Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 333 sonuç

Konu: Fulham | Kulübeden Kupalara Geçiş - 2019

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Default Fulham | Kulübeden Kupalara Geçiş - 2019

Tarihçe

Bursa'da faaliyet gösteren 5 amatör kulübün birleşmesinden doğdu. Akınspor, Acar İdman Yurdu, Demirçelikspor, İstiklalspor ve Pınarspor takımları birleşerek Bursaspor'u oluşturdular. Kulüp, renklerini Uludağ'ın karından ve ovanın yeşilinden aldı. Bursaspor'un amblemindeki 5 yıldız, kurucu takımları temsil ediyor.
    Bursaspor kulübünün kardeş kulübü de Ankaragücü'dür. İki takımın taraftarları arasında kurulan bu ölümsüz dostluğun çok anlamlı bir de hikâyesi vardır. Ankara'da üniversitede okurken, Ankaragücü taraftarları içinde yer alan Bursasporlu Abdülkerim Bayraktar'ın Anadolu takımlarının dayanışması konusundaki örnek davranışı klasikleşir. Daha sonra Abdülkerim Bayraktar'ın 1993 yılında şehit olmasıyla efsane dostluk tam anlamıyla başlar. İki kulübün taraftarları gerek zaman zaman birbirlerinin maçlarına katılır gerekse dost şehrin plaka numarasına binaen Bursa'da her maçın 6. dakikasında Ankaragücü, Ankara'da da her maçın 16. dakikasında Bursaspor adına tezahüratlar yapılır. İki takımın karşılıklı maçları da ayrı bir tat söz konusudur, sahadaki çekişmenin yanı sıra tribünde kardeşlik hakimdir ve tam anlamıyla 1993 yılında başladığını söyleyebileceğimiz 'şehit emaneti' bu dostluğun sonsuza dek süreceği öngörülmektedir.
    Bursaspor tarihinin en ilginç olaylarından biri de 2. Bursaspor'un -Bursaspor'a bağlı diğer bir kulüp- 1. lig takımını olarak 1988-89 sezonunda şampiyon olarak Süper Lig'e çıkmasıyla yaşanır. Üst lige çıkmaya hak kazanan takım Türkiye Futbol Federasyonu’nun ayni kulübün 2 takımının aynı ligde oynamayacağına karar vermesiyle 2. takım dağıtılmıştır.
    Ayrıca, Bursaspor kulübünün unutulmaz Başkanlarından biri olan İbrahim YAZICI, 7 Mayıs 2013 tarihinde vefat etmiştir.

Başarılar

Şampiyonluklar[değiştir | kaynağı değiştir]
    1966-67 sezonunda 1. Ligde şampiyon olan Bursaspor, 2003-04 sezonunda 1. Lige düştükten 2 sezon sonra 2005-06 sezonunda 1. Ligde tekrar şampiyon olup Süper Lige çıktı.
    2009-10 sezonunda ise Süper Lig şampiyonu olmayı başardı.
    Kupa başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]
    İlk önemli başarısını 1969-70 sezonunda yaşadı. Bursaspor Federasyon Kupası Final Maçında Eskişehirspor'u 1-0 yendi. İkinci maçta 2-0 yenilince kupayı kazanamadı ancak, Başbakanlık Kupası maçı oynamaya hakkını elde etti. Fenerbahçe'yi 1-0 yenen Bursaspor, böylece 1. lig tarihindeki ilk önemli başarısına imza attı.
    1973-74 sezonunda tekrar Türkiye Kupası Finaline çıkan Bursaspor Fenerbahçe'ye 3-0 yenildi. Başbakanlık Kupası Finalinde ise Beşiktaş'a 3-2 yenildi. Fakat kupa Finalisti olduğu için Avrupa Kupa Galipleri Kupası'na katılmaya hak kazandı .
    1979-80 sezonunu lig dördüncüsü olarak tamamlayan yeşil beyazlı ekip 1985-86 sezonunda ilk kez Federasyon Kupasını kazanmayı başardı. Finalde Altay'ı Beyhan ve Tulipan’in golleriyle yenen Bursaspor kupaya uzanırken Cumhurbaşkanlığı Kupası öncesi, kötü bir olayla sarsıldı. Macar Futbolcu Mihaily Tulipan, Apolyont Gölü’nde sandal gezintisi yaparken ailesi ile birlikte boğuldu. Bu olaydan sonra Bursaspor Kupa maçında Beşiktaş'a 2-1 yenildi.
    1986-87 sezonunda Kupa Galipleri Kupasında ilk turunda Ajax takımına elendi. Kötü bir sezon geçiren Bursaspor, o sezon küme düştüler. Ancak Ankara Bölge İdari Mahkemesi Bursaspor'un tekrar 1. ligde oynamasına karar verdi.
    1991-92 sezonunda Federasyon Kupasında finalde Trabzonspor ile tarihe geçen iki maç oynadı. İlk maçta Bursa’da rakibini 3-0 yenen Bursaspor, ikinci maçta 1 - 0 yenik duruma düşmesine rağmen skoru 1-1 e getirmeyi başardı. Ama Trabzonspor 4 gol atıp maçı 5 - 1 alarak kupayı müzesine götürmeyi başardı.
    Avrupa Kupaları[değiştir | kaynağı değiştir]
    Kupa Galipleri kupası[değiştir | kaynağı değiştir]
    1974-75 sezonunda Kupa Galipleri kupasında çeyrek finale yükselmeyi başardı. Avrupa Kupa Galipleri Kupası ilk turunda Finn Harps'ı eleyen, ikinci turda Dundee United'ı Vahit'in attığı golle saf dışı bırakan Bursaspor, çeyrek finalde SSCB'nin Dinamo Kiev takımıyla eşleşti. Bursaspor'u eleyen Dinamo Kiev o yıl kupayı kazanan takım oldu.
    1986-87 sezonu başında Avrupa kupa Galipleri Kupası ilk turunda Hollanda'nın ünlü ekibi Ajax'la eşleşen yeşil beyazlılar, iki maçta da yenilerek kupanın dışında kaldılar.
    İntertoto Kupası[değiştir | kaynağı değiştir]
    1994-95 sezonunu lig altıncısı olarak bitiren Bursaspor, ilk kez düzenlenen İntertoto Kupası'na katıldı. Önce grup maçlarını oynayan yeşil beyazlı ekip İngiliz Wibledon, Belçikalı Charleroi, İsrailli Beitar Jerusalem ve Slovak MFK Košice ekiplerinin önünde birinci oldu. İlk eleme turunda Yunan OFI Girit takımını eleyen Bursaspor, Alman Karslruher takımıyla eşleşti. Atatürk Stadyumu'ndaki maçın normal süresi 2-2, uzatma devreleri ise 3-3 sonuçlandı. Penaltı atışları sonucunda turu geçen taraf 9-8 üstünlükle Karslruher oldu.

2010 Senesinde yaşadığımızı olağanüstü,mucizevi başarıyı tekrar başarabilmek adına kariyer açmaya niyetlendim, bu sefer hem Avrupa hemde Ligte çifte zaferler yaşayan bir takım oluşturmak adına herşeyimizi ortaya koyacağız.
    Last edited by Leonadias : 20.Mart.2014 at 01:30

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

@Spy.94 Teşekkurler.
    @rexpo1994 Teşekkürler.
    @Banega Teşekkürler.

Öncelikle tekrardan merhaba.
    Fotoğraf paylaşımlarını 5er maç halinde toplu şekilde koymayı planlıyorum.
    Önem taşıyan bilgileri tek olarak göstereceğim.

Başlayalım , inşallah takip edilen bir kariyer olur.

Sezon Öncesi Hazırlık ve Avrupa Ligi

Hajduk Split 1. ve 2. Maç

Transfer Geçmişi

Not : Bir başka transfer söz konusu olmayacağı için bitime zaman olsada şimdiden transfer geçmişini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Maçlardan söz açarsak hazırlık maçlarında performansımız gayet iyiydi kondisyon açısından zayıf kaldığımız için sonuca varamadık . Boca maçı 2-0 mağlubiyetten yedek takımın gayreti doğrultusunda 2-2 sonuclandı.

Vs.. herkez Avrupa Ligi maçını soruyordur, istatisklere bakıldığında turu bizim hakettiğimiz göze çarpıyor ve geçemediğimiz için oldukça mutsuzum.
    İlk maçta performansımız yeterince iyi olmadığını kabul ediyorum fakat 2.maçta tam değişiklik ekranına girmişken Serdar Aziz efendiyi oyundan almış onaylama butonuna bastığım anda OYUNDAN ATILDI yazısını gördükten sonra turun gideceği hissine çoktan zaten kapılmıştım.
    Nitekim beyfendinin yapmış olduğu penaltıdan ilk golü yiyor, 10 kişi devam ederken 2.golüde kalemizde gördükten sonra bir ümit içime doğduran gol geldikten sonra Enes kardeşimin genç yaşında harcadığı fırsatlar saç baş yoldurarak turu Hırvat ekibine verip evimizin yolunu tuttuk.
    Serdar efendiye 2 hafta maaş kesintisini verdikten sonra önümüzde lig maçına odaklandık.

Umarım transferleri yerinde bulmuşsunuzdur.
    Teşekkürler kariyeri takip eden arkadaşlar için.
    Yarın ssler ile devam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Basarilar

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

başarılar :=)

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Herkese öncelikle güzel mesajları için teşekkür ederim.

İlk 6 Haftalık Periyot

Ve , ilginç maçlardan SS'leri paylaşmak istiyorum sizlerle.

İlk maçımız.
    Kasımpaşa 2-0 ilk yarı öndeyiz deplasmanda ve takım çok iyi top oynuyor ikinci yarıya başlarken oyuncular ile konuşmamda iyice motive oldular ve skoru ve oyunlarını korumaları hakkında görüş bildirdim hepsi olumlu cevap verdi. Ama oda ne ?? Birden 2-2 oldu, devamında yapmış olduğumuz hamleler başarılı sonuçlandıralamadığı için en kötü deplasmanda 1 puan iyidir düşüncesiyle geri evimize dönerken , seyahatte önümüzdeki Beşiktaş maçında puan kaybıyla taraftarın bize olan güveni sarsılır mı ? diye düşünerek yolculuğumuzu tamamladık.

Ve 2.maçımız .
    Beni düşündürenden daha kötüsü oldu .

Yolculuk esnasında bunu hayal etmemiştim en kötüsü puan alabileceğimizi tahmin ediyordum. Fakat takımımız 2-0 öne geçip harika top oynayıp 2-2 yaptırmayı çok seviyor olsa gerek ki elimizdeki 3 puanı beğenmiyor rakiplere puanlar hediye ederek bir sonraki maçlarda acaba yine olur mu dedirtme niyetindeler.
    Oysa harika başlamış 3 puanı cebe koymuş , taraftarlarımızın çok önemsediği bu karşılaşmayı başarılı bir biçimde sonuçlandırmak hiçte uzak değildi.

Geldik 3.maçımıza ilk mağlubiyet ..

Takımımız her maç gol yemekte ısrarcılar sezon öncesinde planlarımın arasında defans göbeğine bir yerli sağlam oyuncu almak en kötü yabancı ile bitirmeyi düşündüm. Mali nedenlerden bu olmadı.
    Tamam her maç yiyelim peki arkadaşım gol sıkıntısı çekmeyelim diye Pektemek'i aldım , Pinto ve genç Enes'imizi döndürerek maçları sürdürürüz dedikte.
    Neden 40 tane şut çekip gol bulamayız ya da neden bu kadar beceriksiz son topu hedefe atamayan futbolculara sahibiim. 40 taneden yarısını dışarı atmışık . Anlaşılan sezon sonu yeni forvet gerek .

Her şey bu 3'ü dışında güzel gidiyor, bende isterim bu sıkıntılar tadı tuzu olmasını fakat 2 maç üst üste yaşanması 40 şuttan gol atamamak deli divane ediyor.
    Takımın orta sahasından oldukça memnunum .
    Beklerimiz güzel. Tek sıkıntı forvet,defans çozeceğiz inşallah.
    Bu arada Caner Erkin iyi ki gelmişin kardeşim bize ya

Ufak bilgi milli maç arası amatör ekiplerden Yeşildirek'i 7-0 mağlup ettik.

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

7-14.Hafta Fikstürü ve Ziraat Türkiye Kupası Sonuçları

Fenerbahçe Maçı ..

Bu skoru hakketmiş olduğumu söyleyecek biri var mı ?
    Takımda gerçekten bitiricilik konusunda oldukça problemler var.
    İlk 3 golü yedim eyvallah peki kırmızıdan sonra ölümüne takım yüklenip bolca pozisyonu harcamaları çok garip , motorda mı sorun var ben çözemedim.
    Çünkü yenilmiş olduğum Gençlerbirliği maçındada 39 şutum var ama golüm yok. Problem değil çözeceğiz.
    Fener ve Altınordu maçları dışında takım çalışmış olduğumuz taktiği iyi uyguluyor .

Caner'in performansında son zamanlarda biraz düşüş oldu, Fener maçında yoktu bile diyebiliriz kafası karıştı biraz, eski takımına karşı oynadığından dolayı.
    Ziya Erdal'ın sakatlığından dolayı bek oynamak zorunda kaldı bununda etkisi var tabii.
    Forvetlerimden hiç memnun değilim , Enes kardeşim gelişsede emanet etsem diye bakıyorum valla .
    Defansta yaşanılan problemler birazda olsa çözüldü , fazla gol yemiyoruz artık.

TÜRKİYE İNANILMAZI BAŞARDI !!!!

Penaltılar sonunda İspanya'yı yenerek Dünya Kupası vizesi aldık.

Gelecek program :
    Ligin ilk yarı puan durumu ve sonuçları,
    Transferler olduğu takdirde.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Öncelikle başarılar..

AL'de Hajduk Split'i elemen lazımdı, ilk sezon başarı beklenmese de en azından gruplarda mücadele etmeliydi Bursaspor

Ligde inişli çıkışlı bir performans var, ilk 5 içinde olmak lazım..

ZTK'da da Altınordu'ya elenmek olmamış..

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

@Lesandro Parleo - Taktiğin ilk maçlarda etkisiz kalması normal olduğu için Avrupa'da elenmekte bence doğaldı tabii ki de elemem gereken ekipti fakat Hırvatların en iyi takımı olduğunuda unutmamak gerek.
    İlk 5 hedefinin rahatlıkla ulaşılacağını düşünüyorum.
    Altınordu maçında menajerin üstesinden geleceğini düşünüp ters köşe oldum biraz.

15-19.Hafta

Galatasaray Maçı

Yine 2-0 yine 2-2 , oyuna 2010 şampiyonluğunda son haftada yaşanan skor komedisi mi aktarılmış anlayamadım 2-0 öne geçip 2-2 biten kaçıncı maçım sayamıyorum artık. Takım sürekli rehavete kapılıp rahatlıyor bunun üstesinden benim gelmem lazım fakat ne yaptıysam bir türlü halledemedim.
    Maçıda gayet iyi götürüyorduk göründüğü üzere daha çok şutumuzun olduğu görülüyor topa sahip olma son dakikalarda değişti ondada üstündük maalesef bu maçta da armağan ettik 1 puanı..

19 HAFTALIK LİG TABLOSU

Sıralama ne kötü ne de çok iyi galibiyet serilerimiz uzun olduğu takdirde ŞL şansımız oldukça yüksek.

TRANSFER SEZONU

Gidenler

Frey / Olympiakos - 500B
    Sebastian Pinto / R.Sociedad- 3.8 M

Serdar Aziz / Lokomotiv Moskova - 4.5 M
    Bekir Sevgi / Adanaspor 64B
    Musa Çağıran / Gaziantepspor - Kiralık %100 Maaş

Gelenler

Domagoj Vida / Dynamo Kiev - 5.5 M

Mert Günok / Fenerbahçe - 2.4 M

Cenk Tosun - Bedava - Sezon Sonu

Son olarak TÜRKİYE Dünya Kupası Grubu

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Stopere Vida takviyesi çok iyi fakat ne olursa olsun en iyi yerli stoperlerden biri olan Serdar Aziz satılmamalıydı..

Ligdeki konum güzel fakat dikkatli olmak lazım en ufak bir kötü gidişatta orta sıralara düşebiliriz..

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

@Lesandro Parleo Vida konusunda hemfikir olmamıza sevindim.
    Serdar Aziz konusuna gelirsek bunu ben değil arkadaşın kendi isteği doğrultusunda oldu bir nevi gitmeyi istedi bende yolladım, isterdim takımda kalmasını ama illede kal diyemem kimseye , ucuzada gitti zaten neyse kapadım o konuyu.Giden gitmiştir gittiği gün
    Lig uzun maraton dediğin de haklısın ama çok iyi ilerliyoruz ligde.

20-27.Hafta

Spoiler: Beşiktaş Maçı İstatistikleri 

Spoiler: Eskişehirspor Maçı İstatistikleri 

Spoiler: Fenerbahçe Maçı İstatistikleri 

27.Hafta Puan Durumu

Takımımın formundan oldukça memnunum , zor rakipler karşısında çok iyi top oynayıp hak ederek de kazanıyorlar.Beşiktaş deplasmanı Pektemek'in eski takımına karşı atmış olduğu 2 kritik gol bize galibiyeti getirdi. Fenerbahçe maçında oyuncularım tam anlamıyla ligin ilk yarısındaki rövanşı almak için sahaya çıktılar ve rövanşı kazandılar.

Tek sorunumuz forvetlerimiz gol yollarında ligin başından bu yana hiç etkili değiller , son dönemde Pektemek biraz açılmış olsa da Orta sahalarımız olmasa bütün maçlar berabere veyahut yenilgi ile sonuçlanacak . Bakalım Avrupa Ligi hedefimize yakınız Şampiyonlar Ligi neden olmasın diyoruz ??

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

28-34.HAFTA SONUÇLARI

Spoiler: Trabzonspor Maçı İstatistikleri 

Spoiler: Galatasaray Maçı İstatistikleri 

PUAN DURUMU

2013-2014 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY

MANŞETLER

VE BİZ MAALESEF AVRUPA LİGİNDEYİZ

Spoiler: 2013-2014 Sezonu Oyuncu Verileri 

Spoiler: 2013-2014 Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği'nin 

SON OLARAK 2016 YILINA KADAR SÖZLEŞME İMZALADIK..
    Spoiler: Sözleşme Ayrıntıları 

Bu sezon için takip eden herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
    Takım ligte oldukça iyi bir puan ile sezonu kapattığını düşünüyorum, alabileceğimiz daha fazla puan olabilir miydi ? Gayet tabi ki de olabilirdi fakat 4 büyüklerden aldığımız kritik puanları hesaba kattığımızda kaybettiğimiz puanları oralardan çıkardığımızı düşünüyorum, kısaca eşitledik.
    Takımda performansına hayran kaldığım isim Ozan İpek'ti kendileri yedek takımdan bize katılıp üst düzey performans artışıyla takıma oldukça katkıda bulundular.
    Diğer yandan kiralık Hakan Çalhanoğlu'da rotasyonda elimi oldukça kuvvetlendirip sezonu en genç futbolcu ödülü ile taçlandırıp kapaması beni sevindirdi.
    Yeni transferlerden Pektemek orta seviyelerde gezdi, ocak ayında almış olduğumuz Vida ise takımın gelecek yıllarda defansta beyin görevini üstlenebileceğini bana gösterdi.

Takım ve personel çalışanları olarak Şampiyonlar Liginin son haftalarda yaşadığımız kritik puan kayıpları yüzünden kaybedilmesine oldukça üzüldük çünkü Trabzon deplasmanında son yarım saate önde girip 1 puan ile dönmek dönüm noktasıydı tabi Anadolu ekibine verdiğimiz puan ayriyetten Şampiyon Galatasaray ile karşılaşmamız bizim için biraz şanssızlıktı.

Bu yüzden sezon sonu toplantısında seneye hedefimizin Şampiyonlar Ligi olduğunu belirledik.

2014-2015 Sezonunda birlikte olmak dileğiyle , yeni transferler ile görüşmek üzere.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

ŞL'nin 2 puanla kaçmış olması üzücü fakat ligdeki konum gayet iyi..

Transferleri bekliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İlk sezon için ligi iyi sayılabilecek yerde bitirmişiz seneye şampiyonluk için oynayalım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

@rexpo1994 Her sene çıta bir kez yükselecek . Ve bir sezon çıtanın altına inilirse istifa edeceğim, takım aramaya başlayacağım. Bu sene en küçük hedef ŞL olacak büyük hedef Şampiyonluk. Bu arada bu hedef hakkında söylediğim kriter lig bazında ne zaman Şl tarzında büyük kulüp oluruz hedefler oraları içinde geçerli olur ve hedefe ulaşlmazsa istifa ederim

@Lesandro Parleo transferlere birazdan başlıyorum gece,yarısı forumda olacak şl 2 puanla kaçması oldukça,uzdu bizi haketmiştik aslında sağlık olsun diyoruz asıl hedefe ulaştık sonunda bu da Bi sevinç kaynağı

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

2014-2015 SEZONU TRANSFERLERİ

Cenk Tosun / Bedelsiz

Spoiler: Cenk Tosun Profil 

Sezer Özmen / 2.3MN

Spoiler: Sezer Özmen Profil 

Tunay Torun / 1.3MN

Spoiler: Tunay Torun Profil 

Mervan Çelik / 2MN

Spoiler: Mervan Çelik Profil 

Clément Chantôme / 1.7MN

Spoiler: Clément Chantôme Profil 

Anderson / 3.9MN

Spoiler: Anderson Profil 

Toplam Maliyet : 11,2 MN

REGENLER

Spoiler: Michael McBurney Profil 

Spoiler: Serkan Özdil Profil 

Toplam Maliyet : 500B

Gidenler

LİG ÖNCESİ HAZIRLIK MAÇLARI

Kısa bir özetleme yapmak istiyorum. Hazırlık maçlarında takım almış olduğu mağlubiyetlerden etkilendiğini bende düşünüyorum sizler gibi, yapmış olduğum hatadan ufaktan bahsetmek istiyorum.Hazırlık maçlarını hep yüksek itibarlı takımlarla oynama hevesim vardır. Ve bu yine aynı şekilde devam etti fakat oynadığımız takımlar bizden oldukça güçlü olduğu için ağır mağlubiyetler aldık sonuçlar beni lig öncesinde yıprattı diyebilirim . Bundan sonra benzer kulüpler ile oynamak en mantıklısı olacağını düşünüyorum , seneye bunu halledeceğimi söylemeden de geçmek istemedim.

Transferlere gelirsek Yabancıları elden çıkartma gereği duydum, orta sahanın göbeğindeki iki isim taraftarlarında çok sevdiği Batalla ve Belluschi ile yollarımızı ayırdık. Yerlerine gelen 2 isim performans bakımından geçen sezon pek varlık gösterememişler, forma şansı bulamadıkları için fakat ben onların yeteneklerini bende tekrar bulacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden hem maliyetleri ucuz olduğu için bu iki isim ile anlaştım . Aldığım Anderson'un maliyeti 3.9 ve şu an ki piyasa değeri 7M oldu direk .
    Nasıl aldığıma gelirsek takımları oyuncuları listeye ucuz fiyata koydular bende menajerlerin önerisiyle takıma kattım.
    Regenlerden ve türk oyuncuları oldukça istekli bir tavırla takıma aldım.
    Şu anlık rotasyon vs. olarak takım harika bana kalırsa.

UEFA AVRUPA LİGİ 3.TUR RAKİBİMİZ

Bu eşleşme 10 Numara oldu Sezon başında hatırlarsanız bu takım bizi sürpriz bir şekilde elemişti ve korkutucu bir skordu, isteğim olursa seneye keşke tekrar gelselerde rövanşı alsak diyordum hep. Bu fırsatı bana FM verdi ve Football Manager'e buradan teşekkürlerimi iletiyorum : ))

Tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin VOJVODİNA !!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferleri beğendim yeni sezonda başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Transferleri beğendim yeni sezonda başarılar

Eyvallah kardeşim

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

SON TRANSFER

Lorenzo De Silvestri

Spoiler: Lorenzo De Silvestri Özellikleri 

Not : Werder Bremen'e Aylık 100B Kiralanmıştır.
    Bedelsiz transfer olmuştur. Oyuncudan Yıllık gelir = 1M.

UEFA AVRUPA LİGİ 3.TUR
    VOJVODİNA KARŞILAŞMASI 1.MAÇ

UEFA AVRUPA LİGİ 3.TUR
    VOJVODİNA KARŞILAŞMASI 2.MAÇ

GRUP ÖNCESİ RAKİBİMİZ
    PAOK

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

SPOR TOTO SUPER LİG 1.HAFTA

UEFA AVRUPA LİGİ PLAY OFF 1.MAÇ

SPOR TOTO SUPER LİG 2.HAFTA

UEFA AVRUPA LİGİ PLAY OFF 2.MAÇ

SPOR TOTO SUPER LİG 3.HAFTA

VE UEFA AVRUPA LİGİ GRUBUMUZ

Grup Hakkında Düşüncelerim : Tam anlamıyla güç dengesinin bir olduğunu 4 takım diyebilirim, Valencia'yı bir kademe üste atarsak 3 diyelim ona çıkabileceğimiz bir grup olduğu için hedefimizi GRUPTAN ÇIKMAK olarak yükseltiyorum.

HEDEFLER
    LİG : ŞAMPİYONLAR LİGİ ELEMESİNE KATILMAK EN KÖTÜ.
    AVRUPA : GRUPTAN ÇIKMAK

Ufak not, hedefler gerçekleşmezse istifa edilip yeni takım aranacaktır..
    Teşekkürler takip edenler..

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Transferler çok iyi olmuş bu sezon şampiyonluğa oynarız, Avrupa'da da Valencia'ya puan vermezsek gruptan lider çıkarız en az çeyrek final görürüz diye düşünüyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Transferler çok iyi olmuş bu sezon şampiyonluğa oynarız, Avrupa'da da Valencia'ya puan vermezsek gruptan lider çıkarız en az çeyrek final görürüz diye düşünüyorum
    Avrupa'da hedef gruptan çıkmak valla bana göre Şl gibi 1-2 nin önemi pek yok Uefada diye düşünüyorum prestij itibar acısından tabii 1 oluruz inşallah, eyvallah yorumun için

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Grup bana zor gözüktü kolay gelsin

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Grup bana zor gözüktü kolay gelsin
    Birimizden biri yanılacak bakalım

Transferler güzel iyi yatırımlar yapmışsın umarım güzel sonuçlar alırsın. Gruplara gelicek olursak AZ yabana atılacak bir takım değil ve İspanya La Ligadan Valencia var sanırım. Biraz zorlu müsabakalara çıkacaksın inşallah kazanıp en kötü gruptan 2.ci çıkmanı bekliyorum. Başarılar dilerim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Transferler harika, Avrupa Ligi'nde zor gruba düşmüşüz.

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri