Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 112 sonuç

Konu: Genç Galatasaray

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim. Gençleştirmeyi ilk sene değilse ikinci sene yapsan daha iyi olur düşüncesindeyim. Oyuncularına daha çok teklif gelecektir.
    Bende öyle düşünüyorum ama hemen aşıyı yapmak istedim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Chelsea ver Fenerbahçe maçları hariç süper
    Teşekkür ederim bende Chelsea maçı hariç hepsine sevindim fakat skor olarak iyi sadece

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gençler İş Başında...
    Florya, Samet Samasti'nin başlatmış olduğu gençlik rüzgarının etkisine girmeye başlamış bile...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Antalyaspor maçı öncesinde Samet Aybaba ve Samet Samasti arasındaki demeç savaşı farklı bir boyut kazandı....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Genç Galatasaray, Antalyaspor engelini zorlanmadan geçti... Gol yollarında daha etkili olmamız şart...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi'nde de Hırslıyız!
    Topu Napoli oynadı fakat biz kazandık... Penaltı bana kalırsa penaltı değildi... Hakeme teşekkür etmekten başka birşeyimiz yok, resmen 1-0 önde başladık . Ne olursa olsun kazanmak güzeldi... Ama bütün bunların yanında Hajrovic'i kaybetmemiz kötü oldu! 3 ay sahalardan uzak kalacak...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray Gurbetçi Yıldızların peşinde...

Devre arasında takıma genç oyuncu takviyesi yapacak olan Samet Samasti, gözünü gurbetçi yıldızlara dikti... Son zamanlarda Türkiye Milli Takımında iyi performans sergileyen yıldız futbolcular bir çok kulübün radarına girmiş durumda

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kasımpaşa 0 - 1 Galatasaray

Gol yollarındaki sıkıntımız devam ediyor... Oyunu domine ediyoruz gol buluyoruz fakat takımı rahatlatacak golleri atamıyoruz. Kaza yaşanmadan maçı kazandık.

Galatasaray 3 - 0 Akhisar Gençlik Bld.

Nihayet uzun bir aradan sonra 3 farklı bir galibiyet aldık. Emre Çolak'ın mükemmel oyunu takıma ivme kazandırdı.

Galatasaray 0 - 1 Chelsea

Yine Chelsea yine hüsran... Kafa kafaya oynadığımız maçta tecrübesizlik canımızı yaktı. Diğer taraftan Atletico Madrid'in gruba havlu atan Napoli ile berabere kalması son maç öncesi moralleri düzeltti.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yine tek golle galibiyeti elde ettik... İnşallah daha fazla gol atmaya başlarız.

Yedeklerle çıktığımız maçta zayıf rakibime karşı iyi bir galibiyet aldık...

Ve herzamanki gibi Rize karşısında da tek golle zafere ulaştık... Ademi ve Samed etkili olamıyor farklı bir çözüm bulmamız şart...

Atletico karşısında istediğimizi aldık... Takımın en iyi yaptığı iş gol yememek... Atamıyoruz ama yemiyoruzda... Üst tura çıkmayı başardık...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçeli olarak başarılar dilemek içimden gelmiyor ama Başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Fenerbahçeli olarak başarılar dilemek içimden gelmiyor ama Başarılar
    Teşekkür ederim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen iyi yolda gidiyorsun. Aşı tutmuş. Senin adına sevindim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aynen iyi yolda gidiyorsun. Aşı tutmuş. Senin adına sevindim.
    Teşekkür ederim.. Bencede

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Devre arasına kadar hızlı bir geçiş yaptım maçların hepsini bir kere de ekledim... Transfer sezonu çok hareketli geçti... Resimler biazdan

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Üst üste mağlubiyet ve beraberlik iyi olmamış trabzon deplasmanla toparlanmışsın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Selçuk İnan Marsilya ile anlaştı!
    Galatasarayda beklenen yaprak dökümü başladı. Takımın en etkili ismi Selçuk İnan ile yollar ayrıldı...

Aurelien Chedjou Everton'a

Galatasaray'a sezon başında transfer olan Chedjou'da gençlik operasyonundan payını aldı.

Gökhan Zan Viktoria Plzen Yolcusu

Gurbetçi genç yıldız Kaan Ayhan Galatasaray'da

Galatasaray uzun süredir peşinden koştuğu gurbetçi yıldızı renklerine bağlamayı başardı...

Schalke'nin Yunan yıldızı Galatasaray'da

Geleceğin yıldızlar arasında gösterilen Papadopoulos Galatasaray forması giyecek...

Almanların Futbol Dünyasına Yeni Hediyesi Maximilian Arnold'da Galatasaray'da

Genç alman oyuncu hatırı sayılır bir bonservis bedeliyle Türkiye'ye getirildi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Üst üste mağlubiyet ve beraberlik iyi olmamış trabzon deplasmanla toparlanmışsın
    Evet Türkiye Kupası maçlarının fikstür sıkışılığından kaynaklandı. Yeni oyuncularla rotasyonda sıkıntı yaşamayacağız diye düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Transfere çok para harcadık ve hepsini 48 ay vadeli aldığımız için sezon sonunda transfer yapmayı düşünmüyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi'nde geleneği sürdürebilir miyiz, yine Çeyrek Final olur mu acaba diye düşünüyordum fakat bu düşünce rüyalarda kaldı...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Transferlere çok paralar harcamışsın 48 ay olabilir ama çok büyük paralar. Bayern maçında şansın %40 gibi gözüküyor

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Transfere çok büyük para harcamışız 2 sene transfer yapmasak anca toparlarız
    Bayern'i geçemeyiz

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Genç kadroların neler yapabileceğini kestirmek çok zor ondan ötürü bayern karşısında iyi çalış

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Transferlere çok paralar harcamışsın 48 ay olabilir ama çok büyük paralar. Bayern maçında şansın %40 gibi gözüküyor
    Evet maalesef bakalım istenilen performansı verebileceklermi...

Transfere çok büyük para harcamışız 2 sene transfer yapmasak anca toparlarız
    Bayern'i geçemeyiz
    Transfer konusunda hemfikirim. Aslında yapıldıktan sonra pişman oldum ama ben isteyip onlar vermeyince bir anlık çılgınlıkla oldu hepsi Ayrıca Bayern karşısında benimde hiç umudum yok... İyi dileklerin için teşekkür ederim

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Genç kadroların neler yapabileceğini kestirmek çok zor ondan ötürü bayern karşısında iyi çalış

Neyle karşılaşacağımızı kestirmek zor değil aslında... Bu yüzden 3 gözlemci yollayacağım Bayern için ve yakında takibe alacağım. Kendimde izlemek istiyorum maçlarını bakalım göreceğiz artık

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Neyle karşılaşacağımızı kestirmek zor değil aslında... Bu yüzden 3 gözlemci yollayacağım Bayern için ve yakında takibe alacağım. Kendimde izlemek istiyorum maçlarını bakalım göreceğiz artık
    Emre Utkucanı Gönder gitsin 3 tane niye gönderdin

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Transfer konusunda hemfikirim. Aslında yapıldıktan sonra pişman oldum ama ben isteyip onlar vermeyince bir anlık çılgınlıkla oldu hepsi Ayrıca Bayern karşısında benimde hiç umudum yok... İyi dileklerin için teşekkür ederim
    Ben de Kampl'da öyle yapmıştım çaktırma

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Maçlar güzel gidiyor..

Zor bir ŞL grubundan da çıkmışsın tebrikler, umarım Bayern'i geçebilirsin ama şansın çok düşük..

Transferler çok maliyetli olmuş, bu açığı kapatmamız gerek, ya ŞL'de başarılı olmalıyız ya da yıldızlarımızı satış listesine koymalıyız

Transferlerde gençlere yönelmen mantıklı..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tarih : 07.02.2014 09:57
    Yer: Florya Metin Oktay Tesisleri / Teknik Direktör'ün Odası

Emre Utkucan eline karışık şekilde topladığı birçok evrak ile telaşlı ve heyecanlı bir şekilde Samet Samasti'nin odasına giriyor...

+Hocam Günaydın... Sizinle paylaşmak istediğim çok önemli bir bilgi bulunuyor...
    -Emre Günaydın, hoşgeldin de niye geldin... Ben seni Güney Amerika'da oyuncu araması yapmak için gittiğini biliyorum...
    +Evet Hocam zaten bunun için geldim... İki gece önce sizi aradım fakat ulaşamadım... Telefonumu ve cüzdanımı ve tabletimi Uruguay'da kaldığım bir otelde çaldılar... İçerisinde çok önemli bilgiler ve oyuncu havuzu bulunuyordu...
    -Ne demek bu! Yani okadar harcama yapıp seni gönderiyoruz, emeklerinin ve kulüp parasının havaya uçtuğunu mu söylüyorsun Emre??
    +Dün liseler arası yapılan bir futbol festivaline katılmıştım.. Çok kalabalık bir oyuncu topluluğu ve birçok yerel takımın katıldığı bir organizasyon... Her sene düzenleniyor ve Avrupa'nın önde gelen bütün kulüplerinin Gözlemcileri ile Futbol Simsarları bu organizasyonda yerini alıyor...
    -Eee..
    +Bu turnuva oldukça verimli geçti ve 3 tane oyuncunun yakın takibe alınması için bildiride bulunmuştum... Daha sonra akşam otelin lobisine geldim birşeyler atıştırmak için... Bir kadın yanıma oturdu ve muhabbet etmeye başladık... Futbolcu Gözlemcisi olduğumu bildiğini ve bana çok iyi bilgiler verebileceğini belirtti.
    -Dinliyorum seni... (O sırada Emre'nin elindeki evrakları inceliyorum)
    +Bende neler yapabileceğimizi sordum... Geçimini bu işten sağlıyormuş buranın gençlerini çok iyi tanıdığını ve gözlemcilik lisansı sahibi olduğunu söyledi. Uzun bir süre muhabbet ettikten sonra kendi odasına gittik ve sohbete devam ettik.
    -Sonrası malum tabi...
    +Hayır düşündüğünüz gibi değil... Kadın bana çok önemli bilgiler verdi ve yıldız potansiyeline sahip olacak bir gencin adını verdi ve listemde de o ismi gördüğünü söyledi... Birçok kulüp bu oyuncunun peşindeymiş ve gözlemcileri raporlarını hazırlamaya başlamışlar bile...
    -Sende hazırladın umarım...
    +Evet... Detaylı bir rapor hazırlamıştım. İzlediğim oyuncu içinde ama içlerindeki bir oyuncunun çok yetenekli olduğunu söyledi... Ardından da odalara dağıldık... Sabah kalktığımda ise yatağın kenarında bulunan kişisel eşyalarım uçmuştu... Kadın eşyalarımı çalmış... Otel lobisi kadını görmediğini ve güvenlik kameralarını olmadığını söyledi... Bende çıktılarını kağıda almıştım önceden bu yüzden apar topar geldim... Hemen harekete geçmeliyiz...

-Bu konu ile ilgili detaylı inceleme yapmak için Gözlemci kurulunun toplanması için yardımcı olurmusun acil olarak...

Olaylar farklı bir boyut kazanmak üzere... Bakalım neler olacak... Kim bu oyuncu... Kadın kim?
    Last edited by samasti : 17.Nisan.2014 at 14:31

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Emre Utkucanı Gönder gitsin 3 tane niye gönderdin

Henüz göndermedim Emre ile aramız açık son olaydan sonra...

Ben de Kampl'da öyle yapmıştım çaktırma
    Tahmin edebiliyorum. Bir an siz kimsiniz ben alırım moduna giriyorum

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Maçlar güzel gidiyor..

Zor bir ŞL grubundan da çıkmışsın tebrikler, umarım Bayern'i geçebilirsin ama şansın çok düşük..

Transferler çok maliyetli olmuş, bu açığı kapatmamız gerek, ya ŞL'de başarılı olmalıyız ya da yıldızlarımızı satış listesine koymalıyız

Transferlerde gençlere yönelmen mantıklı..
    ŞL'den çıkmak tamamen surpriz oldu... Takım ligdeki oyunundan çok farklı oynadı. Bunda da Avrupa maçlarındaki bonusun fazla olması etkili diye düşünüyorum.
    Transferlere gelince maliyeti yüksek oyuncular oldular ama zarar etmeden aynı fiyata satarım diye düşünüyorum.
    Gençlik aşısı hep hedeflerim arasında bulunuyor. Bakalım ileride neler olacak

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri