1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Takım talimatları hakkında detaylı yazı

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

[MENTION=293943]ozanocal[/MENTION]
    Hocam daha fazla hücum ribaundu toplamak için önerin varmı. Maçın bazı bölümlerinde sürekli rakip ceza sahasına yüksek top atıyorum (yan top, uzun top vs.) kaleye yakın bölgelerdeki seken topları toplama oranımı arttırıp kaleyi gördüğünde vur talimatını kullanarak farklı bir hücum varyasyonu deniyorum. Pres talimatını yükselttim pek etkisi olmadı.

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    @ozanocal
    Hocam daha fazla hücum ribaundu toplamak için önerin varmı. Maçın bazı bölümlerinde sürekli rakip ceza sahasına yüksek top atıyorum (yan top, uzun top vs.) kaleye yakın bölgelerdeki seken topları toplama oranımı arttırıp kaleyi gördüğünde vur talimatını kullanarak farklı bir hücum varyasyonu deniyorum. Pres talimatını yükselttim pek etkisi olmadı.
    hocam ben şuan hazır taktik kullanıyorum kafamdakileri bir türlü yansıtamadım kendime göre hazır taktik buldum yabancı biri yapmış taktiği eğer istersen sana gönderiyim kullanmazsanda taktiği incele çünkü orta sahanın ortasındaki 2 oyuncudan biri hücüm oynuyor dönen toplar genelde onda kalıyor ceza sahası dışından şutlar çekiyor bende souza 7-8 gol atıyor ortalama ligde senin istediğin tarzda bir taktik bence oyunun kontrolü sende oluyor bekler bekletmeden orta yapıyor kanattaki iki oyuncumda nani markovic ceza sahasına giriyor ortalama 15 gol attı onlarda ilk sezonumda

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    [MENTION=293943]ozanocal[/MENTION]
    Rakip çok üst düzey tekniğe , zihinsel özelliklere sahip değilse eğer rakibe ileride basıp,defansı ileride kurup, akıcı felsefede daha fazla pres yapıp hataya zorlayabilirsin. Fenerbahçe için konuşacak olursam ligde çok işe yarar. Takımların kalitesi kısıtlı. Bir de rakipte etkili olacağını düşündüğün pasörü kitledin mi mis

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri