1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: crash dumps hatası

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default crash dumps hatası

oyunda tatile gidiyorum crash dumps hatası veriyor yardım lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyununuz orjinal mi acaba ?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

evet orjinal.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Steam'den aldıysanız eğer, Kütüphane 'de oyuna sağ tıklayıp oyun dosyalarını doğrula yapmayı deneyiniz. Eksik ya da bozulmus dosya olabilir.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Steam'den aldıysanız eğer, Kütüphane 'de oyuna sağ tıklayıp oyun dosyalarını doğrula yapmayı deneyiniz. Eksik ya da bozulmus dosya olabilir.
    bütün herşeyi denedim oyuna gırıyorum yıne crash dumps hatası verıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    bütün herşeyi denedim oyuna gırıyorum yıne crash dumps hatası verıyor.
    Kullandıgınız yamalardan, logo paketlerden vb. olabilir. Hangi yamadan sonra olmaya basladı mesela.

Ayrıca belgelerim > sports interactive > fm 2015 > crash dumps klasörünü silip, oyun icinde ayarlardan cache i temizleyiniz.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Kullandıgınız yamalardan, logo paketlerden vb. olabilir. Hangi yamadan sonra olmaya basladı mesela.

Ayrıca belgelerim > sports interactive > fm 2015 > crash dumps klasörünü silip, oyun icinde ayarlardan cache i temizleyiniz.
    yeni sezon yaması kurdum bu siteden ondan sonra olmaya başladı. crash dumps klasörünü sildim ama cacheleri temizlemedim bir denim .olmazsa yamayı kaldırcam.cache dediğin geçici dosyaları temizle diyor o mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    yeni sezon yaması kurdum bu siteden ondan sonra olmaya başladı. crash dumps klasörünü sildim ama cacheleri temizlemedim bir denim .olmazsa yamayı kaldırcam.cache dediğin geçici dosyaları temizle diyor o mu?
    Evet cache dedigim o. Belgelerim > Sports Interactive > FM 2015 > editor data içerisini temizleyin. Daha sonra yamayı tekrar indirip, oraya atın. Problem olmaması lazım. Bir çok yama kurunca cakısma durumu olabiliyor. Eskileriyle vb.

Ayrıca oyun versiyonunuz ile kullandıgınız yamanın yapıldıgı versiyon uyusmuyor olabilir. Yamanın linkini ve de oyun versiyonunuzu da söylerseniz eğer daha iyi yardımcı olabilirim
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Konu "Teknik Sorunlar ve Çözümleri" forumuna taşınmıştır.
    Futbolcu Bilgileri

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri