Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Merhaba arkadaşlar. 2013 yılından beri her seride bir San Marino kariyeri açılması klasik olmuştur. Ege hocamın sayesinde
    bu seferde ben San Marino semalarına uçtum. Hem San Marino milli takımını hemde San Marino ligi B grubunda sonuncu olacağı
    tahmin edilen San Giovanni takımını yöneteceğim. Normalde ben her kariyerimde tek takımla sonuna kadar giderim. Ama bu kariyerde
    tek takımla devam etmeyeceğim. Gelen güzel tekliflere göre takım değiştireceğim.
    Başlangıçta açtığım ligler

Profilimiz

San Giovanni

San Marino Milli Takımı

Lig Kuralları

6 yabancı kuralı var buna İtalyan oyuncular da dahil.
    Sezon Öncesi Bakış

Milli takımı tanıtmama gerek yok zaten her futbolseverin bildiği bir takım. Öncelikli hedefimiz averaj takımı olmaktan çıkıp dişli
    bir milli takım olmak yönünde tabikide güzel regenlerimiz olursa olur.
    SS San Giovanni , San Marino'nın en üst düzey futbol ligi olan Campionato Sammarinese di Calcio'da yer alan bir futbol kulübüdür.

Başkanımız Fabio Giardi olup kendisi 45 yaşında olmasına rağmen hala defansımızda faal olarak top koşturmaktadır.

Profili

Sosyal ağda taraftarlarımızın tepkileri

Takımımızın geçmişi
    En iyi derecemiz 2013 yılındaki ikincilik.

Takımımızın genel profili

Tesislerimiz

Personellerimiz

Taktiklerimiz
    Kendi yaptığım 3 taktikle savaşacağız. Bu taktiklerden özellikle 4-4-2yi GS kariyerimde kullanmış memnun kalmıştım.
    Kariyeri açmadan önce yine San Giovanni ile Milli takımda kullandım.

Bu taktiği özellikle milli takımda kullanacağım. Yıldırma politikası olarak kullanacağım.

Kuralları okudum & Kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Konu onaylanmıştır başarılar dilerim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Başarılar dilerim zor bir süreç seni bekliyor başkanın profili görünce istemsizce kahkaha attım kusura bakma

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Eskileri görmek ne güzel Başarılar hocam

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Konu onaylanmıştır başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Başarılar dilerim zor bir süreç seni bekliyor başkanın profili görünce istemsizce kahkaha attım kusura bakma
    Ben asıl kadroyu görünce şok olmuştum. Başkanında kadroda olduğunu o zaman anlamıştım.
    Ben bu şekilde alt lig kariyeri yapmaya alışkınım. Ama inş. erkende kovulmayız. Ne olur ne olmaz. Başkan beni oynatmıyorsun deyip te kapının önüne koyabilir.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Eskileri görmek ne güzel Başarılar hocam
    Teşekkür ederim hocam. Ne zamandır bir kariyer açma hevesindeydim ama bir türlü fırsat olmamıştı. Kısmet bu zamana imiş.
    Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar..
    Teşekkür ederim.
    Belli başlı oyuncularımız

Yarın akşam inşallah transferleri paylaşacağım. Almayı istediğim iki oyuncu var eğer ki onları alabilirsem büyük ihtimalle transferi kapatacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Oyuncu kalitesi tavan yapmış

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Oyuncu kalitesi tavan yapmış
    Aynen öyle oldu. GS de iken 15 puandan aşağısına bakmaz iken şimdi 5 puanlık oyunculara talip oluyorum. Hala istediğim iki oyuncuyu alamadım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam başarılar gerçekten çok zor bir süreç seninki.Buna alt lig bile denmez Başkanıda arasıra oynat kovmasın bizi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim, aynı şekilde geçmiş senelerde birkaç kariyer vardı, çok güzellerdi. İşin zor, sabır başından eksik olmasın.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Son derece zorlu olacaktır, başarılar dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam başarılar gerçekten çok zor bir süreç seninki.Buna alt lig bile denmez Başkanıda arasıra oynat kovmasın bizi
    Teşekkürler.Aynen dediğin gibi alt lig bile sayılmaz. Klüp amatör olduğu için maç hazırlıklarında bile işlem yapamıyorum. Başkanıda bir iki maç oynatırım.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Başarılar dilerim, aynı şekilde geçmiş senelerde birkaç kariyer vardı, çok güzellerdi. İşin zor, sabır başından eksik olmasın.
    Teşekkürler.Evet özellikle Ege sayesinde bu işe giriştim. Bakalım neler olacak.
    Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Son derece zorlu olacaktır, başarılar dilerim.
    Teşekkürler. Aynen zorlu olacak ama yılmayacağız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferli büyük ölçüde bitirdim. Bir tek çilek transferimiz kaldı. Kendisinin isteklerini karşılayamayacağımızı düşündüğü için gelmiyor. Ama transfer sezonunun bitmesine daha çok var. 21 Eylüle kadar imza attıra bileceğimi düşünüyorum.
    Şu anda işyerinde olduğumdan dolayı resim paylaşımı yapamıyorum. Ama akşam transferlerimizi paylaşacağım. Her zamanki gibi çok transfer yaptım.
    65 kombine satabildik. Gelecekte daha çok satmayı umuyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer Geçmişimiz

Transferlerimiz
    Her ne kadar yıldız olamasalar da bize yetecekler.

Takımımıza kattığımız Gençlerimiz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Personel transferlerimiz

Transferlerimiz sonunda Medyanın bizimle ilgili tahmini değişti. İlk kez karşılaştığım bir durum oldu. Daha önce sondan 2. olacağımız düşünülürken şimdi 6.lık uygun görülüyor. Çilek transferini hala yapamadık.

Stoperimiz bizi seçti ve gitmedi.

Saolsun başkanla aramız çok iyi olduğu için ne istersek veriyor. Bir profesyonel yapmadı ama olsun adam haklı idi. Bizi eğitime bile yolladı.
    Deneme günü istedim. Bu şekilde belki gözümüze çarpan yetenekli birini yakalarız diye ama kimse bizi adamdan sayıp katılmamış.

Sezon öncesi hazırlık maçlarımız.
    Her zaman olduğu gibi gene çok hazırlık maçı düzenledik.
    Last edited by pusathan01 : 20.Mart.2017 at 19:46

İşin çok zor vallaha deneme gününe kimsenin gelmemesi komik olmuş kariyerin baya eglenceli geçiyordun senin açından ben okudukca gülüyorum zor olsada eglenceli bende açıcam böyle bir kariyer Fenerbahçeyi istedigim yere getiriyim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İşin çok zor vallaha deneme gününe kimsenin gelmemesi komik olmuş kariyerin baya eglenceli geçiyordun senin açından ben okudukca gülüyorum zor olsada eglenceli bende açıcam böyle bir kariyer Fenerbahçeyi istedigim yere getiriyim
    Valla eğlencelimi bilemiyorum. Başkandan yana sıkıntım yok ama ne istediğim gibi bir oyuncu neden hoc bulabiliyorum. Tabi bunlar uzun zamandır alt ligde oynamayınca da oluyor. Takımımdan umutluyum üst sıralarda bitirebiliriz.
    Dipnot: Çilek transferi hala olmadı. O direniyor ben ısrar ediyorum bakalım ilk kim pes edecek.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Valla eğlencelimi bilemiyorum. Başkandan yana sıkıntım yok ama ne istediğim gibi bir oyuncu neden hoc bulabiliyorum. Tabi bunlar uzun zamandır alt ligde oynamayınca da oluyor. Takımımdan umutluyum üst sıralarda bitirebiliriz.
    Dipnot: Çilek transferi hala olmadı. O direniyor ben ısrar ediyorum bakalım ilk kim pes edecek.
    çilek transferi olarak nasıl birşey düşünüyorsun profilini paylaşırmısın

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

çilek transferi olarak nasıl birşey düşünüyorsun profilini paylaşırmısın
    Sürpriz olması taraftarıyım. Transfer sezonu bitsin alamazsam paylaşırım. Kendisi 40 yaşında bir emektar ama benim takımıma göre çok iyi bir oyuncu ve iyi bir lider olacak.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Sürpriz olması taraftarıyım. Transfer sezonu bitsin alamazsam paylaşırım. Kendisi 40 yaşında bir emektar ama benim takımıma göre çok iyi bir oyuncu ve iyi bir lider olacak.
    Antalyaspordaki eto gibi diyorsun yani beklemedeyim takıma katarsın inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve Milli takım ile ilk maçımıza çıkıyoruz. Her ne kadar hazırlık maçıda olsa takımın moral kazanması açısından kendim yöneteceğim. Normalde hazırlık maçlarında ben değil asistanım olur ama bir sonraki maçımız Panzerlerle deplasmanda olunca benim çıkmam şart oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Takımı belirlerken taktiğime göre belirlemediğim için sıkıntı yaşadık ama yine de tek farklı mağlubiyette fark yemekten iyidir.
    Sırada Panzer deplasmanı var sloganımız belli #DirenSanMarino diyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default #DirenSanMarino

Panzerlere karşı oynayacağımız maç için taktiğimizi ve kadromuzu belirledik. Şimdi direnme zamanı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Direnemedik.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Almanya resmen yagmur gibi yagmıs kalene yerinde olsam 4-6-0 oynarım. 4lü Defans 3 Lü Dmc 2 li orta saha 1 amc olarak.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hocam alınma ama "Direnemedik" lafına çok güldüm. Bu arada iyi tarafından bakmak lazım, 20-0 da bitebilirdi. Bence sonuç gayet iyi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Öncelikle transferler yeterli.Medyada bunu fark etmiş ki bizi üst sıralara koymuş.Diego mendetta çok gol atar bu ligde diye tahmin ediyorum.Milli maçlar şimdilik normal. =)

Not = çilek transferi benim tahminim Delpiero.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Almanya resmen yagmur gibi yagmıs kalene yerinde olsam 4-6-0 oynarım. 4lü Defans 3 Lü Dmc 2 li orta saha 1 amc olarak.
    Orda kalecinin ve defansın puanına aldırmayın. Kaleci ve defansımız gene çok gol kurtardılar. Yoksa fark 20 falan olabilirdi. Son şampiyon o kadar şut çekmiş ama anca 9 tane atabildi. ( Kendimizi böyle avutalım. )
    Dediğin taktiği deneyebilirim. Norveç önünde bir deneyim bakalım ne yapacağız. Ama Azerbaycan ve Kuzey İrlanda karşısına klasik 4-4-2 ile çıkacağım.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Hocam alınma ama "Direnemedik" lafına çok güldüm. Bu arada iyi tarafından bakmak lazım, 20-0 da bitebilirdi. Bence sonuç gayet iyi.
    Alınacak bir şey yok. Ama cidden direnemedik. Ha direndik ama 6 dk sürdü. Daha önce açtığım San Marino kariyerimde en azından 40 dk direne bilmiştik ve maç 5-1 bitmişti

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Öncelikle transferler yeterli.Medyada bunu fark etmiş ki bizi üst sıralara koymuş.Diego mendetta çok gol atar bu ligde diye tahmin ediyorum.Milli maçlar şimdilik normal. =)

Not = çilek transferi benim tahminim Delpiero.
    Transferler yeterli olduğunu bende düşünüyorum.
    Çilek transferimiz yerli bir oyuncumuz ama San Marino için efsane bir oyuncu olduğu için çilek transferi diyorum.

Çok egleniyorum kariyerini okurken tebrikler 9-0da şuanlık iyi skor zamanla azaltırız onu 3-0 2-0lara kadar

Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri