Sayfa 4323 / 4325 İlkİlk ... 3323382342234273431343214322432343244325 SonSon
129,661 ile 129,690 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

1. Default

Herkese merhaba,

Bu efsane forumu böyle terk edilmiş görme içimi burkuyor.

Bu forumda "eski cm serileri" isminde bir kategori vardı. Neden kaldırıldı ? Eski konulara erişemiyoruz orada bir hazine yatıyordu, silinmediyse tekrar aktif etseniz ne güzel olur.

Seneler önce forumda Vieri isminde bir editörün yaptığı CM3(98-99) Türkiye Ligi yaması vardı. Herkes tarafından aranıyordu. O yamayı eski bir usb belleğimde buldum. Ve yama da çalışıyor, şu an oynuyorum. CM3'te türkiye ligini oynamak şahane bir şey.

CM 99/00 İçin hiç türkiye ligi yaması yapılmış mıydı acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Herkese merhabalar

Yıllar sonra, bir zamanlar günümüzün yarısından çoğunu harcadığımız Turksportal forumuna giriş yaptım.Şifremi zar-zor hatırlayabildim.Anladığım kadarıyla artık terk edilmiş bir forum.Bu biraz içimi burktu açıkçası.Herşeye rağmen burada ettiğimiz sohbetler, yaptığımız arkadaşlıklar, paylaşımlarımız... Hepsi güzel hatıralar olarak ömrümüzün sonuna kadar bizimle kalacak.En azından benim için bu böyle Eskilerden kimse kaldıysa özellikle, fakat hala daha burada olan herkese selam olsun.Güzel günlerdi...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Herkese selam artık buralar zaman zaman eskilerin girip nostalji yaşadığı bir alan haline gelmiş. Hoş bizim içinde öyle sayılır. Çocukluk yılları FM oynamaya yeni başladığımızda yamaları ve o eski kısa kısa kariyer hikayelerini okuyarak kendimizden geçerdik. Yetmedi bir dönem kariyer hikayesi paylaşarak diğer oyuncular ile heyecanlarımızı da paylaşmıştık. Çok güzel zamanlar ve anılar geçirdiğimiz bu sitedeki tüm kullanıcıların bayramını kutlarım. Tekrar görüşmek üzere.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kariyerleri özledim be, umarım herkes iyidir. Herkese selamlar, Ramazan Bayramınız kutlu olsun
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Selamlar,

CM3 için olan Türkiye ligi yamasını rica etsem paylaşabilir misiniz ?

Biraz nostalji yapmak istedim ben de.

Quote Originally Posted by formasevenadam2 View Post
    Herkese merhaba,

Bu efsane forumu böyle terk edilmiş görme içimi burkuyor.

Bu forumda "eski cm serileri" isminde bir kategori vardı. Neden kaldırıldı ? Eski konulara erişemiyoruz orada bir hazine yatıyordu, silinmediyse tekrar aktif etseniz ne güzel olur.

Seneler önce forumda Vieri isminde bir editörün yaptığı CM3(98-99) Türkiye Ligi yaması vardı. Herkes tarafından aranıyordu. O yamayı eski bir usb belleğimde buldum. Ve yama da çalışıyor, şu an oynuyorum. CM3'te türkiye ligini oynamak şahane bir şey.

CM 99/00 İçin hiç türkiye ligi yaması yapılmış mıydı acaba ?

6. Default

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    Selamlar,

CM3 için olan Türkiye ligi yamasını rica etsem paylaşabilir misiniz ?

Biraz nostalji yapmak istedim ben de.
    Memnuniyetle. Buyrun Hocam: https://s5.dosya.tc/server6/5rlpqf/C...ger_3.rar.html Yamanın kurulmuş haliyle tek tıkla oynayabilirsiniz.

Arşivimde bulmuştum Bu yamayı. Benim haricimde kimsede kalmamıştır. Günyüzüne çıkartayım bu vesileyle.

Keşke CM 99/00 Türkiye Ligi yamasını da bulabilsek.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

CM9900 Yamasını bulsak güzel bir şekilde ödüllendirebilirim Ancak şöyle bakınca üzerinden 23 sene geçmiş bir dosyayı kaç kişi saklar. Yapımcısı olarak benim eski disklerimde arattığım maalesef karşıma çıkmadı.

CM9798 yaması için teşekkürler, güzel bir anı oldu, eskilere gittik. Qelebex nicknameli arkadaşımız hazırlamıştı. Bu arada FM23 çalışmalarına başladık. Forum yönetimine maalesef zaman ayıramıyoruz. Ancak küçük bir takım çalışmalarımız olmuyor değil.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Çok teşekkür ederim. FM/CM oyunlarına girmeme vesile olan bu oyunu Türkiye ligi ile oynamak gerçekten çok keyifli olacak.

Umarım CD' si hala daha çalışıyordur

Memnuniyetle. Buyrun Hocam: https://s5.dosya.tc/server6/5rlpqf/C...ger_3.rar.html Yamanın kurulmuş haliyle tek tıkla oynayabilirsiniz.

Arşivimde bulmuştum Bu yamayı. Benim haricimde kimsede kalmamıştır. Günyüzüne çıkartayım bu vesileyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Hocam açamadım oyunu ama cd yi takın diyor ama nasıl açmak gerekli acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Oyunu açamadım ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

data klasörü içerisinde bir exe dosyası var sanıyorum bu cd özelliğinin kırıldığı hali.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Forumlarımızda illegal paylaşım yapmak yasaktır.

13. Default

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    data klasörü içerisinde bir exe dosyası var sanıyorum bu cd özelliğinin kırıldığı hali.
    CM 99/00 Türkiye Ligini archieve.org'tan bulmak mümkün mü acaba ?

Foruma Çöpler Dadanmış Bu Kadarda Sahipsiz Değil Yahu Hemen Onları Siliyorum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Önemli Bir Sıkıntım Var. FM2006 Türkçe Yamasını Kullandığımda , Kontrat Süreleri Gözükmüyor Toplu Takım Listesinde. Yani Sıralama Yapamıyoruz , Kiminki Yaklaşmış Göremiyoruz. Bunu Düzelttiğiniz Bir Sürüm Yayınlamış mıydınız? Ya da Çözümü Nedir?

Yamayla OYuna Giriş Yaptığım İçin Oyunu Kapamadan English Seçemiyorum ayarlardan, Seçebilsem English Yapınca Sorun Olmuyor Anlayacağınız Dönüşleri Bekliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Çocukluğumun en temelinde yer alan bir forum olmasıyla beraber ara ara geçmişi anmak için forumu kurcalarım. Burada güzel anıların olması, güzel tartışmaların dönmesi de ayrı güzeldi. Her ne olursa olsun, kötü niyetli insanların olmadığı bir forum olması da ayrı güzeldi. Her ne olursa olsun, turnuvalarla, kariyerlerle ayrı bir güzel alandı. Burada bile ara ara muhabbet dönmesi, uzun da sürse iletişim sağlanması beni mutlu etti. Umarım herkesin sağlığı, neşesi ve ailesi iyidir. Çocukken tanıdığım insanların yaşlanmasına şahit olmakta biraz garip hissettirdi.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fm 2006 türkçe yama ararken bir baktım kürkçü dükkanındayım

çocukluğum burada geçti, ufak bir gülümsemeyle herkese selamlar.

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Fm'nin steame geçmeden önce ne turnuvalar dönerdi çok özledim o günleri

herkese selamlar. bu sıcak yaz aylarında hem kafayı boşaltmak hem de geçmişi yad etmek için fm oynamak en güzeli. ancak yeni versiyonlardaki ayrıntılar yoruyor. yaşlandık artık
    arkadaşlar elinde fm 2006 ve fm 2007 türkçe dil dosyası (ltc uzantılı olan) olan var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Vay be bir baktım da eski günleri hatırladım. Ne güzel günler geçti.
    Allah kısmet ederse kariyer hikayelerinde fm23 le beraber bir kariyer patlatasım var. İnşallah temennide kalmaz.

Dostlara selam FM ye devam.

Merhaba herkese. 2007-2009 arası katıldığım turnuvaları hala hatırlıyorum. 21 yaşındaymışım. şuan 36.
    turksportal hala duruyor ama sanırım FM oynayan kalmamış. FM 2022 konusu bile yok. bence FM yanında Fifa seriside eklenebilir siteye. böylelikle site tekrar canlanabilir diye düşünüyorum.

Vay be ne günlerdi.Ben de forumun en eski üyelerindenim....Tabiiki forumun eskisi gibi faal olmamasının birçok nedeni var. İlk dönemlerdeki birçok arkadaşın yaşı kemale erdi. Evlenip çoluk çocuğa bile karışan vardır illaki...Zaman çok çabuk geçiyor mlsf..:Anılar her zaman bakidir....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Aga bee. Ne günlerimiz geçti bu forumda. 18 yaşımdaydım ilk kayıt olduğumda. Şimdi 34 . Her gün saatlerce sohbette takılır, sayfalarca kariyer okur, turnuvalara katılır, buluşmalara, maçlara giderdik.

Umarım hiç kapatmazsın bu siteyi Vieri (adını unuttum ama nickin aklımda hala )

Son yazılanlar gerçekten zamanın nasıl hızlı aktığını gözler önüne sermiş.Ne ilginçtir herkesin iyi dileklerle anımsamasına karşın buruk bir hüzün veriyor .Sanıyorum zamanın bir daha asla geri dönmeyeceği ve o günlerin bir daha gelmeyeceği gerçeği zihinde beliriyor. Herkese selam çoluk çocuğa karıştım ama FM08 oynuyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Selamlar, bugün maillerimi biraz karıştırdım ve 2011 yılında @Sheriff'le (Burak) olan maillerimizle karşılaştım. Dergi grafikleriyle uğraşıyorduk ve çok güzel zamanlardı. Az da kavga etmemişiz ama beni fena gazlamış

Bu arada FM 2022 ile devam ediyorum. Çok güzel Türk yıldızlar var oyunda.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

aaa ne olmuş buraya böyle?

27. Default

hala yasayanlar varmis ne guzel selamlar

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

muazzam günler. muazzam detaylardı.

29. Default

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    aaa ne olmuş buraya böyle?
    Bende 2 saattir bakıyorum nolmuş diye mübarek o kadar nöbetçi diktik seni sen neden arayı uzattın bakalım bir daha görmeyim soğutma arayı renklerdir buraları

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Kaç yıl oldu inanın bilmiyorum. Zar zor şifre isim hatırlayıp girdim. Eski günleri yad edelim dedim. Özcan Abi, Samsunlu Turgut Abi, Denizlili İsmail Abi, Kayserili Oğuz, forumun deli çocuğu Aygün, Aykut, Tolga, Ozzy, Alican, adaşım Burak abi, Serkan abi, Deniz ve en sevdiğim hala görüştüğüm Kaan. Ve ismini hatırlayamadıklarım. İsveç’ten hepinize selam olsun. Hala hastalığa devam bu arada.
    Edit : yazar başvurusunu nereden yapıyoruz açtığım konulara bakıp duygulanmak istiyorum.

Mesaj Yetkileri