Sayfa 14 / 23 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
391 ile 420 arası toplam 689 sonuç

Konu: Efsaneyi Geri Döndürdük l ABD'de Tarih Yazdık l Rangers FC & ABD

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bütçe

Yönetim resmen küfreder gibi bütçe verdi. Benim sezon içindeki bütçem zaten bu kadardı, üstüne herhangi birşey eklemediler hatta azalttılar. Bu transfer bütçenin yarısı maaş artışlarına gidecek zaten. Arkadaş ben niye milyonlarla oynayamıyorum ya

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Olsun güveniyorum sana

Milyonlara gerek yok Rodi. serbest kalanlara bak. ben çoğunlukla kariyerlerim öyle yapıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Olsun güveniyorum sana
    Quote Originally Posted by master_zngldk67 View Post
    Milyonlara gerek yok Rodi. serbest kalanlara bak. ben çoğunlukla kariyerlerim öyle yapıyorum.
    Tamam bende genelde beleşe oyuncu alırım ama artık parayı basıp alası geliyor insanın

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Öyle hemen göklere çıkmanın alemi yok sabır

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ne kadar ekmek o kadar köfte biraz başarı elde edersen zaten bütçe verirler 4 kupayı da kazanamayan adama ben de başkan olsam bütçe vermem doğruya doğru.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Yonetime ultimatom ver ya da basina sizdir.Belki dedigini yaparlar belki de kovarlar.

Butce o kadar da kotu degil ya, sozlesmeleri biten saglam oyunculari ya da saglam bir regen alabiliriz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Öyle hemen göklere çıkmanın alemi yok sabır
    Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Ne kadar ekmek o kadar köfte biraz başarı elde edersen zaten bütçe verirler 4 kupayı da kazanamayan adama ben de başkan olsam bütçe vermem doğruya doğru.
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Yonetime ultimatom ver ya da basina sizdir.Belki dedigini yaparlar belki de kovarlar.
    Butce o kadar da kotu degil ya, sozlesmeleri biten saglam oyunculari ya da saglam bir regen alabiliriz.
    Valla diğer klüplerden teklif yağıyor. Yönetimin keyfi bilir, şimdiye kadar hep reddettim görüşmeleri ama bundan sonra bazı klüperle masaya oturacağım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Arada sağlam kluplerle masaya otur ama imzalama bak nasıl peşinden koşuyorlar. Saolsun ben bu sayede maaş bütçesini artırıp Fellaini yi almıştım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Arada sağlam kluplerle masaya otur ama imzalama bak nasıl peşinden koşuyorlar. Saolsun ben bu sayede maaş bütçesini artırıp Fellaini yi almıştım.
    Sizin gazınıza gelip oturacam masaya sonrada kovacak beni yönetim göreceksiniz gününüzü

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2018/2019 SEZONU BAŞLIYOR!!!

TRANSFERLER

Transfer bütçemiz kısıtlı olduğu için daha çok kira ve ücretsiz oyunculara yöneldik. Bütçemizin büyük kısmı yıllık maaş artışları dolayısıyla kendi takımımıza gitti. Birkaç as oyuncumuzla sözleşme yenileyince elimizde pek bir para kalmadı.
    İlk olarak as kadroda pek forma şansı bulamayan ve sık sakatlanan Erkan Zengin ile yollarımızı ayırdık. €57 Bin karşılığında Kasımpaşa'ya gönderdik. Önemli olan aldığı yüksek maaştan kurtulmaktı. Ardından transfere başladık:

Alef

Alef'i sağ bek ihtiyacımız için bedelsiz olarak Monaco'dan kiraladık. Maaşının yarısını biz karşılayacağız.

Humam Tariq

Hatırlarsınız sezon sonunda Salih ağır biçimde sakatlanmıştı. Bu yüzden Salih sezonun ilk yarısını büyük ölçüde kaçıracak. Bizde Salih'in yokluğunda orta saha ve ofansif orta sahada oyun kurucu olarak Irak milli takımının yıldızlarından Humam Tariq'ı bedelsiz olarak ManU'dan kiraladık. Maaşının yarısını biz karşılayacağız.

Ibrahima Sy

Ibrahima'yı yedek kaleci olması için bedelsiz olarak aldık. Oyuncu ile sezon arası bosman kuralıyla sözleşme imzaladık takımımıza yeni katıldı. Mental olarak pişmesi için Onur'un yanına çırak olarak verdim

Ryan McLaughlin

Ryan, geçen sezon takımımızda kiralık olarak oynadı ve verimli bir oyun sergiledi. Satılık listesine konulunca cüzi bir paraya kendisinin bonservisini aldık. Yoğun maç temposunda sağ bekte görev alacak.

Sullay Kaikai

Sezonun en süpriz isimlerinden biri. Forvette lazım olan golcümüzü bedelsiz olarak Tottenham'dan kiraladık. Oyuncunun maaşının yarısını biz karşılayacağız. Sullay geçen sezon kiralık oynadığını QPR'de 48 lig maçında 23 gol bularak çok iyi bir performans sergiledi.

Thiago Casasola

Yetenekli genç stoperimiz Thiago Casasola'yı bedelsiz olarak kadromuza kattık. Kendisiyle bosman kuralı sayesinde sezon ortasında imza attık. Sakatlanma meyili olan oyuncumuzu biraz dikkatli oynatacağız.

Transfer Özeti

Kadromuz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hazırlık Kampı

Gerek Al'nin başlaması gerekse transferlerin gecikmesi dolayısıyla kısa ama öz bir hazırlık dönemi geçirdik. Geçen sezon transfer ettiğimiz genç forvetimiz Panagiotis Nikolitsas'in hazırlık dönemi performansı göz doldurdu.

Spoiler: Detaylar 

Spoiler: Detaylar 

2 maçta da zayıf rakibimize top oynatmadan kazanmayı bildik. Özelikle ilk maçta o kadar basit pozisyonları kaçırdık ki ilk maçın skoru ikincisinden daha iyi olabilirdi. 2 maçta 5 gol bulan Rodrigo Gomez sezona çok iyi başladı.

3. Ön Eleme Turunda zor bir rakip çektik. Ama turu geçeceğiz inş.

BUNDAN SONRA GÜNCELLEMELERİ AY AY YAPMAYI PLANLIYORUM. BÖYLECE TAKIM HAKKINDAKİ DETAYLARI DAHA RAHAT AKTARABİLİRİM.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Casasola bedava 39'a sattım galiba bilgin olsun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Casasola bedava 39'a sattım galiba bilgin olsun
    Biliyorum senin kariyerdeki satışını , oyuncuyu 1-2 sezondur takip ediyordum. Boşa düşmesi yaklaşınca kaptım hemen. Ama sakatlanmaya meyilli biraz , dikkatli oynatmam lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

O bütçeyle yapabileceğimiz en iyi transferleri yapmışız artık bu sezon şampiyonluk bekliyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

O bütçeyle yapabileceğimiz en iyi transferleri yapmışız artık bu sezon şampiyonluk bekliyoruz.
    kovulmazsam , şampiyonluk için uğraşacağız. Transfer bütçesi yüzünden yönetimle papaz oldum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sol açık için iyi bir regen buldum. Rotasyon oyuncusu olarak kullanıp çok güzel yetiştirebilirim diye düşündüm. Genç sözleşmesi olduğundan imza attırabiliyorum ancak klübüne yetiştirme ücreti olarak€1,3 milyon ödememiz gerekiyordu. Bedne yönetimin kapısını çaldım ve ek bütçe istedim. Direk reddettiler bende sizlerden aldığım gazla görüşmeyi basına szıdırdım. Sonuç:

Yönetimle olağanüstü toplantı yaptık. Dik durmaya çalıştım, sonuç olarak bir şans daha veriyoruz dediler. Önümüzdeki 5 maç için 10 puan hedefi koydular. Az kalsın kovuluyordum

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Yakında kovulursun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yakında kovulursun
    Kendileri bilir Ben buraya kadar Ragnersla gelmedim Rangerla da gitmek istemiyorum , devamını yazarsam ban yerim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lig 6 ağustosta başlıyor. Bu kadar erken olunca Lig, 2 tane Kupa, Avrupa Ligi maçları kesişiyor. Uzun bir süre 3 günde bir maç yapacağız gibi duruyor. bunu tahmin ederek işlevsel bir kadro hazırlamıştım ancak nereye kadar dayanabiliriz bilmiyorum. Eğer bir yerden eleneceksen Lig Kupası denen dandik kupadan elenelim. Yoksa 4 kulvarda çok zorlanırız.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Lig Kupası maçlarına U-19 takımını çıkar artık nereye kadar giderlerse.

Humam Tariq'a iyi bak hocam Bursaspor'um da şov yapmıştı zamanında Crash dump yiyene kadar

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Transferler çok güzel

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bence senin maaş düşük olduğu için ödeyecekleri tazminatta düşük bundan dolayı kovmakta tereddüt etmezler her sözleşmede maaşını artırmaya bak
    Transferler yinede iyi olmuş bence espanyol u rahat geçersin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

espanyolu geçersin transferler güzel

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

hadi bakalım başarılar Rodi

Hazırlık maçları ve Transferler güzel hadi bakalım bol şans

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ayni bizim Japon yoneticiler gibiymis sizinkiler de, sacma sapan isler yapiyorlar.

Her seye ragmen, transferlerin cok guzel.Bu sezonu yonetimle didismeden gecirirsek Sampiyonluk icin onumuzde bir engel kalmaz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lig Kupası maçlarına U-19 takımını çıkar artık nereye kadar giderlerse.
    As takımın U-19 dan farkı yok ki Takımın yaş ortalaması 21.8

Quote Originally Posted by imparator16 View Post
    Humam Tariq'a iyi bak hocam Bursaspor'um da şov yapmıştı zamanında Crash dump yiyene kadar
    Şaunda kiralık oynuyor ama performansına göre ve yönetimin vereceği bütçeye göre ileride bonservisini alabilirim.

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Transferler çok güzel
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bence senin maaş düşük olduğu için ödeyecekleri tazminatta düşük bundan dolayı kovmakta tereddüt etmezler her sözleşmede maaşını artırmaya bak
    Transferler yinede iyi olmuş bence espanyol u rahat geçersin
    Aslında mantıklıymış , ben fazla para gitmesin diye maaşı azaltıyordum. Bundan sonra diplerine kadar sömüreceğim

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    espanyolu geçersin transferler güzel
    İnşallah geçeceğiz
    Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    hadi bakalım başarılar Rodi
    Ve efsane geri döndü , hoş geldin Diaz Üstad
    Quote Originally Posted by mami2602 View Post
    Hazırlık maçları ve Transferler güzel hadi bakalım bol şans
    Teşekkürler
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Ayni bizim Japon yoneticiler gibiymis sizinkiler de, sacma sapan isler yapiyorlar.

Her seye ragmen, transferlerin cok guzel.Bu sezonu yonetimle didismeden gecirirsek Sampiyonluk icin onumuzde bir engel kalmaz.
    Ben bir şampiyon olayım burunlarından getircem bu yönetimin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bende öyle düşünüyordum bir gün yönetim düşüncelerinden iş durumuna baktım "tazminatınız düşük olduğundan işinize son vermekten sakınca duymuyor " gibi bir yazı çıktı şimdi acımıyorum alabildiğince alıyorum

Sayfa 14 / 23 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Mesaj Yetkileri