktaş - Bursaspor ~
    " Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final "

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " GENÇ YÜCEL TURU GETİRDİ " ~

Ziraat Türkiye Kupası Yari Final ilk maçında deplasmanda Bursaspor takımı ile golsüz berabere kalan siyah beyazlı takım kendi evinde çıktığı karşılaşmada da ortada bir oyun sergiledi. Fakat Onur ALTUN'un gençlere önem verdiği Ziraat Türkiye Kupası maçında Beşiktaş'ın 16 yaşındaki genç oyuncusu Ümmet Yücel 72. dakika da takımına Final'i getiren golün sahibi oldu.

" İŞTE ÜMMET YÜCEL PROFİLİ "

Onur ALTUN'un sık sık üzerinde durduğu genç yıldızlar parlamaya devam ediyor. Alt yapıdan sürekli oyuncuların performanslarını sıklıkla kontrol eden Onur ALTUN onları A takımda deniyerek ileriye yönelik çalışmalar yapıyor.

" AVRUPA LİGİ YARİ FİNAL RÖVANŞ MAÇI "

" NEFESLER TUTULDU KULAKLAR İNGİLTERE'DE HAYDİ KARA KARTAL "

Avrupa Ligi Yari Final'inde sahasında İngiliz takımını 1-0 yenmeyi başaran Beşiktaş bu sefer deplasmanda rakibine konuk oluyor. İç saha avantajını iyi kullanan siyah beyazlı takım Lisandro Lopéz'in sakatlığı ile adeta yıkıldı.

~ Tottenham - Beşiktaş ~
    " UEFA Avrupa Ligi Yari Final Rövanş "

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " TOSUN GİBİ BİR TAKIM ! " ~

Beşiktaş deplasmanda konuk olduğu Tottenham karşısında ilk yarıda kontrollü futboluyla desteğe gelen taraftarlardan alkışları hakedecek bir performans sergiledi. Zaman zaman tehlikeli ataklar yakalasada Tottenham golcüleri bu fırsatları kaçırarak hepimize birer "OH" çektirdiler. Maçın ikinci yarısında 72.dakika da Cenk Tosun bütün stadyumdaki taraftarı ve ekranları karşısında maçı takip edenleri tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran o golü attı. Beşiktaş deplasmanda rakibini 1-0 yenerek adını FİNAL'e yazdırdı. Maç sonu basın toplantısında Onur ALTUN mikrofonlara şu açıklamaları yaptı; " Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz. Hayal ediyordum fakat bu kadar kolay olacağını düşünmüyordum. Öylede oldu rakibimiz çok pozisyon yakaladı. Bizim küçük bir takım olmadığımızı bütün herkes gördü. Direncimizi kaybetmedik deplasmanda attığımız bir golle rakibimizi demolize etmeyi başardık. Final'deyiz umarım güzel bir maçla kupayı müzemize getirir. Bütün taraftarımızın gönlünde taht kurarız. " (Duygusal)

" KARTAL DESTAN YAZDI !!! ASLAN KÜKREDİ FAKAT YIKAMADI "

Beşiktaş takımı Avrupa Ligi rakibi Tottenham'ı oynadığı iki maçtada aldığı galibiyetlerle egale ederken diğer bir temsilcimiz Galatasaray rakibi Ajax karşısında kupaya veda etti. Galatasaray kükresede Ajax Final için rakibine izin vermedi.

" FİNALDE; BEŞİKTAŞ - AJAX "

" TARAFTARDAN TAM DESTEK "

" SPOR TOTO SÜPER LİG "

~ Beşiktaş - Elazığspor ~
    " Spor Toto Süper Lig 31.Hafta "

Spor Toto Süper Lig'in 31.haftasında Elazığspor'u sahasında ağırlayan Beşiktaş rakibini 3-0 mağlup etti. Aldığı bu galibiyetle Şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş maç sonunda taraftarlar ve futbolcular, yönetim, teknik heyet ve Onur ALTUN saha içinde büyük sevinç yaşadı.

" SPOR TOTO SÜPER LİG ŞAMPİYONU "

" BEŞİKTAŞ "
    " 2016/2017 Sezonu STSL Lig Şampiyonu "

Onur ALTUN ile üst üste kazandığı zaferlere bir yenisini ekleyen siyah beyazlı takım Spor Toto Süper Lig'in bitimine 3 hafta kala "Şampiyonluğunu" ilan etti. ALTUN büyük sevinç yaşarken yönetimde ALTUN'u telefon yağmuruna tutarak tecrübeli teknik adamı kutladılar.

" ONUR ALTUN DİLLERE DESTAN OLDU ÖVGÜLER YAĞIYOR "

Beşiktaş taraftar grubu çArşı teknik direktörlerini öve öve bitiremediler. Takımdaki gösterdiği istikrarlı performans ile bütün taraftarın gönlüne taht kuran Onur ALTUN'a besteler yazılmaya başlandı. Son maçın ardından kupanın Beşiktaş'a verilmesi bekleniyor.

~ AÇIKLAMA ~

- Konuyu takip eden arkadaşlarımın kariyer konularını elimden geldiğince takip ederek mesaj atmaya çalışıyorum. Bazen yoğun iş temposunun verdiği yorgunluktan dolayı mesaj atmadığım arkadaşlar oluyor. Lütfen alınıp darılmayın...

- Ajax maçı ile skor tahminlerinizi bekliyorum.

- Yeni sezonda siz neler bekliyorsunuz "Beşiktaş" takımından bir kaç öneri ile fikirlerinizi paylaşın.

- Transfer sizce yapmalımı yoksa mevcut kadroyu kullanarak ŞL idare edilebilinirmi ?

- Oyuncu önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada arkadaşlar lütfen bir kez kariyere bakıyorsanız verilen emek için bir kelime ile düşüncelerinizi söyleyin ortaya konulmuş bir emek var ise göz ardı etmeyiniz LÜTFEN !

Not: Bu kariyeri herhangi bir amaç için değil sadece güzel vakit geçirmek amaçlı ve sizlerle eğlenmek amaçlı sürdürüyorum. Destekleyen herkese teşekkürler...
    Onur ALTUN

" 31.HAFTA İTİBARİ İLE PUAN DURUMU "

Beşiktaş takımı topladığı 79 puan ile en yakın rakibi Bursaspor'a 14 puan, Galatasaray'a 15 puan, Fenerbahçe'ye ise 18 puan farkla 31.haftaya lider konumda girerek Şampiyonluğunu ilan etti.

" PUAN DURUMUNU YAYINLAMAYI UNUTMUŞTUM KUSURA BAKMAYIN "

Bu arada arkadaşlar lütfen bir kez kariyere bakıyorsanız verilen emek için bir kelime ile düşüncelerinizi söyleyin ortaya konulmuş bir emek var ise göz ardı etmeyiniz LÜTFEN !

Not: Bu kariyeri herhangi bir amaç için değil sadece güzel vakit geçirmek amaçlı ve sizlerle eğlenmek amaçlı sürdürüyorum. Destekleyen herkese teşekkürler...
    Onur ALTUN

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Tottenham maçındaki seyerci muhteşemdi ve onlar sayesinde maçı kazandık

[YOUTUBE="e6CuA6rc6jY"]Beşeiktaş - Tottenham[/YOUTUBE]

İlk maçta rakibin eksik kalmasıyla galibiyeti aldık ama oyun düzeyi eşitti, İngiltere'de ise oyun olarak zorlansak da galip gelmesini bildik Tebrikler hocam..

Final'e kadar gelip de kaybetmek olmaz, Ajax maçı zorlu geçecek, 2-1 kazanırız

Tottenham maçındaki seyerci muhteşemdi ve onlar sayesinde maçı kazandık

[YOUTUBE="e6CuA6rc6jY"]Beşeiktaş - Tottenham[/YOUTUBE]

İlk maçta rakibin eksik kalmasıyla galibiyeti aldık ama oyun düzeyi eşitti, İngiltere'de ise oyun olarak zorlansak da galip gelmesini bildik Tebrikler hocam..

Final'e kadar gelip de kaybetmek olmaz, Ajax maçı zorlu geçecek, 2-1 kazanırız
    Video çok güzel Aynen öyle söylediğin gibi galip geldik önümüzdeki Final maçına odaklandık hayirlisiyla alacağız kupayı

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Evimizde Tottenhamın 10 kişi kalmasıyla daha farklı bir skor alabilirdik bu yüzden 2.maça bakmadan önce biraz üzüldüm ama 2. maçtaki galibiyeti görünce biraz mutlu oldum sonra GS nin elenmesinden dolayı biraz daha üzüldüm... sonuç olarak ajax ı dağıtalım hocam.

Ajax'ı yeriz hocam.Hiç sıkıntı olmaz bence.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Gs Ajaxı geçer demiştim nasıl elendi ki Fischer falan 2. sezonda gidiyor ajaxtan çoğu zaman zaten onun dışında pek yıldız denilcek oyuncularıda yok Mançini gene yaktı Galatasarayı sana gelirsek kıl payı tur geçmişiz ama ALyi alırız artık tottenham ajaxtan daha zor bir rakipti

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Kupayı almadan dönme Türkiyeye

Evimizde Tottenhamın 10 kişi kalmasıyla daha farklı bir skor alabilirdik bu yüzden 2.maça bakmadan önce biraz üzüldüm ama 2. maçtaki galibiyeti görünce biraz mutlu oldum sonra GS nin elenmesinden dolayı biraz daha üzüldüm... sonuç olarak ajax ı dağıtalım hocam.
    Artık bu aşamadan sonra rakip kim olursa olsun " TEK HEDEFİMİZ O KUPA " bu yüzden savaşacağız.

Ajax'ı yeriz hocam.Hiç sıkıntı olmaz bence.
    Bende öyle düşünüyorum kardeşim inşallah kupayı getireceğiz Beşiktaş müzesine

Gs Ajaxı geçer demiştim nasıl elendi ki Fischer falan 2. sezonda gidiyor ajaxtan çoğu zaman zaten onun dışında pek yıldız denilcek oyuncularıda yok Mançini gene yaktı Galatasarayı sana gelirsek kıl payı tur geçmişiz ama ALyi alırız artık tottenham ajaxtan daha zor bir rakipti
    Mancini yokki kardeşim Galatasaray'da Guodolin var Ve adamlar şuanda onu göndermek yerine sözleşmesini uzattılar şaşırdım açıkçası inşallah ajaxı eleriz diye düşünüyorum kardesim

Kupayı almadan dönme Türkiyeye
    Tamam ege senin için alacağız o kupayı

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Kupa geliyor kupa sabırsızlandırma fazla bizi

Benim Ajaximla dalga gecmeyin la
    Kardesim sampiyonluk icin tebrikler. Finale de cikmisiz, umarim guzel bir sonucla kupayi kazaniriz

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Kupa geliyor kupa sabırsızlandırma fazla bizi
    " TEK HEDEF O KUPA "

Benim Ajaximla dalga gecmeyin la
    Kardesim sampiyonluk icin tebrikler. Finale de cikmisiz, umarim guzel bir sonucla kupayi kazaniriz
    Teşekkür ederim kardeşim...

~ GÜNCELLEME GELDİ ~

" SPOR TOTO SÜPER LİG "

~ Çaykur Rizespor - Beşiktaş ~
    " Spor Toto Süper Lig 32.Hafta "

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " DOLU DİZGİN BEŞİKTAŞ " ~

Kara Kartallar deplasmanda çıktığı Çaykur Rizespor maçını 3-1 galibiyetle kazandı. Siyah beyazlı takım yoluna emin adımlarla ilerlerken Onur ALTUN takımı ile gösterdiği muhteşem istikrarlı sezonda göz kamaştırmaya devam ediyor.

" OLCAY ŞAHAN SAKATLANDI !!! "

" AVRUPA LİGİ FİNAL HEYECANI "

Beşiktaş, Avrupa Liginde rakiplerini tek tek devirerek Final'e kadar yükselmesini bildi. Finalde Ajax ile karşılaşacak Beşiktaş hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Onur ALTUN takımına sonuna kadar güveniyor ve kupayı müzelerine götüreceklerinden emin...

" BEŞİKTAŞ İÇİN TARİHİ ÖNEM TAŞIYAN MAÇ "

" BEŞİKTAŞ TARİHİ MAÇA HAZIR "

Avrupa Liginde ilk kez Final oynayacak siyah beyazlılar tarihi maç için son hazırlıklarını bitirerek kampa girdiler. Onur ALTUN oyuncularına son taktiklerini verdikten sonra düzenlediği basın toplantısında " Teknik direktörlüğümün ilk heyecanında Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi Finalini yaşamış birisi olarak şuanda Avrupa Liginde Beşiktaş takımını buraya kadar getirmek tabiki gurur verici bir duygu. Ben inanıyorumki bugün oyuncularım son nefeslerine kadar mücadele edecek ve o kupayı güzel taraftarımıza hediye edecekler. Oyuna hücum ağırlıklı hazırlandık. Maçın ilk düdüğü ile birlikte sahada bambaşka bir Beşiktaş izleteceğimize inancım tam ve inşallah o kupayı alarak bir kez daha tarihi bizler yazacağız. " diyerek noktaladı.

" İŞTE FİNAL'E EV SAHİPLİĞİ YAPACAK STADYUM "

Parc des Princes, Paris Saint-Germain'nin maçlarını oynadığı Fransız stadyumu. Stade de France inşa edlene kadar ulusal stad olan Le parc, 1998 FIFA Dünya Kupası'na da ev sahipliği yapmıştır. Stadın olduğu alan 18. yüzyılda asil bir ailenin av köşkü idi. 19. yüzyılın sonunda olimpik amaçla yapılan stad, 1924 Yaz Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmıştır.

Futbol Stadyumu yapmak için Parc des Princes yıkılmış 1972'de mimar Roger Taillibert tarafından 48.713 kişi kapasiteli stad tasarlanmıştır. 1984 Avrupa Futbol Şampiyonası finaline ev sahipliği yapmıştır.

~ Ajax - Beşiktaş ~
    " UEFA Avrupa Ligi Final "

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " BEŞİKTAŞ DESTAN YAZDI !!! " ~

Avrupa Liginde ilk kez Final'e kalan Beşiktaş, Ajax önünde kupayı almanın peşinde. Maça Ajax'ın başlama vuruşu ile başlandı. İlk 45 dakika da iki takımda birbirine karşılıklı kontra ataklarla zor anlar yaşattı. Ajax takımının kontra ataklarını forvet oyuncuları değerlendiremiyince temsilcimiz büyük bir oh çekerek. İlk devreyi 0-0 kapattı. Maçın ikinci yarisinda bambaşka bir Beşiktaş'ı sahada izliyorduk. İlk yaridaki futbolundan ziyade topa daha hakim olan Siyah beyazlılar maçın 62.dakikasında Oğuzhan Özyakup'un attığı golle adeta çılgına döndü. Teknik heyet ve yedek kulübesinin sevinci görülmeye değerdi. Fakat Ajax yediği golden sonra futbolunu göstermeye başladı. Üst üste yaptığı ataklarla Beşiktaş kalesini avluka altına alan Hollanda ekibi maçın bitimine 5 dakika kala 85. dakikasında Daley Blind ile beraberliği sağladı. İki takımda 90'dakika boyunca 1-1 mücadelenin ardından maçın kazananı belirlemek için uzatmalara gitti. Uzatmalarda dengeli bir futbol sergileyen temsilcimiz 1-1'lik skoru korumasını bildi. Artık Avrupa Liginin en büyüğünü belirlemek için Seri Penaltı Vuruşları belirleyecekti.

Beşiktaş penaltı atışlarında da 3-3 durumda ilerlerken Ajax'lı Sana topun başına geçti. Kalede Cenk Gönen dikkatle topu beklerken Sana'nın çektiği şutu aynı güzellikle tokatlayan Cenk müthiş bir maçın kahramanı oldu. Beşiktaş Paris'te "DESTAN" yazarak kupayı müzesine getiriyor.

" TÜM TÜRKİYE AYAKTA AVRUPA'NIN EN BÜYÜĞÜ BEŞİKTAŞ "

Beşiktaş Avrupa Ligi mücadelesi Final'inde rakibi Ajax'ı penaltı vuruşları sonrasında galip gelerek büyük bir tarih yazıyor. Türkiye'de taraftarlar sokaklara dökülüyor. Büyük sevinç yaşayan Beşiktaş taraftarı kazanılan bu başarıyı Onur ALTUN'a borçlular.

" YÖNETİM AYAĞA KALKTI BÜYÜK SEVİNÇ YAŞANIYOR "

Beşiktaş yönetimi Onur ALTUN'un kazandırdığı büyük başarıdan çok memnun olduklarını ve hayali bile güzel olan bu kupayı müzelerinde göreceklerine inanamadıklarını söylediler. Büyük sevinç yaşayan yönetim kadrosu maç sonu ALTUN'a tebriklerini ilettiler.

" KARA KARTALDAN ÇİFTE ZAFER "

Spor Toto Süper Liginde Şampiyonluğunu ilan eden siyah beyazlılar bu gururun ardından Avrupa Ligi Finalini kazanarak ikinci sevincini yaşıyor. Onur ALTUN takıma gelmesinin ardından 3 kulvarda başarıyı yakalayacaklarını söylemişti. Bu verdiği vaatlerden 2'sini başaran ALTUN takımın gönlüne taht kurdu. Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşmasının ardından kazanılan başarıların kutlaması başlayacak.

" MANŞETLER; BEŞİKTAŞ AVRUPA LİGİ ŞAMPİYONU ! "

" SPOR TOTO SÜPER LİG "

~ Galatasaray - Beşiktaş ~
    " Spor Toto Süper Lig 33.Hafta "

Spor Toto Süper Lig şampiyonluğunu garantileyen siyah beyazlılar yorgun olarak çıktığı Galatasaray deplasmanında 3-0 mağlup oldu. Murat Yildirim'in 28. dakikada kırmızı kart görmesi Beşiktaş'ın oyundan kopmasına sebep oldu. 45'dakikaların uzatmalarında Rodrigo Goméz'in sakatlığı ile yıkılan kara kartal mağlubiyete boyun eğdi. " YORGUN BEŞİKTAŞ "

~ Beşiktaş - Galatasaray ~
    " Spor Toto Süper Lig 33.Hafta "

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında ertelenen Galatasaray mücadelesine çıkan Beşiktaş takımı sahasında 0-0 berabere kalarak 1 puana razı oldu. İki takımda gol girişimlerinde bulundu fakat son vuruşları gole çeviremediler ve maç eşitlikle sonuçlandı.

" 34. HAFTA PUAN DURUMU "

Oynadığı 34 maçın toplamında 26 Galibiyet, 5 Beraberlik, 3 Mağlubiyet alan ALTUN'un öğrencileri 83 puanla Spor Toto Süper Ligi zirvede tamamladılar

Diğer bir rakibi Galatasaray ise 2.sırada 74 puanla bitirirken rakibi ile arasındaki puan farkı 9 olarak kayıtlara geçti. Ligin 3.sırasında Bursaspor topladığı 70 puanla, 4.sırada Fenerbahçe 63 punla bitirdiler.

" SPOR TOTO SÜPER LİG İSTATİSTİKLERİ "

~ Oyuncu Verileri ~

" ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL HEYECANI "

Beşiktaş takımı Spor Toto Süper Lig ve Avrupa Lig başarılarından sonra Ziraat Türkiye Kupası Final'in de Kayserispor'la karşılaşacak. Maç TFF'nin verdiği karar doğrultusunda Yeni Eskişehir Stadyumunda Eskişehir'de oynanacak. Maçı Türkiye Futbol Federasyonundan Abdullah Yilmaz yöneticek.

~ AÇIKLAMA ~

- Konuyu takip eden arkadaşlarımın kariyer konularını elimden geldiğince takip ederek mesaj atmaya çalışıyorum. Bazen yoğun iş temposunun verdiği yorgunluktan dolayı mesaj atmadığım arkadaşlar oluyor. Lütfen alınıp darılmayın...

- Kayserispor maçı ile skor tahminlerinizi bekliyorum.

- Yeni sezonda siz neler bekliyorsunuz "Beşiktaş" takımından bir kaç öneri ile fikirlerinizi paylaşın.

- Transfer sizce yapmalımı yoksa mevcut kadroyu kullanarak ŞL idare edilebilinirmi ?

- Oyuncu önerilerinizi bekliyorum.

Onur ALTUN

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Tarih yazılmış sıra şampiyonlar liginde

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Vovvvvv almışsın kupayı Yeni sezonda 1-2 transfer yararlı olabilir

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Oyuna ve skora etki edebilecek yıldız transferi istiyor taraftar !

AL içinse tebrikler hocam

Tebrikler, cok iyi bir is basarmissin. Kayseri'yi de yenerek sezonu 3 kupayla tamamlariz bence
    Bakalim seneye SL'de nasil bir performans gosterecegiz.

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Tarih yazılmış sıra şampiyonlar liginde
    Aynen kardeşim bekle bizi Avrupa !

Vovvvvv almışsın kupayı Yeni sezonda 1-2 transfer yararlı olabilir
    Aldık kupayı egecim Şampiyonlar Ligi için bir kaç takviye yapabilirim. Oyuncularıma gelen teklifleride değerlendirmeye alacağım kadroda bazı oyuncular ile yollarımız ayrılabilir.

Oyuna ve skora etki edebilecek yıldız transferi istiyor taraftar !

AL içinse tebrikler hocam
    Transferler de nokta atışı oyuncuları kadroya katmaya çalışacağım. Çünkü yeni sezonda ŞL'de yarışacağız devlerle. İnşallah ordada başarılı olup kupayı bir kezde Beşiktaş ile kazanıp müzemize koyacağız. Teşekkür ediyorum.

Tebrikler, cok iyi bir is basarmissin. Kayseri'yi de yenerek sezonu 3 kupayla tamamlariz bence
    Bakalim seneye SL'de nasil bir performans gosterecegiz.
    Çok teşekkür ederim kardeşim. Kayseri'yi de yenersek sezonu 3 kupayla kapatarak hedeflerimizi başarmış olacağız. Seneye alacağımız oyuncular ile bambaşka bir Beşiktaş izleteceğim herkese...

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Kardeşim kupayı bir kez daha getirmişsin ülkemize, ajax maçı zevkli bi maç olmuş sende penaltılarla almışsın tarih tekerrür etmiş seneye hangi takımdaıyız beşiktaştaki misyonun bitti sanırım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Kayserispor skor tahmini 1-4

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

AL yi kazanmamız süper olmuş bence yeni bir takıma gideceksin gibime geliyor

AL'yi kazanmışız,Ligi Kazanmışız,Ziraati'de kazanırsak tadında bırakıp ayrılalım takımdan.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

AL'yi kazanmışız,Ligi Kazanmışız,Ziraati'de kazanırsak tadında bırakıp ayrılalım takımdan.

Eğer öyle olacaksa bence ZTK'yı kazanmayalım, çünkü ben takımda kalmandan yanayım..

Kardeşim kupayı bir kez daha getirmişsin ülkemize, ajax maçı zevkli bi maç olmuş sende penaltılarla almışsın tarih tekerrür etmiş seneye hangi takımdaıyız beşiktaştaki misyonun bitti sanırım
    Sağol kardeşim teşekkür ederim. Süreç neyi göstericek bilmiyorum ama sanırım Beşiktaş takımındaki misyonum henüz bitmedi.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Kayserispor skor tahmini 1-4
    Sağolasın kardeşim tahminin için teşekkürler.

AL yi kazanmamız süper olmuş bence yeni bir takıma gideceksin gibime geliyor
    Öncelikle teşekkürler söylediğim gibi Beşiktaş'ta kalmayı düşünüyorum şuanda misyonum henüz bitmedi.

Kazandığımız 2 kupa var evet 3.'yü de alırsak çok daha iyi olucak. Ben öyle düşünmüyorum takımdan ayrılmayacağım. Amacım Beşiktaş ile genç bir kadro kurarak Avrupa Devlerine kafa tutmak...

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Mesaj Yetkileri