Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 112 sonuç

Konu: Genç Galatasaray

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Genç Galatasaray

(Burada okuyacaklarınızın hepsi Hayal Ürünüdür.)

Yeni sezonda Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena kombinemi yenilemeyi düşünmüyordum amacım yurt dışına çıkarak futbolun peşinden koşmaktı ve tekn,k direktör olmak istiyordum. Bu fikrimi daha önce bir projeye dönüştürüp başkan Ünal Aysal'a göndermiştim ancak bu olayın gerçekleşmesi bana ütopik geliyordu açıkçası... (Ben kim,Galatasaray kim...)

Bir gün telefonum çaldı numara bana tanıdık gelmedi ilk başta açmak istemedim ama sonra birden telefonu açmış bulundum ve o an şoka uğradım. (Saat: 11:22)

+ Efendim?...
    -Merhaba Samet Samasti ile mi görüşüyorum
    + Evet siz kimsiniz?
    -Ben Galatasaray Spor Kulübünden arıyorum Ünal Aysal'ın asistanıyım, adım Gonca.
    +B.Bu.Buyrun... (Heyecanlı bir ses ile)
    -Başkanımız sizinle özel bir görüşme yapmak istiyor, projeniz ile ilgili
    +Tabiki çok memnun olurum. Allahım rüyamı bu... Çok özür dilerim çok heyecanlıyım
    -(Gülerek) Önemli değil... Ne zaman müsait olursunuz?
    +Başkanımız uygunsa hemen... Şimdi gelebilirim.
    -Tamam halde çok şanslısınız saat 14:45Te kulüp binasında olabilir misiniz? Başkanın o saatte boş vakti görünüyor.
    +T..Ta..Tamam.. Hemen geliyorum. Oradayım yani. Beni düşünmeyin siz.. Çok teşekkür ederim.... (Heyecanlı bir halde, saçmalıyorum ve telefonu yüzüne kapatıyorum)

Yaklaşık 1 buçuk saat sonra kendimi kulüp binasının önünde bulmuştum... 1 saat 45 dakika vardı ne yapayım diye düşünürken binada beklemek için içeriye girdim. Kapıdaki görevlilere Gonca Hanım ile görüşmek istediğimi söyledim yaklaşık 15 dakika sonra Gonca Hanım beni davet etti ve yanına çıktım.

+Merhaba Gonca Hanım, ben Samet Samasti
    -Merhaba Samet Bey, erken geldiniz
    +Evet telefonu kapattığım gibi kendimi yol vurdum çok heyecanlıyım.
    -Anlıyorum. İsterseniz siz biraz sakinleşmeye çalışın..
    +Peki teşekkür ederim.

Aradan 15 dakika geçmiş ve başkanın odasından küfürle karışık bağırış çağırışlar yükselmeye başlamıştı ve birden kapı açıldı başkan sinirli bir şekilde odadan çıkıp Gonca Hanım'ın masasına geldi ve derhal Samet'i arayın hemen gelsin dedi. O an şaşkınlıkla olanları izliyordum. Dona kalmıştım adeta... Gonca Hanım; Ünal Bey Samet Bey geldi sizi bekliyor dedi ve beni işaret etti. Birden ayağa kalktım ve şaşkınlıkla elimi uzattım. Ünal Aysal elimi sıktı ve buyrun içeriye geçelim dedi.
    Başkanın odasına girdiğimde masanın üzerinde bir çok evrak duruyordu ve hepsi karmakarışıktı...
    Başkan masasına geçti ve;

-Samet, dosyanı inceledim ve çok etkilendim doğrusu. Biliyorsun şuan kulubümüzün bir teknik direktörü yok ve incelediğimiz isimler bizden adeta kulübün tapusunu istiyorlar, senden teknik direktör olmanı istiyorum.
    +Ney?.... (Neye uğradığımı şaşırmıştım, Allahım neler oluyor rüyamı bu)...
    Başkan devam etti:
    -Anlıyorum senin şaşkınlığını ama çok ciddiyim takımın başına geç ve elinden geleni yap. Ama sana şunu söyleyeyim en ufak yanlışın kendini kapının önünde bulursun, hatta birini bulunca hemen gidersin.
    Bu teklif karşısında hiç düşünmeden heyecanlı bir şekilde bağırdım:
    +Kabul ediyorum Ünal Bey. Parayı konuşmayacağım. Hemen başlayalım ozaman. Bu rüyayı birgün bile yaşamaya değer...
    -Tamam o halde. Aramıza hoşgeldin Samet. Hemen başlamanı istiyorum.
    +Peki Ünal Bey... Yarın sabah başlıyorum.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takımım Galatasaray olacak ve 14.3.0 güncellemesi ile oynayacağım. Yalnızca Editör üzerinden Türk olma yılını 1'e indirdim. Bazılarınız bu duruma tepki gösterebilirsiniz. Anlayışla karşılarım

Okudum ve Onaylıyorum...
    Last edited by samasti : 14.Nisan.2014 at 01:00

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Onaylandı, başarılar.
    Teşekkür ederim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ertesin Gün.... Sabah 8:50
    +Merhaba Tugay, ben Samet yeni teknik direktör olarak başladım.
    -Merhaba Samet. Memnun oldum, umarım başarılı oluruz.
    +Teşekkür ederim. Bütün takımla toplantı yapmak istiyorum.
    -Derhal ayarlıyorum.

Saat 9:30 Takım toplantısı başlıyor...
    +Merhaba beyler. Adım Samet. Yeni teknik direktörünüzüm. Benim burada bulunmam bazılarınızın garibine gitmiş olabilir. Ama bu durumu zamanla aşacağımızı düşüyünüyorum. Takımı baştan aşağıya yenilemeye başlayacağım ve gençlik aşısı başlıyor... Kimsenin yeri garanti değil ve kimse de kalıcı değil bunu bilin...

Yaprak Dökümü Başlıyor...
    Floryada hareketli saatler yaşanıyor... Takımdaki futbolcuların çoğu kendilerine gelen haberle şaşkına dönmüş durumda... Yıldızlar gidiyor....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Transfer Geçmişi

Hazırlık maçları ve Fikstür (Bazı maçları ekstra ekleyeceğim)

Türkiye Süper Kupa Finali:
    Zor bir maç olacağı belliydi ve herkesi şaşırtan kadro sahadaydı... Maç kısır geçti, penaltılarla maçı aldık...

Sezonun ilk derbisi... Beşiktaş'ı kendi sahasında farklı yendik

6. Default

Başarılar hocam hepimizin hayalinde olan bir kurguyu yazıya dökmüşsün umarım hayallerinde başarılı olursun

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'da Deprem!!!

Çiçeği burnunda teknik direktör Samet Samasti, Galatasaray'ın yıldızlarını satılık listesine koydu. Aralarında Selçuk İnan, Felipe Melo, Didier Drogba, Burak Yılmaz, Wesley Sneijder'in de bulunduğu yıldızlar birçok takımın transfer radarına girmiş durumda. Anlaşılan Samet Samasti radikal kararları ile çok konuşalacak!!!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by JoyStick View Post
    Başarılar hocam hepimizin hayalinde olan bir kurguyu yazıya dökmüşsün umarım hayallerinde başarılı olursun
    Teşekkür ederim. Umarım istediğim gibi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Başarılar
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'da Muslera Şoku!
    Galatasaray'ın başarılı eldiveni Fernando Muslera'ya sakatlık darbesi... Çiçeği burnunda teknik direktör Samet Samasti'nin radikal kararlarından etkilenmeyen sayılı futbolculardan biri olan Uruguay'lı file bekçisi antrenmanda yaşadığı sakatlık sonucu 3 ay yeşil sahalardan uzak kalacak. Bu dönemde kaleyi genç eldiven Eray'ın koruması bekleniyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kayserispor 1 - 1 Galatasaray

Kayseri deplasmanına kafamdaki 11 ile çıktığım ilk maçta Kayserispor'u kendi yarı sahasına
    hapsetmemize rağmen kaleye şut atamadığımıziçin 1 puana razı olduk.
    Bu gençler iş yapacak gibi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray zor kura çekti...

Şampiyonlar Ligi'nde F Grubunda mücadele edecek olan temsilcimiz grupta zor maçlara çıkacak. Kura çekimlerinin ardından NTVSPOR mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan Türk teknik adam; ''Zor gruba düştüğümüzü düşünmüyorum. Galatasaray'a gençlik aşısı yapmaya çalışıyoruz. Bu süreci sancılı geçirebiliriz. Radikal kararlar ve farklı onbirler görebilirsiniz. Ama grupta diğer 3 takımla aynı şansa sahibiz. Galatasaray fikstüründeki maçların hepsine kazanmak için çıkar. Taraftarımız merak etmesin kazanmaya aç, dinamik, gencecik bir takım oluşturmaya çalışıyoruz bu süreçte sabırlı olsunlar ve bize destek olsunlar'' dedi.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Geçmiş olsun o grup ne öyle

Öncelikle başarılar diliyorum tuttuğum takımımla ilerlediğin için zevkle takip edeceğim. Lige güzel giriş yapmışsın. ŞL'deki kuraya baktım fakat işimiz zor gibi görünüyor. Chelsea'yı evimizde yenersek ve Napoli'yi de 2 maçta devirebilirsek aslında çıkabiliriz bu gruptan inşallah öylede olur. Şimdiden kolay gelsin hocam genç oyunculara yönel. Birde forvete takviye yapacaksan Lisandro Lopéz derim tek geçerim al çok faydalı...

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Türk olma yılını 1 yıla indirmek yerine direk yabancı kuralı yamasını kurup oynasan daha iyi olurdu bence.Omar çok süper transfer.Bilinmeyen bir yetenek.Başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Türk olma yılını 1 yıla indirmek yerine direk yabancı kuralı yamasını kurup oynasan daha iyi olurdu bence.Omar çok süper transfer.Bilinmeyen bir yetenek.Başarılar

Aynen katılıyorum, ülkeye gelen bir oyuncu 1 yıl sonra Milli Takım'a alınabilecek, gerçekçilikten uzak bir kariyer olacak..

Türk olma süresine dokunmayıp keşke geniş bir yabancı kuralı yaması kullansaydın..

Bu arada Başarılar Dilerim..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Yapacak birşey yok... Hedefimiz en kötü Avrupa Ligi'nde devam etmek olacak...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Öncelikle başarılar diliyorum tuttuğum takımımla ilerlediğin için zevkle takip edeceğim. Lige güzel giriş yapmışsın. ŞL'deki kuraya baktım fakat işimiz zor gibi görünüyor. Chelsea'yı evimizde yenersek ve Napoli'yi de 2 maçta devirebilirsek aslında çıkabiliriz bu gruptan inşallah öylede olur. Şimdiden kolay gelsin hocam genç oyunculara yönel. Birde forvete takviye yapacaksan Lisandro Lopéz derim tek geçerim al çok faydalı...

Teşekkür ederim, benim içinde farklı bir deneyim olacak. Kaldıki ezber bozacak bir transfer politikası izlemeyi düşünüyorum. Galatasaray kadrosunda bulunan yaşı 23 üzeri olan bütün futbolcuları unutabilirsin yeniden yapılanıyoruz. Devre arasında tamamlanırız diye düşünüyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Oyuna yama kurduğum zaman ilerileyen dönemlerde sapıtmalar oluyor. Bir takım oyundan atma sorunları vs... Bunun önüne geçmek için böyle bir çözüm ürettim. Evet milli takıma seçilme gibi bir saçmalık olacak ama... Ayrıca Omar tranaferini özellikle yaptım, Gerhartd ve Omar her oyunda kesinlikle alıp banko oynattığım oyuncular. Gözden kaçırmadığın için teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post

Aynen katılıyorum, ülkeye gelen bir oyuncu 1 yıl sonra Milli Takım'a alınabilecek, gerçekçilikten uzak bir kariyer olacak..

Türk olma süresine dokunmayıp keşke geniş bir yabancı kuralı yaması kullansaydın..

Bu arada Başarılar Dilerim..

Ehh. Milii Takım açısından evet diyebiliriz. Bu arada teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi F Grubu İlk Maçında Rakibimiz Chelsea

Maç içerisinde olumlu hareketlerimiz olduğunu düşünüyorum. Genç ağırlıklı bir kadro olmamıza rağmen Chelsea'ye 3 farklı mağlup olduk. Fakat 3 puan ile birlikte Omar Abdulrahman'ı da kaybettik. Genç futbolcumuz 3 hafta sahalaradan uzak kalacak
    Last edited by samasti : 14.Nisan.2014 at 20:46

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi hezimetinin ardından lige geri döndük ve Konyaspor karşısında kendimizi göstermesini bildik.

Ard arda oynadığımız derbi maçlar beni düşündürmeye başlamadı değil... Genç kadromuza 3 tecrübeliyi monte ederek derbi maçında da kendimizi gösteriyoruz.

Zorlu mücadelenin ardından mikrofonlarımıza konuşan Samet Samasti, ''Chelsea maçı dönüşü iki kritik maça çıktık ve alnımızın akıyla 3 puanla ayrılmasını bildik. Takımın şuanda ki formundan memnun değilim. Şuana kadar henüz %50 miz ile mücadele ediyoruz. Genç oyuncuların form tutması ve üzerlerindeki heyecanı atması zaman alacak gibi'' dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Türklerin Avrupa Yürüyüşü!
    Eurosport Şampiyonlar Ligi maçı öncesi İstanbul TT Arena Stadı önünde toplanmaya başlayan Cimbom taraftarının maça yoğun ilgisi var. Atletico Madrid'i zor bir akşam bekliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Atletico Madrid'i tek golle geçmesini bildik... Açıkçası maçta zor anlar yaşattılar ve soğuk terler dökmedik değil...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar seri maçlar oynuyorum ve sadece önemli olan mücadelelerin SSlerini ekleyeceğim.

Galatasaray 2 - 0 Karabükspor
    Ligde ikinci sırada yer alan Karabükspor'u evimizde yenmesini bildik. Goller Burak ve Sneijder'den geldi.

Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda ezeli rakibimzi Fenerbahçe'yi şans faktörüyle devirdik. Skor iyi
    olabilir ama futbol rezaletti.

Derbi maçın ardından yine Şampiyonlar Ligi mücadelesi ve rakip evimizde ağırladığımız Napoli oldu... Evimizdeki maçları kazanmamız bizim için avantaj olacak...

Tam anlamıyla mest olmuş durumdayım... Napoli karşısında mükemmel oynadık ve net bir skorla evimizdeki mücadeleyi kazandık

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Son maçların ardından Spor Toto Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi puan durumu şu şekilde;

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray TV'nin yayınına telefon ile bağlanan Teknik Direktör Samet Samasti flaş açıklamalar yaptı.

-Hocam öncelikle iyi akşamlar dilerim. Takımın genel durumu ve medyada yer alan transfer dedikoduları ile ilgili yorumlarınızı öğrenmek istiyoruz.
    +Merhaba İyi yayınlar arkadaşlar. Takımın genel performansından memnunum. Yavaş yavaş vites yükseltmeye başladığımızı söyleyebilirim. Şuan takım performansı %60 lara yükselmiş durumda ama hala istediğim oyunu oynayamıyoruz.
    -Hocam takım şuan çok iyi gidiyor ve biz bu durumdan memnunuz açıkçası (Gülüyor) Ancak son zamanlarda medyada yer alan transfer dedikoduları hakkındaki yorumlarınızı da merak ediyoruz. Sneijder ve Semih Kaya'ya ciddi teklifler varmış?
    +Aslında son zamanlarda medyada yer alan haberleri bizde duyuyoruz ancak öyle söylenildiği gibi kulübe yapılan bir teklif yok. Sneijder'i Premier Lig'den bir takım ve Semih'i de Fransa Lig 1'den bir takımın izlettiğini biliyoruz.
    -Peki hocam transfer olma durumları varmı futbolcularımızın?
    +Semih Kaya kesinlikle satılmayacak bunu net bir şekilde ifade edebilirim. Ancak Sneijder için iyi bir teklif gelmesi halinde değerlendireceğiz. Transferden gelecek para ile geleceğe yönelik oyuncuları devre arasında takıma katabiliriz.
    -Hocam transfer demişken Ajax'lı Denswil ile ilgilendiğiniz söyleniyor bu konu hakkında yorumlarınız var mı?
    +Medya her zaman her şeyi yazabilir, yorum yapmayacağım. Fakat unutulmasın Galatasaray'a bir zamanlar Zidane'ın transfer olduğu bile yazılmıştı
    -Peki hocam yayınımıza bağlandığınız için teşekkür ederiz. Sizi daha fazla meşgul etmeyelim.
    +Teşekkür ederim anlayışınız için iyi yayınlar, iyi akşamlar...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Gençleştirmeyi ilk sene değilse ikinci sene yapsan daha iyi olur düşüncesindeyim. Oyuncularına daha çok teklif gelecektir.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Chelsea ver Fenerbahçe maçları hariç süper

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri