1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: İlk Kez Kariyer Paylaşıyorum (1.SEZON)

Default İlk Kez Kariyer Paylaşıyorum (1.SEZON)

Öncelikle merhaba arkadaşlar ilk kez kariyer paylaştığım için sizden biraz destek ve yardım bekliyorum...

Kariyerime genç bir takım olması ve ingiltere ligini sevdiğim için Evertonla başlamaya karar verdim

Takımımızın tarihi hakkında kısa bilgi :

Kadromuz ve oynatmayı planladığım sistem , sol kanat ve stoper mevkisine tranfer yapmayı düşünüyom :

stevenın sakatlığı kötü oldu sezon öncesi hazırlıkları kaçıracak

Umarım uzun soluklu bi kariyer olur ve ilk kariyer heyecanı biran önce geçer

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Öncelikle başarılar

İlk kariyerin ve belli ki yardıma ihtiyaç duyuyorsun. Sana tavsiyem, görselliğe önem vermen. Mesela belirli bir yazı tipi kullan. Resimleri ve yazıları ortala daha hoş duruyor. Çok detaya giren görselleri de spoiler olarak paylaşırsan daha akıcı ve hızlı bir kariyer sayfan olur. Şimdilik adettendir bu bilgiler, Everton güzel takım. Lukaku yeter bi kere. Onun haricinde McGeady ve Naismith ikilisi bu sezon çok iyi işler çıkarıyor EPL'de. Oyunda da bu isimleri değerlendirmelisin.

Başarılar dilerim
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Başarılar, kanatlardan birini kanat oyuncusu, amc mevkisini ofansif orta saha, sol mc yi de defansif oyun kurucu savunma rolünde oynatsan daha iyi verim almaz mısın ??
    Özellikle defansif anlamda katkısı büyük olur.
    Last edited by imparator16 : 01.Eylül.2014 at 13:01 Reason: Eksik bilgi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar, Bende Everton u çalıştırmıştım bi ara Defansı çok sağlam, o boş olan stoper mevkisinde Stones da Distin de rahatlıkla oynar. Sol kanatta da pienaar ve mcgeady iiş yapar.Naismhit den hiç verim alamamıştım bence direk gönder.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim , solkanat için as oyuncu olmasa bile rotasyon için Tottenhamin rezerve takımından Kenneth Mcevoy u alabilirsin, ya da ücretsiz olarak kirala beğenirsen sezon sonu sözleşmesi bitiyor.

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Onaylandı, başarılar.
    Tesekkurler

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Öncelikle başarılar

İlk kariyerin ve belli ki yardıma ihtiyaç duyuyorsun. Sana tavsiyem, görselliğe önem vermen. Mesela belirli bir yazı tipi kullan. Resimleri ve yazıları ortala daha hoş duruyor. Çok detaya giren görselleri de spoiler olarak paylaşırsan daha akıcı ve hızlı bir kariyer sayfan olur. Şimdilik adettendir bu bilgiler, Everton güzel takım. Lukaku yeter bi kere. Onun haricinde McGeady ve Naismith ikilisi bu sezon çok iyi işler çıkarıyor EPL'de. Oyunda da bu isimleri değerlendirmelisin.
    Saolun hocam gercekten sifirdan baslayan bana baya yardimci oldu

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Başarılar dilerim
    Tesekkurler ..

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar.
    Tesekurler

Quote Originally Posted by imparator16 View Post
    Başarılar, kanatlardan birini kanat oyuncusu, amc mevkisini ofansif orta saha, sol mc yi de defansif oyun kurucu savunma rolünde oynatsan daha iyi verim almaz mısın ??
    Özellikle defansif anlamda katkısı büyük olur.
    2. Hazirlik macindan sonra dediklerine benzer bi kac degisiklik yaptim zaten hocam

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar, Bende Everton u çalıştırmıştım bi ara Defansı çok sağlam, o boş olan stoper mevkisinde Stones da Distin de rahatlıkla oynar. Sol kanatta da pienaar ve mcgeady iiş yapar.Naismhit den hiç verim alamamıştım bence direk gönder.
    Distin 35 yasinda oldugu icin stope bi transfer yapmak istedim genc bir oyuncu

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Başarılar dilerim , solkanat için as oyuncu olmasa bile rotasyon için Tottenhamin rezerve takımından Kenneth Mcevoy u alabilirsin, ya da ücretsiz olarak kirala beğenirsen sezon sonu sözleşmesi bitiyor.
    Tesekkurler hocam

2. Hazirlik macindan sonra dediklerine benzer bi kac degisiklik yaptim zaten hocam

Olumlu bi gelişme oldu mu peki ?

Başarılar.Everton ile iş yapabilirsin şimdiden bol şans

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Arkadaşlar bütün tavsiyeleri vermiş bana diyecek birşey kalmadı Şöyle birşey söyliyim kimi kariyerler vardır tamamen görsellik vardır, kimileri vardır görselliği çok iyi olmasa bile o kariyerden birşeyler öğrenirsin seni geliştirir.. madem yeniyiz forumda efsaneler bölümünde, biten kariyerlerde, güncel hikayelerde güzel kariyerler var örnek alabilirsin

Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Başarılar kardeşim

Mesaj Yetkileri