Sayfa 5 / 14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 401 sonuç

Konu: The Return Of The King - Stoke City

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Zor bir 3 haftanin baslangicini Arsenal maciyla yaptik, gayret gostersekte karsimizda cikisa gecmeye calisan bir Arsenal vardi. Bu sansi tepeceklerini dusunmuyordum

Liverpool ve City maclari gecsede puan toplamaya baslasak tekrardan

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Ligde çok iyi ilerliyorsun. Kupa'da elenmen kötü olmuş fakat ligdeki konumun daha önemli.
    Kupa'da kalmak riskli bizim icin, kadromuz genis ama kaliteli bakimindan dar. Bu Ingiliz kupalarindada berabere kaldimi "replay" oluyor, araya daha fazla mac atmak istemiyoruz. Onun icin elenmemiz iyi oldu diyebilirim

Ligde su zor takimlari aradan cikardimi birseyler yapiyoruz, en azindan futbol oynamamiza izin veriliyor

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Beraberlik sevmiyoruz galiba

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Beraberlik istedigim icin bir onceki paylasimi yapmistim oyun sesimi duydu ve Liverpool karsisinda bize beraberligi verdi

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ligde çok güzel ilerliyoruz kupadan elenmek dediğin gibi takımın yararına olmuş ama gönül FA'yi almanı isterdi, dediğin gibi oyuncu derinliği var ama kadro kalitesi tüm kulvarlar için yeterli değil

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

11 mac sonunda olusan puan durumu.

Bence sezon sonu olacagimiz yerde burasidir. Ne yukarsini ne asagisini bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Ligde çok güzel ilerliyoruz kupadan elenmek dediğin gibi takımın yararına olmuş ama gönül FA'yi almanı isterdi, dediğin gibi oyuncu derinliği var ama kadro kalitesi tüm kulvarlar için yeterli değil
    Ocak ayi geldiginde, sezon basi gelmek istemeyen oyuncularla tekrar gorusecegiz bakalim fikirleri degistimi. Ondan sonra belki baska hedefler koyabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Colautti bunu kacirinca puan dahi alamiyacagimizi anladik

City'yi gecebildigimiz bir tane bile istatistik yok, puan kaybi kacilinmazdi.

Simdi 7 tane mac ust uste ezilmeyecegimizi dusundugum maclar var. Bunlardan 10 puan alsak cok iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Birinci yariyi beraberlikle bitirebilsek ikinci yari direnmenin meyvelerini alirdik gibime geliyor ama oyle olmadi. Golu yiyince moralmen coktuk ve ondan sonra top oyniyamadik.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yoksa geldigimiz gibi gidiyormuyuz ?

Bu gidis hayira alamet degil, acilen 1 mac kazanmamiz lazim

6 macta 1 puan aldik

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Topu direk Helenius'a atti adam, paf takima yollayip surundururdum Kameni'yi kontratinin sonuna kadar maci kazanmasaydik.

8 net pozisyon yakalamisiz, taktik degisikligi ise yaradi simdilik

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

M.Borough deplasmanindan 3 puan alip orta gruba dahil olmamiz lazim.

Boyle durunca kumede kalma mucadelesini verecek takimlarin arasina batariz

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Üst üste mağlubiyetlerden sonra alığımız aston villa galibiyeti güzel olmuş.Bunda taktik değişikliğinin yanı sıra aston villayı iyi tanımanın da etkisi olduğunu düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bana kalırsa problem savunma zaafı... Yanlışlar doğruları götürdüğünden istikrar sağlanamıyor bir türlü. Zaten Puan durumuna bakıldığında da bu anlaşılıyor. Atılan gol yenilen golden çok fazla... Bu duruma çözüm üretebilirsen takımın toparlanması işten bile değil...

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Takım savunmasında sıkıntı var bloklar arası boşluklar oluyor sanırım maç içinde, hatları birbirine yakın dar alanda oynatıp sahayı ve rakibin oynayacağı alanları olabildiğince daraltmamız gerek yada kişisel hatalar varsa ara transferde alternatifleri çoğaltmalıyız

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

merhaba kolay gelsin epl ye yükselince yönetim transfer bütçesi olarak ne kadar ayırdı?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Bana kalırsa problem savunma zaafı... Yanlışlar doğruları götürdüğünden istikrar sağlanamıyor bir türlü. Zaten Puan durumuna bakıldığında da bu anlaşılıyor. Atılan gol yenilen golden çok fazla... Bu duruma çözüm üretebilirsen takımın toparlanması işten bile değil...
    Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Takım savunmasında sıkıntı var bloklar arası boşluklar oluyor sanırım maç içinde, hatları birbirine yakın dar alanda oynatıp sahayı ve rakibin oynayacağı alanları olabildiğince daraltmamız gerek yada kişisel hatalar varsa ara transferde alternatifleri çoğaltmalıyız
    Takimi dar alanda oynatiyoruz, ve defans cizgimizi geride kuruyoruz. Cogu zaman 10 futbolcu topun arkasinda oluyor.

Bizim cok gol yememiz tamamen kalite eksikliginden. Geri 4'lumuz Championshipte kullandigimiz 4'lu ki orda bile cok sikintilar vermistiler bize.

Ocak ayinda defansi toparlamak adina bir kac hamlemiz olacak.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    merhaba kolay gelsin epl ye yükselince yönetim transfer bütçesi olarak ne kadar ayırdı?
    Ilk basta £7m onu bitirdim £10m daha verdiler ama tabi cogunu maas butcesine aktarmak zorunda kaliyorsun onu fazla yuksek tutmuyorlar basta

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu seferde Ofansif futbolcularimiz yetersiz kaldi.

Yedigimizden fazlasini atalim dusuncesiyle ciktik maca butun golleri biz yedik net pozisyonlarimiz daha fazla olmasina ragmen

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ligin 5'ci sirasinda bulunan Norwich'e karsi galibiyet almaya mecburduk. Siralamada ufakta olsa bir yukselis kaydetmemiz gerekiyor. Asaglarda durdukca insan kume dusme olasigiligi herzaman dusunuyor.

Bu macta stoperdeki 2 oyuncuyu degistik, Shane Duffy ve Boyata'ya gorev verdik. Zorlu bir rakibe karsi cokta iyi oynadilar.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

£5,000,000 odedik Munoz icin.

Aldimi en iyisini alalim dedik, bizim kulube gelebilecek en iyi isim Munoz'du. Butcemizi biraz astik ama umarim takima cok sey katacaktir.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

OCAMPOS sezon sonuna kadar UNITED oyuncusu oldu

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kameni milli takima gidince, kaleye Gomes gecti oda oynadigi ilk macta sakatlandi. Ustune antremanda genc kalecimiz Grimes'de sakatlaninca bu hale geldik.

Genclerden bir kaleci kaleye koymak zorunda kaldik, ve sonuc ortada.

Sezon sonu dusersek tek sebebi Afrika kupasi diyebiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sezonun en onemli maciydi bizim icin. Hafta icinde futbolcularla toplanti yaptik, birseylerin duzelmesi gerektigini soyledik.

Ozelikle bu hafta icin beklettik o toplantiyi.

Belkide dusmemek adina en onemli rakibimizi 6 puanlik bir macta yendik !

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Boyle birsey olamaz, bu skoru hak etmedik

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Sen git sunderland'ı yen southamptona yenil olcak işmi.. Transfere gelirsek Munoz iyi bir stoper lakin 5 Milyonda senin için ciddi para ben olsam vermezdim ona o parayı

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Su ise bak arkadas, bilsem bu sansizlik takim uzerinden kalkacak istifa ederim .

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bir an galibiyeti aldigimizi sandim ama mutlulugum cok surmedi 70'den sonra cift forvette donmustuk her turlu riski almistik galibiyet icin.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Skora aldanmayin, 80den sonra atmaya karar verdik cogunu.

Mutlak galibiyet lazimdi bize ama Cardiffinde son sansiydi diyebilirim.

Cardiff ve Middlesbrough bu saaten sonra dusmustur, ucuncu takim biz olmayalim yeter.

Geriye dustugumuzde ben

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

VE Carlos Kameni geri donuyor

Afrika kupasina gidip ordan sakat donen kalecimiz iyilesti ve bu hafta kalede olacak.

Bilici görünce Beşiktaşamı gidiyorsun acaba dedim.

Bu arada yaptığın sık güncellemeler ve heyecan dolu anlatışın ile birlikde cidden oynamış kadar oluyorum.

Tekrar başarılar.

Sayfa 5 / 14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri