1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: YD'nin Verdiği Borç

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Default YD'nin Verdiği Borç

Allah'a şükür bugünleri de gördük. Artık başkan Yıldırım Demirören değil.
    Gelelim konuya, muhtemelen yeni patcte bu güncelleme olmamış olacak ve hala Beşitaş'ın başkanı olarak devam edecek. Hibe ettiği borcu kaldırmak için "gift loan"u editörden silmemiz yeterli olacak değil mi ?
    Last edited by meddah : 28.Şubat.2012 at 22:26

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Doğru yahu bir de FM'de kurtulacağız bu adamdan.
    FM Gazetesi

Artık benzine geçer Beşiktaş

4. Default

şaka maka güncellenirse borç ta epey düşer

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Yalnız Yıldırım Demirören borcu sileceğini söylemedi. Aksine yeni yönetim de para koysun, istemesinler biz de o zaman istemeyiz diyerek kinayeli konuştu. Beşiktaş delegeleri hemen kabul ettirmeye, söz vermiş gibi davranmaya zorluyorlar. Yıldırım Demirören'i tanıyorsak o borçtan vazgeçmez, yeni yönetim de para koymaz cebinden.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Yalnız Yıldırım Demirören borcu sileceğini söylemedi. Aksine yeni yönetim de para koysun, istemesinler biz de o zaman istemeyiz diyerek kinayeli konuştu. Beşiktaş delegeleri hemen kabul ettirmeye, söz vermiş gibi davranmaya zorluyorlar. Yıldırım Demirören'i tanıyorsak o borçtan vazgeçmez, yeni yönetim de para koymaz cebinden.
    Sonunda benim gibi düşünen birini görmek güzel. Hibe falan yok yani ortada. Borç aynen devam eder.

7. Default

o zmn sorun degil ben oynadıgım oyuna devam ediyim zatem yd yok oyunumda

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Peki şunu sormak istiyorum Beşiktaşla uzun seneler ilerlemiş arkadaşlara, oyunda Yıldırım Demirören yerini başka bir başkana bıraktığında bu borç ödenip siliniyor mu ? Eğer siliniyorsa ve bundan sonra Yıldırım Demirören Beşiktaş'ın başkanı olmayacağına göre bu borçla sonsuza kadar oynayacağız demektir çünkü YD'nin gerçek hayattaki şartını fm ye uyarlamak imkansız heralde. Hee silinmiyorsa sorun yok.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Peki şunu sormak istiyorum Beşiktaşla uzun seneler ilerlemiş arkadaşlara, oyunda Yıldırım Demirören yerini başka bir başkana bıraktığında bu borç ödenip siliniyor mu ? Eğer siliniyorsa ve bundan sonra Yıldırım Demirören Beşiktaş'ın başkanı olmayacağına göre bu borçla sonsuza kadar oynayacağız demektir çünkü YD'nin gerçek hayattaki şartını fm ye uyarlamak imkansız heralde. Hee silinmiyorsa sorun yok.
    Oyunda borçlar kişi adları ile girilmez, kalem olarak girilir. Borcun sahibi kişi ismi diye bir bilgi yoktur. Dolayısı ile borç devam eder tarihleri ile.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri