1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: 36'lık Larsson kadroda

Default 36'lık Larsson kadroda

36'lık Larsson kadroda

36 yaşındaki Henrik Larsson, İsveç Milli Takımı'na seçildi.

Tecrübeli golcü Larsson, Milli Takıma seçildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Şu anda formumun zirvesindeyim, İsviçre'deki maçlarda forma giyeceğim" diye konuştu.
    İsveç Milli Takımı Teknik Direktörü Lars Lagerback ise, "Henrik Larsson, sadece bu sezon değil, geçen sezondan beri istikrarlı, çok iyi oynuyor. Milli takıma faydalı olacağı için kadroya dahil ettim" dedi.

Bu arada sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahadan uzak kalan Galatasaraylı futbolcu Tobias Linderoth da İsveç Milli Takımı'na seçildi.

Linderoth Milli Takım'da

36 yaşındaki Henrik Larsson, İsveç Milli Takımı'na seçildi. Tecrübeli golcü Larsson, Milli Takıma seçildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Şu anda formumun zirvesindeyim, İsviçre'deki maçlarda forma giyeceğim" diye konuştu. İsveç Milli Takımı Teknik Direktörü Lars Lagerback ise, "Henrik Larsson, sadece bu sezon değil, geçen sezondan beri istikrarlı, çok iyi oynuyor. Milli takıma faydalı olacağı için kadroya dahil ettim" dedi.

Bu arada sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahadan uzak kalan Galatasaraylı futbolcu Tobias Linderoth da İsveç Milli Takımı'na seçildi.

İsveç'in Euro 2008 aday kadrosunda şu oyuncular yer alıyor...

Kaleci: Andreas Isaksson (Manchester City), Rami Shaaban (Hammarby), Johan Wiland (Elfsborg)

Savunma: Olof Mellberg (Aston Villa), Petter Hansson (Stade Rennes), Mikael Nilsson (Panathinaikos), Niclas Alexandersson (IFK Gothenburg), Andreas Granqvist (Helsingborg), Daniel Majstorovic (FC Basel), Fredrik Stoor (Rosenborg Trondheim), Mikael Dorsin (CFR Cluj)

Orta saha: Tobias Linderoth (Galatasaray), Daniel Andersson (Malmo), Anders Svensson (Elfsborg), Kim Kallstrom (Olympique Lyon), Christian Wilhelmsson (Deportivo La Coruna), Fredrik Ljungberg (West Ham), Sebastian Larsson (Birmingham City)

Forvet: Zlatan Ibrahimovic (Inter Milan), Johan Elmander (Toulouse), Marcus Allback (FC Copenhagen), Markus Rosenberg (Werder Bremen), Henrik Larsson (Helsingborg)

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Ibrahimovic, Elmander, Rosenberg gibi futbolcular varken Larsson milli takıma seçiliyor. Biz ise Hakan Şükür'e karşıyız, performansı ortada bu yaşta..

Neyse, İsveç iyi bir kadroya sahip, her bölgesinde çok kaliteli futbolcular var. Sürpriz favoridir..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

İsveç'in kararlarını beğenmedim, bu sene doğru düzgün oynamayan Linderoth ayrıca 36'lık ! Larsson kadroda

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Kennedy Bakırcıoğlu'da yok... Fatih Terim II diyeyim ben bu menajere
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    İsveç'in kararlarını beğenmedim, bu sene doğru düzgün oynamayan Linderoth ayrıca 36'lık ! Larsson kadroda

Linderoth oynasa da oynamasa da kaliteli belli bir futbolcudur.
    Sakatlanmadan önce nasil oynadigi ortadadir.Isvecin en iyi orta sahasi secilmistir ayrica Isvec milli takiminin kaptanidir.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Zaten Linderoht'a bişi demedi ki...Açıklama yapmana gerek yok..

Eger ben yanlis anlamadiysam Linderoth´un orada olmasini elestirmis.Yok eger ironiyse ozaman sorun yok

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Helal olsun bu yaşta kadroya çağırılabiliyor.

36'lık Larsson.Bu sene Euro 2008'de çok değişik şeyler göreceğiz gibime geliyor.Çok enterasan gelişmeler yaşanıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu adam 35 yaşında Manchester'a (Her ne kadar sakatlardan dolayı ve kısa süreliğine olsada) transfer olabiliyorsa pek şaşırmamak lazım bence.Yalnız bıyık yakışmamış..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Larsson'un bu kadar forvet içinde pek oynayabileceğini düşünümüyorum. Belkide son turnuvası diye İsveç'i bu oyuncuya bir teşekkür belgesi olarak götürüyorlardır. Ama Larsson hala gol atmaya devam ediyor. Bu turnuvada olması turnuvaya renk katacaktır.

İsveç bulunduğu gruptan sonuncuda olabilir, birincide. Son zamanlarda iyi performans göstermeye başladılar. Kuzey ülkelerini temsilcisi olarak mücadele edecekler.

Mesaj Yetkileri