1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: preferences(tercihler)sorunu

Nesil
    2006
    Yer
    Karışık

Default preferences(tercihler)sorunu

oyunu yükledim ama girdikten sonra preferences i tıkladığımda hata veriyor birşeyler yazıyor ve çıkıyor nedenini bilen ve çözebilecek olana yüz bin lira vereceğim

aynı sorun bendede var. orjinal oyun aldım bi ton para verip hatalardan bıktım usandım. oyunu kurdum ama nedense grafiklerde bi sorun var sol taraftaki menü çıkmıyor ve üst taraftaki takım adının filan yazdıgı yerde hiç bir grafik yok sadece takım adı yazıyor arkası boş. preferences yazısına tıklayınca hata verip kapıyor oyunu.hani oyun orjinal olmasa cd den diyecegim ama değil. dil ayarlarınıda ingilizce yaptım. bir bilen varsa yardım etsin lütfen..

az önce aynı sorunu yaşadığımı yazmıştım ama çözdüm sorunu. C/Documens and settings/Bilgisayarının Adı... oraya gelince application data klasörünü göreceksin. onun içine girip Football Manager 2007 klasörünü komple sil. eger application data klasörü yoksa gizli durumdadır. araçlar/klasör seçenekleri menüsünden gizli dosyaları gösteri seç. sonra görmen lazım application data klasörünü içine gir ve FM2007 klasörünü sil tamamdır. sorunun düzelmiş olması lazım bunları yapınca

Nesil
    2006
    Yer
    Karışık

arkadaşım ilgilendiğin için sağol ama düzelmedi benim ki yardımcı olabilecek biri yok mu?görevliler bir bakıverseniz merak etmeyin fazla zamanını almaz.fm hakkında diyebileceğim gerçekten yazık bu kadar abuk şeylerin var olması oyunu çok düşürmüş bence.

S-B-Z Misafir

ilk olarak yapabiliyosan buraya bir ss koy hatayla ilgili yardımcı olmaya çalışalım.

ilginç sende düzelmemesi. bencede bi SS koy daha iyi olur

Nesil
    2005
    Yer
    34

bendede ayni sorun var buyrun ss lutfen yardım
    http://img293.imageshack.us/img293/6861/sorunqy8.jpg

Nesil
    2006
    Yer
    Karışık

alın buyrun aynı sorun bu da ss:

onda da hata oldu ya aynı şey işte bende de...

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar c/documents and settings/kullanıcı adınız/application data(gizli klasörler açık)sports inteaactive dosyasını tamamen silin..

pardon cevabı söylenmiş.ama hata devam ediyomuş,neyse

Nesil
    2005
    Yer
    34

bnde sorun halloldu alkanin dediklerini yaptim

Nesil
    2006
    Yer
    Karışık

ok arkadaşlar elleriniz dert görmesin şimdi düzeldi önceden de yapmıştım bunu ama şimdi düzeldi demek naz yapıyormuş nyse tekrar sağolun...

hadi geçmiş olsun. rahat rahat oyna artık

Mesaj Yetkileri