Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
331 ile 360 arası toplam 380 sonuç

Konu: [802 için] Total Dominasyon - Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!!!

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by TheTrooper View Post
    maçta 60.dakikada tempoyu fulledim.atağı fulledim.defansı ileri çektim.yine olmadı.

FM de geneL oLarak böyLe bir sorun var zaten biLiyorsun. Yani maç içerisinde yaptığın taktikLerin oyuna etki göstermesi yok gibi birşey. O yüzden bunLarı maç başLamadan önce rakibini anaLiz ederken uyguLarsan daha verimLi oLur.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    .

Çoğu tek forvetli sistem gibi Total Dominasyon'da da en ilerideki oyuncu hava toplarında etkili olmalıdır.David Villa galiba 1.75 boyunda bir oyuncu idi.Fm 08'de gördüğüm kadarıyla şöyle bir durum oluyor.İleride topu saklayabilecek,rakip savunmayla boğuşabilecek forvete sahip olmazsanız takım geride çok pas yapıyor boşluk oluşmasını bekliyor.Oluşmazsa da sırf karşı kaleyi yoklamış olmak için şut atıyor.Bunu önlemek için ya Fernando Morientes'i forvette oynatabilirsin.Tabi David Villa büyük bir oyuncudur,ondan vazgeçemem der isen
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=344

Hayrettin abinin kısa boylu forvetlerle etkili olabilmek için bu mesajda önerdiği bir şey var.Onu deneyebilirsin.
    Kişisel düşüncelerimdir.%100 doğrudur ve etkili olur diye garanti veremem.Sonra gelip kızmayasın Kolay gelsin sana
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Öylede denedim.Ama sonuç alamadım.Neyse sizi daha fazla rahatsız etmeyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Herkese selamlar.Siteye devamlı uğramama rağmen sadece bilgi alıp kaçıyodum,mesaj yazmıyordum,bir nevi teknoloji hırsızlığı diyelim Asıl olaya gelirsek İlhan arkadaşımız uğraşmış didinmiş ve iyi veya kötü kendine göre bir taktik yaratmış.Ben daha denemedim ama oyunculara verilen komutlara baktığımda iyi bir taktik olacağını düşünüyorum,tabi doğru oyuncuları doğru yerlerde kullanarak.Bu taktikte takımdaki oyuncuları dayanıklılığının yüksek olması ve defanstaki oyuncuların top kapma,yer tutma ve özellikle hız seçenekleri yüksek olması başarıyı getirecektir diye düşünüyorum.Hemen bu taktiği uygulamaya koyuyorum.İlhan arkadaşımıza herşeyden önce emeği nedeniyle teşekkür ediyorum.Diğer arkadaşlara da taktiğin üzerine ekledikleri adına teşekkürü borç bilirim.

tesekkürler hocam deniyorum hemen

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Herkese selamlar.Siteye devamlı uğramama rağmen sadece bilgi alıp kaçıyodum,mesaj yazmıyordum,bir nevi teknoloji hırsızlığı diyelim Asıl olaya gelirsek İlhan arkadaşımız uğraşmış didinmiş ve iyi veya kötü kendine göre bir taktik yaratmış.Ben daha denemedim ama oyunculara verilen komutlara baktığımda iyi bir taktik olacağını düşünüyorum,tabi doğru oyuncuları doğru yerlerde kullanarak.Bu taktikte takımdaki oyuncuları dayanıklılığının yüksek olması ve defanstaki oyuncuların top kapma,yer tutma ve özellikle hız seçenekleri yüksek olması başarıyı getirecektir diye düşünüyorum.Hemen bu taktiği uygulamaya koyuyorum.İlhan arkadaşımıza herşeyden önce emeği nedeniyle teşekkür ediyorum.Diğer arkadaşlara da taktiğin üzerine ekledikleri adına teşekkürü borç bilirim.
    Ben de sizlere güzel sözlerinizden ötürü teşekkür ediyorum. İmzamda belirttiğim üzere total dominasyonun yaz versiyonunu çıkaracaktım ama şu an için vaktim yok. Ağustos ayından sonra yeni taktiği piyasaya süreceğim
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Valla taktik on numara,üstüne tanımam.Bende kendime göre bi antreman taktiği geliştirdim.İkisi bir arada güzel işler çıkarıyorum.Yaz versiyonunu en kısa zamanda bekliyorum Birde arada şu crash dump hatası çıkmasa

tam bi klasik ii kanatlar ve bitirici bi forvetler gol sorunu olmaz ii stoper ler ve on libero ile kolay kolay gol yemez

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

iLk maçımda readinge 3-1 yeniLdim,2 kontra 1 korner.Biraz kötü durumdayım ama üstüne gideceğim taktiğin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Taktiği kendinize göre editlemeye gayret edin. Son versiyonunu imkan bulunca yayınlayacağım yeni konu açarak.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Vallaha çok umutlu bir şekilde bu taktiği yükledim ama nedense hiçbir takımda ( Ankaraspor - Antalyaspor - Galatasaray ) başarılı olamadım ve 2. yarının ortalarına doğru kovuldum

defans çizgisini geri çektim biraz işe yaradı gibiydi ama sonra tekrar çöktü. Bu arada birşey dikkatimi çeki Kayseri sporda bu taktiği kullanıyor
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Vallaha çok umutlu bir şekilde bu taktiği yükledim ama nedense hiçbir takımda ( Ankaraspor - Antalyaspor - Galatasaray ) başarılı olamadım ve 2. yarının ortalarına doğru kovuldum

defans çizgisini geri çektim biraz işe yaradı gibiydi ama sonra tekrar çöktü. Bu arada birşey dikkatimi çeki Kayseri sporda bu taktiği kullanıyor
    Sadece genel komutlarla değil oyuncu komutlarını da değiştirmeyi deneyebilirsin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Onlarıda senin yaptığın gibi yaptım zaten

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Peki o zaman tamam, taktik sana uymadı diyelim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yeni versiyonu bekliyorum artık

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Saha boyutunu dar yapmak sanırım taktik için büyük avantaj sağlıyor sahayı dar yaptıktan sonra daha iyi sonuçlar almaya başladım.

Fiorentina ile kariyere başladım bugün.Sitedeki tüm taktiklere baktım sizinkinde karar kıldım.Transferler falan herşey çok iyi gidiyordu ta ki hazırlık maçlarına kadar.İlk hazırlık maçım Fc Sion ile idi.Maçı 2-0 önde götürüyordum.Top hakimiyeti falan bizde idi bu tarafı taktiğin hoşuma gitti.Maçı 3-2 kaybettim.Yediğim 3 gol'ün 2'sini kornerden kafa ile yedim kalanınıda orta açılarak gene kafa ile yedim.2. hazırlık maçım Sochaux ile idi.Onuda aynı şekil 3-2 kaybettim.Bu kötü gidişe bir son vermem lazım.Ne yapmalıyım?Duran toplardan gol yenmesi dışında taktikten çok memnunum

Not: Önceki sayfalara baktımda önceki 'total dominasyon' taktiğinin defans özelliklerinden bahsedilmiş onun gibi yapın vs. diye.Birisi açıklarsa nedir ne değildir.
    Şimdiden teşekkür ettim.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

hocam sorun gaLiba bende -herkese uyuyor bana uymuyor- taktiğin üstüne gittim yeniLmek pahasına ama kumardan hiç kazanarak ayrıLmadım ve istifaya gitti durum.KaLiteLi oyuncuLarım var savunma hattında ama biLmiyorum.Çok konta iyyorum.Çok kornerden goL yiyorum.Nedne böyLe biLemedim.Ligde bu taktiği kuLLanan bir sürü takım var ve hiçbirini yenemedim.AnLamadım gitti.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

son harika

21. Default

Bu taktik ile bir türlü başarılı olamadım. Matias Fernandez, Elano , Fazio lu kadroma rağmen çok gol yiyorum ve puan kaybediyorum.

Ama beğenenlerin sayısı da çok fazla. Bu yüzden eline sağlık demeliyim sanırım

Quote Originally Posted by toutatis View Post
    Bu taktik ile bir türlü başarılı olamadım. Matias Fernandez, Elano , Fazio lu kadroma rağmen çok gol yiyorum ve puan kaybediyorum.

Ama beğenenlerin sayısı da çok fazla. Bu yüzden eline sağlık demeliyim sanırım
    aynen
    Recreativo ile oynuyorum bir türlü oturmadı takım.
    Sürekli defansta açık veriyorum.Ligden düşmemek için çabalıyorum.

super taktık gercekten newcastlede denedım suan20 mac oynadım 2. sıradayım

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Benim bi sorum olacak.Bir arkadaşa sizin yaptıgınız ilk taktigi denedigimi,ilk maçların hepsini kazandıgımı sonradan da sürekli puan kayıplarına başladıgımı anlattım.Arkadaş,taktigi diger takımlar çözmüştür dedi.Bu sefer 8.0.2 için yaptıgınız yani bu taktigi denedim.İlk kariyerim Dortmund kariyeriydi.5 maç üstüste kazanıp sonradan yine puan kayıpları üstüste almaya başlayınca.Benimde aklıma böyle birşey geldi.Acaba böyle birşey varmıdır ? Yani takımlar zaman geçtikçe bu taktigi çözüyorlar mı ?
    bnce ondan kaynaklanmıyo hep kazanacaksın die bir şey yok takımda sakat oyuncu olur form düşüklüü olur vs.
    abi 802 yi yeni yükledim ve taktiğini denedim süpersin ellerine sağlık valla gs 802 de o kadar kötü yapılmasına rağmen namağlup liderim çok teşekkürler...

Smile

Quote Originally Posted by Exellence1905 View Post
    bnce ondan kaynaklanmıyo hep kazanacaksın die bir şey yok takımda sakat oyuncu olur form düşüklüü olur vs.
    abi 802 yi yeni yükledim ve taktiğini denedim süpersin ellerine sağlık valla gs 802 de o kadar kötü yapılmasına rağmen namağlup liderim çok teşekkürler...

Ya tabi mutlaka her maçı kazanmak zorunda degilim ama,Frankfurt-Hertha Berlin-Werder Bremen-Leverkusen-Nürnberg gibi daha ligin başında zorlu bir fikstürden 5 galibiyetle çıkmışken ardarda puan kayıplarının başlaması da biraz saçma gelmiyor mu size ?

Eline Sağlık Kardeş.Mükemmel Bir Taktik Yapmışsın.

Şunu da Diyim Bu Sisteme Uyan 2 Forvet Gördüm Biri Drogba Diğeri ise Adebayor.Adebayor Mükemmel bir form grafiği çiziyor

İşte Taktikle Aldığım Sonuçlar ve Puan Durumu

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

drobga da adebayorda gerçekten tek forvet oynamaya en müsait oyuncular güçlüler çok koşuyorlar...

zaten taktiğin en güzel yanı gerçekçiliği ...eğer oynadığınız bölgeye uygun oyuncu seçmezseniz total dominasyondan istenilen verim alınamıyor.

.ama şunu söyleyim..tabiki drobga ve adebayor bu sistem için biçilmiş kaftan oyuncular ama bir ço takımın bu oyuncuları alamayacağını düşünüysek..ben daha ucuz ama çok yetenekli olarak saiveti tavsie ederim..mükemmel fizik süper bitiricilik...tabi oda çok ucuz değil ve oyun ilk açıldığında yaşı çok genç...türkiye ligindende mehmet yıldız orta bütçeli takımlar için ideal bir tercih olur...

birde benim gördüğüm total dominasyonda...sağ ve sol bekler sıklıkla hucumda olduğu için geriye dönüşü çok iyi oyuncular olması lazım..bunun için strengt stamina ve hız özellklerine önemle dikkat edilmeli....

Default Roma Kariyeri...

Inter 3-0 Roma
    Milan 2-1 Roma
    Juventus 1-0 Roma

Bunlar Roma kariyerimin ilk 3 maçıydı.Çok zorlu deplasmanlardan çıktım.Yorumları sana bırakıyorum İlhan

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Benden bu mesaja yorum beklemek demek beni tanımamak demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Abi mesela turnuvadasın...Final maçı,ilk maçı 1-0 Kazandık..2.Maç rakip sahada..3 gol birden yiyerek geriye düşüyorsun...ilk yarı böyle bitiyor...2.Yarı için taktikde neler değiştirirsin?

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Mesaj Yetkileri