Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 366 sonuç

Konu: Ajax Amsterdam | Hedef Yeniden Avrupa | Total Futbol | Son Sezon - 2016/2017

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bence juventus gelecek biz de 2 maçtada yeneceğiz
    Quote Originally Posted by Darkness12 View Post
    En ideal rakip Benfica ama başkası çıkarsada belli olmaz
    Bence de en ideali Benfica olur. Ama kim cikarsa ciksin maclarin tadini cikartmaya calisacagiz. Gruplardan cikarak bu yil ki hedefmizi gerceklestirdik zaten

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Milan maçı çok iyi olmuş son anda çıkmışız gruptan, Benfica ideal olan rakip ama ben Barça gelir diyorum

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Milan maçı çok iyi olmuş son anda çıkmışız gruptan, Benfica ideal olan rakip ama ben Barça gelir diyorum
    Benim icimde de Chelsea gelecek diye bir his var, bakalim

Bir yandan yillar sonra tekrar Sampiyonlar Liginde son 16 turuna kalma sevinci surerken, diger yandan da lig devam ediyordu. Siradaki rakip Vitesse'di.

Ilk yarinin 0-0 bitmesine ragmen ikinci yarida Bojan sov yaparak 3 puani bize kazandiran isim olmustu.

Spoiler: 16.Hafta 

Kura cekiminden once bir kupa macimiz vardi. Alt yapidan yine 2-3 tane genc oyuncu guzel bir gelisme kaydederek Ajax formasini giymeyi hak etmislerdi.

Spoiler: Kenny Tete 

Spoiler: Markus Bay 

Spoiler: Donny van de Beek 

Rahat gecmesini bekledigimiz maci ise gereksiz bir yere sikintiya sokmustuk. Son dakikalara kadar berabere giden macta Sigtorsson frikikten harika bir gol atarak son anda turu gecmemizi saglamisti.

Spoiler: Hollanda Kupasi 4.Tur 

Bir sonraki rakibimiz bu kez Eredivisie'den Zwolle.

Spoiler: 5.Tur Rakibimiz 

Sira gelmisti artik kura cekimine. Eslestigimiz takim son yillarda Ajax'in belasi olan Real Madrid oldu

Spoiler: Bayern Munih Suprizi 

Son maçtaki galibiyet ve alt yapıya verdiğin önem güzel kurada Real Madrid çıkmış maçı inşallah kazanırsın Bayern Munih'in gruptan çıkamaması gerçekten büyük süpriz olmuş ama AL'yi alacaklardır kesin

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Real Madrid'in gelmesi kötü olmuş yahu. Allah kolaylık versin.
    TariboWest

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Real Madrid haşat eder

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Son maçtaki galibiyet ve alt yapıya verdiğin önem güzel kurada Real Madrid çıkmış maçı inşallah kazanırsın Bayern Munih'in gruptan çıkamaması gerçekten büyük süpriz olmuş ama AL'yi alacaklardır kesin
    Alt yapida piril piril gencler dolasirken onem vermemek olmazdi zaten Munih'e bakalim n'olucak, ligde de 4. siradalar

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Real Madrid'in gelmesi kötü olmuş yahu. Allah kolaylık versin.
    Aynen direk en zor rakip geldi

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Real Madrid haşat eder
    En azindan iyi bir oyun ortaya koymaya calisacagiz

Ligin ilk yarisinin son macinda Twente'yle karsi karsiya gelmistik. Rakip takim 2 gollerini de duran toptan bulurken, biz ise son saniyede Fischer'in goluyle zorlu deplasmandan 1 puani almasini bilmistik.

Spoiler: Viktor Fischer'in 2. Golu 

Spoiler: 17.Hafta ve Puan Durumu 

En yakin rakibimizle aramizda mac fazlasiyla 4 puanlik bir fark vardi. Siem de Jong'un ilk yaridaki performansi ise harikaydi.

Spoiler: Siem de Jong 

18.Haftanin ardindan 2 haftalik bir ara verilecegi icin kamp yapacak bir yer icin arayislarimiz suruyordu. Uygun gordugumuz yer ise Antalya oldu. 5 gunluk kamp yapacagimiz Turkiye'de Antalyaspor'la da bir hazirlik macina cikacagiz.

Yapacagimiz kamp oncesi Feyenoord ile bir macimiz vardi. 0-2 one gectigimiz karsilasmada rakip takim uzatmalarda farki 1'e indirsede 3 puani alacak olan taraf degismemisti.

Spoiler: 18.Hafta ve Puan Durumu 

1 gunluk iznin ardindan Antalya'ya yolculuk basliyordu.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ligin ilk yarısını çok iyi kapattık Madrid biraz şanssız bir kura olmuş ama kötü günlerindeyseler yenilebilecek bir takım

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ligde rahat şampiyon olacağız gibi ama Madrid karşısında işimiz zor.

Ligin ilk yarısını çok iyi kapattık Madrid biraz şanssız bir kura olmuş ama kötü günlerindeyseler yenilebilecek bir takım
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Ligde rahat şampiyon olacağız gibi ama Madrid karşısında işimiz zor.
    Ligde boyle devam ederiz umarim. Madrid karsisinda dediginiz gibi isimiz zor. Elimizden geleni yapmaya calisacagiz

Antalya'ya geldigimiz aksam futbolcular odalarina dinlemek icin giderken biz ise yonetim ile yarim sezonun degerlendirmesini yapiyorduk.

Onun disinda yine pilot kulup konusu gundeme gelmisti. Japonya'da uygun olan kulupler ile gorusmeler yapilmisti, anlasma imzaladigimiz takim ise Osaka AC olmustu.

Antalya'da calismalarimizi tamamlamistik ve mac saatini beklemeye gecmistik. Bu arada kampa cagirdigimiz genc oyuncular da vardi. Bunlar Jairo Riedewald, Kenny Tete, Ricardo Kishna ve Abdelhak Nouri'di.

Maci 0-3 gibi rahat bir skorla kazanarak Antalya kampini gayet guzel bir sekilde bitirmistik. Genc oyuncularimiz da ortaya koyduklari performans bizi umutlandirmisti.

Spoiler: Antalya 0-3 Ajax 

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Hocam hazır Antalya'ya gelmişken oyuncularından imza toplasaydım

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Hocam hazır Antalya'ya gelmişken oyuncularından imza toplasaydım
    Havaalaninda ucagi bekliyoruz, yetisirsen bir kac imza toplarsin

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Yetişemedim yav seneye İnşallah

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Yetişemedim yav seneye İnşallah
    Kismet degilmis

14 gunluk aradan sonra liglere tekrar devam ediliyordu. 19.Haftada Zwolle'yi evimizde rahat gectikten sonra deplasmanda NEC Nijmegen'e karsi kacirdigimiz pozisyonlar sonucunda 2 puani kaybediyorduk.

Spoiler: 19.Hafta 

Spoiler: 20.Hafta ve Puan Durumu 

Hollanda Kupasi Ceyrek Final macinda karsimizda yine Zwolle vardi. Agirlikli olarak genc/yedek kadroyla ciktigimiz maci deplasmanda kotu bir futbol ortaya koyarak 3-1 kaybetmistik.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ligi zaten bitirdk farkı açmışız ben madrid maçını bekliyorum

Ligi zaten bitirdk farkı açmışız ben madrid maçını bekliyorum
    Aynen farki actik ligde. Yine de dikkatli olmaliyiz, bir formsuzlukta fark kapanabilir. Madrid macini ben de bekliyorum, bakalim bir supriz yapabilecez mi

Ligde yine harika performansimiz devam ediyor. Ligin bitimine 12 hafta kala 11 puanlik bir fark attik en yakin rakibimize.

Spoiler: 21.Hafta 

Spoiler: 22.Hafta 

Spoiler: Puan Durumu 

Antrenmanlar devam ediyordu, oyuncularin aklinda ise Madrid maci vardi ama ondan once ligde 2 onemli macimiz daha vardi. Eger bu iki maci kazanirsak lig icin cok buyuk bir avantaj elde etmis olacagiz.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

de jong u hangi mevkide ve rolde oynatıyorsun?

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    de jong u hangi mevkide ve rolde oynatıyorsun?
    Forvette Komple Forvet - Destek rolunde oynatiyorum. Muthis fayda sagliyor.

Ust siralari zorlayan ADO Den Haag'i 2-0 gecerek onlarin da sampiyonluk umutlarini azaltmistik.

Spoiler: 23.Hafta 

Gelelim PSV macina Mac aslinda harika baslamisti. Genc oyuncumuz Ricardo Kishna'yla one gectikten sonra birden savunmada cok buyuk aciklar vermeye basladik. Defansin 3 onemli oyunculari Moisander, Blind ve van Rhijn olmayinca da sorun yasamamiz gayet normaldi ama bu kadarini da beklemiyordum. Ne yaptiysam olumlu bir etki gostermedi sahada ve bize yakismayan cok agir bir yenilgi aldik. Umarim Madrid macina olumsuz etki etmez bu sonuc.

Spoiler: 24.Hafta 

PSV disinda aslinda cok ciddi bir rakibimiz kalmadi. Eger 2-3 mac arka arkaya puan kayiplari yasanmazsa boyle devam edecek gibi. Umarim PSV ile de yavas yavas arayi biraz daha acarak rahat bir sekilde devam ederiz sezona.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

PSV karşısındaki durumun bu olsa gerek

PSV karşısındaki durumun bu olsa gerek
    Oyle valla. Ilk golu attigimiza pisman olduk

Cok zor gecmesini bekledigimiz maca cok iyi baslamistik. R.Madrid'in dunya yildizlarina karsi fazla pozisyon vermezken birde penaltiyi almistik Siem de Jong sayesinde. Kendisi topun basina gecerek bizi one geciren taraf olmustu. 2.devrede Madrid ekibi iyi bir baslangic yaparak beraberlik golunu bulmustu. Daha sonra iki takimin da pozisyonlar buldugu anda yine sahneye genc oyuncumuz Ricardo Kishna cikmisti. De Jong'un asistinde topu aglara gondererek bizim galip gelmemizi saglayan isim olmustu.

Ilk macta bir galibiyet alarak Madrid'e avantajli gidecegiz. Yedigimiz gol her ne kadar bizi zorlayacak olsa da, elimizden geleni yapip turu gecmeye calisacagiz. Bu arada rovans macinda Daley Blind cezasi nedeniyle oynayamayacak.

Spoiler: Sampiyonlar Ligi Son 16 Turu 

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Deplasmanda kontradan 1 gol bulman işini kolaylaştırabilir diyeceğim ama Madrid bu attı mı devamı geliyor. Umarım tutu geçeriz.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ortada bir maç süpriz olmazsa ne yazıkkı madrid turu geçicek gibi ama inş. geçeriz

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

İşin zor, ama ilk yarı gol yemezsen turu geçebilirsin

Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri