Anket Sonuçlarını Görüntüle: Onur ALTUN yeni sezonda hangi bölgeye transfer yapmalı ?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Santrafor

3 75.00%
  • Orta Saha

2 50.00%
  • Defans

0 0%
  • Kaleci

1 25.00%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 378 sonuç

Konu: Bir Teknik Direktörün Hikayesi - 4.Sezon [ Beşiktaş - 2017/2018 ]

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Grup çok zor değil bence, Anderlecht'i saymıyorum, Juventus'u geçebilecek güçtesin belki lider olarak bile çıkabilirsin..

Güveniyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Üstat gruptan en kötü ikinci çıkarsın. Transferlerine laf yok. Bu arada yeni gördüm. kaza içinde geçmiş olsun.

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Grup çok zor değil bence, Anderlecht'i saymıyorum, Juventus'u geçebilecek güçtesin belki lider olarak bile çıkabilirsin..

Güveniyoruz
    Aslında grupta herşey olabilecek bir görüntü var Juventus ve Manchester biraz korkutuyor ama bende güveniyorum takıma çıkabilecek güçteyiz. İnşallah öylede olacak.

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Üstat gruptan en kötü ikinci çıkarsın. Transferlerine laf yok. Bu arada yeni gördüm. kaza içinde geçmiş olsun.
    Bizim her yerde hedefimiz birincilik onlar ikinci olsun ben elimden geleni yapıcam birinci çıkabilmek için bakıcaz görücez hep birlikte. Sağolasın teşekkür ederim

Zor olucak ama güveniyoruz hocam sana.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Gerçekteki kuraya çok benzemiş grubun. 2. olarak çıkarsın umarım.

Quote Originally Posted by DeathMyMahony View Post
    Zor olucak ama güveniyoruz hocam sana.
    Eyvallah sağolasın elimden geleni yapıp gruptan çıkacağım...

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Gerçekteki kuraya çok benzemiş grubun. 2. olarak çıkarsın umarım.
    Aynen tesadüf geldi İnşallah ama hedefim 2. olarak değil grup lideri olarak çıkabilmek

~ GÜNCELLEME GELDİ ~

~ STSL 3.HAFTA; Kayseri Erciyesspor - Galatasaray ~

~ Maç Öncesi ~

~ Maç Sonucu ve İstatistikler ~

~ Maç Sonu Onur ALTUN Basın Toplantısında Rakipleri Değerlendirdi ~

Muhabir; Öncelikle Kayseri Erciyesspor karşısındaki galibiyetten dolayı sizi ve takımınızı kutluyorum. Şampiyonlar Ligi kuraları çekildi. Grubunuzu nasıl değerlendiriyorsunuz hocam ?

Onur ALTUN; Sizinde dediğiniz gibi takımımı aldıkları galibiyetten ötürü kutluyorum. ŞL grubumuz bana göre dikkate alınması gereken bir grup çünkü İngiltere Premier Lig köklü kulüplerinden Manchester United, İtalya Serie A ekiplerinden Juventus gibi dişli ve zor rakiplerimiz var fakat henüz bir şey söylemek çok erken elimizden geleni yaparak gruptan çıkacağız.

Muhabir; Peki sayın hocam ŞL grupları çekildikten sonra bir transfer olacakmı, olursa hangi mevkiye ve listenizde bir kaç isim varmı ?

Onur ALTUN; Transfer tabiki böyle bir grup için gerekirmi bilinmez ama kadro derinliği çok önemli çünkü 3 kulvarda ilerleyeceğiz. Olası bir sakatlık tüm planlarınızı alt üst edebiliyor. Bu yüzden son bir transfer yaparak transfer dönemini kapatacağız. İsim konusuna gelirsek şuanda gazetelerde Kevin Kuranyi, Stefan Kießling, Klaas-Jan Huntelaar isimleri geçiyor. Bu isimler benim listemde olan isimler değil. Yönetime bir transfer için önerimi yaptım. Bunun kararını yönetim verecek ileriki günlerde sizde öğrenirsiniz. Teşekkürler arkadaşlar kolay gelsin...

" KADROYA SÜPRİZ TAKVİYE "

~ Obafemi Martins Kimdir ? ~

Tam Adı: Obafemi Akinwunmi Martins
    Doğum Tarihi; 28 Ekim 1984
    Doğum Yeri: Lagos, Nijerya
    Boyu: 1.72
    Pozisyonu: Forvet

Obafemi Akinwunmi Martins, Nijeryalı futbolcu. Martins, küçük yaşta oynamaya başladığı Inter'de yıldızı parlayıp 2006/2007 sezonunda Emre Belözoğlu ile Newcastle United'a transfer olmuş forvet oyuncudur. Atletikliği ve Adriano ile oluşturduğu ikiliyle adından söz ettirmiştir. Newcastle United'da en iyi oyuncu seçilmiştir. Sol ayaklı futbolcu gol sonrası yaptığı taklalarıyla da tanınır. 2009-2010 sezonunda Wolfsburg takımında forma giymiştir. 2010-2011 sezonunda ise Rubin Kazan takımına transfer olmuştur.

~ Obafemi Martins GALATASARAY'DA ~

Galatasaray ile 3 yillik sözleşme imzalayan Martins çok mutlu ve neşeli tavırlar sergiledi. İmzayı attıktan sonra Floryada arkadaşları ile tanışan Martins Onur ALTUN ile uzun uzun sohbet etti. ALTUN basın toplantısında Martins'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

~ Lige Verilen Milli Arada 2 Hazırlık Maçımız ve Futbolcularımızın Performansları ~

Galatasaray milli arayı değerlendirerek Lokomotiv Sofia ile yaptığı maçtan 4-3 yenik ayrıldı. Galatasaray'ın gollerini Sneijder , Martins atarken ALTUN böyle hazırlık maçlarında takımı denediğini ve oyuncularına bol bol hataları konusunda uyarılarda bulunduğu gözlemlendi. Yeni transfer Martins'in performansı ise yönetimin takdirini topladı.

İkinci hazırlık maçını Sturm Graz ile gerçekleştiren Sarı Kırmızılı ekip bu karşılaşmayıda mağlup olarak tamamladı. Oynanan karşılaşmada tek kale bir mücadele izlesekte iki kontra atakla işi bitiren Sturm Graz takımı galibiyeti hak ederek kazandı. Maçta kırılma noktası 58. dakikada Melo'nun penaltı fırsatını değerlendirememesi ile sonuçlandı.

~ STSL 4.HAFTA; Galatasaray - Torku Konyaspor ~

~ Maç Öncesi ~

" ŞAMPİYONLAR LİGİ İLK MAÇ JUVENTUS DEPLASMANI "
    ~ Şampiyonlar Ligi G Grubu; Juventus - Galatasaray ~

[YOUTUBE="x_gxuNAaDwE"]GALATASARAY; THE KİNG LEON[/YOUTUBE]

Şampiyonlar Ligi ilk maçında Juventus deplasmanında çıkacak olan sarı kırmızılı ekipte moraller oldukça yüksek. ALTUN son taktiklerini futbolcularına verirken. Oraya sadece kazanmak için gidiyoruz. Herkes bu formanın hakkını vererek mücadele ederek oynayacak ama sonuç ne olursa olsun ben size inanıyorum. "İnanmak başarmanın yarısıdır" eğer sizde inanırsanız sonuç lehimize olacaktır diyerek oyuncularına moral depoladı...

~ Maç Öncesi ~

~ Juventus ve Galatasaray İlk 11'leri ~

~ Maç Sonu Basın Toplantısı; Onur ALTUN ~

" Üzücü bir galibiyet aldık. Fakat sonuç her ne kadar 2-1 yenilmişte olsak oyuncularımı verdikleri mücadeleden ötürü kutluyorum. Çünkü onlar bugün benim söylediklerimi tam anlamıyla sahada yerine getirerek beni çok mutlu ettiler. Ben inanıyorumki birazda şanssızdık. Maçta kırılma noktası 2 topumuzun direkten dönmesiydi. Martins'in golü her ne kadar takımı toparlasa da oyuncuların direkten dönen toplar demekki onların demolize olmasını sağladı. Tabi bunlar futbolda olağan şeyler birileri kazanır birileri kaybeder bu doğaldır. Juventus'u tebrik ediyorum. Yola daha yeni çıktık henüz yolun başı ben inanıyorum onlara Ali Sami Yen stadını dar ederek gruplardan çıkacağız... "

~ STSL 5.HAFTA; Galatasaray - Sivasspor ~

~ Maç Öncesi ~

~ STSL 6.HAFTA; Antalyaspor - Galatasaray ~

~ Maç Öncesi ~

~ NÖBETÇİ GOLCÜ TAKIMINI SIRTLADI GALATASARAY GALİBİYETİ KIL PAYI KAÇIRDI ~

Maçta adeta takımını sırtlayan Semih Şentürk 90. +3'te takımını ipten aldı. Obafemi Martins attığı 2 golle yine güven tazelesede, sarı kırmızılı takımda Hamit Altintop'un 62. dakikada penaltıyı auta atması ise maçın kırılma anı olarak kayıtlarımıza geçti.

" ŞAMPİYONLAR LİGİ G GRUBU "

~ Şampiyonlar Ligi G Grubu; Galatasaray - RSC Anderlecht ~

~ Maç Öncesi ve Basın Toplantısı ~

" ONUR ALTUN TAKIMINI UYARDI ! "

Altun son zamanlarda yapılan hatalar ve penaltı vuruşlarında etkisiz olunduğu için takıma uzun uzun uyarılarda bulundu. Maç öncesi oyuncuları ile söyleşi gerçekleştiren ALTUN daha sonra Selçuk İnan ve Sneijder ile basın toplantısında arkadaşlarımızın sorularını yanıtladı.

~ Galatasaray - RSC Anderlecht İlk 11'leri ~

" ARENA'YI KALEYE ÇEVİRDİ "

Sahasında yaptığı son 4 maçı kazanan Galatasaray adeta Arenayı kaleye çevirdi. Rakiplerine aman vermeyen sarı kırmızılı takımın iç sahadaki performansı göz dolduruyor. Teknik heyetinde takdirini toplayan bu performansın devam etmesi halinde hedeflerin başarı ile sonuçlanacağı belirtiliyor.

NOT: Bir Sonraki Güncelleme;
    - STSL 7. HAFTA; Galatasaray - Fenerbahçe (Müthiş Derbi Öncesi Süprizler)
    - Derbi Videosu, Maç Sonrası Analizler vb.
    - STSL 8. HAFTA; Karabükspor - Galatasaray
    - Şampiyonlar Ligi; Galatasaray - Manchester United maçları sizlerle olacaktır. Mesaj attığınız ve takip ettiğiniz için hepinize Teşekkür Ediyorum.
    Onur ALTUN

" DEV DERBİ ÖNCESİ SKOR TAHMİNLERİNİZİ ALALIM ? "

Müthiş derbi öncesi iddaa oranları belirlendi. Oranlar şu şekilde;

Galatasaray <- 2.00
    Beraberlik <- 3.20
    Fenerbahçe <- 2.20

Alt <- 1.75
    Üst <- 1.60

AÇIKLAMA; Açmış olduğum kariyer konuma öncelikle mesaj atan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Elimden geldiği kadar emek vererek birşeyler yaparak eğlenceli vakit geçirmek amacındayım. Fakat konuya girip okuyan arkadaşlarımız bir mesaj atmayınca bu emekler boşa gitmiş sayılıyor.

Lütfen Bir Yorumu Çok Görmeyin Bu Kadar Emek Harcanıyorken !!!

Onur ALTUN

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

2-2 berabere bitecek gibi geliyor ama inşallah Fenerbahçe kazanır

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    2-2 berabere bitecek gibi geliyor ama inşallah Fenerbahçe kazanır
    Hep birlikte bakıp görücez inşallah dediğin gibi olur 2-2 dostluk kazanır

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

3-0 gs alır ligte iyi gidiyorsun juve maçı normal

Fenerbahçe'm alır maçı

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

İtalya'dan 1 puan çıkarabilsek iyi olurdu aslında

Bence 1-2 Fenerbahçe alır maçı ama gönlüm senin kazanmandan yana

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    3-0 gs alır ligte iyi gidiyorsun juve maçı normal
    Tahminin tutmadı. Galatasaray aldı fakat ezicik bir skor elde ettik galiba....

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Fenerbahçe'm alır maçı
    Malesef üzülerek söylemek istiyorum ama skora baksan iyi olur.

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    İtalya'dan 1 puan çıkarabilsek iyi olurdu aslında

Bence 1-2 Fenerbahçe alır maçı ama gönlüm senin kazanmandan yana
    Aslında olabilirdi fakat dediğim gibi 2 topumuz direkten döndü şanssız olan taraftık naptıysak olmadı. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Sağol mesajın için biz kazandık. Tam olarak Serdar Gürler patlaması yaşandı...

" DEV DERBİ ÖNCESİ NEFESLER TUTULDU "

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında karşılacak Galatasaray ile Fenerbahçe maçı öncesi tüm nefesler tutuldu. Maç öncesi derbi yorumları basında büyük yankı uyandırdı. İşte başlıklar ve derbi yorumları;

[YOUTUBE="RxYAFiBriOA"]NEFESLER TUTULDU ![/YOUTUBE]

" RİDVAN DİLMEN; FENERBAHÇE YENERSE ŞAMPİYON ! "

Rıdvan Dilmen ligin 7.haftasındaki karşılaşma için Fenerbahçe maçı kazanırsa Şampiyon olur sözleri gündeme bomba etkisi yarattı. Bazı yorumcular Dilmen'in yorumunu eleştirirken bazıları Dilmen'e destek çıktı. Daha lig yeni başladı diyerek olaya tarafsız bakanlar da var. Dilmen'in bu açıklamaları görünüşe göre çok konuşulacağa benziyor. Galatasaray cephesinden topa tutulan Ridvan Dilmen'e sosyal medyadan tepkiler yağdı.

" DEV DERBİ ÖNCESİ ÜNLÜLERDEN SKOR TAHMİNLERİ "

Sergen Yalçın; 1-1 berabere biter.

Hincal Uluç; 3-1 Fenerbahçe kazanır.

Ridvan Dilmen; 4-0 Fenerbahçe kazanır.

ErmanToroğlu; 2-1 Galatasaray kazanır.

Alişan; 3-1 Galatasaray kazanır.

Mehmet Ali Erbil; 4-1 Fenerbahçe kazanır.

Kenan İmirzalıoğlu; 3-0 Galatasaray kazanır.

İbrahim Tatlıses; 5-0 Fenerbahçe kazanır.

Aysun Kayacı; 4-1 Galatasaray kazanır.

İşte ünlü isimlerden derbi tahminleri bu şekildeydi. Bazıları olaya farklı yaklaşırken 6-0'a deyinmeden edemediler.

" TEKNİK DİREKTÖRLER DERBİYİ DEĞERLENDİRDİ "

Mehmet Özdilek; Gerçekten önemli bir mücadele bir tarafta yeni bir genç teknik direktör var diğer yanda takımını kazanmaya adapte etmiş Ersun Yanal ismi var. Bence 2-2 berabere bitecek.

Yilmaz Vural; İstatistiksel olarak bakıldığında Fenerbahçe kazanır. Skor olarak bakılırsada 3-1 alacaklarını düşünüyorum.

Fatih Terim; Dünya'nın gözünün üstünde olacağı bir mücadele tabiki nerden bakarsanız ezeli rekabetin kıyasıya geçtiği bir maç olacak fakat Galatasaray kendi evinde seyirci desteği ile kazanacaklarını düşünüyorum. 2-1 Galatasaray kazanır.

" ÜNAL AYSAL DERBİ PRİMİNİ AÇIKLADI; BERABERLİĞİN KAPISINI KAPATTI "

Ünal Aysal dev derbi öncesi futbolcularına müthiş bir prim vereceğini açıklarken oyunculara moral depoladı. ALTUN ile bire bir görüşen AYSAL'ın maçı yen dile benden ne dilersen hoca dediği dile getirildi. İkili arasında ki olumlu pozitif görüşme ise gazetelerin manşetlerini süsler nitelikteydi. AYSAL'a takım hakkında görüşlerini belirten ALTUN'un bir kaç oyuncu için şimdiden kolları sıvadığı belirtildi...

" MAÇ SAATİ GELDİ VE SON UYARILAR "

Emre Çolak'tan mesaj var;

Fatih Terim Sow hakkında uyardı;

" DERBİ ÖNCESİ GERİLİM TIRMANDI "

İki teknik direktör birbirine karşı yaptığı açıklamalarda sert sözler ve eleştirilerde bulundu. Ersun Yanal yaptığı açıklamada Galatasaray'ın zayıf halkası olarak Didier Drogba'yı göstermesi Galatasaray cephesi ve Onur ALTUN'u kızdırdı. ALTUN maçtan sonra cevap vereceklerini ve alacağı galibiyetle cevap vereceklerini söyledi...

" STSL 7.HAFTA; Galatasaray - Fenerbahçe "

~ Maç Öncesi ve İstatistikler ~

~ Dev Maç Öncesi Kadrolar Açıklandı ~

~ Maç Sonucu ve İstatistikleri ~

~ Maç Videosu İlk Video Olduğu İçin Müzik Koyamadım Aceleden ~

[YOUTUBE="RJ5bUA1qSgg"]Galatasaray 6 - 1 Fenerbahçe[/YOUTUBE]

" DEV DERBİDE GÜLEN TARAF GALATASARAY "

" SERDAR GÜRLER TARAFTARI SELAMLADI "

Serdar Gürler TT Arena da oynanan maçta attığı iki gol ve yaptığı iki asistle taraftarın gönlüne taht kurdu. Özellikle maçın ilk dakikalarında hırslı futboluyla göz dolduran oyuncu Hajrovic'in formasını sırtından alacağa benziyor.

" ultrAslan Maç Boyunca Susmadı Onur ALTUN ve Oyunculara Muhteşem Tezahüratlar Yükseldi "

Ezici bir galibiyetle Fenerbahçe'ye sahayı dar eden sarı kırmızılılarda taraftarlar oldukça sevinçli alınan galibiyeti taraftara armağan eden sarı kırmızılı takımın yöneticisi Onur ALTUN'da bir o kadar mutlu ve oyuncularını tebrik ediyor. Maç boyunca hiç susmayan sarı kırmızılı takımın taraftarı ALTUN'a TT Arena da sevgi seli göstererek 90 dakika boyunca hiç susmadı ve genç teknik adamı maç sonunda tribüne çağırarak kutladılar...

" STSL 7.HAFTA SONRASI PUAN DURUMU "

" EVET ŞUANA KADAR OYNADIĞIMIZ MAÇLAR VE SONUÇLARI "

Not: Derbiye Yönelik Bir Güncelleme Yapayım Dedim Bir Sonraki Güncelleme Geniş Kapsamlı Olacaktır. Yaptığım Gözlemleme Sonucu Konuya Sanırım Bu Kadar Emek Verilirken Gelen İlgi O Kadar Değil Bundan Sonra Daha Hızlı Güncellemeler Olacaktır ve Bu Kadar Özen Göstermeyeceğim...

Mesaj atan herkese teşekkür ederim.
    Onur ALTUN

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Fenere napmışsın öyle

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Fenere napmışsın öyle
    Ben bişe yapmadım kardeşim kadro farkı ve Serdar Gürler kalitesi diyelim. Ben oynattım sadece skor ortada napalım...

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

dağılmışlar bu skorla 1 ay kendilerine gelemezler

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    dağılmışlar bu skorla 1 ay kendilerine gelemezler
    Valla dağılma konusunda haklısın kardesim baya bi dağıldılar

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Fener maçı çok hoş

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Fener maçı çok hoş
    Aynen gerçekten skor çok hoş duruyor... )

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Derbi skoru çok iyi, taraftarın gönlüne su serpmişsin..

Quote Originally Posted by Artul View Post
    Derbi skoru çok iyi, taraftarın gönlüne su serpmişsin..
    Aynen süper kupadan sonra ligdeki derbide böyle ezici bir skorla galibiyet çok anlamlı oldu hem taraftar hemde yönetim adına inş. devamı gelecektir.

" GÜNCELLEME GELDİ "

~ DERBİ SONRASI BASIN TOPLANTISI; ONUR ALTUN ~

" Böylesine güzel bir derbiyi bu şekilde farklı skorla kazandığımız için öncelikle takımımı kutluyorum. Oyuncularımın hepsini ve teknik heyette bulunan bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Skor gayet açıklayıcı oldu. Maçtan önce Ersun hocanın Drogba'yı zayıf halka olarak söylemesi onu çok kızdırmış olsa gerek maçta 2 gol atarak Ersun Yanal'a güzel bir cevap verdi. Aslında bu durum beni çok keyiflendirdi. Drogba umarım uzun yıllar takımıma hizmet verecektir. İlerde kendisinden antrenör olarak faydalanmak istiyorum. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum bizi maç boyunca destekledikleri ve bir dakika bile susmadıkları için bu galibiyette payları büyüktü. İnşallah sezon sonunda herkesin istediği olacak ve Galatasaray'a 4.Yildizi kazandırarak şampiyon yapacağız. Teşekkürler arkadaşlar. İyi çalışmalar "

" DERBİDEN SONRA İKİ HAZIRLIK KARŞILAŞMASI YAPTIK "

~ Galatasaray - İstanbulspor ~

~ Galatasaray - Balıkesirspor ~

" STSL 8.HAFTA; Kardemir Karabükspor - Galatasaray "

~ Maç Öncesi ~

~ Maç Kadroları ve Takımların İlk 11'leri ~

" ALTUN YENİLMEZLİK SERİSİNİ SÜRDÜRÜYOR "

Galatasaray derbi öncesi ve derbi sonrası performansıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Takım yenilmezlik serisini koruyarak Spor Toto Süper Lig de adeta rakiplerine korku saçıyor.

" ŞAMPİYONLAR LİGİ G GRUBU; GALATASARAY - MANCHESTER UNİTED "

~ En Büyük Avrupa Kim Galatasaray'mı ? Manchester United'mı ? ~

~ Maç Öncesi ve İlk 11'ler Elimize Ulaştı ~

Galatasaray müthiş mücadelede 78.dakika da yaptığı faullere devam ederek oyundan atıldı. İkinci sarı karttan kırmızı kart gören oyuncumuz cezalı duruma düştü...

" ultrAslan; HEP DESTEK TAM DESTEK "

Alınan galibiyetler ve güzel sonuçlar sonrası TT Arena stadında adeta tribünde şov yapan Galatasaray taraftarı Manchester United'e yaptıkları kareografıyle adeta herkesi büyüledi. Onur ALTUN'a büyük destek veren sarı kırmızılı taraftarlar sezon sonunda şampiyon olacaklarına şimdiden çok güveniyorlar.

" STSL 9.HAFTA; Galatasaray - Trabzonspor"

~ Maç Öncesi ~

~ Kadrolar ve Muhtemel 11'ler Elimize Ulaştı ~

~ Maç Sonunda Basın Toplantısı; Onur ALTUN ~

" Maçta çok güzel çekişme vardı. Tam olarak zevk aldığım bir mücadele yaşadım diyebilirim. 3 puanı almak çok güzel tabiki oyuncularımı tebrik ediyorum. Galibiyetlerimize devam edip şampiyonluğu sezon sonunda taraftarımıza hediye edeceğiz ve 4.yildizi alacağız "

Not: Mesajlarıyla konuya destek veren arkaşlara çok teşekkür ediyorum.
    Lütfen Konuya Girip Bakıyorsan Bir Yorumu Çok Görme... [ EMEĞE SAYGI ]

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Takım vitesi 5'e takmış gidiyor. Daha da iyi olur zamanla..

Başarılar çok güzel gidiyorsun grup zor ama çıkacağına inanıyorum takipteyim.. Benim kariyerime de beklerim..

Quote Originally Posted by Artul View Post
    Takım vitesi 5'e takmış gidiyor. Daha da iyi olur zamanla..
    İnşallah öyle olucak ilerlemeye devam ediyoruz.

Quote Originally Posted by BeyazKin View Post
    Başarılar çok güzel gidiyorsun grup zor ama çıkacağına inanıyorum takipteyim.. Benim kariyerime de beklerim..
    Sağol çok teşekkür ederim. İnşallah önümüzdeki maçları kazanıp gruplardan çıkacağız...

~ Mini Güncelleme ~

" GALATASARAY'DA ŞOK GELİŞME "

Alınan galibiyetlerle herşey yolunda giderken yönetim içinde Ünal AYSAL ile Onur ALTUN'un tartışması gündeme bomba gibi oturdu. AYSAL ile ALTUN sebebi bilinmeyen bir nedenden ötürü fikir ayrılığına düştüğü ve ALTUN'un istifa eşiğine geldiği tüm eşyalarını toplayarak Florya Metin Oktay Tesislerinden ayrıldığı öne sürüldü.

" YÖNETİCİLER ŞAŞKIN KİMSENİN AĞZINI BIÇAK AÇMIYOR "

Haberin detaylarını öğrenmek için Florya'ya akın eden muhabir arkadaşlarımız yöneticileri soru yağmuruna tuttu. Fakat şuanda kimse bu konu hakkında bilgisi olmadığını Onur ALTUN'un hala Galatasaray'ın teknik direktörü olduğunu belirterek haberi yalanladı.

Galatasaray Ceo'su Lütfi Arıboğan yaptığı açıklamalarda takımın havasını bozmak için yapılan bu haberlere Galatasaray taraftarının inanmamasını belirtti.

Not: Ufak Bir Güncellemeydi. Konuya Renk Katmak İçin Ara Ara Mini Güncellemeler Yapılacaktır...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Öncelikle başarılar dilerim. Gayet renkli ve emek verilerek devam eden güzel bir kariyerin var

Maçlara gelirsek , rakip takımlar sana karşı AMC oynattığı zamanlar çok gol yediğini görüyorum. Benim sana tavsiyem Sneijder'i MC ye çekip Oyun kurucu (Hücum) rolü versen, Burak'ı da İçe kateden (Destek) olarak sol açıkta oynatabilirsin .Drogba yeter Komple forvet olarak ilerde

Ve en önemlisi Melo'yu AMC li taktiklere karşı DMC mevkisinde oynat derim ,rakibe daha az pozisyon vereceğini düşünüyorum. Özellikle de güçlü rakiplere karşı

Güzel gidiyo ama benim gibi sende çok gol yiyosun düzeltmen gerek

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar güzel,ManU nun kalede de gea olmaması işimize yaramış.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim. Gayet renkli ve emek verilerek devam eden güzel bir kariyerin var

Maçlara gelirsek , rakip takımlar sana karşı AMC oynattığı zamanlar çok gol yediğini görüyorum. Benim sana tavsiyem Sneijder'i MC ye çekip Oyun kurucu (Hücum) rolü versen, Burak'ı da İçe kateden (Destek) olarak sol açıkta oynatabilirsin .Drogba yeter Komple forvet olarak ilerde

Ve en önemlisi Melo'yu AMC li taktiklere karşı DMC mevkisinde oynat derim ,rakibe daha az pozisyon vereceğini düşünüyorum. Özellikle de güçlü rakiplere karşı
    Çok teşekkür ediyorum. Birlikte güzel vakit geçirmek amaçlı uğraşıyorum ve konu sade olmasın diye renk katarak ilerliyorum. Ayrica verdiğin taktikleri değerlendireceğim teşekkürler.

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Güzel gidiyo ama benim gibi sende çok gol yiyosun düzeltmen gerek
    Çok sağolasın teşekkürler en kısa zamanda düzelicektir İnşallah.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Maçlar güzel,ManU nun kalede de gea olmaması işimize yaramış.
    Aynen fırsat bu fırsat dedik bide seyirci avantajıyla bindik tepelerine ManU' nun [ HELL'e Bi Gel ManU ]

Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri