Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 329 sonuç

Konu: FENERBAHÇE Spor Kulübü | 2018-2019 Yılı | Ş.L Şampiyonu Genç Fenerbahçe...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Sow iyi para bırakmış.Ama satmayadabilirdin.
    • Hocam 29M€ gibi bir ücret bence çok iyi bir teklif. Birde benim yaptığım hiçbir kariyerde Sow'dan yararlanamadım bununda etkisi var. Sow yerine Caner Alper Yeni transferimizden yararlanmayı düşünüyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Çok iyi para bence en iyisini yaptın
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Hazırlık döneminde ciddi rakiplerle iyi mücadeleye girmişiz , Sow'un gidişi şu anlık etkilemez ligde de etkileyeceğini sanmıyorum ama yerine birini almakta gerek tek forvet oynamayacaksan rotasyonluk alınabilir

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

• Yorumlarınız için teşekkürler

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

FENERBAHÇE TARİH YAZDI...

Maç Özeti :

Henüz 35. dakikada Emre Belözoğlu sakatlanmasıyla darbe alan Fenerbahçe , 18 ve 24. dakikalarda gol yiyerek 2-0 geriye düştü. İlk yarıya kadar pozisyonlar bulan Galatasaray tek kale oynadı. 2. yarıya Fenerbahçe başka bir takım gibi çıktı maça henüz 46. dk da golle başladı. Maçın hakimiyetini kazanan Fenerbahçe 50.dk'da 2. golü buldu ve maç berabere oldu. 54.dakikada Alper Potuk'un sert müdahalesi sonucunda kırmızı kart görmesi Galatasaray için bulunmaz bir fırsattı. Ama Fenerbahçe sanki 10 kişi oynamıyor gibiydi. 65.dakikada Diego'nun ortasına sert bir vuruş yapan Holmen Fenerbahçe'yi öne geçirdi. Bundan sonra topa sahip olmayı korumaya çalışan Fenerbahçe 84.dk'da Kuytun sert ortasına Emenikeyle Semih'in topa çarpması sonucunda 4-2 öne geçti ve kupanın sahibi oldu.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

SAKATLIK DURUMU

Milli takımda çıktığı maçta sakatlanan Alper Potuk bu haftaki başlıyıcak olan Ligin ilk maçını kaçıracak.

Alper 1 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacak.

Milli takımda çıktığı maçta sakatlanan Emenike bu haftaki başlıyıcak olan Ligin ilk maçını kaçıracak.

Emenike 1 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Derbi sonucu çok şükür sakatlıkların yüzünden gölgede kalmamış 1 hafta olması sevindirici
    Peki az pozisyona girip çok pozisyon vererek nasıl kazandık ?
    Taktiğimiz neydi maçta 2-0'dan böylesine az pozisyona girip kazanmak çok büyük başarı ondan soruyorum

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    • Teşekkürler

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Derbi sonucu çok şükür sakatlıkların yüzünden gölgede kalmamış 1 hafta olması sevindirici
    Peki az pozisyona girip çok pozisyon vererek nasıl kazandık ?
    Taktiğimiz neydi maçta 2-0'dan böylesine az pozisyona girip kazanmak çok büyük başarı ondan soruyorum
    • Benim sürekli oynattığım taktik hocam .

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Türk takviyeleri yerinde Mustafa'yı oynatacağın sistem ve rol önemli büyük gelişme kat edebilir.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Türk takviyeleri yerinde Mustafa'yı oynatacağın sistem ve rol önemli büyük gelişme kat edebilir.
    • Türk bir forvete ihtiyacımız vardı. Tam olarak nerede oynatıcam belli değil ama maksimum verim almak istiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Mustafa için bir öneri veriyim; karabük'te almıştım kendisini forvette hangi pozisyonda oynattıysam verim alamadım, son dönemlerimde sağ açıkta içe kateden olarak ve forvette yardımcı santrafor ve destek rollerinde oynattım biraz kıpırdanma oldu. Kararlılığı yüksek olduğu için çift forvetli sistemde daha yüksek verim alırsın kanımca

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Mustafa için bir öneri veriyim; karabük'te almıştım kendisini forvette hangi pozisyonda oynattıysam verim alamadım, son dönemlerimde sağ açıkta içe kateden olarak ve forvette yardımcı santrafor ve destek rollerinde oynattım biraz kıpırdanma oldu. Kararlılığı yüksek olduğu için çift forvetli sistemde daha yüksek verim alırsın kanımca
    • Yorumun için teşekkürler hocam ;
    • Ben 2 forvetle oynamayı hiç sevmem tek forvet + 2 tane içe kat eden oyuncu bu taktikde Mustafayı Sol Forvet de oynatmayı düşünüyorum. Henüz bir şey yapmadım bakalım..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Forvet olarak Rescaldaniyi öneririm çok iyi katkı verir ve 3,4 sezon sonra rahatlıkla 40m Euro gibi bir fiyata satabilirsin.Başarılar

Transferler çok iyi türkleri doldurmuşuz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    Forvet olarak Rescaldaniyi öneririm çok iyi katkı verir ve 3,4 sezon sonra rahatlıkla 40m Euro gibi bir fiyata satabilirsin.Başarılar
    • Teşekkürler , hocam benim kariyerlerde yaptığım keşfedilmemiş oyuncuları ortaya çıkarmak. Herkesin yaptığı transferleri yapıp kazanç sağlamak istemiyorum. Biraz daha gerçekçi olması için çalışıyorum. Yanlış anlama , önerin için teşekkürler.

Quote Originally Posted by AkdenizKutay View Post
    Transferler çok iyi türkleri doldurmuşuz

• Evet hocam çok gençler daha iyice piştikten sonra takımdaki yerlerini sabitleyeceğim. Şuanlık maçın ilerleyen dakikalarında oyuna sokuyorum. Türkiye Kupasında tüm gençleri oynatıcam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar hocam.

Dikkatimi çeken bir konu var. Sow un bonusunda 1 maç oynarsa 10 M maddesimi var. Varsa nasıl kabul etmişler merak ettim.

Nadir Çiftçi de iyi rotasyonda kullanabilirsin. Birde Eagles de bir türk oyuncu vardı orta saha adını unuttum. Oda rotasyon için uygun olabilir.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar hocam.

Dikkatimi çeken bir konu var. Sow un bonusunda 1 maç oynarsa 10 M maddesimi var. Varsa nasıl kabul etmişler merak ettim.

Nadir Çiftçi de iyi rotasyonda kullanabilirsin. Birde Eagles de bir türk oyuncu vardı orta saha adını unuttum. Oda rotasyon için uygun olabilir.
    • Evet hocam kendim ekledim o maddeyi ve bu hafta oynadığı için ücret geldi. Genelde kullandığım bir taktikdir.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

S.T.S.L 1.HAFTA

S.T.S.L 2.HAFTA

S.T.S.L 3.HAFTA

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar, transfer politikanı beğendim. Hücuma Türk forvet almalısın bence. Ayrıca hangi forma paketini kullanıyorsun, nerden indirdin ya da ?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Transferler iyi bu seneyi götürebilecek düzeyde en azından lige de iyi başlamışız inşallah devamı gelecektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Başarılar, transfer politikanı beğendim. Hücuma Türk forvet almalısın bence. Ayrıca hangi forma paketini kullanıyorsun, nerden indirdin ya da ?
    Pektemek geldi ya

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    • Teşekkürler , Türk forvet Pektemek'i transfer ettim. Torrent olarak indirdim fenerbahçeyi kendim düzenleyip koydum.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Transferler iyi bu seneyi götürebilecek düzeyde en azından lige de iyi başlamışız inşallah devamı gelecektir.
    • Transferleri bu sezon değilde gelecek sezonlar için transfer ettim diyebilirim. Hepsi 16-25 arasında oyuncular gelecek vaadediyorlar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

TRANSFER DÖNEMİ SONA ERDİ.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2012
    Yer