Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Birde şunu söylemek istiyorum hala transfer dönemindeyiz malum şuanda mesela siz güncelleme çıkaracaksınız yeni ama Fenerbahçe atıyorum 1 hafta sonra Oscar Cardozuyu aldı yine bir güncelleme olacak ve bizler tekrar oyunu sıfırlıcaz yeni kariyer açıcaz o çok kötü oluyor ama yapcak bişey yok . .

hocam yamayı yarın paylaşma ihtimaliniz varmı ??

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Birde şunu söylemek istiyorum hala transfer dönemindeyiz malum şuanda mesela siz güncelleme çıkaracaksınız yeni ama Fenerbahçe atıyorum 1 hafta sonra Oscar Cardozuyu aldı yine bir güncelleme olacak ve bizler tekrar oyunu sıfırlıcaz yeni kariyer açıcaz o çok kötü oluyor ama yapcak bişey yok . .
    Aynen yapacak birşey olsa kesin yapardık hocam ama malesef

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam yamayı yarın paylaşma ihtimaliniz varmı ??
    Olabilir hocam
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by mete14 View Post
    Tamamdır satın almışlarsa sıkıntı yok yamaya ekliyorum hemen.
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Şimdi ben oyunculardaki değişimlerle birlikte istiyorum sadece potansiyel olanı indirip atsam oluyor değilmi transferlerle birlikte ?

birde yabancı takımların transfer bütçesi çok lazım.falcaoyu monacoya trilyonlara veren atl. madridin bütçesi 1-2 milyondu yani yükseltilmesi lazım napoli keza aynı şekildde

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Şimdi ben oyunculardaki değişimlerle birlikte istiyorum sadece potansiyel olanı indirip atsam oluyor değilmi transferlerle birlikte ?
    Geliştirilmiş oyuncular isterseniz evet o yetiyor.

Quote Originally Posted by salih919 View Post
    birde yabancı takımların transfer bütçesi çok lazım.falcaoyu monacoya trilyonlara veren atl. madridin bütçesi 1-2 milyondu yani yükseltilmesi lazım napoli keza aynı şekildde
    Bütçelerle fazla oynama yapmıyoruz tam olarak bilmediğimiz için abartılı veya abartısız uğraşmıyoruz. Yapsan biri çıkıp çok fazla olmuş diyecek diğer türlü az olmuş diyecekleri için en iyisi oynamamak olduğuna karar verdik.
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

FMKolik'13 Fix v2

İndirmek için tıklayın.

Yapılan Değişiklikler

• Eksik transferler tamamlandı
    • 20.07.2013 tarihine kadar transferler tamamlandı
    • Sakatlıklar giderildi

Last edited by Selim Atalay : 20.Temmuz.2013 at 22:18
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    FMKolik'13 Fix v2

İndirmek için tıklayın.

Yapılan Değişiklikler

• Sakatlıklar giderildi

Öncelikle elinize sağlık,
    Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin avrupa yasakları da kalktı mı yamada ?
    Ve ben sadece transferleri ve bu yasaklarla ilgili düzenlemeyiistiyorum onun için sadece FMKOLİK yamasını mı indircem ilk sayfadaki ?
    Last edited by AtayH : 20.Temmuz.2013 at 22:10

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by AtayH View Post
    Öncelikle elinize sağlık,
    Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin avrupa yasakları da kalktı mı yamada ?
    Ve ben sadece transferleri ve bu yasaklarla ilgili düzenlemeyiistiyorum onun için sadece FMKOLİK yamasını mı indircem ilk sayfadaki ?
    Hocam cezalar kaldırıldı. En son yamayı buradan indirebilirsiniz. En son mesajımızda yani konuyu güncelleyemediğimiz için sıkıntı oluyor.
    Jose Mourinho

sağol hocam makbule geçti

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    FMKolik'13 Fix v2

İndirmek için tıklayın.

Yapılan Değişiklikler

• Sakatlıklar giderildi

Hocam yamanın bu halinde geliştirilmiş oyuncular kısmı var mı yoksa sadece transferler vs. mi var?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by hyuga10 View Post
    Hocam yamanın bu halinde geliştirilmiş oyuncular kısmı var mı yoksa sadece transferler vs. mi var?
    Hayır hocam malesef yok. Geliştirilmiş oyuncuları bu yamaya eklemedik fakat Ali Adnan ve diğer kişiler var. Geliştirilmiş oyuncuları tek başımıza değilde konu ile belirleyip ona göre yapacağız böylece kimse kimseye hak geçmeyecek.
    Jose Mourinho

Anladım hocam, güzel karar vermişsiniz. Ayrıca yama için, emeğiniz için ayrıca teşekkür ederim

Kıvanç Karakaş Şanlıurfaspor >> Çaykur Rizespor
    Koray Altınay Regensburg >> Çaykur Rizespor
    Zülküf Özer Adanaspor >> Elazığspor
    Deniz Aslan Antalyaspor >> Elazığspor
    Hasan Türk Gaziantepspor a 1 yıl kiralandı bonservisi verilmedi.
    Ümit Eminoğlu Aston Villa >> Gençlerbirliği
    Joseph Boum Mersin İdman Yurdu >> Karabükspor
    Erkan Kaş Karabükspora 1 yıl kiralandı bonservisi verilmedi.
    Kubilay Aktaş >> Kasımpaşa
    Fazlı Kocabaş >> Kayseri Erciyesspor
    Kerim Avcı >> Kayseri Erciyesspor

Bu transferler dışında eksik göremedim.Çok iyi bir yama.Herkesin eline sağlık.

Malouda nerde Allah aşkına

benim yanlış kullanmam kusura bakmayın atarlandım

öncelikle emeğinize sağlık; yamayı kullanabilmek için nereye atıyorduk dosyayı

Quote Originally Posted by erpeker1907 View Post
    öncelikle emeğinize sağlık; yamayı kullanabilmek için nereye atıyorduk dosyayı
    Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/editor data eğer editor data yoksa oluşturun.

Galatasarayın bütçesi 4m biraz düşük kalmamışmı ? Ayrıca Galatasaray Reading ile kardeş kulüp anlaşması imzalamıştı oyuna aktarırmısınız .

http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/16184.php

22. Default

İsmailin sakatlığı düzeltilmemiş...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zalim0773 View Post
    İsmailin sakatlığı düzeltilmemiş...
    Evet sırf o yüzden sol kanat E5 oldu

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/editor data eğer editor data yoksa oluşturun.
    çok teşekkür ederim bir yıl olmuş güncelleme kullanmayalı unutmuştum

ben sanırım yanlış indirdim en sayfadakini indirmeme rağmen bursaspor şampiyonlar liginde görünüyor ve fenerbahce kıtasal turnuvada yok

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by erpeker1907 View Post
    ben sanırım yanlış indirdim en sayfadakini indirmeme rağmen bursaspor şampiyonlar liginde görünüyor ve fenerbahce kıtasal turnuvada yok
    Link bu hocam. En son çıkan güncelleme
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu arada iki tane önemli şey sormak istiyorum ;

1. Sizin yaptığınız potansiyel yaması ile farklı bir güncellemeyi (örneğin Mirif 3.0) kullanabiliyor muyuz?

2. Yukarıdaki soruyu sormamın nedenlerinden biri olarak da SON fmkolik güncellemesi ile maç motorum ACAYİP bir şekilde yavaşladı ki bilgisayar performansı 4.5 yıldız olmasına rağmen, hani maçı ben oynasam daha kısa sürede biter; bunun nedeni nedir son güncellemeden sonra bu olduğu için sormak istedim.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Serdar Kurtuluş ve Tolga Zengin transferleri yapıldı mı ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Bu arada iki tane önemli şey sormak istiyorum ;

1. Sizin yaptığınız potansiyel yaması ile farklı bir güncellemeyi (örneğin Mirif 3.0) kullanabiliyor muyuz?

2. Yukarıdaki soruyu sormamın nedenlerinden biri olarak da SON fmkolik güncellemesi ile maç motorum ACAYİP bir şekilde yavaşladı ki bilgisayar performansı 4.5 yıldız olmasına rağmen, hani maçı ben oynasam daha kısa sürede biter; bunun nedeni nedir son güncellemeden sonra bu olduğu için sormak istedim.
    1. Sorunuza cevap malesef hayır fakat en kısa zamanda öyle bir düşüncemiz var. Potansiyelli oyuncuları tüm FM oynayanların dediğine göre yaparak DBC. şeklinde yayınlamayı deneyeceğiz. Eğer olursa istediğiniz yama ile kullabilirsiniz ama şuan ki potansiyel yaması bu duruma izin vermiyor.

2.Sorunuza gelelim. Maç motoruyla yamanın bir ilgisi olması imkansız. Bende kendi yamamı kullanıyorum ve bu yamayı kullanan arkadaşlarımda var böyle bir şikayet almadım henüz.

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Serdar Kurtuluş ve Tolga Zengin transferleri yapıldı mı ?
    Güncelleme ile verilecektir hocam. Hafta sonu güncelleme çıkacak.
    Jose Mourinho

Galatasarayın bütçesi 4m biraz düşük kalmamışmı ? Ayrıca Galatasaray Reading ile kardeş kulüp anlaşması imzalamıştı oyuna aktarırmısınız .

http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/16184.php
    Ben yazmıştım ama cevap vermemişsiniz eklenecekmi oyuna ?

Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri