Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 109 sonuç

Konu: Zafer Şarkıları [Galatasaray]

omer-faruk-14 Misafir

Default Zafer Şarkıları [Galatasaray]

Bügun; Galatasaray Klüp Binası'nda sıcak saatler yaşanıyordu. Eric Gerets istifa etmişti. Ben de; "Acaba neden istifa etti?" diye düşünürken; NTV'de bu konuyla ilgili bir haber vardı.

Ben de; olayın aslını öğrenmek için televizyonu dinliyordum. Haberde; Eric Gerets'in takımdaki istekleri yerine gelmeyince,ultimatoma başvurduğu ve de istekleri yine kabul görmeyince istifa etmek zorunda kaldığından söz ediliyordu.

Ben halâ olayın şokunu yaşarken; Gerets beni telefonla aradı:
    Gerets: Alo! Ömer nasılsın?
    Ben: İyiydim. Senin istifa haberini görünce kötü oldum
    Gerets: Sen onu boşver de sana birşey diyeceğim.
    Ben: De, hele!
    Gerets: Şimdi ben istifa ettim ya, yerime gelecek olan 3 aday var. Souness, Kalli ve sen
    Ben: Ben mi?
    Gerets: Lafımı kesme! Şimdi ben Galatasaray'dan intikam almak istiyorum. Ve senin Galatasaray'a gitmeni istemiyorum. Souness ve Kalli'yi ikna ettim. Bir tek sen kaldın? Seni de ikna edersem Galatasaray'ı zor günler bekliyor.
    Ben: Rüyalarım gerçekleşmek üzere! Galatasaray'ın başına geçeceğim sonunda.
    Gerets: Olm, ben ne diyorum sen ne diyorsun? Biraz beni düşün.
    Ben: Geçen sene de seni düşünmüştüm. Sen bana oyun oynadım ve Galatasaray'ın başına geçtin. Şimdi ne olursa olsun Galatasaray'ı yöneteceğim. Bir daha beni arama! Güle güle!

Diyerekten telefonu kapadım ve başkanın yanına gittim.
    Ben: Başkanım çok üzüldüm gerçekten.
    Canaydın: Ne üzülmesi, iyi ki gitti. Sonunda kurtulduk.
    Ben: Ne kurtulması, başkanım? Takımı şampiyon yaptı, sen, kurtulduk diyorsun?
    Canaydın: Ya bırak ya Ömer, sene boyunca hep klüp binasındaydı. Yıl boyunca hep; transfer bütçesi, maaş bütçesi, bilmem ne bilmem ne; dır dır dır dır, sonunda kurtulduk.
    Ben: Ö zaman gittiği iyi olmuş da yerine kimi getireceksiniz?
    Canaydın: Bak Ömer, bizim 3 tane adayımız vardı; Souness, Kalli ve "ee ıı mm şey" Sen. Diğer adaylardan red cevabı aldık. Şimdi de sana teklif ediyorum; Galatasaray'ın menajeri olur musun?
    Ben: (İçimden) İşte hayalim gerçekleşiyor. Sadece evet demem gerekli?
    Canaydın: Ne dedin Ömer?
    Ben: Evet dedim, başkanım; EVET! Ancak bir şartım var. Bana bir transfer bütçesi hazırlayın, en iyi olanlarından.
    Canaydın: Sen yeter ki iste Ömer'cim. Ancak takıma iyi yıldızlar getireceksin.
    Ben: Halloldu farzedin başkanım.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Vay be başlangıç çok hoş olmuş..(:

Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hayırlı olsun. MSN'den reklam yapma bir daha.

Devamını bekliyoruz

Değişik bir başlangıç olmuş Ömer,başarılar.Ayrıca Cumhur'a katılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    -

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar Ömer .Güzeş başlamışsın güzel sürer inş.

omer-faruk-14 Misafir

Sağolun yorumlarınız için. Bu arada ne reklamı ben göremedim?

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Basarilar Omer..

Başarılar dilerim, güzel bir başlangıç olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

başarılar ömer(:

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

omer-faruk-14 Misafir

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Takıma geçtikten sonra, sırada başkanın sözünü tutmak vardı. Ancak; takıma yıldız getirmek için yabancı kontenjanını boşaltmam gerekiyordu.

Ve gidenlerin yerine daha iyi oyuncuları kadroma kattım.

Bana göre hepsi güzel transferdi. Eskilerinin daha iyileri. Ve de hepsi gelecek vaadeden oyuncular.
    Tek tek değerlendirmeye gelirsek;
    Sherman Cardenas: Çok genç daha 16 yaşında, fakat gelecek vaadeden bir oyuncu. Cardenas'ı en verimli şekilde kullanacağım bölge; Orta sahanın sağı(MR).
    Kerlon: Müthiş bir yetenek. Sahada kendini gösterirse seyircileri adeta büyülüyor. Bu oyuncunun kafayla çalımından her zaman etkilenmişimdir. Bu oyuncuyu forvet arkasında kullanacağım(AMC).
    Kerem Seraş: Ön liberoda tam bir dinamo. Savunması olarak da hücumu olarak da zeki bir oyuncu. İleriye çıkardığı paslar akıl dolu. Bu oyuncuyu en başta da dediğim gibi ön liberoda oynatacağım(DMC).
    Ezequiel Garay: FM'nin vazgeçilmez oyuncularından. Gerek defanstaki başarılı form grafiği, gerekse de az ve öz ileri çıkışları mükemmel. Bu oyuncuyu defans bölgesinde oynatacağım(DC).
    Chico: Bu oyuncuyu fazla kişi tanımasa da çok iyi bir kanat oyuncusu. Defansta oynamasına rağmen, hücum güzü çok etkili. Bu oyuncuyu defansın sağında oynatmayı düşünüyorum(DR).

Bir işim çıktı ve akşam tekrar devam edeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Carrusca'yı keşke satmasaydın. Gerçekten çok yetenekli bir oyuncuydu. Ama önemli değil. Transferler güzel. Bence bir ön libero ihtiyacın olacak. Yabancı olursa senin için iyi olur. Neyse, kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok yanlış transferler .

Geleceğin takımını kurmuşsun Ömer.Hadi hayırlısı

Transferler iyi yanliz defansa takviye lazim avrupa da basari icin transfere devam

omer-faruk-14 Misafir

Yorumlarınız için sağolun.

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Çok yanlış transferler .
    Ne açıdan?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar Omer hadı hayırlısı
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

başarılar ...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Transferlerde iyi İnamoto'dan kurtulmuşun

omer-faruk-14 Misafir

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rakibi
    Bugün İsviçre'de Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Kur'aları vardı. Bu yüzden ben de İsviçre'ye gitmiştim ve kur'a çekimini canlı olarak izleyecektim.

Kur'alar çekilmeye başlamıştı. Ama bende heyecan yoktu. Çünkü; seribaşıydım. Ve gelelim eşleşmelere:

Eşleşmelerde muhtemel rakiplerimizi eleyeceğimizi düşünüyorum. Salzburg tam bir yaşlı kurt, Kızılyıldız ise gençler takımı. Muhtemel rakiplerimizi yakından tanıyalım.
    Salzburg
    Avusturya'nın son yıllardaki yükselen değeri. Takıma son zamanlarda transfer ettiği yaşlı oyuncularla başarıyı hedeflemekte. Bu takımın altın dönemi 92-97 yılları arasındadır. Bu yıllar arasında kazandığı 3 ligin 3'ünü de almıştır ve iki kere 2. olmuştur. Ayrıca 2 de Süper kupa almıştır. Salzburg Avrupa'da ki başarısını da bu yıllar arasında 94'te UEFA'da final oynayarak göstermiştir.Ancak; finalde Inter'e mağlup olmuştur. İşte Salzburg'un oyuncuları:

Takımın Kilit Oyuncuları: Niko Kovac, Vratislav Lokvenc, Johan Vonlanten
    Red Star(KızılYıldız)
    Sırbistan'ın Partizan'la beraber en tanınan takımı. Ligi eski adıyla(First League) 18, yeni adıyla(I Savezna Liga) 5 kez olmak üzere tam 23 kere kazandı. Bu takımın Avrupa'da başarıyı 79-91 yıllarında aldı. 79'da UEFA'da finale çıkmıştır. 91'de ise Şampiyonla Ligi, Klüpler kupasını kazanmıştır. Süper Kupa'da 2. olmuştur. İşte Red Star'ın oyuncuları:

Takımın Kilit Oyuncuları: Aleksandar Trisovic, Blagor Georgiev, Milan Purovic.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Red star a biraz dikkat et

Reklama gerenk yok ÖmerOlm nereden esti muhtemel rakipleri tanıtmakŞaka bir yana gayet güzel gidiyorsun kardeşim başarılarının devamını dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

İyi başlangıç..

omer-faruk-14 Misafir

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Reklama gerenk yok ÖmerOlm nereden esti muhtemel rakipleri tanıtmakŞaka bir yana gayet güzel gidiyorsun kardeşim başarılarının devamını dilerim
    Ne reklamı Mert? İçimden.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

evet redstara dikkat et bu sene cl alacan

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kızılyıldız suprız yapabılır dıkkat
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

omer-faruk-14 Misafir

Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Maçı
    Salzburg-Redstar: 2-2

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri