1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: FM14 Kayıtlı Oyun Paylaşım Alanı (SaveGame)

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Default FM14 Kayıtlı Oyun Paylaşım Alanı (SaveGame)

Paylaşmak istediğiniz kariyerleriniz varsa bunları bu başlık altında diğer üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Arrow

MERHABA ARKADAŞLAR ;
    Kayıtlı oyun paylaşan olmadığı için ve benden sürekli save dosyaı isteyen arkadaşlar da olduğu için bu paylaşımı yapıyorum..Kariyerimi burada da paylaşmıştım belki hatırlayanlar olur..Ama "kayıtlı oyun yüklenemedi" hatası yüzünden güncellemeye devam edemedim..Bunun sebebi ise yedek aldığım save dosyasının yaklaşık 1 sezon önceden olması yüzündendi..Kariyere yine de oradan devam ettim ve bu tarihe kadar geldim..Tranfer günü bitmeden de takviye yapabilirsiniz..Paylaşmayı düşünmediğim için bu zamana kadar geldim..Bundan dolayı kusura bakmayın..

2019-2020 SEZONU - FMC MODU

Oyunda sadece ADANADEMİRSPOR'u çalıştırdım ve bu zamana kadar elde ettiğim başarılar ;

Bu başarıların ardından Milli Takım'dan teklif geldi ve orada da görev yapıyorum..
    2020 Avrupa Futbol Şampiyonası TÜRKİYE'de...

Şu anki kadrom ise şu şekildedir ;

Personellerin durumu ;

Oyunda sadece TÜRKİYE ve İNGİLTERE ligleri açıktır..

İndirmek için ;
    TIKLAYNIZ..

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

FMC modunda editör hilesi yapmak imkansızdır.

Ne oyunun kendi editörü, ne de FMRTE bu modda geçerli olmuyor. Bir tek yolu, bütün takımları tek tek seçip oyuncu alabilirsin.

Bunu yapsa zaten buraya koymaz çünkü bu çok net görülecek bir şey. Lütfen insanların şevkini kafamızdan uydurduğumuz bir şey ile kırmayalım.
    Last edited by Kaka Leite : 26.Aralık.2013 at 02:33 Reason: Cümlede değişiklik.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post

Ne oyunun kendi editörü, ne de FMRTE bu modda geçerli olmuyor. Bir tek tek tek oyuncu takımlarını seçip oyuncu alabilirsin.

Bunu yapsa zaten buraya koymaz çünkü bu çok net görülecek bir şey. Lütfen insanların şevkini kafamızdan uydurduğumuz bir şey ile kırmayalım.
    Teşekkürler, arkadaşları bilgilendirdiğiniz için..

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post

Ne oyunun kendi editörü, ne de FMRTE bu modda geçerli olmuyor. Bir tek yolu, bütün takımları tek tek seçip oyuncu alabilirsin.

Arkadaşım biz avrupa birliğindemiyiz 5 yabancıyla oynanıyor oyun 10 yabancı var takımda senin aklın hemen oyun içi editöre kalmış çok basit düşünüyosun ve ben sana yazmadım onu arkadaşın elleri tutuyor çok şükür kendisi cevap verebilir bana
    şimdi çıkıp dersin oraya yazmış diye ama farketmez gerçekle alakası olmayan herşey hiledir bence

Quote Originally Posted by azalkmar View Post
    Arkadaşım biz avrupa birliğindemiyiz 5 yabancıyla oynanıyor oyun 10 yabancı var takımda senin aklın hemen oyun içi editöre kalmış çok basit düşünüyosun ve ben sana yazmadım onu arkadaşın elleri tutuyor çok şükür kendisi cevap verebilir bana
    şimdi çıkıp dersin oraya yazmış diye ama farketmez gerçekle alakası olmayan herşey hiledir bence
    1.si ben sana cevabı vermiştim zaten ama gördüğün gibi senin mesajın da silinmiş benim yazdığım cevap da..

2.si ise oyunda FMC modu denen bir simülasyonu daha var ve bu da onunla oynanmış save dosyası..oynamadığın için orada kural ne şekilde bilmiyorsun ve hile diyorsun..loplop konuşmasını biliyorsun ama daha oyunu tam anlamı ile bilmiyorsun..ilk önce oyunu tam anlamı ile incele ondan sonra gel bana ithamda bulun..oyuna sonradan eklenti yapılmadan FMC modda bu ve daha farklı kurallar var..bu da hile olmuyor farklı bir FM anlayışı oluyor..bunun farkını umarım ayırt edebilirsin..oyunun kendisinde olduğu için de bu hile değil farklı bir oyun modu olur..böylece de hile diyemezsin..bunu yazarak da kendine güldürürsün..daha da inat edersen o da senin oyunu bilmemenden kaynaklanır...

Tamam uzatmaya gerek yok ama yazdıklarımı iyi okuyun benim söylediğimle sizin anladığınız çok farklı

Quote Originally Posted by azalkmar View Post
    Tamam uzatmaya gerek yok ama yazdıklarımı iyi okuyun benim söylediğimle sizin anladığınız çok farklı
    kardeşim söylediğin yabancı kısıtlaması olmaması..ama bu FMC modda ilk 11'e 5 yabancı alabiliyorsun..Ama kadroda sınırsız yabancı tutabiliyorsun..Bu da oyun modunun özelliği..Bundan dolayı da sen bu save dosyasına hileli diyemezsin..İlk başta gerçek kurallar olmadan oynamak heyecansız desen sana hak veririm ama sen tutup da direk hileli dersen bu bir nevi bana hakaret olur..ben seni anlıyorum ama kullandığın kelime yanlış..

Tamam hileli demem seni üzdüyse kusura bakma bende direk damardan girdim, şimdi ab ye girmediğimiz için normal oyun 5 +0+3 öbür türlü oynandığı zaman oyun gerçekçiliğini yitiriyor ama sen anladın beni sonunda demek istediğim buydu benim )

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar..
    Üst tarafta paylaştığım save dosyası FMC modundaydı.Bu sefer normal kariyer modunda FB kariyeri yaptım..Taktik denemek için açtığım kariyer o kadar sardı ki bende devam ettim..Çevremde ki pek çok FmSever de paylaşmamı istediği için sizinle paylaşıyorum..

İŞTE 2017-2018 SEZONU FB KADROSU ;

**Takımda fazla yabancı olmasının nedeni gidecek oyuncuları indiren arkadaşların belirlemesini istememden dolayıdır..Yama veya RTE ile oynanma yoktur..

KUPALAR VE YAPTIKLARIMIZ ;

KULÜPLER ARASINDA FB ;

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HERKESE İYİ OYUNLAR...

***Kariyeri yükledikten sonra farkettim ; uzun bir kariyer yapmayı düşünmediğim için maddi kısmı göz ardı etmiştim..Bundan dolayı Mali Fair-Play Ligi yükümlülüklerini yerine getirememişiz..Bu sebepten dolayı 1 sezon Avrupa Kupalarına katılamıyoruz..

***Geçen sezon DORTMUND'u kardeşim yönetmek istemişti devre arası zamanı..Beraber oynamak için onu da eklemiştik ama beklediği sonuçları alamayınca 7 hafta sonra istifa etti..Bünyamin KARAER ismi ondan dolayı vardır hile için değildir..Oyuncu satışına bakarsanız da göreceksiniz hiçbir transfer yapmadığını..
    Last edited by 01demirspor : 20.Ocak.2014 at 17:16 Reason: hata

Nesil
    2012

Save indirmem ama kariyeri keşke burada anlatmış olsaymışsın Kadro Efsane olmuş bittim valla kadroya

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Save indirmem ama kariyeri keşke burada anlatmış olsaymışsın Kadro Efsane olmuş bittim valla kadroya
    finaller ve internet sıkıntım olmasa yapacaktım ama kısmet burayaymış

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    finaller ve internet sıkıntım olmasa yapacaktım ama kısmet burayaymış
    Abi gerçekten çok iyi takım bende Götzeyi aldılar müthiş 7'de 7 yaptılar

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Abi gerçekten çok iyi takım bende Götzeyi aldılar müthiş 7'de 7 yaptılar
    Götze zaten takımda var oyuncular ise üst seviyede..Türkiye Ligi'ni daha yıl domine eder bu halde bıraksan bile

Nesil
    2006
    Yer
    06

http://forum.turksportal.net/vb/show...=118935&page=1

Başlıklı kariyerimin save dosyası ,

Grasshoppers ile

Üst üste 7 lig şampiyonluğu

Bu 7 sene içerisinde

1 Avrupa Ligi Kupası

1 Şampiyonlar Ligi Kupası

Daha fazlasını kazanmak isteyen için buyrun link

http://www.mediafire.com/download/dh6jkl727l70g6p

Arkadaşlar elinde en az 14.3 versiyonla yapılmış 2019 ve üzeri kayıtlı oyun varsa paylaşabilir misiniz?

Mesaj Yetkileri