1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: taktik ekranında oyuncu dizilimi

Default taktik ekranında oyuncu dizilimi

yaw ben taktik ekranında oyuncuları kondisyona göre sıralamıştım tekrar düzeltemedim pozisyona göre sıralıyo ve adamı seçtiğin zaman pkd başa geliyo geri kalanlar yine pozisyona göre sıralı oluyor tekrar böyle yapamadım yardım edebilir misiniz?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

işte bende böyle sıraladım sonra tekrar eskisi gibi olmadı

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Sonra eskisi gibi tekrardan olmadi derken tam olarak ne demek istediginizi anlamadim.

Taktik ekraninda her zaman secili oyuncular bastan asagi siralanir, siz ozel birsey istiyorsaniz bu manuel yapmaniz gerekir.

oyunun ilk başında seçilenleri başa sıralıyor ya usta onu nasıl yapıcam tekrar, bak kaleci seçmişsin defans seçmişsin seçilenleri yukarı atıyor otomatik olarak normalde onu geri getiremedim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Sonra eskisi gibi tekrardan olmadi derken tam olarak ne demek istediginizi anlamadim.

Taktik ekraninda her zaman secili oyuncular bastan asagi siralanir, siz ozel birsey istiyorsaniz bu manuel yapmaniz gerekir.

bende onu diyorum baştan aşağı olmuyor senin fotoda da olmamış seçilenler baştan aşağı
    Last edited by ozkanbicer78 : 31.Ağustos.2009 at 17:47 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

O zaman resimde belirmis oldugum KND yazan yere degil de bastaki SÇL'ye tiklayacaksin.

o zmnda oyuncular seçili değilken oyuncuları sıraladığında pozisyonları karışık sıralıyor...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Onceki mesajimda belirttigim gibi. Eski seriler boyle degildi ama bu seride malesef oyle.

düzeltemiyorum yani neyse ilgine teşekkürler

Mesaj Yetkileri