Sayfa 4268 / 4325 İlkİlk ... 326837684168421842584266426742684269427042784318 ... SonSon
128,011 ile 128,040 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

FİFA 15 Ultimate Team merak eden arkadaşlar

http://www.twitch.tv/burakakmanoglu yayın yapmaktayım beklerim ^^

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Hahahahahahah köftehor

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Beyleeeeeeeeeer beyleeeeeeeer haberler büyüüüük !

Plüton gezegen olmuş !

Sanki küme düştü de tekrar üst lige yükseldi

http://www.gazetevatan.com/pluton-a-...-686288-yasam/
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

cem yılmazın esprisi geldi aklıma
    sende dön sende dööön

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

El mi yaman bey mi yaman dedik Turkcell'e karşı verdiğimiz savaşı kazandık. Tarife ücretini geri aldılar. Yeni ve daha ucuz bir tarifeye geçiş yaptım

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    El mi yaman bey mi yaman dedik Turkcell'e karşı verdiğimiz savaşı kazandık. Tarife ücretini geri aldılar. Yeni ve daha ucuz bir tarifeye geçiş yaptım
    Tebrikler abi,kalbimiz seninle atıyordu,bu haklı mücadelende galip geldiğin için çok mutluyuz,müsade edersen senin için yaptığımız şarkıyı paylaşmak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=krJGpF0_TrQ

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Donanımhaber İkinci El forumunda birşey alıpta sıkıntı yaşayan var mı ? Birşey almak istiyorum da bi sorayım dedim. Satıcının güvenilirliğine falan nasıl, neye göre bakıyoruz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Tebrikler abi,kalbimiz seninle atıyordu,bu haklı mücadelende galip geldiğin için çok mutluyuz,müsade edersen senin için yaptığımız şarkıyı paylaşmak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=krJGpF0_TrQ
    http://vk.com/doc172644270_255330651...0df1ca7cb8ea56

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Donanımhaber İkinci El forumunda birşey alıpta sıkıntı yaşayan var mı ? Birşey almak istiyorum da bi sorayım dedim. Satıcının güvenilirliğine falan nasıl, neye göre bakıyoruz ?
    Satış resmi sitelerden (olursa) olduğu için büyük sıkıntılar yaşamazsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Arkadaşa xbox 360 aldik, sorun yasamadik.

Dun G2 telefonumu düşürünce ekran kırıldı. Bu gün de 330 TL'ye orjinal ekran taktirdim. Ancak telefonu bırakmadan önce de içimde şüphe vardı. Çünkü tüm oturumlarım açıktı. Telefonu alınca hemen Facebook'a girdim ama baktım şifre sordu. Şifreyi yazdım, bu email adresinde bir hesap yoktur dedi. Sonra şifremi unuttum dedim. Yeni şifre için email sordu yazdım, hatalı email dedi, telefon yazdım kabul etmedi. En son isim soyisimden profilimi buldum, güvenlik sorusunu da yazınca yeni şifre belirledim. Ancak şimdi şifreyi girince programdan tarayıcıya yönlendiriyor ve orada da şifrenle 24 saat sonra geri gel yazıyor. Güvenlik nedeniyle geçici olarak hesabına erişemeyeceksin diyor.

Şimdi sorum bu durum normal mi, niye böyle hesabımı başta kabul etmedi? Bu kadar beklemem gerekiyor mu? Ayrıca bu durumdan süphelenmeli miyim? Diğer site hesaplarında sorun yok şimdilik.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

U21 Avrupa Şampiyonası'nın play-off 2. maçları oynandı bugün. 2 sürpriz var. Sırbistan İspanya'yı, İsveç de Fransa'yı eledi. Bizim Ümit milliler ise İsveç'in lider olarak çıktığı grubu, sonuncu Malta'nın üzerinde 4. olarak tamamlamıştı.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27385416.asp

geçmiş olsun beyler bundan sonra vergisiz pırlanta alıp bineriz nede olsa mücevher lüks tüketim değil

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Yahu zaten hala en yüksek otomobil vergisi bizde neyi kafası bu ?
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Yahu zaten hala en yüksek otomobil vergisi bizde neyi kafası bu ?
    işin garibi araç fiyatlarına göre vergi koymak yerine 20 bilik arabadan aldığı vergiyi 200 binlik arabayla eşitliyorlar çoban bile araç vergisinin motor hacmine göre olmayacağını bilir.ok duyarlılar ya çevre kirlenmesin diye motor hacmine göre vergi koyuyorlar benzini 5 tlden satıyorlar millet dizele yöneliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    işin garibi araç fiyatlarına göre vergi koymak yerine 20 bilik arabadan aldığı vergiyi 200 binlik arabayla eşitliyorlar çoban bile araç vergisinin motor hacmine göre olmayacağını bilir.ok duyarlılar ya çevre kirlenmesin diye motor hacmine göre vergi koyuyorlar benzini 5 tlden satıyorlar millet dizele yöneliyor.
    aynen mesela 50 veya 75 bin tl'den sonraki arabaların vergisini arttır diğerlerini sabit tut.güya milleti tasarruf ettireceklermiş önce bir makam aracının vergilerini arttırsınlar.ulan her şeyin pahalısı bizim ülkemizde mi olur

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bir tane kendinize bir tane de devlet babaya araba alıyorsunuz. Devletimize 1 arabayı çok mu görüyorsunuz yani cık cık cık cık
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

http://www.milliyet.com.tr/orhan-kur...gazin-1954949/

Ülkemizdeki işsizlik dramı bu işte.

Cem Yılmaz üstüne rahat bir şeyler alıp geledursun. Bu adamın kulaklarını baya çınlatır bence

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Bana ilginç geldi. Ayrıca, ne insanlar var binbir zorluk içerisinde yaşayan. Adamın neler yaşadığını bilmiyorum; ama eminim dünyada onun bulunduğu durumdan çok daha kötü durumda olanlar var yani. Bu kararı birkaç günde ya da aniden almamış anlattıklarına göre; fakat yine de pes etmeyebilirdi. Dertleriyle, sorunlarıyla savaşabilirdi. Neyse, Allah günahlarını affetsin!

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Geçenlerde rast geldim bir programda 72 yaşında yaşlı bir amcaya. Üç aydan üç aya maaşı varmış. Bu para kira ve fatura giderlerini ancak karşılıyormuş. Amcanın karısı vefat etmiş. 6 tane çocuğu varmış bakıma muhtaç. Engelli ya da özürlü demeye dilim varmıyor. Belediyelerden, çevre halktan yiyecek temin ediyormuş. Hafta sonları belediyelerin aş evleri kapalı olduğundan yemek alamıyormuş. Çocuklarından bir tanesi kaybolmuş onu arıyor.

Bu amca bile "çok şükür" diyorken, baktım çok meseleler oldu, hayattan sıkıldım intihar ettim demek ne demek allasen?

Gerçi hiçbir dine mensup değilim, inanmıyorum dese dahi biz inancımız gereği çok büyük bir yanlış yaptığını düşünüyoruz doğal olarak. Allah affetsin ama cana kıymak -kendi canı olsa dahi- affedilmeyen büyük günahlardan.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu adama millet çok üzülmüş aglayanlar bile olmus.''Hepimize büyük bir ders verdi'' gibi yorumlar gördüm.Neyin dersini vermiş ki ? İntihar etmek , pes etmek çok matah birşey mi ? Bu adama rahat batmış gibi.İnsanın her istedigi olunca amaçsız kalınca böyle oluyor işte.Fazla rahatlıkta iyi degil.Yukarda El Barto'nun da yazdıgı gibi ne durumda insanlar var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rahatlıkla, hayatı uçlarda yaşamakla, doymuşlukla ya da pes etmekle alakası yok bence. Çok basit. Depresyona girmiş, atlatamamış. Eskisi gibi neşeli olamamış ama insanlar onu öyle tanıdıgı için neseli gözükmeye devam etmiş, rol yapmaya başlamış ve kendi sahteliginden dolayı da utanmıs olabilir acıkcası, kafasını toparlayamamıs sonrasında da. Çok derin bakmaya gerek yok yani. Adamın tek yaptığı da arkadaslarına bir veda notu bırakmak. Sonucta insanlar doğuşlarını değil fakat ölümlerini tasarlayabilirler. O da elinde sarap, sigara ve en sevdigi sarkıyı dinleyerek gitmek istemiş. Arkadaşlarına hoscakal demis. Adamın zaten depresyonun dibinde oldugunu anlamak icin uzman olmaya gerek yok. Saglıklı alınacak bir karar değil bu zaten çünkü insan doğasında hayatta kalmak vardır. Ama vazgeçmiş, kendi tercihi bu yönde olmus. Yazık sonucta. Keske daha fazla yardım alsaydı, daha fazla umut etseydi. Edememis, olabilir. Herkes güclü olamaz zira.

Benim anlamadıgım seyse tanımayan insanların bile üzülmesi, aglaması. O kadar sacma ki. Tamam üzülürsün ama yok ağladım vb. Üzülmek icin yer arıyor insanlar acıkcası, paylasılıyor Türkiye'de bir ilk oldugu icin bu tarz bir intihar notu, normaldir fakat yok beni cok etkiledi, yok cok agladım. Tamamen triballiğin, ülke insanının melankolikliğinin eseri. Bende eskiden böyleydim. Bir tren 3 ögrenciyi ezmisti Merter'de belki hatırlarsınız. Benim okulumun önüydü orası. Düşünüp tanımamama rağmen cok üzülmüstüm, triplere girmistim. Simdi acıkcası komik geliyor abartı sekilde ağlamaları tanımayan insanların. Üzülürsün evet tamam olabilir fakat bunu -paylaşılmasına lafım yok- paylaştıktan sonra bi de üstüne 'abiii adam bak hayata tepki olarak intihar etmiş, çok klas yaaaa, ölüceksen de böyle ölüceksin' falan gibi dramatize etmenin ve bunun manasızlığında boğulmanin ne geregi var. Depresyondan cıkamayıp kendine yazık etmis bir insan iste. Ne intihar eden ilk insan, ne de son olacak.

Ayrıca çok enteresan bir sey gözlemledim. İnsanların çoğu adamın dini inancını sorgulayıp, kendi inancının yoluna cagırıyor, ayıplıyor, yorum yapıyor vs. Yahu dünyadaki tüm insanları Müslüman mı sanıyor hala insanımız ben anlayamıyorum. Dünyanın yüzde 23'ü müslüman, yüzde 32'si hristiyan, bi çoğu dinsiz, bi çoğu yerel dinlere mensup vs.. ama 'ateistler zaten mutsuz olurlar, çıkış yolu bulamazlar, umutlarını yitirirler işte böyle' gibi bir algı var. Sanki inancı olan insanlar intihar etmiyorlar ? İntihar gibi bir şeyi bile dinsizliğe, İslam'ı seçmemeye bağlayanları gördüm. Cehaletlerini alkışlayasım geldi. Milliyetçilikte aynı şekilde. Sözde sorsan herkes milliyetçi ama bir tek kürt kökenli olanlara karşı işliyor memleket insanının milliyetçiliği. Turistlere ağzının suyu akarak bakan, tuttukları futbol takımlarında yabancı futbolcuları destekleyen bağrına basan, idolleri yabancı uyruklu insanlar olan bu adamlar hala milliyetçilik masalları okuyorlar birbirilerine. Yıl oldu 2014, milliyetçilik mi kaldı usta ? Senin kendi ırkını, milliyetini bir başka ırktan, milliyetten üstün görme nedenin nedir ? Sen özel üretim misin ? İnsanı en başta insan olduğu için sevmeye başlamak o kadar da zor değil ve bir grup insanın yaptıklarında dolayı bir ırkı da sorumlu tutmak büyük cahiliyet göstergesi. Gerçi bunları düşünen de yok, 'oo kürt mü, alevi mi, çerkez mi tüüü kaka pissss'. Ülkenin insan profili o kadar düşmeye başladı ki son zamanlarda. İnsanları hala dine, milliyete göre yargılayan bir sürü potansiyel ırkçı, ayrımcı insanla huzur içinde yaşamak mümkün değil hele ki hak, hukuk da olmayınca pastanın süsü gibi oluyor devlet bu tabloda.

Velhasıl kelam, rahat rahat ölemiyorsun bile bu ülkede. Yaşayana bile saygı yokken, ölüye saygı beklemekte sacma olurdu zaten ki adamın da vasiyetini yerine getirmemisler dini kurallara ters diye. Sanki bütün ülke bir traji-komedi sergiliyor.

Baya dolmuşum yalnız eheh... Selamlar herkese.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İnsan gerçekten hayret ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hepimiz bir gün öleceğiz yani bunun kaçarı yok, vakti erkene almaya da gerek yok, bir şekilde hayat içinde kavruluyoruz, zaman su gibi akıp gidiyor yıllar öncesi dün gibi hatta saniyeler gibi bu yüzden güzel olan yaşadığımızdır, bir gün öleceğimiz değil.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Geçenlerde rast geldim bir programda 72 yaşında yaşlı bir amcaya. Üç aydan üç aya maaşı varmış. Bu para kira ve fatura giderlerini ancak karşılıyormuş. Amcanın karısı vefat etmiş. 6 tane çocuğu varmış bakıma muhtaç. Engelli ya da özürlü demeye dilim varmıyor. Belediyelerden, çevre halktan yiyecek temin ediyormuş. Hafta sonları belediyelerin aş evleri kapalı olduğundan yemek alamıyormuş. Çocuklarından bir tanesi kaybolmuş onu arıyor.

Bu amca bile "çok şükür" diyorken, baktım çok meseleler oldu, hayattan sıkıldım intihar ettim demek ne demek allasen?

Gerçi hiçbir dine mensup değilim, inanmıyorum dese dahi biz inancımız gereği çok büyük bir yanlış yaptığını düşünüyoruz doğal olarak. Allah affetsin ama cana kıymak -kendi canı olsa dahi- affedilmeyen büyük günahlardan.
    Bence bu düşünce çok yanlış.Başkasının haline acıyarak daha kötüsü var demek.Herkesin bir şeylere dayanma psikolojisi farklıdır.Senin ağlamayacağın bir şeye ben hüngür hüngür ağlayabilirim.Beni hayattan koparacak şey bir başkasını hayata daha sıkı bağlayabilir.

Çocukken bize aktarılan şeylerden galiba bu düşünce.Bir yemeği tam yemeyince arkandan ağlar veya başkalarının haline bak Afrika'da aç çocuklar var denirdi.Benim o yemeği yemem o Afrikada'ki çocuğa bir yarar sağlayacak mı ? Şükretmek,oh yine ben iyiyim demek en kolayı yardımını yapıyor musun Afrika'daki çocuğu da onları tabağındaki yemeğe gelince düşünüyorsun ?

Bunu yapan insan kendisini çoğu zaman da kandırıyordur bence.Tabii bu benim görüşüm sizinkine de saygı duyuyorum.O yüzden " nefret ediyorum,tiksiniyorum " gibi kelimeler kullanmadım.

İntihar konusuna da gelince intihar öyle bir günde karar verilen bir şey değil.Üzerinde düşünülmüş,en son çıkar yoludur.Hatta her insan hayatınında belli bir döneminde düşünmüş ama uygulamaya cesaret edememiştir.Videoyu ilahlaştırmaya gerek yok kendisini reklam etmiş kişi sadece.Günde kaç insan intihar ediyor hiç birinden haberimiz olmuyor belki de.Sonuç olarak intihar kötü bir şey

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu terste bir işlik var ? (Fotoğrafta ki kişi Bosna Hersek'in yeni cumhurbaşkanı)

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Türkiye'deyken çektirmiştir büyük ihtimalle. Bu terslikte bir iş yok yani.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

45 dk once fena bi deprem oldu 4.1 buyuklugundeymis acaip derecede hissedildi daha da kotusu tuvallette yakalandim. Bundan boyle zenginlik felan umrumda degil karizmatik bi olum olsun yeter. Yer izmir buca bu arada.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geçmiş olsun hocam.

Birde cırcır olmayın cırcır,Ankara soğuğu beni 1 günde cırcır yaptı.Martı gibiyim olduğum yere bırakıyorum.Reflor aldım,bir kaç saate düzelir umarım,demli çayda içiyorum,öğlen patateste haşlarım,eğer mikrobik bir şey yoksa akşama düzelirim kesin.O değilde ilköğretim günlerinin intikamını alıyor vücudum.Hep ishal numarası yapar okula gitmezdim,şimdi dershaneye gitmek istiyorum ama cidden ishalim.

Mesaj Yetkileri