Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 182 sonuç

Konu: [TSL]Trabzonspor Araştırması 2007

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    bide ezeli rakiplerde rize var bence rize bizim ezeli rakibimiz değildir samsun olabilir(bizi sevmezler)ama rize kesinlikle olmamalı
    Düsüncene saygi duyuyorum ama bence Rize ezeli rakiplerimiz arasindadir. Misal: Resmi Sitelerinde Trabzonspor'a rum takimi diye hitap ediyorlar. + Rize'lilerin cogu Fenerbahce'li yani bizi sevmez. Samsunspor'lularda sevmez haklisin ama Rize'liler kadar kin de duymazlar. Samsun'da cok sayida Trabzonspor taraftari var.

Bence ezeli rakiplerimiz: Fenerbahce, Galatasaray, Besiktas
    Diger rakiplerimiz: Rizespor, Bursaspor, Samsunspor'da olabilir

Quote Originally Posted by can777 View Post
    marcelinho çok abartı olmuş bence biraz özellikleri düşmeli ...
    katilmiyorum. Marcelinho'nun tek eksigi bize uyum saglayamamasi daha dogrusu bizdeki futbolcularin ona uyum saglayamamasi. Wolfsburg'ta gene eski formuna döndü ve gayet iyi oynuyor.

Birde eklemek istedigim bir sey var. Enis Kahraman D/MRC olarak görünüyor. Dogrudur ama asil mevkii önliberodur. Bende sag bekte önliberodan daha iyi oynuyor.

Altyapida Gökhan Celebi var Forvet. Resmi Sitede defans olarak gözüküyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ayman Abdelaziz Türk vatandaslıgı eklenmeli

7.0.2 de trabzonspor cok iyi olmus

takimda ilk oyunda cok fazla oyuncu vardi
    toparlanmis

ve ozellikle ersen ve yattara nin ozellikleri cok guzel olmus

stepanovda tam bir genc yildiz gibi oynuyor

benim oyunda istemiyen yok

yanliz umut bulut biraz pasif kalmis

ceyhunu gorunce sok oldum zaten kadroya giremiyor

fiyatida cok dusuk

mustafa keceli abartilmis

ferhat abartilmis

mevki degisiklikleri iyi olmus simdi yerlerinde daha verimli oynuyorlar

birde ergin keles dikkatimi cekti
    kirada oynuyor ama fiyati cok yuksek o kadar iyi degil performansi

hazirlayanlarin ellerine saglik
    trabzon acisindan cok guzel olmus
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayman turk oluyor zaten oyunun basinda

yattara nin ve gokdenizin teknigi dusuk olmus

gokdeniz hizida dusuk en az 17 olmali

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

trabzon iyi olmus diye iyi olmus diyorsun bir kere stepanov sag ayakli o kadar da harika degil mustafa keceli neden alindi bilmiyorum sadece dl dwl olur ferhat abarti ufukhan abarti jefferson inanilmaz abarti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default AYMAN komedisi

Arkadaşlar trabzon sporu inceleyen arkadaşı çok merak ettim bire bir konuşmak isterim gerçek bir trabzonlu herhalde takımını olduğunda fazla görüyor çünkü aymanı gördüğümde pirlo sandım frikik atıyor penaltı atıyor uzun şut atıyor pas atıyor aman allahım dedim bu ayman bizim ayman mı
    BAKIN SANAL AYMAN ILE GERÇEK AYMAN ARASINDAKİ FARK :
    BİTİRİCİLİK 14 değil 4
    FRİKİK 15 değil 5
    KORNER 11 değil 1
    ORTA YAPMA 12 değil 2
    PAS 7-8 anca olur
    PENALTI 13 değil 3
    UZUN ŞUT 17 değil 7
    ÖZEL YETENEK 15 değil 5 (allah aşkına ne özel yeteneği var lütfen buna cevap yaz)
    SÖZ GEÇİRME 17 değil 7

işte ama bakın
    MARKAJ 9 değil 19
    TOP ÇALMA 17 olur
    ÇEVİKLİ 10 değil 15
    HIZ 7 değil 14

sanki aymanın zıddı bir dmc yaratmışsın tebrik ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bana katilmamak elde mi asıl trabzonu yapan arkadaşla konuşmak isterim ayman konusunu ve diğer futbolcular hakkında kısa yanlışları yazayım
    jeffersonun ozelliklerini çok abartılı buldum hepsinden 4 er puan düşürün 500 bın dolarlık bir kaleci işte
    Ufukan: stoper oynamaz
    Mustafa keçeli ise asla oynamaz
    Çağdaşın güç ve denge 15 in üzerinde 8-9 değil çok ayıp
    Erdinç kafa en az 17 olur penaltısı neden 13 hiç penaltı atmadıkı
    Risp değeri çok ucuz kafa 16 olur markaj 18 den az olmaz emre aşık lugano ismail güldüren 4. sü risp olur bülent korkmazdan çok şey öğrendi hız çeviklik ve hızlanmasıda çok iyi risp in
    STEPANOV solak değil sadece sağ kafa 19 20 olur değeri çok fazla ca sı pa sı düşmeli
    MUSA da amc vr fc turuncu sarı bile olmaz söz geçirme 16 değil 6 bile olmaz onu trabzonun kaptanı olarak düşünemiyorum
    Hüseyin çimşirin değerinden sağdan sıfır atın 420 bin dolar yeter pas 15 olmaz 7-8 anca penaltı mübarek trabzonunu hepsi penaltı atıyor ki gördük erciyes maçında penaltı 14 değil 4 olur tacklıng 17-18 olur arttır top sürme 13 değil inanamıyorum artık hangi mantaliteye göre yapıldıysa 13 değil 3 3 metre topu zor sürer çünkü uzun şu inanılmaz 15 değil 5 olur özel yeteneği neymiş allah aşkına 12 değil 2 olur saldırganlıkta pek yok
    YATTARA orta yapma 20 özel yetenek 20 korner yaratıcılık 19 çeviklik 18 hızlanma 18 olabilir
    Ceyhun : yaratıcılık 7 değil 17
    CEM DEMİR de uzun şut yok
    ERSEN MARTIN 11 top sürme ayıp 4 yeterli

Nesil
    2003

Gökdeniz Karadeniz, Bordo-Mavili ekipte yıllık 1.8 milyon YTL’ye
    Hüseyin Çimşir ise 1.6 milyon YTL’ye top koşturuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Jefferson ıle ılgılı goruslere katılıyorum cok abartı zaten. Tırpan vurulacak stepanovu da düşürmek lazım. Ayman hızlı bir oyuncu değil.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Arkadaşlar trabzon sporu inceleyen arkadaşı çok merak ettim bire bir konuşmak isterim gerçek bir trabzonlu herhalde takımını olduğunda fazla görüyor çünkü aymanı gördüğümde pirlo sandım frikik atıyor penaltı atıyor uzun şut atıyor pas atıyor aman allahım dedim bu ayman bizim ayman mı
    BİTİRİCİLİK 14 değil 4
    FRİKİK 15 değil 5
    KORNER 11 değil 1
    ORTA YAPMA 12 değil 2
    PAS 7-8 anca olur
    PENALTI 13 değil 3
    UZUN ŞUT 17 değil 7
    ÖZEL YETENEK 15 değil 5 (allah aşkına ne özel yeteneği var lütfen buna cevap yaz)
    SÖZ GEÇİRME 17 değil 7

işte ama bakın
    MARKAJ 9 değil 19
    TOP ÇALMA 17 olur
    ÇEVİKLİ 10 değil 15
    HIZ 7 değil 14

Ayman'ı Gençlerbirligini inceleyen arkadaş yapmış 7.0.2 de Aymanı pek tanımadıgım için degişiklik yapmadım.elhadji'nin çıkardıgı son updatedede Aymanın CA ve PA düştü yanlış hatırlamıyorsam...Ayrıca Ayman Gençlerbiriligine gelmeden önce neredeyse hiç DM oynamadı sürekli AMC mevkiisinde görev aldı zaten şuandada tam bir DM olarak görev yaptıgı söylenemez.

Nesil
    2003

Fenerbahçe' den Serkan ile kesin olarak her konuda anlaşmaya vardı. Serkan Balcı' nın 18 Mayıs' ta Bordo - Mavili kulüple ön protokol imzaladığı öğrenilirken, futbolcunun 11 Haziran' da Trabzon' a gelip resmi sözleşmeye imza atacağı açıklandı. Serkan Balcı, Trabzonspor' dan 2 yıllığına 2 milyon 600 bin dolar ücret alacak. Balcı' nın Fenerbahçe' den dün alacağını tahsil ettiği ve bu kulüple tüm bağlarını kopardığı belirtildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bana katilmamak elde mi asıl trabzonu yapan arkadaşla konuşmak isterim ayman konusunu ve diğer futbolcular hakkında kısa yanlışları yazayım
    jeffersonun ozelliklerini çok abartılı buldum hepsinden 4 er puan düşürün 500 bın dolarlık bir kaleci işte
    Ufukan: stoper oynamaz
    Mustafa keçeli ise asla oynamaz
    Çağdaşın güç ve denge 15 in üzerinde 8-9 değil çok ayıp
    Erdinç kafa en az 17 olur penaltısı neden 13 hiç penaltı atmadıkı
    Risp değeri çok ucuz kafa 16 olur markaj 18 den az olmaz emre aşık lugano ismail güldüren 4. sü risp olur bülent korkmazdan çok şey öğrendi hız çeviklik ve hızlanmasıda çok iyi risp in
    STEPANOV solak değil sadece sağ kafa 19 20 olur değeri çok fazla ca sı pa sı düşmeli
    MUSA da amc vr fc turuncu sarı bile olmaz söz geçirme 16 değil 6 bile olmaz onu trabzonun kaptanı olarak düşünemiyorum
    Hüseyin çimşirin değerinden sağdan sıfır atın 420 bin dolar yeter pas 15 olmaz 7-8 anca penaltı mübarek trabzonunu hepsi penaltı atıyor ki gördük erciyes maçında penaltı 14 değil 4 olur tacklıng 17-18 olur arttır top sürme 13 değil inanamıyorum artık hangi mantaliteye göre yapıldıysa 13 değil 3 3 metre topu zor sürer çünkü uzun şu inanılmaz 15 değil 5 olur özel yeteneği neymiş allah aşkına 12 değil 2 olur saldırganlıkta pek yok
    YATTARA orta yapma 20 özel yetenek 20 korner yaratıcılık 19 çeviklik 18 hızlanma 18 olabilir
    Ceyhun : yaratıcılık 7 değil 17
    CEM DEMİR de uzun şut yok
    ERSEN MARTIN 11 top sürme ayıp 4 yeterli
    Şu olur, bu olur demeyin. Her oyuncunun belli bir C.A.'sı vardır. Kötü ve iyi özellikler düşünülür, onlara göre ayarlanır ve yansıtılır. Şu 3 şu 5 olsun diyemeyiz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aymanın c.a sı ne ki arkadaslar ayman kimmiş allah aşkına tam c.a si düşürülsün elbette ama hayatında aut degajmanı diktirilmemiş bir adama 15 frikik verilmesin uzaktan şutları taçtan başka yere gitmeyen adama 15 uzun şut verilmesin sonra oyun ilerliyor bir maçta 3 tane 30 metreden gol atıyor hüseyin çimşir deseniz fenerbahçeye transfer oluyor trabzon tümden abartılmış tekrar tekrar gözden geçirilmeli oyunda en sinir olduğum şey faruk namdarın galatasaya sezon başı transferi nuri çolakın sözleşmesi bitince beşiktaşa gitmesi ve ufukhanın dünya starı olması dünya ters dönse bu olaylar gerçekleşmez

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

*Samsunspor'dan Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.Adnan 25 numaralı formayı giyecek..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

aymanın falan özellikleri düşürülmeli çok abartılmış

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

*Serkan Balcı 2 yıllığına sözleşme imzalandı.Balcı 30 numaralı formayı giyecek..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    *K.Erciyesspor'dan Douda Jabi ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.Jabi 15 numaralı formayı giyecek..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Aymanı pek tanımadıgım için degişiklik yapmadım....Ayrıca Ayman Gençlerbiriligine gelmeden önce neredeyse hiç DM oynamadı sürekli AMC mevkiisinde görev aldı zaten şuandada tam bir DM olarak görev yaptıgı söylenemez.
    hem aymanı pek tanımıyorum demişsin hemde gençlerbirliğinden önceki takımını ben hatırlayamıyorum o takımda hiç dm oynamadı diyorsun genelde amc oynadı bilen bir arkadas varsa ayman 28 yaşında 1 sene trabzonda kalan kaç senede gençlerde oynadıgını yazabilirse aymanın kaç yıldır dm oynadığı çıkar ayrıca ayman benim aklımda hep yaptıgı penaltılarla kaldı 4lü defansın tam önünde oynardı ve rakiplerine bam güm girer ondan ala dm ben türkcell süper lliginde epk bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

BİTİRİCİLİK 14 değil 4
    FRİKİK 15 değil 5
    KORNER 11 değil 1
    ORTA YAPMA 12 değil 2
    PAS 7-8 anca olur
    PENALTI 13 değil 3
    UZUN ŞUT 17 değil 7
    SÖZ GEÇİRME 17 değil 7

işte ama bakın
    MARKAJ 9 değil 19
    TOP ÇALMA 17 olur
    ÇEVİKLİ 10 değil 15
    HIZ 7 değil 14

bu ligin en cok top calan oyuncusu aurelio.. aymanin top calmasi 17 olursa aurelionunki 20 olmali..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Omer Extensor uçmuş kaale alma onu...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

extensor'un yazdıklarının hemen hemen hiçbirine katılmıyorum.

Ayman oldukça etkili bir oyuncu sayılır.Seneye de kendini daha çok gösterecektir diye düşünüyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

markaj 19 demis .. gercekten cok komik.. ligin en iyi defansi luganonun markaji 16 iken aymanin nasil 19 olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    markaj 19 demis .. gercekten cok komik.. ligin en iyi defansi luganonun markaji 16 iken aymanin nasil 19 olabilir
    Zaten atildi siteden bosverin yorum yapmayin.

Araklıspor ve Akçaabat Sebatspor Trabzonsporun pilot takımları olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Araklıspor ve Akçaabat Sebatspor Trabzonsporun pilot takımları olmalı.
    bunlara ligB de mücadele eden Arsinsporuda ekleyebiliriz..bayagı zamandır takip ediyorum arsini aşkın diye biri var çok geleceek vaad ediyo gökdenizin stilinin aynısı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Umut Bulut'un favori kulübleri Ankaragücü 100, Barcalona 75, A.Madrid 50
    Umut Bulut'un kişileri Adem Koçak 100, Tolga Zengin 75 olarak eklenmeli...

Stepanov'un favori kulübleri Vojvodina 100, Chelsea 75, Trabzonspor 50
    Stepanov'un favori kişileri Alessandro Costacurta 100, Vahid Halilhodzic 60 olarak eklenmeli...

Bilgilerin hepsi doğrudur belki çoğu kişi favori kişileri umursamaz ama oyunda büyük bir etken...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

evet umut hayalinin ispanya liginde oynamak oldugunu söylemişti...ayrıca bence de favori klüp veya kişiler oyun için önemli bi ayrıntı..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Bu sezon profesyonel olup A takıma yükselen oyuncular:
    Yusuf Kurtuluş
    Eyüp Kadri Ataoğlu
    Emre Hızarcı

Ve geçen sezon kirada olup geri tekrar geri dönenler:
    Selim Akbulut (A.Sebatspor)
    Tayfun Cora (Kayserispor)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Defansın sağında görev yapan Ufukhan Bayraktar Denizlispor'a 1 yıllığına kiralık olrak verildi..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yorumlara bayıldım ayman kötü futbolcu demedim ki ben top tekniği çok düşük dedim ayrıca bire birde müthiş etkili aurelio 20 olmalı demişsin ewet olmalı bence ayrıca markaj konusunda emre aşık lugano iyi markaj yapıyor deniyor ama tuttuğu rakibi taç çizgisine orta sahaya kadar kovalayan stoper iyi markaj yapıyor sayılmaz o adamın boşalttığı alana bir çapraz koşu ve gol sonra takımının mağlubiyetinin sebebi olur bu türkiye liginde pek olmaz ama şampiyonlar liginde affetmezler fb şampiyonlar ligine kalırsa böyle golleri sıkça görürsünüz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca bire birde müthiş etkili
    savunma anlamında söyledim yanlış anlaşılmasın

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri