Sayfa 14 / 15 İlkİlk ... 412131415 SonSon
391 ile 420 arası toplam 440 sonuç

Konu: "Dünya Turu Devam Ediyor - Afrika'da Vuvuzelaların Arasındayız."

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

AFRIKA`DAKI ILK MACIMIZ GELDI CATTI!

ABSA PREMIERSHIP 17.HAFTA

Aslinda ilk macimin Lider ile deplasmanda olmasina uzuluyordum, buyuk olasilik yenilecegimizi tahmin ediyordum fakat hic te oyle olmadi.Cok iyi bir futbol oynayarak galibiyete uzandik.Verdigimiz pozisyonlarda genelde savunmanin arkasina adam kaciriyoruz, oraya dikkat etmem gerekecek.

Hafta sonu Guney Afrika Ligi`nde oynanan Mamelodi Sundowns-Orlando Pirates macinin 90.dakikasinda atilan gol futbol tarihine gececek gibi.Macin tam sonunda ataga kalkan Mamelodi, cok net bir pozisyon kacirdi ve rakip kontraya gecti.Bu sirada ileri atilan top Mamelodi kalecisi Mweene`ye dogru geldi, fakat kaleci kosup topa yonelmek yerine oylece yurudu.Boylelikle topa yetisen Orlando oyuncusu Bacela topu aglara gonderdi.Bunun uzerine Mamelodi oyunculari kalecilerinin uzerine yurudu.Olay cikmasini araya giren guvenlik gorevlileri engelledi.Simdi tum dunya bu pozisyonu konusuyor ve Orlando Pirates ve Mamelodi kalecisi Mweene arasinda bir sike anlasmasi oldugunu dusunuyorlar.Iste o tartismali anlar;

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Gol fena lideri yenmek güzel olmuş

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Şike şike şike

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hangi Kabile reisini ayarttın söyle bakam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bu golü de gördükten sonra şampiyonluk garanti

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

gol sike maç guzel takımın sampiyon olma kapasitesi var

O kaleci bende olcak var ya Ömür boyu futboldan men ederim

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Gol fena lideri yenmek güzel olmuş
    Aynen.Zorlu bir deplasmandan 3 puan cikarmak sevindirici.
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Şike şike şike
    Bere bere bere.
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hangi Kabile reisini ayarttın söyle bakam
    Zulu`lardan biriyle gorustuk.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bu golü de gördükten sonra şampiyonluk garanti
    Valla ilk 2`deki takimlarin hic kaybetmeye niyeti yok gibi, insallah farki kapatiriz.
    Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    gol sike maç guzel takımın sampiyon olma kapasitesi var
    Evet bence de kapasitemiz var fakat arada cok puan farki var, onlarda simdilik hic puan kaybetmiyor.Bakalim ne olacak?

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by mami2602 View Post
    O kaleci bende olcak var ya Ömür boyu futboldan men ederim
    Benim takimimda olsa yeminle yollardim.Herif onundeki topa uyusuk uyusuk yuruyor, bilerek yedi golu yani.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

MUHSIN ERTUGRAL:KILAVUZU KARGA OLANIN ...

Buraya ilk geldigimde benimle alay eden, her firsatta bana laf atip tartisma cikarmaya calisan Bidwest Wits menajeri Muhsin Ertugral son soyledigi lafla birlikte iyice tepemi attirdi.Hayir yani, benim seninle bir derdim yok, benle zorun ne? Bir de hemseri olacagiz, utan...

ABSA PREMIERSHIP 18.HAFTA

Yepyeni bir taktik olusturmamiza ragmen takim mukemmel oynuyor, her sey yolunda.

ABSA PREMIERSHIP 19.HAFTA

Harika devam ediyoruz, nazar degmesin.

ORLANDO`YA TRANSFERDE SOK!

Teknik Direktor Ugur Duranay`in takima geldikten sonra yonetimden ilk istedigi isim olan Japon futbolunun yetistirdigi son yeteneklerden Hiroki Okamoto`nun transferi icin klupler anlasmaya vardi.Fakat Okamoto`nun Guney Afrika`da oynamasi icin gereken calisma izni cikarilamadi.Bunun uzerine Orlando Pirates yonetimi karara itiraz etti.Bu transfer icin yogun bir mesai harcayan yonetimin, transfer sezonu kapanmadan Okamoto`yu kadroya katmak istedigi bildirildi.

ABSA PREMIERSHIP 20.HAFTA

Japonya Ligi`nden sonra bu lig bana ilac gibi geldi.Takimimi izlerken o kadar cok keyif aliyorum ki...

OKAMOTO TRANSFERI ICIN CALISMA IZNI CIKTI, FAKAT ARTIK COK GEC...

Okamoto icin gereken izni sonunda cikardik fakat transfer sezonunu kacirdigimiz icin bu transfer Agustos ayinda gerceklesecek.Gene de cok mutluyum, Okamoto`nun harika bir oyuncu olacagina inaniyorum.

UGUR DURANAY VS MUHSIN ERTUGRAL!

Bu hafta oynanacak macta, Ugur Duranay, geldigi ilk gunden beri demec savasi icinde oldugu Muhsin Ertugral`in takimi Bigwest Wits ile karsilasacak.Herkesin merakla bekledigi bu macin gergin bir atmosferde gecmesi bekleniyor.

ABSA PREMIERSHIP 21.HAFTA

Iste bu kadar! Muhsin Ertugral`a cevabimi sahada verecegimi soylemistim, aynen oyle de yaptim.Hala mactan sonra hakemleri elestirmeye devam etti.

BU MACTAN LIG TABLOSU SU SEKILDE;

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

İşimiz zor İnşallah şl'ye gideriz mucize gerçekleştirip

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Dan dan dan Kaizer farkı ko imiş

Gidişat kötü değil be hoca adam edicez takımı, muhsin hocayı severdim mülayim bir adamdı fakat afrikaya iki Türk fazla demişde maçta boyunun ölçüsünü almıştır umarım

afrika çok büyük, gitsin cezayire muhsin forza UĞUR DURANAY

Devam hocam gidişat kötü dğeil

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Gidişat harika.Tabi üst sıradakilerinde puan kaybetmesi lazım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Güzel gidiyoruz ama sezon ortasında alıcna takımı elden fazla birşey gelmiyor. İnşallah 2. olur ŞL'ye gideriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İnşallah ilk seneden ŞL ye gideriz. Kurallarda Şlye nasıl gidiliyor. 3. ye de bir şans varmı ?

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    İşimiz zor İnşallah şl'ye gideriz mucize gerçekleştirip
    Umarim o mucize gerceklesir ama zor..
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Dan dan dan Kaizer farkı ko imiş
    Kaizer birak yenilmeyi, berabere kalmayi bile unutmus.
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Gidişat kötü değil be hoca adam edicez takımı, muhsin hocayı severdim mülayim bir adamdı fakat afrikaya iki Türk fazla demişde maçta boyunun ölçüsünü almıştır umarım
    Aynen ben de severdim, kendisinden beklemedigim davranislar sergiledi.
    Quote Originally Posted by balot50 View Post
    afrika çok büyük, gitsin cezayire muhsin forza UĞUR DURANAY

Devam hocam gidişat kötü dğeil
    Tesekkur ederim Balot, ilk 2 kaybetmeyi unutmus, ulasmamiz cok zor, hayirlisi.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Gidişat harika.Tabi üst sıradakilerinde puan kaybetmesi lazım
    Valla zor gibi gozukuyor Emre.
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Güzel gidiyoruz ama sezon ortasında alıcna takımı elden fazla birşey gelmiyor. İnşallah 2. olur ŞL'ye gideriz.
    Tek umudum o.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    İnşallah ilk seneden ŞL ye gideriz. Kurallarda Şlye nasıl gidiliyor. 3. ye de bir şans varmı ?
    Ilk 2 Sampiyonlar Ligi`ne, 3 ve 4 ise Afrika Konfederasyon Kupasi`na gidiyor abi.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ortasahaya iyi bir alternatif olacagini dusundugum Rodrigo Possebon`u denemeye aliyoruz.

Takimimizda en cok kazanan isimlerden olan, fakat ilk 11 icin yeterli olamayacak Dauda ve Nomandela ile yollarimizi ayiriyoruz.Boylelikle klupte maaslari biraz olsun dengeye getiriyoruz.

Iste Football Manager`in en sevmedigim olaylarindan biri, belki gercek hayatta da boyle olabilir, gercekten vefa yok hic bir yerde.Gunlerce ugrasip arastirma yaptigim, haftalarca takip ettigim ve sonunda ``Ucretsiz`` bir sekilde eski klubum Yokohama F. Marinos`a kazandirdigim oyuncular bugun itibariyle klube katiliyor.Fakat ters giden bir seyler var, bu transferler yuzunden herkes Yeni Teknik Direktor, eski yardimcim Robert Verbeek`e tesekkur ediyor.Biliyorum, gelecekte bu oyuncular cok iyi yerlere gelecek ve herkes ``Iste Robert Verbeek`in kesfettigi yetenekler!`` diyecekler.Neyse, saglik olsun...

ABSA PREMIERSHIP 22.HAFTA

Ilk yarisini 2-0 geride kapattigimiz macta ikinci yarida muazzam bir oyun ortaya koyarak maci kazanmayi basariyoruz.

ABSA PREMIERSHIP 23.HAFTA

Ilk puan kaybimizi Ajax CT karsisinda yasiyoruz.Macta net 4-5 gol pozisyonuna girdik ve degerlendiremedik, rakip ise bu durumu affetmedi.

Maalesef bu mactan sonra Schumanyelo`yu sakatliga kurban veriyoruz.Keske maci kaybetseydik ama orta sahamizin dinamosu sakatlanmasaydi,

ABSA PREMIERSHIP 24.HAFTA

Afrika`da beni sinirlendiren ilk mac.Rakip oynatmamaya kurulmus bir sekilde sahaya cikmis, 3 adamimi sakatliga kurban verdim mac sirasinda.Kalecilerininde bir anda insanliktan cikmasiyla bir cok pozisyon kacirdik.

ISTE TUKS TAKIMININ BIZE HEDIYELERI;

Kötü gitmiyoruz devam hocam.Sakatlıklar çok kötü olmuş gerçekten rakip resmen biçmeye çıkmış.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Üstadım sen o adamı al deneme
    Eee sende bekleyeydin katılmalarını sana yazsalardı
    Ayıp etmiş ama harbi oyun buna da bir çözüm bulabilir aslında ufak bir şey olsa da küçük şeylerden mutlu olabiliyor insan

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Hocam Şl'şansımız zorlaşıyor

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Tuks takımının sponsoru mahalle kasabı herhalde.

Bu Tuks'u her seferinde Turks olarak okuyorum sonra güney afrikada Türkler ne alaka diyorum Maçlar bol pozisyonlu geçiyor her iki taraf adınada, takımda bir sıkıntı var sıkıntı nerde hoca ?

Bu arada o denemeye aldığın elemanı denemeyi bırak bencede yapıştır kontratı gitsibn Bitiriciliği ve mentali senin lig için ideal koy orta sahaya savaşçı oyuncu destek rolünde birde daha fazla hücuma katıl de kanatlardan atak yapıyosan süpriz golcün olur her taktiğimde kullanırım bu tip orta saha

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçların fena değil umarım slye gidersin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu sene bize Şl yok gibi görüküyor. Üst sıralardan kopmada en azından konfederasyon kupasına gidelim. Onu alıp itibarımız ve kadro kalitemiz artsın.

Arkadaşlara katılıyorum. Yerinde olsam denemem alırım. Yoksa izleyenlerden biri elinden kapar bakakalırsın.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Neredesin sen

Yamyamlar yedi bu çocuğu garanti, yada safariye falan çıktı balta girmez ormanlarda kayboldu

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Nerelerdesin hoca!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Yamyamlar yedi bu çocuğu garanti, yada safariye falan çıktı balta girmez ormanlarda kayboldu

Eee sen tribün liderlerinin resmini gösterirsen olacağı buydu korkudan terk etmiştir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfa 14 / 15 İlkİlk ... 412131415 SonSon

Mesaj Yetkileri