1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM 2009-2010 Farkları

Default FM 2009-2010 Farkları

arkadaşlar fm 2010 da avrupa ligleri sıralamasını, takımların pilot takımlarını göremiyorum.uefa kupasındayken ekranıma şampiyonlar liginden maç sonuçları ve milli maçların fikstürleri gelmiyor.bunları ben mi göremiyorum yoksa fm 2010 yenilikleri mi

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

şöyle birşey yapabilirsin. görmek istediğin bir ligi, takımı ya da oyuncuyu ekrana getirdiğinde sağ üstte 2. butondu yanılmıyorsam (yıldız şeklinde) subscribe...bunu tıklarsan listene almış gibi bişey oluyorsun ve o konuyla ilgili mesajlar geliyor mesaj kutuna. bununla ilgili oyuna başladığında bir mesaj eliyordu, atlamışsın galiba onu.
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

subscribe çok lanet birşey ve sorunlu ekliyorsun oyuncuyu bir süre sonra kendiliğinden sıfırlanıyor. Van der Vaart'ı kaçırdım bu yüzden yahu hem de Galatasaray'a kaptırdım.

teşekkür ederm bi deneyelim bakalım..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Koskoca Dünya kupası oynandı bende, geLdi, geçti. Bir maçı biLe göremedim yahu.

Önceden isyan ederdik, abudik, gubidik maçLarı gösteriyor feLan diye,şimdi de en önemLi maçLar hakkında biLgi geLmiyor.

Bir kez de bir denge sağLa FM yahu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

FM2009 forever !
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Her ikisininde olumlu olumsuz yönleri var bayada çok mesela FM09 da bir takımın tüm personeline bakabiliyordun ama FM10 da genel personelleri gösteriyor.

bende de öle dünya kupasını merakla bekledim final maçından bile haberim olmadı.hayal kırıklığı yarattı yenilikler..

fm 2009 da yanlış hatırlamıyorsam bunla ilgili bi ayar vardı,yani ne kadar üstünde durması yada direk geçmesiyle ilgili.2010 da yok mu bu ayar?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu kadar basit ve bu kadar çok kart gösterilen bi fm sürümü daha hatırlamıyorum.fiyasko!

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Abonelik ve Screen Flow Seçenekleri ile diğer önem verdiğiniz turnuvalardan bilgi alabilirsiniz.
    Abonelik: Seçtiğiniz organizasyonun yanındaki * 'a tıklayın. Manage Subscriptionsda Matches ve media'yı seçin tüm maçlardan bilgi alın.
    Screen Flow: Turnuvayı Ekleyin Maçlar oynandığında bilgi gelsin istiyorsanız gereken seçenekleri seçin.

Ayrıca : Kupalarda zayıflatılmış kadroların çözümü
    Avrupa Ligi'ni seçin detayları all'a getirin
    Türkiye Kupasında da öle...

Basitlik eleştirilerine katılmıyorum. Gidin alt liglere çekin çileyi sonra kararınızı verin.

Mesaj Yetkileri