Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sonuç ne olur?

Voters
36. You may not vote on this poll
  • Fenerbahçe kazanır

19 52.78%
  • Berabere biter

7 19.44%
  • Beşiktaş kazanır

10 27.78%
Sayfa 2 / 13 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 361 sonuç

Konu: Fenerbahçe-Beşiktaş | STSL 13. Hafta

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Gerilim artarsa bizim aleyhimize olur. Sakin bir maç çıkarmalıyız. Böyle durumlarda taraftarımızın da tepkisi çok önemli. Soğukkanlı olan taraf kazanacaktır diye umuyorum.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Bu ligin büyükler arasındaki kuralı geçerli olur bence

Fenerbahçe Galatasarayı yener , Beşiktaş Fenerbahçeyi yener , Galatasaray Beşiktaşı yener.

Ligdeki büyük takımların genel olarak bu sürkülasyon içinde döndüğünü düşünürsek ; Beşiktaşın kazanmaya daha yakın olduğunu düşünüyorum.
    FB ve BJK arasındaki maçlara uzun süredir bakmamışsın belli, FB son yıllarda hep önde ve BJK'a öne geçme şansı vermiyor. Özellikle son 8 maçtan sadece 1 galibiyet almışlar.

Derbilerde favori olmaz diye bir şey olmaz, hem saha avantajı hem de oyun olarak FB favori ama derbilerde sürpriz de bol olur. Ben zevkli ve gollü bir maç bekliyorum.

Cüneyt Çakır'ın da bu maça özellikle atandığını düşünüyorum, kendisi Fırat Aydınus gibi TFF'nin tetikçiliğini yapmaya devam edecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Gökhan Töre zorlayabilir bizi. Onun dışında Bjk-Gs maçında görüldüğü gibi Beşiktaş Veli ile oynadığı zaman en küçük pres de eli ayağına dolaşıp önemli hatalar yapabiliyor. Yalnız Beşiktaş Fernandes, Oğuzhan ve Atiba gibi 3 tane yumuşak ayaklı ortasaha ile çıkarsa presimizi bertaraf edebilir. Bu durumda kanatlardan saldırmak zorunda kalıcaz. Serdar gibi bir bekin olması da bizim için önemli bir avantaj.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Bu akşam bizleri adrenalini yüksek bir derbi bekliyor..

Bence ; iki takımda çok pozisyona girecek ama skor olarak kısır biteceğini düşünüyorum.. Skor tahminim 1-1..

Cüneyt Çakır da bu maçı başarılı bir şekilde yönetecektir , güvenim sonsuz..

Fair-Play ruhuna yakışan bir derbi olması dileğiyle , Başarılar Beşiktaş'ım

Nesil
    2006

Tribünde çArşı olmadıktan sonra bu maçın benim için bir anlamı yok!

Onun dışında kıran kırana bir maç bekliyorum, 3-1 gibi skorla kazanırız. Emenike'den artık bir patlama görmek istiyorum. Büyük ihtimalle Sow yedekte kalacak, Emenike, Webo ve Kuyt oynayacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Cüneyt Çakır maça damgasını vurur.Bunu yazın kenara.Fenerbahçe kazansa bile bu maçın ardından maç esnasındaki eyyam dolu kararlar konuşulur. Şu adamı verelim yurt dışında maç yönetsin.Sevmiyorum ben yönetimini falan.

Maçta Fenerbahçe favori diyenler çoğunlukta. Geride kalan haftalarda sanırım 10 galibiyet aldı Fb ve bunların 4 tanesi son dakika golüyle.İster şans deyin,ister hırs ,azim,mücadele vs... Beşiktaş işe Galatasaray maçına kadar rakipleri eze eze geliyordu. Aralarındaki puan farkı son dakika golleriyle oluşmuş durumda.Mücadele ve pres anlamında ben Beşiktaş'ı hem genç hem de dinamik bir kadrosu olduğundan 1 adım önde görüyorum fakat saha içi tecrübesi ve olgunluğu anlamında Fenerbahçe önde. Eğer Fenerbahçe öne geçerse Beşiktaş maçı çok zor çevirir fakat Beşiktaş öne geçerse o zaman maç güzelleşir.Böyle bir durumda da Beşiktaşın hızlı hücumları sokoru belirler. İyi olan ya da hak eden değil,Beşiktaş kazansın. Hem de son dakika golüyle kazansın ve sona ersin artık şu "son dakika şansı"
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Motta atılır, gerisini bilmiyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

@ nannar ; "son dakika şansı" çok kişiyi gerer boşuna Fenerbahçe - Beşiktaş maç konusu yerine senin ve Fenerbahçeli arkadaşların atışmasına döner gerek varmı
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

atışmaya girmek gibi bir amacım falan yok. yalnız Fenerbahçe ciddi ciddi beşiktaş maçını da son dakikada falan alırsa çok trajikomik bir durum oluşacak. eskiden 5 dakikada beşiktaş deyimi oluşmuştu... şimdi de "maç biter fenerbahçe bitmez" deyimi oluşur
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İllaki öyle bir amacın vardır demedim zaten yanlış anlaşılmasın Ama şu da var ki son dakika golü kaza bela atılan bir gol değil ise yani rakibe çarpıp girmiyorsa ne bileyim defans uzaklaştırmak için vururken hücumcuya çarpıp gol olmadıysa diğer atılan tüm organize goller gibi gol değerinde.Sonuçta 90 a kadar atılan gollerde aynı şekilde paslaşmalar ve belirli bir organizasyon şeklinde oluyor 90 ve sonrasında atılan gollerde yani bu benim şahsi fikrim 1-89 a kadar atılan goller ne ise 90 ve +sında atılan goller de aynı değerde sonuçta
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Ben FB ve BJK'nin oyun anlayışlarını bir birine benzetiyordum BJK'nin de bu sezon çok başarılı olacağını düşünyordum ancak sezon başında ki tempoyu ve havayı sonraki haftalara taşıyamadılar.

Sonuçta bir derbi maç favorisi olmaz ancak kendi sahamızda olmamız ve son zamanlarda ki formumuz sayesinde avantajın bizde olduğunu düşünüyorum.
    Burak

Quote Originally Posted by himone View Post
    FB ve BJK arasındaki maçlara uzun süredir bakmamışsın belli, FB son yıllarda hep önde ve BJK'a öne geçme şansı vermiyor. Özellikle son 8 maçtan sadece 1 galibiyet almışlar.

Derbilerde favori olmaz diye bir şey olmaz, hem saha avantajı hem de oyun olarak FB favori ama derbilerde sürpriz de bol olur. Ben zevkli ve gollü bir maç bekliyorum.

Cüneyt Çakır'ın da bu maça özellikle atandığını düşünüyorum, kendisi Fırat Aydınus gibi TFF'nin tetikçiliğini yapmaya devam edecektir.
    CeNTer_TR'nin söylediği kural özellikle son 5 yıldır bozuldu. Yine de size katılmıyorum, derbiler sürpriz maçlardır, her an her şey olabilir. 8 maçta 1 galibiyet galiba Kadıköy için geçerli ama ben de Beşiktaş açısından pozitif bir bilgi paylaşayım. Son 3 Fener-Beşiktaş maçının 2'sini Beşiktaş kazandı.

Neyse umarım temiz bir maç olur. (Hem mücadele hem de hakem kararları)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Cüneyt Çakır maça damgasını vurur.Bunu yazın kenara.Fenerbahçe kazansa bile bu maçın ardından maç esnasındaki eyyam dolu kararlar konuşulur. Şu adamı verelim yurt dışında maç yönetsin.Sevmiyorum ben yönetimini falan.

Maçta Fenerbahçe favori diyenler çoğunlukta. Geride kalan haftalarda sanırım 10 galibiyet aldı Fb ve bunların 4 tanesi son dakika golüyle.İster şans deyin,ister hırs ,azim,mücadele vs... Beşiktaş işe Galatasaray maçına kadar rakipleri eze eze geliyordu. Aralarındaki puan farkı son dakika golleriyle oluşmuş durumda.Mücadele ve pres anlamında ben Beşiktaş'ı hem genç hem de dinamik bir kadrosu olduğundan 1 adım önde görüyorum fakat saha içi tecrübesi ve olgunluğu anlamında Fenerbahçe önde. Eğer Fenerbahçe öne geçerse Beşiktaş maçı çok zor çevirir fakat Beşiktaş öne geçerse o zaman maç güzelleşir.Böyle bir durumda da Beşiktaşın hızlı hücumları sokoru belirler. İyi olan ya da hak eden değil,Beşiktaş kazansın. Hem de son dakika golüyle kazansın ve sona ersin artık şu "son dakika şansı"
    Quote Originally Posted by nannar View Post
    atışmaya girmek gibi bir amacım falan yok. yalnız Fenerbahçe ciddi ciddi beşiktaş maçını da son dakikada falan alırsa çok trajikomik bir durum oluşacak. eskiden 5 dakikada beşiktaş deyimi oluşmuştu... şimdi de "maç biter fenerbahçe bitmez" deyimi oluşur
    Şüphemiz olmasın.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Beşiktaş'ın sıkıntısı, F.Bahçe'ye oranla daha fazla. Bir kere sağ bek, en büyük problemlerden biri. Serdar bana hiç güven vermiyor. Hele önünde Caner ve Sow ikilisi olacakken o bölge folloş olabilir. Gelgelelim, Atiba'yı sağ beke koysak bu defa da Veli orta alanda oynayacak ve Atiba'nın orta saha katkısından yoksun kalacağız. Ayrıca, Veli'ye orta alanda oynadığı hiçbir maçta güvenemiyorum. G.Saray derbisinde yaptığı hatanın bir benzerini bu derbide de yapabilir. İki ucu ...lu değnek yani kısaca. Bu bölgelerde yapılacak tercihler maçın bizim açımızdan gidişatını belirleyecek. Ben, Serdar'ın yedek kalmasını tercih ederim şahsen. En azından, Caner-Sow ikilisini durdurma konusunda ve sağdan atağa çıkma konusunda daha az problem yaşarız. Bir detay daha var: forvet. O bölgede %100 Almeida olacak elbette; ancak Egemen-Bruno Alves ikilisinin arasında ezilebilir hava topu alma konusunda. O yüzden, Almeida bu maçta daha gezgin oynamalı ve sürekli boşa kaçmalı. Yaratacağı boş alanları da, hızlı adamlarımız iyi değerlendirmeli. Bu şekilde, F.Bahçe'ye karşı bir şansımız olabilir.
    katılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kırmızı kart olur bu maçta.en az 2-3 tane

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    kırmızı kart olur bu maçta.en az 2-3 tane
    7-8 kişi vurulur 10 kişi bıçaklanır 64 kişi kafasına şişe yer benim tahminimde bunlar

Quote Originally Posted by HooijDonk07 View Post
    7-8 kişi vurulur 10 kişi bıçaklanır 64 kişi kafasına şişe yer benim tahminimde bunlar
    El bombası ile roket atar benden

Büyük ihtimal kırmızı kart çıkmaz bu maçta.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Besiktasa 4 oran nedir yahu? Bu kadar mi favori fenerbahce?

Umarim atariz soyle 3-5 tane bu oranlari yapana inat
    Last edited by GeNç KaRTaL : 30.Kasım.2013 at 18:01
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Besiktasa 4 oran nedir yahu? Bu kadar mi favori fenerbahce?

Umarim atariz soyle 3-5 tane bu oranlari yapana inat
    Galatasaray'a, Kasımpaşa karşısında 2 oran vermişler bence şaşırmamak lazım (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Derbinin favorisi olmaz olur mu yahu, tabii ki de olur. Fenerbahçe favori. Evimizde, o taraftarın önünde kaybetme ihtimalimiz yok bence.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

@benbenim yanlış anlama hocam, amacım sizi kırmak veya kışkırtmak değil ama 2005'de Pancu'nun kaleye geçtiği maçtan önce de konuşuluyordu bu illaki seriler biter.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Quote Originally Posted by kaanbjk07 View Post
    @benbenim yanlış anlama hocam, amacım sizi kırmak veya kışkırtmak değil ama 2005'de Pancu'nun kaleye geçtiği maçtan önce de konuşuluyordu bu illaki seriler biter.
    Kaybedersek Beşiktaş ve taraftarı illaki tebrik edicem.Ama kardeşim bu sene böyle bişeyin olması imkansız olduğunu düşünüyorum. Bitmeyeceğini düşünüyorum bu hırs bu istekle.

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Derbinin favorisi olmaz olur mu yahu, tabii ki de olur. Fenerbahçe favori. Evimizde, o taraftarın önünde kaybetme ihtimalimiz yok bence.
    Buna katılmıyorum ama sonuç ne olursa olsun zevkli bir maç olucağını düşünüyorum.

Ayrıca "Kaanbjk07" nin de dediği gibi pancu'lu maç ve ronaldo'nun iki gol attığı,serinin bozulduğu maç içinde favori her türlü fenerdi. Fakat tam tersi bir sonuç çıktı ortaya

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Maç sahasında olduğu için, sadece bu sebeple favori değil Fenerbahçe, şu anda ligin lideri, oyun olarak da keyif veren, sıkıştğında farklı yollardan bir şekilde gole ulaşan, moralli, liderlikte rahat bir Fenerbahçe var.Tüm bunlar birleştiğinde elbette Fenerbahçe favori, derbilerde sürpriz olur, bugünkü sürpriz de Beşiktaş'ın puan çıkartması olur bu maçtan.

4-1 skor tahminine yatırdım paramı, kazanırsa Fenerbahçe ve skor 4-1 olmazsa kazandık diye tam sevinemeyeceğim herhalde.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    İhtimaller denizinde bogacagiz sizi
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

FENERBAHÇE'NİN İLK 11'İ: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bruno Alves, Egemen Korkmaz, Caner Erkin, Mehmet Topal, Raul Meireles, Alper Potuk, Kuyt, Moussa Sow, Emenike

Eğer doğruya maça bu kadroyla başlayacağız, beklediğim kadro, Ersun Yanal en ideal kadroyu çıkartmış zaten tek soru işareti Emenike'nin olup olmamasıydı.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ersun Yanal en sonunda elindeki tüm güçleri 11'de kullanmayı seçti. Bundan daha iyi bir kadro olamazdı, Eğer Fenerbahçe oyuna hızlı başlarsa, İlk yarıda maç bitebilir.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Kadro tam istediğimiz gibi çok güzel olmuş bence.İnşallah kazanırız.Ama asıl önemli olan bu maçta herhangi bir olay yaşanmaması.Çok klişe bir laf ama futbol sadece bir oyundur.Seyir zevki yüksek bir .Mac olur inşallah.Her iki takıma da başarılar.

Nesil
    2007

Derbinin favorisi olmaz derler ama Fenerbahçe'yi Galatasaray derbisinde olduğu gibi favori görüyorum. Güzel maç olur inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Beşiktaş: Tolga-Serdar-Sivok-Ersan-Atiba-Veli-Oğuzhan-Fernandes-Olcay-Gökhan-Almeida
    So what?
    Saike

Sayfa 2 / 13 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri